Setari Cookie-uri

Inscrieri Reprezentanti avon:X

Accepta provocarea! Fa-ti programul asa cum iti doresti!
Lucreaza pe cont propriu!
CUM?
Devenind reprezentant Avon, totul este foarte simplu.
In aceasta perioada brosura AVON este plina de oferte pentru tine si prietenele tale.
Este momentul potrivit sa primesti multe cadouri devenind acum colega noastra.
Daca vrei sa fii Reprezentant trimite un SMS cu „numele, vârsta, nr tel. ºi cuvantul Reprezentant” la numarul 0726.920.525 –0769.437.017(tarif normal)sau un mail la adresa boo_boo_ramonna@yahoo.com si vei fi contactatã imediat de un lider din echipa noastra.
NU UITA !!! Cei care au ales AVON
• primesc produse cadou
• au termen de plata flexibil la achitarea facturilor de pana la 18 zile
• primesc noua brosura la comanda lor
• au o reducere intre 15%-30% pentru produsele comandate
• participa la competitii special create pentru reprezentanti
• comanda on-line
• si-au creat propria afacere si au promovat

Cu Avon esti pe cont propriu, dar niciodata singur!!!
Succes!! Coordonatorul tau Ramona :X

si apropo ... produsele avon nu provoaca alergii si nu mai ascultati gura lumii..daca voi va intelegeti cu ele nu are rost sa ascultati ce spun altele :X:X:X:X va astept si va pupik !!!

Lady_Boo
Postat pe 17 Martie 2009 15:35
De la: Bubulina_AvonCosmetics, la data 2009-03-17 15:35:31Accepta provocarea! Fa-ti programul asa cum iti doresti!
Lucreaza pe cont propriu!
CUM?
Devenind reprezentant Avon, totul este foarte simplu.
In aceasta perioada brosura AVON este plina de oferte pentru tine si prietenele tale.
Este momentul potrivit sa primesti multe cadouri devenind acum colega noastra.
Daca vrei sa fii Reprezentant trimite un SMS cu „numele, vârsta, nr tel. ºi cuvantul Reprezentant” la numarul 0726.920.525 –0769.437.017(tarif normal)sau un mail la adresa boo_boo_ramonna@yahoo.com si vei fi contactatã imediat de un lider din echipa noastra.
NU UITA !!! Cei care au ales AVON
• primesc produse cadou
• au termen de plata flexibil la achitarea facturilor de pana la 18 zile
• primesc noua brosura la comanda lor
• au o reducere intre 15%-30% pentru produsele comandate
• participa la competitii special create pentru reprezentanti
• comanda on-line
• si-au creat propria afacere si au promovat

Cu Avon esti pe cont propriu, dar niciodata singur!!!
Succes!! Coordonatorul tau Ramona :X

si apropo ... produsele avon nu provoaca alergii si nu mai ascultati gura lumii..daca voi va intelegeti cu ele nu are rost sa ascultati ce spun altele :X:X:X:X va astept si va pupik !!!


da si cat la suta iti iese din toata afacerea o nimica toata nu-ti ajunge nici sa te duci la toaleta
yumy
Postat pe 6 Aprilie 2009 19:48
De la: yumalai, la data 2009-04-06 19:48:02
De la: Bubulina_AvonCosmetics, la data 2009-03-17 15:35:31Accepta provocarea! Fa-ti programul asa cum iti doresti!
Lucreaza pe cont propriu!
CUM?
Devenind reprezentant Avon, totul este foarte simplu.
In aceasta perioada brosura AVON este plina de oferte pentru tine si prietenele tale.
Este momentul potrivit sa primesti multe cadouri devenind acum colega noastra.
Daca vrei sa fii Reprezentant trimite un SMS cu „numele, vârsta, nr tel. ºi cuvantul Reprezentant” la numarul 0726.920.525 –0769.437.017(tarif normal)sau un mail la adresa boo_boo_ramonna@yahoo.com si vei fi contactatã imediat de un lider din echipa noastra.
NU UITA !!! Cei care au ales AVON
• primesc produse cadou
• au termen de plata flexibil la achitarea facturilor de pana la 18 zile
• primesc noua brosura la comanda lor
• au o reducere intre 15%-30% pentru produsele comandate
• participa la competitii special create pentru reprezentanti
• comanda on-line
• si-au creat propria afacere si au promovat

Cu Avon esti pe cont propriu, dar niciodata singur!!!
Succes!! Coordonatorul tau Ramona :X

si apropo ... produsele avon nu provoaca alergii si nu mai ascultati gura lumii..daca voi va intelegeti cu ele nu are rost sa ascultati ce spun altele :X:X:X:X va astept si va pupik !!!


da si cat la suta iti iese din toata afacerea o nimica toata nu-ti ajunge nici sa te duci la toaleta






parerile sunt impartite ;) deci daca nu iti convine nu comenta... sau comentezi asa ca sa te bagi in seama ?
Lady_Boo
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:11
Ce lume rautacioasa!!!!!
Eu sunt coordonator avon si a fi reprezentant nu inseamna ca iti ramane o nimika toata.Daca nu vrei sa faci o afacere din asta (cu toate ca este foarte simplu) macar iti scoti produsele de ingrijire de care ai nevoie zi de zi si tot scutesti niste bani(creme,oarfumuri,sampon..etc tot ce are nevoie o femei sau un barbat).Plus de asta primesti si cadouri pe care nu dai nici un ban in fiecare campanie,iar ca si bani de ex daca faci o comanda la valoarea din brosura de min 550 de lei se aplica un discount de 165 ron.In timp daca recomanzi la randul tau reprezentanti poti deveni lider si uite asa devine o afacere.
Persoanele care vorbesc fara sa stie sau care au fost reprezentanti doar pentru o campanie si atat normal ca nu au avut de castigat mai NIMIK.

Inscrieri reprezentanti fac si eu.Daca doriti contactati-ma la email avonshops@yahoo.com si va raspund cu placere la toate intrebarile.

Multumesc
V-am pupat
avonshops
Postat pe 12 Februarie 2010 15:43
Eu sunt Lider Avon si reprezentant Oriflame. Cine nu stie despre ce este vorba sa nu se trezeasca vorbind. Eu imi asigur traiul lunar numai din aceste activitati si crede-ma ca imi permit mai multe decat isi permit altii. ( pt yumalai)
avon_oriflame
Postat pe 20 Februarie 2010 17:26
Buna fetelor!Vad ca AVON a fost si inca este extrem de controversat...pentru majoritatea reprezentantilor deranjant este faptul ca si ei sunt inconjurati de alti reprezentanti de care nu mai au loc pentru ca sunt rude cu X care facea comenzi la mine etc.Eu am gasit o solutie care vad ca este neasteptat de buna.Sunt pe zona de trendsetter.Cel putin in Bucuresti sunt fffff putini repr inscrisi pe aceasta zona si vad ca fac comenzi mai mari de la o campanie la alta pentru ca aduc si altceva clientilor,nu doar ce au vazut deja la 10 rep ianinte si plus de asta sunt alte oferte si produse noi avand in vedere ca dau comanda cu 2 camp inaintea celorlalti reprezentanti...eu zic ca e bn,voi ce ziceti?


Pt. persoanele interesate contactati avon_trendst@yahoo.com
kudika150906
Postat pe 24 Martie 2010 09:23
De la: Lady_Boo, la data 2009-04-07 18:11:11
De la: yumalai, la data 2009-04-06 19:48:02
De la: Bubulina_AvonCosmetics, la data 2009-03-17 15:35:31Accepta provocarea! Fa-ti programul asa cum iti doresti!
Lucreaza pe cont propriu!
CUM?
Devenind reprezentant Avon, totul este foarte simplu.
In aceasta perioada brosura AVON este plina de oferte pentru tine si prietenele tale.
Este momentul potrivit sa primesti multe cadouri devenind acum colega noastra.
Daca vrei sa fii Reprezentant trimite un SMS cu „numele, vârsta, nr tel. ºi cuvantul Reprezentant” la numarul 0726.920.525 –0769.437.017(tarif normal)sau un mail la adresa boo_boo_ramonna@yahoo.com si vei fi contactatã imediat de un lider din echipa noastra.
NU UITA !!! Cei care au ales AVON
• primesc produse cadou
• au termen de plata flexibil la achitarea facturilor de pana la 18 zile
• primesc noua brosura la comanda lor
• au o reducere intre 15%-30% pentru produsele comandate
• participa la competitii special create pentru reprezentanti
• comanda on-line
• si-au creat propria afacere si au promovat

Cu Avon esti pe cont propriu, dar niciodata singur!!!
Succes!! Coordonatorul tau Ramona :X

si apropo ... produsele avon nu provoaca alergii si nu mai ascultati gura lumii..daca voi va intelegeti cu ele nu are rost sa ascultati ce spun altele :X:X:X:X va astept si va pupik !!!


da si cat la suta iti iese din toata afacerea o nimica toata nu-ti ajunge nici sa te duci la toaleta






parerile sunt impartite ;) deci daca nu iti convine nu comenta... sau comentezi asa ca sa te bagi in seama ?


iart-o asa face face intotdeaua,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"tanjeste" dupa bagare in seama
Dontyyy
Postat pe 24 Martie 2010 10:15
De la: Dontyyy, la data 2010-03-24 10:15:56
De la: Lady_Boo, la data 2009-04-07 18:11:11
De la: yumalai, la data 2009-04-06 19:48:02
De la: Bubulina_AvonCosmetics, la data 2009-03-17 15:35:31Accepta provocarea! Fa-ti programul asa cum iti doresti!
Lucreaza pe cont propriu!
CUM?
Devenind reprezentant Avon, totul este foarte simplu.
In aceasta perioada brosura AVON este plina de oferte pentru tine si prietenele tale.
Este momentul potrivit sa primesti multe cadouri devenind acum colega noastra.
Daca vrei sa fii Reprezentant trimite un SMS cu „numele, vârsta, nr tel. ºi cuvantul Reprezentant” la numarul 0726.920.525 –0769.437.017(tarif normal)sau un mail la adresa boo_boo_ramonna@yahoo.com si vei fi contactatã imediat de un lider din echipa noastra.
NU UITA !!! Cei care au ales AVON
• primesc produse cadou
• au termen de plata flexibil la achitarea facturilor de pana la 18 zile
• primesc noua brosura la comanda lor
• au o reducere intre 15%-30% pentru produsele comandate
• participa la competitii special create pentru reprezentanti
• comanda on-line
• si-au creat propria afacere si au promovat

Cu Avon esti pe cont propriu, dar niciodata singur!!!
Succes!! Coordonatorul tau Ramona :X

si apropo ... produsele avon nu provoaca alergii si nu mai ascultati gura lumii..daca voi va intelegeti cu ele nu are rost sa ascultati ce spun altele :X:X:X:X va astept si va pupik !!!


da si cat la suta iti iese din toata afacerea o nimica toata nu-ti ajunge nici sa te duci la toaleta






parerile sunt impartite ;) deci daca nu iti convine nu comenta... sau comentezi asa ca sa te bagi in seama ?


iart-o asa face face intotdeaua,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"tanjeste" dupa bagare in seama

pai si dontico n-o bagam noi in seama?
one_size
Postat pe 24 Martie 2010 11:02
hihi:D pe noi nu ne prea lasa sa ne facem reclama pe forumuri.
oricum, avon e ok, in afara de gama skin so soft de la care am avut probleme acum cativa ani.
Laurelin
Postat pe 27 Aprilie 2010 23:51
si eu sunt coordonator avon , si chiar se castiga , dar trebuie sa te implici.
acum am si alte oferte pentru cine e interesat :) http://reprezentanti.wordpress.com
va doresc mult succes tuturor!
adricom
Postat pe 4 Septembrie 2010 21:09
De la: adricom, la data 2010-09-04 21:09:26si eu sunt coordonator avon , si chiar se castiga , dar trebuie sa te implici.
acum am si alte oferte pentru cine e interesat :) http://reprezentanti.wordpress.com
va doresc mult succes tuturor!


Si eu stiu o coordonatoare...se ocupa de 20 de ani, are o multime de fete in "subordine"...nu mi s-a parut ca are asa castiguri...s-ar fi vazut...
kudika226898
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:59
S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...
kudika226898
Postat pe 6 Septembrie 2010 07:48
De la: silviu_m74, la data 2010-09-06 19:09:15
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...
pai deh...daca nu a fost in stare sa aplice corect principiile MLM ??? de ce altii ca si ea, dupa cativa ani de munca in MLM isi creeaza "active" care le aduc beneficii majore pt tot restul vietii si altii dau CHIX ???

este foarte simplu, cei ce ajung la performante notabile din punct de vedere financiar aplica punctual ce scrie la cartile de MLM , iar cei ce dau chix, fac MLM dupa ureche si apoi se vaieta ca nu merge domne' .... e doar o pacaleala ! vezi persoana-ti proprie....

este mult de discutat pe aceasta tema, dar se vede ca nu am cu cine....


Nu stiu de ce ma suspectezi ca as fi fost vreodata in vreun MLM...sau ca m-as plange...n-am de ce...imi merge bine si fara acest gen de ocupatie...
Nu stiu ce n-a aplicat cunostinta mea, dar asa traieste, desi are o pozitie fruntasa in MLM...si mai stiu pe cineva ca ea, care a a tot aplicat teoriile in multe MLM-uri si se lauda cu vasta ei experienta in formarea de retele...tot la bloc sta si tot Logan are...si tot la stat lucreaza pe 1000 de lei...asa ca MLM-el, cam asa stau majoritatea si cam ca tine viseaza la ziua cea mare...dar, realitatea ii contrazice...
kudika226898
Postat pe 6 Septembrie 2010 20:40
Pai mai slugi la stapan decat voi nu e nimeni...alergati toata ziua, mai bantuiti si net-ul si mare scofala nu faceti...majoritatea va completati salariile mizere...mie imi plac aia ai vostri care iau cuvantul la seminarii si spun ce realizati sunt...asta imbracati de la second si cu Loganul in parcare...dar sunt asa contaminati de iluzia MLm ca nu-si mai dau seama de ridicolul situatiei... ...n-am fost in MLM, dar stiu sefe pe judet, daca le pot zice asa, care nu au renuntat nicio clipa la locul de munca...asta de bine ce le merge...si cu MLM cu tot, n-au reusit sa-si schimbe locuinta sau masina... ...dar toate se lauida ce bine le merge...si, cu toate acestea, nu si-au permis, intr-o viata, un concediu in strainatate...
kudika226898
Postat pe 6 Septembrie 2010 22:41
Buna descrierea pataniei, reflecta faptul ca cum NU trebuie facur MLM-ul, asa procedeza cei care habar nu au de sistem, au fost si ei indusi in eroare, nu e vina lor...asa se ajunge ca lumea sa fie impotriva sistemului , cu drep. MLM-ul inseamna absolut altceva, intimplarea descrisa de Kudika 226898 nu are de a face cu MLM-ul adevarat.
colnago
Postat pe 7 Septembrie 2010 00:22
De la: colnago, la data 2010-09-07 00:22:00Buna descrierea pataniei, reflecta faptul ca cum NU trebuie facur MLM-ul, asa procedeza cei care habar nu au de sistem, au fost si ei indusi in eroare, nu e vina lor...asa se ajunge ca lumea sa fie impotriva sistemului , cu drep. MLM-ul inseamna absolut altceva, intimplarea descrisa de Kudika 226898 nu are de a face cu MLM-ul adevarat.
++

Nu a fost doar o intamplare....am participat la mai multe astfel de intruniri, la diverse MLm-uri, ca sa nu-mi supar prietenele...la toate a fost cam acelasi scenariu...nu am inteles de ce nu mi-au spus sincer de la bun inceput la ce ma invita...am fi evitat racirea ulterioara a relatiilor...
Dupa patanii, m-am mai interesat si eu in stnga si in dreapta daca a mai trecut cineva printr-o experienta similara...mare mi-a fost mirarea cand mi s-a confirmat parerea...
kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 00:41
MLM-ul nu inseamna invitatii, prezentari, astfel de practici nu-si mai au rostul, nu mai suntem la inceputul anilor "90
colnago
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:44
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...

si nu ti se pare ok?!nu o streseaza nimeni, nu are un program fix!
roz5blue6lila7
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:49
De la: colnago, la data 2010-09-07 09:44:33MLM-ul nu inseamna invitatii, prezentari, astfel de practici nu-si mai au rostul, nu mai suntem la inceputul anilor "90


Si totusi au loc destule...
kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:58
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-07 09:49:17
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...

si nu ti se pare ok?!nu o streseaza nimeni, nu are un program fix!


S-o crezi tu ca nu e stresata...si da, nu are program fix...lucreaza si 24 din 24 daca vrea sa aiba ce pune pe masa...
kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:59
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 22:47:47
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:59:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-07 09:49:17
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...

si nu ti se pare ok?!nu o streseaza nimeni, nu are un program fix!


S-o crezi tu ca nu e stresata...si da, nu are program fix...lucreaza si 24 din 24 daca vrea sa aiba ce pune pe masa...
asta denota ca nu stie sa faca MLM adevarat !!! de ce ea lucreaza 24 din 24 pentru a avea ce pune pe masa, iar eu lucrez 3-4 ore si-mi permit mult mai multe decat foarte multi care lucreaza 8-10 ore intr-un job la stapan ????

iar tu, frustrata mica, habar nu ai ce vorbesti, esti total pe langa subiect !!!







... zi zau ... tu nu esti la STAPIN ? ... ai vreo afacere privata si nu ne-ai spus ? ... eu ca sa fiu mai convingator as fi spus ca lucrez vreo 3-4 minute pe zi ...

marco918
Postat pe 7 Septembrie 2010 22:50
De la: colnago, la data 2010-09-07 09:44:33MLM-ul nu inseamna invitatii, prezentari, astfel de practici nu-si mai au rostul, nu mai suntem la inceputul anilor "90







... telepatie, frate ... meditatie ''orizontala'' ...

... adevarul ca toate ''chestiile'' ajung la noi dupa ce afara sint RASUFLATE de mult ... si in nici un caz nu se aplica ca la sclavi ... cum e aici ...


marco918
Postat pe 7 Septembrie 2010 22:59
De la: marco918, la data 2010-09-07 22:50:35
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 22:47:47
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:59:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-07 09:49:17
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...

si nu ti se pare ok?!nu o streseaza nimeni, nu are un program fix!


S-o crezi tu ca nu e stresata...si da, nu are program fix...lucreaza si 24 din 24 daca vrea sa aiba ce pune pe masa...
asta denota ca nu stie sa faca MLM adevarat !!! de ce ea lucreaza 24 din 24 pentru a avea ce pune pe masa, iar eu lucrez 3-4 ore si-mi permit mult mai multe decat foarte multi care lucreaza 8-10 ore intr-un job la stapan ????

iar tu, frustrata mica, habar nu ai ce vorbesti, esti total pe langa subiect !!!







... zi zau ... tu nu esti la STAPIN ? ... ai vreo afacere privata si nu ne-ai spus ? ... eu ca sa fiu mai convingator as fi spus ca lucrez vreo 3-4 minute pe zi ...



kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 23:28
De la: marco918, la data 2010-09-07 22:59:51
De la: colnago, la data 2010-09-07 09:44:33MLM-ul nu inseamna invitatii, prezentari, astfel de practici nu-si mai au rostul, nu mai suntem la inceputul anilor "90







... telepatie, frate ... meditatie ''orizontala'' ...

... adevarul ca toate ''chestiile'' ajung la noi dupa ce afara sint RASUFLATE de mult ... si in nici un caz nu se aplica ca la sclavi ... cum e aici ...







kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 23:29
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 22:47:47
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:59:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-07 09:49:17
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...

si nu ti se pare ok?!nu o streseaza nimeni, nu are un program fix!


S-o crezi tu ca nu e stresata...si da, nu are program fix...lucreaza si 24 din 24 daca vrea sa aiba ce pune pe masa...
asta denota ca nu stie sa faca MLM adevarat !!! de ce ea lucreaza 24 din 24 pentru a avea ce pune pe masa, iar eu lucrez 3-4 ore si-mi permit mult mai multe decat foarte multi care lucreaza 8-10 ore intr-un job la stapan ????

iar tu, frustrata mica, habar nu ai ce vorbesti, esti total pe langa subiect !!!



Azi am vazut-o pe o tanti de rang inalt intr-ul MLM, tot un fel de cappo di tutti capi pe judet, iesind cu o plasa mare dintr-un second hand...de ce oare nu s-o imbraca de la Paris????Doar e destul de sus in piramida...
kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 23:34
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 23:29:48
De la: marco918, la data 2010-09-07 22:59:51
De la: colnago, la data 2010-09-07 09:44:33MLM-ul nu inseamna invitatii, prezentari, astfel de practici nu-si mai au rostul, nu mai suntem la inceputul anilor "90







... telepatie, frate ... meditatie ''orizontala'' ...

... adevarul ca toate ''chestiile'' ajung la noi dupa ce afara sint RASUFLATE de mult ... si in nici un caz nu se aplica ca la sclavi ... cum e aici ...













... nu am vrut sa il supar pe nenea mishu de la MLM-uri ... dar cind chestia asta a RASUFLAT pe piata celor care au inventat-o ... dar rasuflata in ultimul hal ... atunci ne-au ''exportat-o'' noua impreuna cu produsele lor ... si GUSTERII au inghitit-o ... cam de nevoie, ca la noi era lipsa de idei capitaliste si mergea, si merge inca, orice ...

... dar cind voi vedea un NENEA care isi face o astfel de retea VINZIND PRODUSE ROMANESTI, de preferat ale sale, atunci se poate spune ca STIE sa aplice, cu succes, tehnica MLM-ului ... controleaza produsul si reteau ... si e propriul sau stapin (cum le place sa se laude toti) ... pina atunci sint niste gainari dresati sa vinda ce li se da ... lucruri pentru care nu au nici o garantie, habar nu au unde sint facute ... mai ales ca pentru romani si romania sint doar generatoare de ... datorii ... e penibil ...

marco918
Postat pe 7 Septembrie 2010 23:36
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 23:35:20
De la: marco918, la data 2010-09-07 22:50:35
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 22:47:47
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:59:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-07 09:49:17
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...

si nu ti se pare ok?!nu o streseaza nimeni, nu are un program fix!


S-o crezi tu ca nu e stresata...si da, nu are program fix...lucreaza si 24 din 24 daca vrea sa aiba ce pune pe masa...
asta denota ca nu stie sa faca MLM adevarat !!! de ce ea lucreaza 24 din 24 pentru a avea ce pune pe masa, iar eu lucrez 3-4 ore si-mi permit mult mai multe decat foarte multi care lucreaza 8-10 ore intr-un job la stapan ????

iar tu, frustrata mica, habar nu ai ce vorbesti, esti total pe langa subiect !!!







... zi zau ... tu nu esti la STAPIN ? ... ai vreo afacere privata si nu ne-ai spus ? ... eu ca sa fiu mai convingator as fi spus ca lucrez vreo 3-4 minute pe zi ...

la mintea ta de caracalean....pui batul de chibrit si se aprinde....sa fiu convingator cu ce anume pestisorule ? ar trebui sa conving de ceva pe cineva anume ? sau care-i logica ???

cam de ce anume ar trebui sa conving eu pe cineva? ca daca se apuca de MLM va avea tot ce-i pofteste inima lui la un moment dat ? ca va avea timp si bani la dispozitie ca sa fie alaturi de copii lui, sa-si poata petrece timp de calitate cu acestia si cu prietenii??? va avea siguranta din punct de vedere material pentru tot restul vietii !!!...cam de ce anume trebuie sa conving eu pe cineva?

dar vezi tu mai pestisorule, pentru a ajunge la asemenea performante, trebuie sa ai unele calitati, sau daca nu le ai , sa ti le formezi....si cel mai important, trebuie sa te lasi invatat sa poti stii cum sa faci sa ajungi la asemenea performante....

nu se spune degeaba, ca MLM este o afacere pentru oricine, dar care nu poate fi facuta de orice persoana....

p.s. cei care incearca si esueaza in MLM, o fac din cauza lor, nu din alta cauza !!!ei insisi sunt problema, nu alcineva( sponsorul, reteaua, produsele, pretul acestora)

p.p.s

prietene, eu nu sunt la stapan, am propria-mi afacere MLM !!!!nu am sef si nici angajati, nu am chirii de platit, nu am investitii decat in propria-mi persoana, nu am contabil si nu ma doare capul de nimic....lucrez cand vreau, unde vreau si cu cine-mi face placere...iar in scurt timp, imi voi asigura unj venit in renta care va fi mai indestulator decat toata pensia pe care tu o vei lua dupa 35-40 ani de munca la stapan...






... goguleeeee ... trezeste-te !!! ... ce pensie ! ... ce renta ! ... ce afacere ! ... ... cind GUSTERII nu o sa mai cumpere poti sa iti bagi pensia drept in c_r ... pai tu crezi ca toti sint imbecili si nu au minime notiuni de economie ? ... nu ai vinzare, nu ai profit ... nu ai profit ... NU AI NIMIC ... capisci ? ...

... nu ai INCA contabil pentru ca ai cifra FOARTE MICA DE RULAJ ... in momentul in care vei depasi o suma vei incepe sa PLATESTI TAXE ... ca toata lumea ... dar tu dormi in pace ca va veti trezi si voi cu datorii din ultimii ani de platit ... si sa vezi chiote atunci ...

marco918
Postat pe 7 Septembrie 2010 23:47
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 23:44:58
De la: marco918, la data 2010-09-07 23:36:15
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 23:29:48
De la: marco918, la data 2010-09-07 22:59:51
De la: colnago, la data 2010-09-07 09:44:33MLM-ul nu inseamna invitatii, prezentari, astfel de practici nu-si mai au rostul, nu mai suntem la inceputul anilor "90







... telepatie, frate ... meditatie ''orizontala'' ...

... adevarul ca toate ''chestiile'' ajung la noi dupa ce afara sint RASUFLATE de mult ... si in nici un caz nu se aplica ca la sclavi ... cum e aici ...













... nu am vrut sa il supar pe nenea mishu de la MLM-uri ... dar cind chestia asta a RASUFLAT pe piata celor care au inventat-o ... dar rasuflata in ultimul hal ... atunci ne-au ''exportat-o'' noua impreuna cu produsele lor ... si GUSTERII au inghitit-o ... cam de nevoie, ca la noi era lipsa de idei capitaliste si mergea, si merge inca, orice ...

... dar cind voi vedea un NENEA care isi face o astfel de retea VINZIND PRODUSE ROMANESTI, de preferat ale sale, atunci se poate spune ca STIE sa aplice, cu succes, tehnica MLM-ului ... controleaza produsul si reteau ... si e propriul sau stapin (cum le place sa se laude toti) ... pina atunci sint niste gainari dresati sa vinda ce li se da ... lucruri pentru care nu au nici o garantie, habar nu au unde sint facute ... e penibil ...

habar nu ai ce spui....industra MLM se dezvolta continuu de 50 ani...este pe continua crestere...imi poti spune un alt segment al economiei mondiale care creste continuu de 50 ani ?

mai departe de asta, MLM nu inseamna VANZARE DE PRODUSE !!!!
asta o fac agentii de vanzari...deci nu ai habar despre ce este vorba....

SE POATE FACE MLM FARA A VINDE VRE_UN PRODUS !!!!

daca nu ma crezi, cauta-ma si iti explic cum sta treaba...si vei intelege , fiindca este un lucru extrem de simplu si logic....

si inca o chestie, cine a cochetat cu MLM-ul si nu ia mers, din 2 motive nu ia mers:

1) ESTE LENES !!!! nu-i place sa munceasca, nu are scopuri in viata....

2) NU A INTELES SISTEMUL CORECT !!! i sa expus si explicat gresit sau incomplet...!!!





... cine se dezvolta ? ... ''industria'' MLM ? ... ... tata, dute la tratament ca ai luat-o razna ... ... scuze, dar deveniti atit de PENIBILI ...

... ... SE POATE FACE MLM FARA A VINDE VRE_UN PRODUS !!! ... ... te crezi mason ? ...



marco918
Postat pe 7 Septembrie 2010 23:50
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 23:56:18
De la: marco918, la data 2010-09-07 23:47:11
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 23:35:20
De la: marco918, la data 2010-09-07 22:50:35
De la: silviu_m74, la data 2010-09-07 22:47:47
De la: kudika226898, la data 2010-09-07 18:59:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-07 09:49:17
De la: kudika226898, la data 2010-09-06 07:48:03S-o crezi tu...sta in acelasi apartament, la etajul 6 si si-a luat Logan...deci, mare realizare... ...mai bine zis, a supravietuit...

si nu ti se pare ok?!nu o streseaza nimeni, nu are un program fix!


S-o crezi tu ca nu e stresata...si da, nu are program fix...lucreaza si 24 din 24 daca vrea sa aiba ce pune pe masa...
asta denota ca nu stie sa faca MLM adevarat !!! de ce ea lucreaza 24 din 24 pentru a avea ce pune pe masa, iar eu lucrez 3-4 ore si-mi permit mult mai multe decat foarte multi care lucreaza 8-10 ore intr-un job la stapan ????

iar tu, frustrata mica, habar nu ai ce vorbesti, esti total pe langa subiect !!!







... zi zau ... tu nu esti la STAPIN ? ... ai vreo afacere privata si nu ne-ai spus ? ... eu ca sa fiu mai convingator as fi spus ca lucrez vreo 3-4 minute pe zi ...

la mintea ta de caracalean....pui batul de chibrit si se aprinde....sa fiu convingator cu ce anume pestisorule ? ar trebui sa conving de ceva pe cineva anume ? sau care-i logica ???

cam de ce anume ar trebui sa conving eu pe cineva? ca daca se apuca de MLM va avea tot ce-i pofteste inima lui la un moment dat ? ca va avea timp si bani la dispozitie ca sa fie alaturi de copii lui, sa-si poata petrece timp de calitate cu acestia si cu prietenii??? va avea siguranta din punct de vedere material pentru tot restul vietii !!!...cam de ce anume trebuie sa conving eu pe cineva?

dar vezi tu mai pestisorule, pentru a ajunge la asemenea performante, trebuie sa ai unele calitati, sau daca nu le ai , sa ti le formezi....si cel mai important, trebuie sa te lasi invatat sa poti stii cum sa faci sa ajungi la asemenea performante....

nu se spune degeaba, ca MLM este o afacere pentru oricine, dar care nu poate fi facuta de orice persoana....

p.s. cei care incearca si esueaza in MLM, o fac din cauza lor, nu din alta cauza !!!ei insisi sunt problema, nu alcineva( sponsorul, reteaua, produsele, pretul acestora)

p.p.s

prietene, eu nu sunt la stapan, am propria-mi afacere MLM !!!!nu am sef si nici angajati, nu am chirii de platit, nu am investitii decat in propria-mi persoana, nu am contabil si nu ma doare capul de nimic....lucrez cand vreau, unde vreau si cu cine-mi face placere...iar in scurt timp, imi voi asigura unj venit in renta care va fi mai indestulator decat toata pensia pe care tu o vei lua dupa 35-40 ani de munca la stapan...






... goguleeeee ... trezeste-te !!! ... ce pensie ! ... ce renta ! ... ce afacere ! ... ... cind GUSTERII nu o sa mai cumpere poti sa iti bagi pensia drept in c_r ... pai tu crezi ca toti sint imbecili si nu au minime notiuni de economie ? ... nu ai vinzare, nu ai profit ... nu ai profit ... NU AI NIMIC ... capisci ? ...

... nu ai INCA contabil pentru ca ai cifra FOARTE MICA DE RULAJ ... in momentul in care vei depasi o suma vei incepe sa PLATESTI TAXE ... ca toata lumea ... dar tu dormi in pace ca va veti trezi si voi cu datorii din ultimii ani de platit ... si sa vezi chiote atunci ...

esti jalnic...nu am contabil, fiindca toata contabilitatea imi este tinuta GRATUIT pe un site specializat de internet....mai departe de asta, produsele 4 Life se vor vinde mereu, pana in vecii vecilor, stii de ce ???
si sa stii ca foarte multi sunt imbecili si nu au notiuni de economie....m-am convins de asta !!!eu dorm in pace, fiindca in orice moment imi pot muta afacerea unde dorest in aceasta lume , nu ma tine nimeni si nimic legat de romanica !!! ce fac acum aici, o pot face foarte bine oriunde in lume.....fiindca afacerile MLM sunt de cele mai multe ori INTERNATIONALE !!!

iar ca si date economice, ce spui, merita sa ai o afacere alaturi de o companie care in primii 5 ani de viata a avut o crestere de 6109% !?!?!?!

sau care in 12 ani sa extins in 60 tari din lume fara sa investeasca UN CENT in publicitate ???

sau care in 10 ani a ajuns sa aiba vanzari de peste 3 milioane de $ zilnic ? si asta cu plata cash !!!

ce zic, ca date economice renteaza?





... gogule ... daca in sinea ta te distrezi de ceea ce spui atunci esti ok ... daca crezi ce spui atunci dute si te cauta ...

... atita timp cit PE NUMELE TAU NU SE PLATESC TAXE OFICIAL nu poti dormi linistit ... oricind poti fi calcat de fisc ... e chestie doar de idee ... si de timp ...

... produsele 4 life se for vinde atita timp cit vor exista din cei ca tine care sa le cumpere ...

... tu afacere o poti muta unde vrei ... TEORETIC ... practic ... nu se poate ... pentru ca o iei de la inceput ...

... primii 5 ani de viata sint importanti pentru o astfel de firma ... APOI POATE SA MOARA (ai auzit de curba lui Gauss ?) ... pentru ca isi pierde din surpriza ... se prind ... gusterii ... ... cresterea e normala daca se INVESTESTE intr-un MARKETING (spalare de creier) de calitate ... ... oricum nu o poti numi ''industrie'' ... ci ca la bilci ... se mai ''redescopera'' din cind in cind metodele americane ale anilor '50 ...

... s-a extins in 60 de tari ? ... sa fim seriosi ... burkina fasso, romania, bosnia ... tari care acum descopera gaura de la gogoasa ... nu auzi de asa ceva in vest sau sint complet diferit de ceea ce stii tu ...

... 3 miliaone cash zilnic ... ... gogule ... ti-am spus ca nu stii ce inseamna cuvintul INDUSTRIE ... ... dar ... au fost zile cind metro vindea in romania mai mult decit suma asta ... pe zi ... ... fara publicitatea ascunsa pe care o face un MLM ... ... decit atitia INTERMEDIARI mai bine dadeau 3000 de euro pe minut si faceau reclama la televizor ...


marco918
Postat pe 8 Septembrie 2010 00:12
De la: silviu_m74, la data 2010-09-08 00:39:55
... gogule ... daca in sinea ta te distrezi de ceea ce spui atunci esti ok ... daca crezi ce spui atunci dute si te cauta ...

... atita timp cit PE NUMELE TAU NU SE PLATESC TAXE OFICIAL nu poti dormi linistit ... oricind poti fi calcat de fisc ... e chestie doar de idee ... si de timp ...

... produsele 4 life se for vinde atita timp cit vor exista din cei ca tine care sa le cumpere ...

... tu afacere o poti muta unde vrei ... TEORETIC ... practic ... nu se poate ... pentru ca o iei de la inceput ...

... primii 5 ani de viata sint importanti pentru o astfel de firma ... APOI POATE SA MOARA (ai auzit de curba lui Gauss ?) ... pentru ca isi pierde din surpriza ... se prind ... gusterii ... ... cresterea e normala daca se INVESTESTE intr-un MARKETING (spalare de creier) de calitate ... ... oricum nu o poti numi ''industrie'' ... ci ca la bilci ... se mai ''redescopera'' din cind in cind metodele americane ale anilor '50 ...

... s-a extins in 60 de tari ? ... sa fim seriosi ... burkina fasso, romania, bosnia ... tari care acum descopera gaura de la gogoasa ... nu auzi de asa ceva in vest sau sint complet diferit de ceea ce stii tu ...

... 3 miliaone cash zilnic ... ... gogule ... ti-am spus ca nu stii ce inseamna cuvintul INDUSTRIE ... ... dar ... au fost zile cind metro vindea in romania mai mult decit suma asta ... pe zi ... ... fara publicitatea ascunsa pe care o face un MLM ... ... decit atitia INTERMEDIARI mai bine dadeau 3000 de euro pe minut si faceau reclama la televizor ...


gogule, mai citeste , mai studiaza problema si apoi mai putem sta de vorba....pana atunci esti pe dinafara prietene...poate metro sa vanda cat vrea, ce profit net are ??? asta este intrebarea....!!!

ia fa o socoteala, ce profit poate avea 4 Life, daca ei isi permit sa plateasca oamenilor ce dezvolta piete de desfacere 64% din pretul produselor ??[/quote]







... ... atunci gindeste-te CE PRODUSE VIND daca isi permit sa plateasca oamenilor ce dezvolta piete de desfacere 64% din pretul produselor ... tu stii de 64% dar procentul se majoreaza cu alte ... CHELTUIELI ... si atunci ce spuneai ca vindeti ? ... transfer factor ? ... ... a banilor poate ... din buzunarele tale in ale lor ...


marco918
Postat pe 8 Septembrie 2010 00:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
www.COSMETICE-BIJUTERII.ro 1 De la: TAMYRACOM 5 Decembrie 2009 21:41
buna 35 De la: fanamylee 28 Iulie 2012 21:45
Crema unt de shea 100% + uleiuri esentiale 1 De la: askloris 1 Aprilie 2009 20:35
Trusa Machiaj Fraulein38 1 De la: Lalyly 2 Februarie 2012 16:37
heyyyyy eu is nico 3 De la: katwoman 16 Mai 2009 17:07