Setari Cookie-uri

Topicuri diverse... si indelung comentate!!!

Ma tot uit de aseara cu mai mult interes decat inainte pe acest site si constat cu uimire, dezamagire si regret ca marea majoritate a topicurilor sunt postate doar de dragul de a li se da atentie celor care le-au postat!
Nu pot sa cred ca traiesc intr-o tara in care, oamenii posteaza tot felul de povesti imaginare doar pentru a vedea reactia celorlalti si pentru propria distractie!!
Observ cu oarecare dezamagire ca in cazul in care cineva posteaza un topic de bun simt, nu este luat in serios mai degraba se face asa zisul "misto" de respectivul, insa daca se posteaza ceva de genul "sex cu verisoara" etc (ma abtin sa mai dau si alte exemple) toata lumea se inghesuie sa posteze un raspuns cat mai uimitor dar si naucitor in acelasi timp!
Sunt si persoana care cel putin din limbajul folosit si din coerenta ideilor, iti poti da seama ca au o cultura peste nivelul altora... si nu fac discriminari ... e doar o constatare proprie!
Insa nedumerirea mea ar fii: de ce topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama?
Oare ne-am pierdut interesul pt lucrurile practice iar discutiile se pot rezuma doar la a nascocii ceva nou, unic, incitat, care sa-i faca pe ceilalti sa posteze cu nesat???
Multumesc celor care-mi inteleg opinia... restul e problema lor, fiecare decide pt el!

Ayan R.
AYANR
Postat pe 17 Martie 2009 20:51
Pentru ca pe topicurile ieftine se pot injura ca la usa cortului Cum a fost si cu Dana ca dupa ce ca vb numai aberatii i s-a deschis topic special ... hai sa fim seriosi ...Si dupa Dana au aparut multi doritori care nu erau bagati in seama si uite asa se ajunge unde s-a ajuns :)
botyk
Postat pe 18 Martie 2009 16:28

da tu mai deschizi multe topicuri cu chestia asta?
sau te simti nebagata in seama .....cred ca da
cred ca suferi

ti s-a raspuns pe celalalt da' banuiesc ca nu ai fost multumita
_fantoma_
Postat pe 18 Martie 2009 16:43
la mine te referi?
botyk
Postat pe 18 Martie 2009 16:45
vas, e un el
sincer cred ca e nemultumit ca n-a primit raspunsuri prea multe la un topic deschis de el, topic foarte serios de altfel

oricum ayan, sa stii ca tot ceea ce socheaza atrage atentia... si unde e rost de cearta sau de ras, mereu vor fi mai multi oameni acolo
kitty_krieger
Postat pe 18 Martie 2009 16:47
Nu am repostat topicul si aici doar pt ca nu mi-a raspuns nimeni...
In fine...
Am inteles ideea voastra...
AYANR
Postat pe 18 Martie 2009 19:22
Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....
Baiat_Rezervat
Postat pe 18 Martie 2009 19:48
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....



Uite cine vorbeste ! Mai baiatule, stai in banca ta, ai uitat cum umpli toate topicurile cu limbile tale ? Adica esti offtopic si pe deasupra mai esti si scarbos ! Nu esti tu singurul care ,,da limbi'' dar uite ca altii le pastreaza doar pt ei !

Postat pe 18 Martie 2009 23:39
daca doar asta stie si el , poate o avea limitari in alte domeni si incearca sa compenseze , sau poate ca el crede ca invata limbi straine asa
SweetDadyD
Postat pe 19 Martie 2009 10:54
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-18 16:47:19vas, e un el
sincer cred ca e nemultumit ca n-a primit raspunsuri prea multe la un topic deschis de el, topic foarte serios de altfel

oricum ayan, sa stii ca tot ceea ce socheaza atrage atentia... si unde e rost de cearta sau de ras, mereu vor fi mai multi oameni acolo


Copii, stiti la ce ma duce gandul acum? La nea Scleroza... Va amintiti ca tot asa, a deschis sapte topicuri, care se voiau "serioase" ... Pana la urma, s-a dat in stamba...
Ce-or vrea, frate, de la noi? Sa-i adoptam? Sa-i luam acas'? Pe bune!
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 10:57
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....

mai limboc vb de tine nu?
coffeeta
Postat pe 19 Martie 2009 10:57
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....


Iete la el! Si zi asa, Limba! Pe tine Kant, Proust si Shakespeare te intereseaza, ha? D-aia remediul tau universal e "hai sa dam limbi opt ore"
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 11:01
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....


eta intelectualul...............bai fac misto de prosti ......................imi place sa ma amuz pe seama fraie rilor...........pe una care bea pi pilica
sau virgin pana la moarte
sau libidinosi............................
fac misto ca vreau ,ca pot,si ca unii merita
si asta ma distreaza,imi face ziua frumoasa..................traiasca kudika .................
just_heaven
Postat pe 19 Martie 2009 11:01
De la: coffeeta, la data 2009-03-19 10:57:40
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....

mai limboc vb de tine nu?


Pup, Coffy!
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 11:01
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 11:01:46
De la: coffeeta, la data 2009-03-19 10:57:40
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....

mai limboc vb de tine nu?


Pup, Coffy!

poop si eu dor_a
coffeeta
Postat pe 19 Martie 2009 11:03
De la: just_maria, la data 2009-03-19 11:01:19
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....


eta intelectualul...............bai fac misto de prosti ......................imi place sa ma amuz pe seama fraie rilor...........pe una care bea pi pilica
sau virgin pana la moarte
sau libidinosi............................
fac misto ca vreau ,ca pot,si ca unii merita
si asta ma distreaza,imi face ziua frumoasa..................traiasca kudika .................




'Neatza, Maria!
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 11:04
dor_neata
just_heaven
Postat pe 19 Martie 2009 11:05
De la: AYANR, la data 2009-03-17 20:51:38Ma tot uit de aseara cu mai mult interes decat inainte pe acest site si constat cu uimire, dezamagire si regret ca marea majoritate a topicurilor sunt postate doar de dragul de a li se da atentie celor care le-au postat!
Nu pot sa cred ca traiesc intr-o tara in care, oamenii posteaza tot felul de povesti imaginare doar pentru a vedea reactia celorlalti si pentru propria distractie!!
Observ cu oarecare dezamagire ca in cazul in care cineva posteaza un topic de bun simt, nu este luat in serios mai degraba se face asa zisul "misto" de respectivul, insa daca se posteaza ceva de genul "sex cu verisoara" etc (ma abtin sa mai dau si alte exemple) toata lumea se inghesuie sa posteze un raspuns cat mai uimitor dar si naucitor in acelasi timp!
Sunt si persoana care cel putin din limbajul folosit si din coerenta ideilor, iti poti da seama ca au o cultura peste nivelul altora... si nu fac discriminari ... e doar o constatare proprie!
Insa nedumerirea mea ar fii: de ce topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama?
Oare ne-am pierdut interesul pt lucrurile practice iar discutiile se pot rezuma doar la a nascocii ceva nou, unic, incitat, care sa-i faca pe ceilalti sa posteze cu nesat???
Multumesc celor care-mi inteleg opinia... restul e problema lor, fiecare decide pt el!

Ayan R. [/quo

daca tot te uiti cu interes asa prin forum,ia mai uitat-te o data ,si spune-mi ce vezi?
ca eu cand ma uita la topicul asta ,vad o pers invizibila,si ar face orice sa se bage in seama......si ca sa iti rasp la nelamurirea ta.....topicurile ieftine ca asta m-a atras sa te iau la misto,daca vrei sa o musti.....fa-o daca nu,da-ti jos proteza...............chiar nu are sens acest topic,si e prea bagat in seama.........dar asta e ne atrage ceea ce e ieftin
just_heaven
Postat pe 19 Martie 2009 11:26
De la: just_maria, la data 2009-03-19 11:01:19
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-03-18 19:48:37Topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama deoarece pe mistocari ii intereseaza cel mai mult lucrurile denaturate si perverse care nu au nici un sens in lumea oamenilor normali....
pe un mistocar nu are cum sa-l intereseze lucrurile destepte si inteligente pentru ca el nu este asa....


eta intelectualul...............bai fac misto de prosti ......................imi place sa ma amuz pe seama fraie rilor...........pe una care bea pi pilica
sau virgin pana la moarte
sau libidinosi............................
fac misto ca vreau ,ca pot,si ca unii merita
si asta ma distreaza,imi face ziua frumoasa..................traiasca kudika .................

oamenii de care spui tu cred ca merita sa nu fie bagati in seama..... sincer mie nu imi place sa fac misto de nimeni destept sau mai putin destept...... nu imi sta in caracter.....
Baiat_Rezervat
Postat pe 19 Martie 2009 14:15
persoana invizibila... topic fara sens..proteza...ne atrage ceea ce e ieftin.....hmmm...
vb cumva in numele tuturor?
constat ca o persoana cu o capacitate atat de mica... nu poate debita mai mult....
si in fond... care e problema ta, papusa?
topicul asta se refera la oamenii astia care vand si cumpara ieftinituri.... in fond nu-ti pot cere mai mult decat e cazul pt ca oricat ai incerca ... nu reusesti sa te desprinzi din lumea ta limitata si marginita la cuvinte si fraze fara non sens....mult prea limitata pt lumea in care traiesti...
si scz pt rautate insa prin ceea ce ai scris nu denoti decat ca esti o fetita de cartier, fara prea multa scoala, un "chici" autentic romanesc....

De la: just_maria, la data 2009-03-19 11:26:29
De la: AYANR, la data 2009-03-17 20:51:38Ma tot uit de aseara cu mai mult interes decat inainte pe acest site si constat cu uimire, dezamagire si regret ca marea majoritate a topicurilor sunt postate doar de dragul de a li se da atentie celor care le-au postat!
Nu pot sa cred ca traiesc intr-o tara in care, oamenii posteaza tot felul de povesti imaginare doar pentru a vedea reactia celorlalti si pentru propria distractie!!
Observ cu oarecare dezamagire ca in cazul in care cineva posteaza un topic de bun simt, nu este luat in serios mai degraba se face asa zisul "misto" de respectivul, insa daca se posteaza ceva de genul "sex cu verisoara" etc (ma abtin sa mai dau si alte exemple) toata lumea se inghesuie sa posteze un raspuns cat mai uimitor dar si naucitor in acelasi timp!
Sunt si persoana care cel putin din limbajul folosit si din coerenta ideilor, iti poti da seama ca au o cultura peste nivelul altora... si nu fac discriminari ... e doar o constatare proprie!
Insa nedumerirea mea ar fii: de ce topicurile ieftine si fara sens sunt atat de mult bagate in seama?
Oare ne-am pierdut interesul pt lucrurile practice iar discutiile se pot rezuma doar la a nascocii ceva nou, unic, incitat, care sa-i faca pe ceilalti sa posteze cu nesat???
Multumesc celor care-mi inteleg opinia... restul e problema lor, fiecare decide pt el!

Ayan R. [/quo

daca tot te uiti cu interes asa prin forum,ia mai uitat-te o data ,si spune-mi ce vezi?
ca eu cand ma uita la topicul asta ,vad o pers invizibila,si ar face orice sa se bage in seama......si ca sa iti rasp la nelamurirea ta.....topicurile ieftine ca asta m-a atras sa te iau la misto,daca vrei sa o musti.....fa-o daca nu,da-ti jos proteza...............chiar nu are sens acest topic,si e prea bagat in seama.........dar asta e ne atrage ceea ce e ieftin
AYANR
Postat pe 19 Martie 2009 17:45
Pentru AYANR.
Si eu m-am intrebat acelasi lucru. Poate doar asta i-i mai intereseaza pe unii. Dar unde sunt ceilalti? Chiar suntem atat de limitati in gandire sau n-i s-a netezit creierul? Nu mai exista nici macar un neuron VIABIL care sa circule macar in deriva prin capetele unora? De o buna bucata de vreme i-mi pun o intrebare;; CE SE V-A ALEGE DE GENERATIILE VIITOARE? Telenovele, sex , alcool ,droguri, violuri cat mai mediatizate daca se poate si cu lux de amanunte. Spre ce ne indreptam fratilor? Sunt foarte multe subiecte de discutie, dar ,probabil ca in mintea unora nu incap. CEI CE SUNT DE ACORD CU MINE SUNT INVITATI SA INCERCE SI ALTE SUBIECTE DE DISCUTIE. Numele meu e CARMEN. vA ASTEPT CU IDEI
kudika070041
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:43
De la: kudika070041, la data 2009-10-09 16:43:12Pentru AYANR.
Si eu m-am intrebat acelasi lucru. Poate doar asta i-i mai intereseaza pe unii. Dar unde sunt ceilalti? Chiar suntem atat de limitati in gandire sau n-i s-a netezit creierul? Nu mai exista nici macar un neuron VIABIL care sa circule macar in deriva prin capetele unora? De o buna bucata de vreme i-mi pun o intrebare;; CE SE V-A ALEGE DE GENERATIILE VIITOARE? Telenovele, sex , alcool ,droguri, violuri cat mai mediatizate daca se poate si cu lux de amanunte. Spre ce ne indreptam fratilor? Sunt foarte multe subiecte de discutie, dar ,probabil ca in mintea unora nu incap. CEI CE SUNT DE ACORD CU MINE SUNT INVITATI SA INCERCE SI ALTE SUBIECTE DE DISCUTIE. Numele meu e CARMEN. vA ASTEPT CU IDEI


...................
atat de multe s-au tastat aici!
facand un sondaj........oare cati privesc pe TV.Cultural.....si oare cati privesc "stirile de la ora 17",ori pe Capatos ori cine stie ce emisiune de genul asta?
Eu privesc stirile de la ora 17!
F.F.multi snobi!
Asistam la o discutie odata,unde o profa era scandalizata......(fatza de alti colegi)....."manelele?..vai draga,ce grad de subcultura,cat primitivism,cata lipsa de perpectiva,bla-bla.......e de-a dreptul jenant,oare unde ne idreptam?"
intamplarea face sa merg la un "ceai" unde fu invitata si profa......
dupa multe snobisme si alte cele.........cateva pahare si aperitive udate iar cu pahare
incep acordurile maretzelor.........MANELE!
Imi ziceam...........sa vezi ce foc ia profa!
intr-adevar a luat foc!
s-a urcat pe masa,si a inceput a da din talente si sa arunce pe rand,fara graba din textilele de pe dansa!
Cine doreste crede cine nu.......iara bine!Nu`s aici ca sa va conving de veridicitatea a ccea ce scriu!
dupa dans,se uita fix la sotul ei.........ca sa vada aprobarea ori nu!
aprobarea am aflat mai tarziu era........poa` sa-si dea si chiloteii jos,sau nu!?
ei bine......se pare ca nu i- a fost acordata aprobarea pt ca,bosumflicioasa,s-a dat jos de pe "podium" si-a strans textilele si a plecat la buda,sa se intoarca d-na profa,in aplauzele si fluieraturile masculilor!
cine era cel mai mandru din incapere?
eram sigur ca banuiti.....sotul profei:P
ady39_2007
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va place tatuajul din poza mea de la avatar?Comentarii la poza,va rog. 20 De la: Pudika416607 6 Septembrie 2011 07:20
sex 6 De la: ramona_elisa 1 Februarie 2009 18:33
cate intrebari pt toate femeile de toate varstele 35 De la: Floare_de_castan 4 Iunie 2009 20:19
SEX 112 De la: MaraDonna 20 Octombrie 2009 22:23
bisexualitate 23 De la: yumalai 30 Mai 2009 12:02