Cosmetice preferate de vedete si bronzare DHA

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Cosmetice preferate de vedete si bronzare DHA: (3.7 din 3 voturi)

AngelineKiss Avatarul lui AngelineKiss

3 mesaje

Buna fetelor, eu sunt noua aici, insa eram curioasa daca ati incercat pana acum bronzarea DHA si produsele cosmetice si corporale de la Yon-Ka? Eu de cand am descoperit Yon-Ka nu imi mai trebuie sa vad/aud/stiu de altceva. Sunt naturale, sunt preferate de vedete sunt dermatocosmetice, miros demential, tratamentele de la salon sunt speciale, sincer altceva. Am incercat tot ce a fost pe piata si nu numai...insa Yon-Ka m-a convins. Eu sunt o naturista de fel, in ultimul timp :)) , inainte solarul era de baza ahhah, acum bronzarea DHA e the best. Am incercat acum 2 ani la Unirii la Perfect Nails , insa s-a inchis si de 3 luni sunt clienta fidela a unui salon din dorobanti, ieftin si supeer! Ah da, au si Yon-Ka si mai ieftin ca la Miko cu mult. Va sfatuiesc sa incercati. Salonul pe care l-am laudat www.studiofusion.ro I am happy.
Raporteaza abuz de limbaj
vanesia Avatarul lui vanesia

37 mesaje

Si eu m-am ..bronzat" DHA cu doua nuante : miere si nuci verzi. Am facut-o prima oara in Bologna, apoi in Milano. Iar acum in Bucuresti.
kudika012172 Avatarul lui kudika012172

19 mesaje

eu n-am auzit de Yon Ka astea in schimb bronzarea cu DHA e super ...
andreutza33 Avatarul lui andreutza33

22 mesaje
Oras: targoviste

eu am fost super incantata de tratamentul de bronzare cu dha pe care l-am facut la chic salon.este super metoda si nu prezinta nici un fel de risc .in plus bronzul dureaza intre7-10 zile dupa care culoarea dispare treptat si pot relua tratamentul ori de cate ori vreau.sunt asa incantata si de salon am numai cuvinte de lauda.atmosfera super , profesionisti adevarati tot ceea ce iti doresti de la un salon:P
copacelul Avatarul lui copacelul

211 mesaje
Oras: satu mare

multsoare-stuff.blogspot.com/
kudika071397 Avatarul lui kudika071397

2 mesaje

bronzare cu DHA in craiova gasiti la salonul Adelei de pe henri conada. Eu am incercat si sunt incantata. Nici nu e scumpa si mi se pare ca si dureaza. Cred ca depinde de pielea fiecareia. Daca vreti sa incercati, la tel 0753052805 se pot face programari.
gabriela_roma Avatarul lui gabriela_roma

1 mesaj

buna fetelor.am si eu o rugaminte...care stie dintre voi unde pot gasi in timisoara sau suceava salon cu bronzare dha!!