Setari Cookie-uri

AM SI EU O MARE PROBLEMA MA PUTETI AJUTA CU UN SFAT,VA ROG MULT

De la: ilyescorina, la data 2009-03-28 17:37:59aici nu e vorba de draci morti



aaa nu???
dar despre ce??
Diavolyta_
Postat pe 28 Martie 2009 19:20
citeste titlul subiectului si apoi sa iti dai si tu o parere nu sa faci bascalie pe seama subiectului de pe topic
ilyescorina
Postat pe 28 Martie 2009 20:52
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-28 19:20:07
De la: ilyescorina, la data 2009-03-28 17:37:59aici nu e vorba de draci morti



aaa nu???
dar despre ce??

las-o, ca-i simpla
kitty_krieger
Postat pe 28 Martie 2009 21:15
ce anume este simpla ca nu inteleg sensul........?
ilyescorina
Postat pe 28 Martie 2009 21:18
pentru mine nu e tocmai simpla chestia cu ejacularea intarziata probabil pentru alea versate in ale sexului o fi mai simplu sa rezolve un barbat cu ejculari intarziate da chestia e ca nu toate suntem versate si de aia mai vrem si sfaturi de la alea versate intr-ale sexului
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 10:05

Ca idee generala, cand o femeie ii spune unui barbat sa nu se apropie cu "scarbosenia" de dansa, ii cam dispare cheful. Acu' eu nu stiu cum stau lucrurile la voi, dar si pe mine ma tine 2 ore daca ea nu face chiar nimic si sta asa ca la poza, ba chiar la un moment dat ma gandesc ce fac a doua zi, ce film am chef sa vad, imi aduc aminte ca nu mi-am platit factura la corent si tot asa :)), singura piedica fiind ca ma mai opresc, iau o gura de apa imi trag sufletul si o iau de la capat, intrebandu-ma ce naiba caut eu acolo.
Asadar, atunci cand va vedeti in loc sa stai cu mainile in solduri si sa racnesti la el, fii si tu mai iubitoare. Fetele ti-au spus de bine cand au zis sa ai mai multa grija de tine, sa il alinti sa fii mai afectoasa si chestii de astea. Eu nu cred ca merge la "profesioniste", ci doar i se face lehamite sa faca sex cu tine cand stie ca in timp ce ti-o trage se intreaba daca nu cumva i-ai facut pocinogul si ai murit.
Iradiatu_
Postat pe 29 Martie 2009 10:29
nu inteleg daca mi zici si mie ce e cu scarbosenia ca nu am priceput si nu mi s-a spus ca i se face lehamite sa faca sex cu mine inca de nici un barbat chiar daca nu imi place sa fac sex oral inca nici un barbat nu m-a jignit asa ca dumneata pentru asta ,sa iti fie rusine...................
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 11:50
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 10:05:55pentru mine nu e tocmai simpla chestia cu ejacularea intarziata probabil pentru alea versate in ale sexului o fi mai simplu sa rezolve un barbat cu ejculari intarziate da chestia e ca nu toate suntem versate si de aia mai vrem si sfaturi de la alea versate intr-ale sexului


Dano, unu: Sa fii versata in ale sexului nu e de rusine, e dovada ca iti merge capul. Oamenii invata sa faca sex asa cum invata la scoala, la liceu, la facultate, master, o limba straina, alta limba straina, etc. Asa e si cu sexul. De-a lungul vietii inveti, ca doar nu te f u t i ca vaca, fara sa gandesti.
Tu ai dracului maine-poimaine cincizeci de ani si TE MANDRESTI ca nu esti versata? Pai ar trebui dracu' sa-ti crape obrazu' de rusine, sa mor io! De ce puii mei ai facut umbra pamantului pana acum? Ca scoala - nexam, plozi de crescut - nexam, casa- nexam... CE palaria mea ai facut pana acum?

Si doi: deja ne plictisesti cu subiectul asta. Nu vrea sa te f u t a pentru ca nu esti f u t a b i l a si gata! Daca tu cu gura ta te lauzi ca nu esti "versata", cu alte cuvinte stai ca scandura cu gaura in pat, ce mai vrei de la noi?
Noi am avut intentii bune, ti-am zis ce era de zis, gata! Gaseste-ti altceva de facut ca ne plictisesti de moarte!
Uite, ia-ti si tu niste carti de colorat, de exemplu...
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 12:01
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 12:01:55
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 10:05:55pentru mine nu e tocmai simpla chestia cu ejacularea intarziata probabil pentru alea versate in ale sexului o fi mai simplu sa rezolve un barbat cu ejculari intarziate da chestia e ca nu toate suntem versate si de aia mai vrem si sfaturi de la alea versate intr-ale sexului


Dano, unu: Sa fii versata in ale sexului nu e de rusine, e dovada ca iti merge capul. Oamenii invata sa faca sex asa cum invata la scoala, la liceu, la facultate, master, o limba straina, alta limba straina, etc. Asa e si cu sexul. De-a lungul vietii inveti, ca doar nu te f u t i ca vaca, fara sa gandesti.
Tu ai dracului maine-poimaine cincizeci de ani si TE MANDRESTI ca nu esti versata? Pai ar trebui dracu' sa-ti crape obrazu' de rusine, sa mor io! De ce puii mei ai facut umbra pamantului pana acum? Ca scoala - nexam, plozi de crescut - nexam, casa- nexam... CE palaria mea ai facut pana acum?

Si doi: deja ne plictisesti cu subiectul asta. Nu vrea sa te f u t a pentru ca nu esti f u t a b i l a si gata! Daca tu cu gura ta te lauzi ca nu esti "versata", cu alte cuvinte stai ca scandura cu gaura in pat, ce mai vrei de la noi?
Noi am avut intentii bune, ti-am zis ce era de zis, gata! Gaseste-ti altceva de facut ca ne plictisesti de moarte!
Uite, ia-ti si tu niste carti de colorat, de exemplu...
ce tare....
roxycosty
Postat pe 29 Martie 2009 12:22
mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 14:43
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului


De ce dreaq atunci cind cuiva nu-i convine ce aude ajunge sa jigneasca si sa improaste cu noroi?
cckitty
Postat pe 29 Martie 2009 14:48
fetelor...nu va mai certati,haideti sa facem ceva consructiv...uitati o idee aici : www.solutiidecriza.com filmuletul din mijlocul paginii !!!!!!
silviu_m74
Postat pe 29 Martie 2009 14:52
De la: silviu_m74, la data 2009-03-29 14:52:01fetelor...nu va mai certati,haideti sa facem ceva consructiv...uitati o idee aici : www.solutiidecriza.com filmuletul din mijlocul paginii !!!!!!

Tu crezi in chestii de astea?Daca ar fi pe bune, nu ar mai exista oameni saraci nicaieri in lumea asta
cckitty
Postat pe 29 Martie 2009 14:56
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului


Si uite asa, isi da Dana arama pe fata...
Da' tot plictisitoare e... Bai baiete, sa intrebe ACELASI lucru OVER AND OVER... AND OVER... AGAIN timp de UN AN INTREG???
Fraiere suntem noi ca o mai bagam in seama!
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 16:00
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 16:00:11
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului


Si uite asa, isi da Dana arama pe fata...
Da' tot plictisitoare e... Bai baiete, sa intrebe ACELASI lucru OVER AND OVER... AND OVER... AGAIN timp de UN AN INTREG???
Fraiere suntem noi ca o mai bagam in seama!

Horror Da' ce vrea de fapt??
cckitty
Postat pe 29 Martie 2009 16:09
De la: ccKitty, la data 2009-03-29 16:09:55
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 16:00:11
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului


Si uite asa, isi da Dana arama pe fata...
Da' tot plictisitoare e... Bai baiete, sa intrebe ACELASI lucru OVER AND OVER... AND OVER... AGAIN timp de UN AN INTREG???
Fraiere suntem noi ca o mai bagam in seama!

Horror Da' ce vrea de fapt??


Ah, nu i-o pune omu' ... Nu vrea!
Si "omu'" nu e sotul ei, e unu' asaa...
"Fata" are peste paj'da ani si considera sexul oral "cea mai scarboasa perversiune", p*** a ei (p'aia n-ai cum s-o numesti "pasa" sau "fofi", iti dai seama... Aleia ii zici direct "piz**") n-a vazut epilat EVER ( ) si numeste penisul "scarbosenia care-i atarna barbatului intre picioare"...
Si dupa toate astea, se intreaba de ce ala nu vrea sa i-o puna... (ii cere doar bani din cand in cand )
Iar ea, de un an incoace ne injura ca suntem taraturi pentru ca "Practicam cea mai scarboasa perversitate, felatia" pe de o parte...
Si pe de alta parte ne povestesti cum vine-pleaca ala de la ea... Da' nici cand vine nici cand pleaca, nu-l poate convinge sa i-o puna... Ultima gaselnitza e asta...
A fost haios la inceput... Dar dejaaa...
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 16:16
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului

danutzo...ai da orice sa afli locul ha?da-te dreaq ca mi-a fost dor de tine si mai ales de aberatiile tale
coffeeta
Postat pe 29 Martie 2009 16:20
De la: coffeeta, la data 2009-03-29 16:20:54
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului

danutzo...ai da orice sa afli locul ha?da-te dreaq ca mi-a fost dor de tine si mai ales de aberatiile tale


COO-FFFYYYY!
Ce faci mai pui, ca te strig de juma' de zi sa-ti zic de "buna dimineatza" si tu o-ha!
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 16:23
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 16:23:25
De la: coffeeta, la data 2009-03-29 16:20:54
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului

danutzo...ai da orice sa afli locul ha?da-te dreaq ca mi-a fost dor de tine si mai ales de aberatiile tale


COO-FFFYYYY!
Ce faci mai pui, ca te strig de juma' de zi sa-ti zic de "buna dimineatza" si tu o-ha!

cum o-ha dragutza ca pe unde mi-ai raspuns ti-am raspuns ...na si aici
coffeeta
Postat pe 29 Martie 2009 16:24
A, daaa?
Uff... batranetizle astea, mai pui...
Scuze!
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 16:28
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 16:28:02A, daaa?
Uff... batranetizle astea, mai pui...
Scuze!


coffeeta
Postat pe 29 Martie 2009 16:29
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 16:16:18
De la: ccKitty, la data 2009-03-29 16:09:55
De la: Dor_a, la data 2009-03-29 16:00:11
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 14:43:26mai Dor_a eu nu sunt ca dumneata care ai facut scoala la bordel si sa nu ma jignesti ca vorbesti ca o mahalagioaica unde te-ai versat asa se pare la bordel acolo te-au invatat sa fi versata in ale sexului


Si uite asa, isi da Dana arama pe fata...
Da' tot plictisitoare e... Bai baiete, sa intrebe ACELASI lucru OVER AND OVER... AND OVER... AGAIN timp de UN AN INTREG???
Fraiere suntem noi ca o mai bagam in seama!

Horror Da' ce vrea de fapt??


Ah, nu i-o pune omu' ... Nu vrea!
Si "omu'" nu e sotul ei, e unu' asaa...
"Fata" are peste paj'da ani si considera sexul oral "cea mai scarboasa perversiune", p*** a ei (p'aia n-ai cum s-o numesti "pasa" sau "fofi", iti dai seama... Aleia ii zici direct "piz**") n-a vazut epilat EVER ( ) si numeste penisul "scarbosenia care-i atarna barbatului intre picioare"...
Si dupa toate astea, se intreaba de ce ala nu vrea sa i-o puna... (ii cere doar bani din cand in cand )
Iar ea, de un an incoace ne injura ca suntem taraturi pentru ca "Practicam cea mai scarboasa perversitate, felatia" pe de o parte...
Si pe de alta parte ne povestesti cum vine-pleaca ala de la ea... Da' nici cand vine nici cand pleaca, nu-l poate convinge sa i-o puna... Ultima gaselnitza e asta...
A fost haios la inceput... Dar dejaaa...


Nici nu stiu ce sa zic....Pur si simplu am ramas fara cuvinte
cckitty
Postat pe 29 Martie 2009 16:36
habar nu aveti ce prostii vorbiti eu nu stiu de ce ma tot faceti dana nu am nimic cu perversiunile nici cu sexul oral,nu am zis ca nu mi-o pune ci din contra mi-o pune foarte mult si ma tine cate o juma de ora pana ajunge el la orgasm iar pe mine ma face praf pana isi satisface el toate poftele
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 18:47
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 18:47:24habar nu aveti ce prostii vorbiti eu nu stiu de ce ma tot faceti dana nu am nimic cu perversiunile nici cu sexul oral,nu am zis ca nu mi-o pune ci din contra mi-o pune foarte mult si ma tine cate o juma de ora pana ajunge el la orgasm iar pe mine ma face praf pana isi satisface el toate poftele


a scazut mai fata parca tinea 2 ore
adevarul este ca te cam incurci in minciuni ma danutzo ma...si praf erai si inainte de el...
coffeeta
Postat pe 29 Martie 2009 19:00
de ce ziceti ca eram praf si inainte de el iar de incurcat nu m-am incurcat cu nimeni numai cu el si nu spun minciuni
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 19:05
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 19:05:28de ce ziceti ca eram praf si inainte de el iar de incurcat nu m-am incurcat cu nimeni numai cu el si nu spun minciuni

te cred danutzo pe cuvant ca nu te mintesc
coffeeta
Postat pe 29 Martie 2009 19:09
de ce m-ai poreclit danuta nu vezi cum ma cheama?................
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 19:13
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 19:13:09de ce m-ai poreclit danuta nu vezi cum ma cheama?................


pentru ca danutza papa pu.tza
(adik you)
Diavolyta_
Postat pe 29 Martie 2009 19:15
De la: ilyescorina, la data 2009-03-29 19:13:09de ce m-ai poreclit danuta nu vezi cum ma cheama?................


nu nu vad....
coffeeta
Postat pe 29 Martie 2009 19:17
poate nu vrei sa vezi asta e rea vointa...........!
ilyescorina
Postat pe 29 Martie 2009 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
blonda sau bruneta??? 44 De la: kudika_22361 29 Noiembrie 2012 23:19
Hahahahaaaaa v-am ciuruit 20 De la: matracuca 6 Ianuarie 2010 22:58
Ex ?? 6 De la: kudika_989569 27 Iunie 2015 11:44
despre ejacularea precoce 10 De la: ilovethisgame 2 Octombrie 2009 18:09
!!!...ash avea o intrebare...!!! 29 De la: scorpio67 20 Iulie 2009 14:01