Setari Cookie-uri

Fundatii si centre gratuite de diagnostica a cancerului mamar

M am intalnit zilele trecute cu o prietena. Se vaita de dureri la sanul drept si de lipsa de bani. Zic..las ca te programez eu undeva (in ideea ca voi gasi pe net vreo clinica ce ofera servicii gratuite ..vreo fundatie ..ceva)
Caut de doua ore..Am gasit "renasterea". Atatia bani acolo si diagnostigheaza gratuit doar pensionarii. Programare pe 2 aprilie..90 lei. :(((( penibil zau.
Fata asta are doi copii frumosi si bani sa treaca strada. Pentru ei. Dar nu pentru placeri sau necazuri de genul asta.
Poate mi spune ti voi unde gasesc o astfel de fundatie.. ca pe toate posturile..toate vedetele se lauda ..Vreau sa vad si eu cine beneficiaza intradevar de consultatiile astea si cum poti avea acces acolo.

Postat pe 23 Martie 2009 11:08
Cu un bilet de trimitere de la medicul de familie, poate sa mearga la o clinica de stat specializata in acest tip de afectiuni. E adevarat ca programarile dureaza, dar asta pentru ca sunt prea multi oameni saraci care nu-si permit sa apeleze la servicii private. Pe de alta parte, calitatea serviciilor este la fel de buna in clinicile de stat ca si in cele private. Totul e chestiune de rabdare, dar, cel mai important e sa nu mai amane.
Lucia1971
Postat pe 23 Martie 2009 11:12
si a facut programare si va merge. daaaaaar problema mea e ca nu vad unde s centrele astea desp care se tot vorbeste atat.

vreau sa mi zica si mie cineva. draga mea daca n ai venituri te poti prezenta la clinica x de pe langa fundatia y


. sunt oameni care n au deloc si nici nu au de unde sa ceara.

am continuat sa caut si n am gasit nimic! mi se pare ridicol modul in care suntem prostiti cu activitatile acestor fundatii care vor bani in emisiuni cu audienta maxima

Postat pe 23 Martie 2009 17:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
si pilulele dau batai de cap 31 De la: luulya 3 Decembrie 2009 08:46
pentru cine poate da o mana de ajutor 1 De la: baiat_anonim 26 Octombrie 2009 21:18
De ce este bine sa iei zilnic ulei de peste? 9 De la: Alex_Guapo_1 31 Mai 2011 18:34
despre alaptare 10 De la: AmiraS 11 Iulie 2013 19:04
pilula de urgenta 3 De la: Full_Metal_Jacket 9 Aprilie 2010 12:30