cel mai caraghios, aiurea , ciudat mod de a agata / de a fi agatata

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent cel mai caraghios, aiurea , ciudat mod de a agata / de a fi agatata: (5 din 1 vot)

SweetDadyD Avatarul lui SweetDadyD

1129 mesaje
Oras: bucuresti

nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca
Raporteaza abuz de limbaj
Welcome to my reality
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

De la: SweetDadyD, la data 2009-03-23 11:24:41nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca

PAI TOPICUL TAU CE E?

1173 mesaje

incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres
Fosta membra Kudika.ro
sa te pescuiasca ,cu o unditza
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asemnarea dintre dou persoane, ci misterul dintre ele......
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_heaven, la data 2009-03-23 14:31:41sa te pescuiasca ,cu o unditza

da eventual sa fii si pestisorul de aur,nu?
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

De la: just_heaven, la data 2009-03-23 14:31:41sa te pescuiasca ,cu o unditza

si s-a aiba in carlig ,,,care si ala e din aur ,,,o bacnota de 500 de euro!!!!!!
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-23 11:24:41nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca

asa degeaba?................................pai ce suntem noi clownii tai?sa vad intai oferta si dupa ma mai gandesc
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.

1129 mesaje

De la: donttouch, la data 2009-03-23 14:43:12

asa degeaba?................................pai ce suntem noi clownii tai?sa vad intai oferta si dupa ma mai gandesc

pai oferta e ca daca raspund mai multi ai si tu de ce sa te amuzi , eu unul nu pot spune, ca intamplarile din experienta mea nu au fost si comice
Welcome to my reality

1129 mesaje

De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-23 14:31:29incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres

nu , doar vroiam sa ma amuz (ca mai am momente la munca in care mai stau degeaba , si asta e unul dintre putinele siteuri pe care le pot accesa , din cauza restrictilor etc...), daca vroiam sa agat ma ducea undeva in lumea reala , sau iti dadeam un mesaj pe privat ,daca ma impresionai asa mult ...
Welcome to my reality

1129 mesaje

defapt, mi-am adus aminte de o experienta mai funny , eram prin liceu la o petrecere mai mare , si in fine vad o fata care imi place,putin mai inaltuta fata ..., ma duc sa incerc sa intru in vorba cu ea , in fine discutie merge bine, am impresia ca fata ma place ,si la un mom dat parca am un sentiment mai ciudat , ma intorc, in spatele meu era ditamai matahala , eu sunt mai inalt si nu sunt obisnuti cu persoane mai inalte ca mine , dar asta era cam cu un cap si ceva mai inalt si de doua ori mai lat ca mine (ca ma uitam la usa si ma gandeam cum a intrat pe ea , ca era o intrare mai stramtorata ), o intreaba asta pe tipa cine sunt si sa ne prezinte , la care asta ii zcie ceva de genul , ah, el este D tocmai incerca sa ma agate ...
Welcome to my reality

1173 mesaje

De la: SweetDadyD, la data 2009-03-24 08:39:04
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-23 14:31:29incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres

nu , doar vroiam sa ma amuz (ca mai am momente la munca in care mai stau degeaba , si asta e unul dintre putinele siteuri pe care le pot accesa , din cauza restrictilor etc...), daca vroiam sa agat ma ducea undeva in lumea reala , sau iti dadeam un mesaj pe privat ,daca ma impresionai asa mult ...

pai nu vreau sa te impresionez asa tare, k dupa aceea ..cine stie...numai scap de tine
dar vezi tu?? ...la cat esti tu de interesant... sa nu fii fugarit :

1129 mesaje

De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-24 13:24:43

pai nu vreau sa te impresionez asa tare, k dupa aceea ..cine stie...numai scap de tine

mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud , doar am spus ca nu am deschis topicul asta ca sa agat ci doar sa ma amuz, si doar daca m-ar impresiona o fata de pe forum as incerca sa intru in vorba cu ea (greseala mea ca sa inteles ca vorbeam cu tine , ma refeream la general) pentru ca sincer nu mi-a placut niciodata sa fac asta pe net , caci parca devine prea mecanic toata treaba
Welcome to my reality
Fosta membra Kudika.ro
sunt multe moduri de a agata ,,, cele mai haioase sunt cele inventate pe moment , pentru ca iti doresti asa de mult sa agati o fata incat in acele clipe cand o vezi esti disperat sa iesi in evidenta si o faci intr-un mod caraghios

1173 mesaje

De la: SweetDadyD, la data 2009-03-24 17:45:11
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-24 13:24:43

mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud , doar am spus ca nu am deschis topicul asta ca sa agat ci doar sa ma amuz, si doar daca m-ar impresiona o fata de pe forum as incerca sa intru in vorba cu ea (greseala mea ca sa inteles ca vorbeam cu tine , ma refeream la general) pentru ca sincer nu mi-a placut niciodata sa fac asta pe net , caci parca devine prea mecanic toata treaba

pai am si spus k vrei sa ne agatzi cu raspunsuri. , nu pe noi in persoana. asa k nu te-am intzeles gresit.

1173 mesaje

mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud

si de une stii ca e un compliment????
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

imi aduc aminte de o prietena buna .. a vrut sa agate un baia si pt asta s-a trainit pe jos ca el sa o ajute sa se ridice

1129 mesaje

De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 12:31:24mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud

si de une stii ca e un compliment????

paii... mie imi place sa vad mai mult partea buna a oamenilor chiar daca eu sunt mai ..
Welcome to my reality
Fosta membra Kudika.ro
Daca aveti nevoie, nu ezitati sa ma contactati. O zi frumoasa, tuturor!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

De la: Cassey, la data 2009-05-13 13:57:29Daca aveti nevoie, nu ezitati sa ma contactati. O zi frumoasa, tuturor!

ce sti s-a faci?????????????????
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
love_strike Avatarul lui love_strike

107 mesaje

Cea mai proasta remarca de agatat am auzit-o in timpul facultatii. Eram in club, si vine un arab, un munte de om si-mi zice:' Da ce pacat....Dumnezeu ti-a dat frumuseatea sa o imparti cu toata lumea, nu s o tii doar pt tine. E pacat". Raspunsul meu a fost;'Stiam ca-n Coran va invata ca femeia sa-si pastreze frumusetea pt ea si sotul ei,...sau la noi Romancele ..nu mai e valabil? :)) .Bineinteles ca a plecat cu coada intre vine..
Fosta membra Kudika.ro
REPLICI DE AGATAT FETLILII:

1. Ajuta-i pe sarmaniia-ma cu tine acasa! (R: Chiar ai fatzaTe-ai gandit sa incerci la metrou?)

2.Eu nu sunt asa de inalt, dar acum stau pe portofelul meu(R:Ai grija sa nu-ti intre-n fund, s-ar putea sa devina neplacut)

3.Uite-ma ca am aparut. Acum mai ai doar doua dorinte.(R:Si una din ele ar fi sa dispari.)

4.Daca tipi, te omor!(R: VIOOOOOOOOOOL!!!!!!)

5.De ce o fata draguta ca tine vorbeste cu un idiot ca mine?(R: Imi cer scuze, pana n-ai deschis gura nu mi-am dat seama ca esti idiot.)

6. Pot sa-ti iau ceva de baut, sau iti dau banii?(R:Banii! )

7.Fii unica si diferita, spune da!(R :D a, chiar pari tampit!)

8.Scuza-ma, am observat ca nu m-ai observat(R: Ce perspicace!)

9.Chemati politia. Este ilegal sa arati asa de bine(R:Lasa-ma sa ghicescEsti manelist)

10.Scuza-ma, mi-am pierdut ursuletul. Vrei sa te culci tu cu mine?(R:Trosc! Jap! (doua palme).)
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

Cel mai ciudat loc de a fii agatat: la o inmormantare incercand sa faci poze cum este bagat mortul in groapa in acelasi timp cu "tinta ta"

replici invechite dar inca mai sunt folosite:

Mi-am pierdut numarul de telefon, nu mi-l dai pe al tau?
Imi imprumuti telefonul?Vreau sa o sun pe mama sa-i zic ca m-am indragostit.
Poti sa-mi dai o poza? Sa i-o trimit lu' Mosu' ca sa stie ce sa-mi aduca de Craciun.
Leave this world a little bit better than you found it!
Fosta membra Kudika.ro
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 18:53:12REPLICI DE AGATAT FETLILII:

1. Ajuta-i pe sarmaniia-ma cu tine acasa! (R: Chiar ai fatzaTe-ai gandit sa incerci la metrou?)

2.Eu nu sunt asa de inalt, dar acum stau pe portofelul meu(R:Ai grija sa nu-ti intre-n fund, s-ar putea sa devina neplacut)

3.Uite-ma ca am aparut. Acum mai ai doar doua dorinte.(R:Si una din ele ar fi sa dispari.)

5.De ce o fata draguta ca tine vorbeste cu un idiot ca mine?(R: Imi cer scuze, pana n-ai deschis gura nu mi-am dat seama ca esti idiot.)

9.Chemati politia. Este ilegal sa arati asa de bine(R:Lasa-ma sa ghicescEsti manelist)

10.Scuza-ma, mi-am pierdut ursuletul. Vrei sa te culci tu cu mine?(R:Trosc! Jap! (doua palme).)

stiu si io una:
"Pepushe,n-ai o harta?...m-am pierdut in ochii tai!!"

Fosta membra Kudika.ro
De la: mitura, la data 2009-11-28 19:09:04
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 18:53:12REPLICI DE AGATAT FETLILII:

stiu si io una:
"Pepushe,n-ai o harta?...m-am pierdut in ochii tai!!"

stai ca mai demult era una nashpa:
- parca te cunosc de undeva....si daca nu, nu ai vrea sa ne cunoastem acum? (raspuns: JEET!)
Fosta membra Kudika.ro
mai stiu si altele:
Corpul tau e alcatuit 90% din apa si mie mi-e sete
Poate ca nu sunt cel mai frumos baiat de pe aici dar nu uita ca frumusetea e trecatoare
Esti chirurg ? Ca mi-ai scos inima
Scuza-ma fusta ta e din spatiu ? Pentru ca fundul asta e de pe alta planeta.
Nu sunt beat ci doar m-ai ametit tu
offfffff
Fosta membra Kudika.ro
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 19:50:55 mai stiu si altele:
Poate ca nu sunt cel mai frumos baiat de pe aici dar nu uita ca frumusetea e trecatoare
offfffff
:

Fosta membra Kudika.ro
De la: Calandrinon, la data 2009-11-28 19:57:01
offfffff
:

ai scris altceva inainteeee!!
aaaa,stiu,ai vazut ce a scris Miiiis in alta parte si ai schimbat
Miiiiiissss, ...acu` fie vorba intre noi,io-s mai frumoasa,nu??
Fosta membra Kudika.ro
De la: mitura, la data 2009-11-28 19:59:58
De la: Calandrinon, la data 2009-11-28 19:57:01
offfffff
:

ai scris altceva inainteeee!!
aaaa,stiu,ai vazut ce a scris Miiiis in alta parte si ai schimbat
Miiiiiissss, ...acu` fie vorba intre noi,io-s mai frumoasa,nu??

ei nah...ma mai razgandesc si eu