Setari Cookie-uri

cel mai caraghios, aiurea , ciudat mod de a agata / de a fi agatata

nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca
SweetDadyD
Postat pe 23 Martie 2009 11:24
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-23 11:24:41nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca


PAI TOPICUL TAU CE E?
cristi_nne
Postat pe 23 Martie 2009 14:30
incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres
cristi_nne
Postat pe 23 Martie 2009 14:31
sa te pescuiasca ,cu o unditza
just_heaven
Postat pe 23 Martie 2009 14:31
De la: just_heaven, la data 2009-03-23 14:31:41sa te pescuiasca ,cu o unditza

da eventual sa fii si pestisorul de aur,nu?
coffeeta
Postat pe 23 Martie 2009 14:39
De la: just_heaven, la data 2009-03-23 14:31:41sa te pescuiasca ,cu o unditza



si s-a aiba in carlig ,,,care si ala e din aur ,,,o bacnota de 500 de euro!!!!!!
sarutama
Postat pe 23 Martie 2009 14:41
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-23 11:24:41nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca



asa degeaba?................................pai ce suntem noi clownii tai?sa vad intai oferta si dupa ma mai gandesc
donttouch
Postat pe 23 Martie 2009 14:43
De la: donttouch, la data 2009-03-23 14:43:12
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-23 11:24:41nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca



asa degeaba?................................pai ce suntem noi clownii tai?sa vad intai oferta si dupa ma mai gandesc

pai oferta e ca daca raspund mai multi ai si tu de ce sa te amuzi , eu unul nu pot spune, ca intamplarile din experienta mea nu au fost si comice
SweetDadyD
Postat pe 24 Martie 2009 08:36
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-23 14:31:29incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres

nu , doar vroiam sa ma amuz (ca mai am momente la munca in care mai stau degeaba , si asta e unul dintre putinele siteuri pe care le pot accesa , din cauza restrictilor etc...), daca vroiam sa agat ma ducea undeva in lumea reala , sau iti dadeam un mesaj pe privat ,daca ma impresionai asa mult ...
SweetDadyD
Postat pe 24 Martie 2009 08:39
defapt, mi-am adus aminte de o experienta mai funny , eram prin liceu la o petrecere mai mare , si in fine vad o fata care imi place,putin mai inaltuta fata ..., ma duc sa incerc sa intru in vorba cu ea , in fine discutie merge bine, am impresia ca fata ma place ,si la un mom dat parca am un sentiment mai ciudat , ma intorc, in spatele meu era ditamai matahala , eu sunt mai inalt si nu sunt obisnuti cu persoane mai inalte ca mine , dar asta era cam cu un cap si ceva mai inalt si de doua ori mai lat ca mine (ca ma uitam la usa si ma gandeam cum a intrat pe ea , ca era o intrare mai stramtorata ), o intreaba asta pe tipa cine sunt si sa ne prezinte , la care asta ii zcie ceva de genul , ah, el este D tocmai incerca sa ma agate ...
SweetDadyD
Postat pe 24 Martie 2009 09:04
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-24 08:39:04
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-23 14:31:29incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres

nu , doar vroiam sa ma amuz (ca mai am momente la munca in care mai stau degeaba , si asta e unul dintre putinele siteuri pe care le pot accesa , din cauza restrictilor etc...), daca vroiam sa agat ma ducea undeva in lumea reala , sau iti dadeam un mesaj pe privat ,daca ma impresionai asa mult ...


pai nu vreau sa te impresionez asa tare, k dupa aceea ..cine stie...numai scap de tine
dar vezi tu?? ...la cat esti tu de interesant... sa nu fii fugarit :
cristi_nne
Postat pe 24 Martie 2009 13:24
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-24 13:24:43
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-24 08:39:04
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-23 14:31:29incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres

nu , doar vroiam sa ma amuz (ca mai am momente la munca in care mai stau degeaba , si asta e unul dintre putinele siteuri pe care le pot accesa , din cauza restrictilor etc...), daca vroiam sa agat ma ducea undeva in lumea reala , sau iti dadeam un mesaj pe privat ,daca ma impresionai asa mult ...


pai nu vreau sa te impresionez asa tare, k dupa aceea ..cine stie...numai scap de tine
dar vezi tu?? ...la cat esti tu de interesant... sa nu fii fugarit :

mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud , doar am spus ca nu am deschis topicul asta ca sa agat ci doar sa ma amuz, si doar daca m-ar impresiona o fata de pe forum as incerca sa intru in vorba cu ea (greseala mea ca sa inteles ca vorbeam cu tine , ma refeream la general) pentru ca sincer nu mi-a placut niciodata sa fac asta pe net , caci parca devine prea mecanic toata treaba
SweetDadyD
Postat pe 24 Martie 2009 17:45
sunt multe moduri de a agata ,,, cele mai haioase sunt cele inventate pe moment , pentru ca iti doresti asa de mult sa agati o fata incat in acele clipe cand o vezi esti disperat sa iesi in evidenta si o faci intr-un mod caraghios
catalyn_2792
Postat pe 24 Martie 2009 17:50
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-24 17:45:11
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-24 13:24:43
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-24 08:39:04
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-23 14:31:29incerci sa ne agatzi... ...cu raspunsuri pe noi mujeres

nu , doar vroiam sa ma amuz (ca mai am momente la munca in care mai stau degeaba , si asta e unul dintre putinele siteuri pe care le pot accesa , din cauza restrictilor etc...), daca vroiam sa agat ma ducea undeva in lumea reala , sau iti dadeam un mesaj pe privat ,daca ma impresionai asa mult ...


pai nu vreau sa te impresionez asa tare, k dupa aceea ..cine stie...numai scap de tine
dar vezi tu?? ...la cat esti tu de interesant... sa nu fii fugarit :

mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud , doar am spus ca nu am deschis topicul asta ca sa agat ci doar sa ma amuz, si doar daca m-ar impresiona o fata de pe forum as incerca sa intru in vorba cu ea (greseala mea ca sa inteles ca vorbeam cu tine , ma refeream la general) pentru ca sincer nu mi-a placut niciodata sa fac asta pe net , caci parca devine prea mecanic toata treaba


pai am si spus k vrei sa ne agatzi cu raspunsuri. , nu pe noi in persoana. asa k nu te-am intzeles gresit.
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 12:28
mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud

si de une stii ca e un compliment????
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 12:31
imi aduc aminte de o prietena buna .. a vrut sa agate un baia si pt asta s-a trainit pe jos ca el sa o ajute sa se ridice
_dulcik_
Postat pe 25 Martie 2009 12:36
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 12:31:24mersi pentru compliment ,dar nu am vrut sa para ca ma laud

si de une stii ca e un compliment????

paii... mie imi place sa vad mai mult partea buna a oamenilor chiar daca eu sunt mai ..
SweetDadyD
Postat pe 25 Martie 2009 14:24
Daca aveti nevoie, nu ezitati sa ma contactati. O zi frumoasa, tuturor!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 13:57
De la: Cassey, la data 2009-05-13 13:57:29Daca aveti nevoie, nu ezitati sa ma contactati. O zi frumoasa, tuturor!

ce sti s-a faci?????????????????
sarutama
Postat pe 13 Mai 2009 13:59
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-23 11:24:41nu uitati trebuie sa fie funny , cu cat mai aiurea cu atat mai bine , sa am si eu de ce sa mai rad la munca


Cea mai proasta remarca de agatat am auzit-o in timpul facultatii. Eram in club, si vine un arab, un munte de om si-mi zice:' Da ce pacat....Dumnezeu ti-a dat frumuseatea sa o imparti cu toata lumea, nu s o tii doar pt tine. E pacat". Raspunsul meu a fost;'Stiam ca-n Coran va invata ca femeia sa-si pastreze frumusetea pt ea si sotul ei,...sau la noi Romancele ..nu mai e valabil? :)) .Bineinteles ca a plecat cu coada intre vine..
love_strike
Postat pe 26 Noiembrie 2009 14:20
REPLICI DE AGATAT FETLILII:

1. Ajuta-i pe sarmani…ia-ma cu tine acasa! (R: Chiar ai fatza…Te-ai gandit sa incerci la metrou?)

2.Eu nu sunt asa de inalt, dar acum stau pe portofelul meu…(R:Ai grija sa nu-ti intre-n fund, s-ar putea sa devina neplacut…)

3.Uite-ma ca am aparut. Acum mai ai doar doua dorinte.(R:…Si una din ele ar fi sa dispari.)

4.Daca tipi, te omor!(R: VIOOOOOOOOOOL!!!!!!)

5.De ce o fata draguta ca tine vorbeste cu un idiot ca mine?(R: Imi cer scuze, pana n-ai deschis gura nu mi-am dat seama ca esti idiot.)

6. Pot sa-ti iau ceva de baut, sau iti dau banii?…(R:Banii! )

7.Fii unica si diferita, spune “da”!(R :D a, chiar pari tampit!)

8.Scuza-ma, am observat ca nu m-ai observat…(R: Ce perspicace!)

9.Chemati politia. Este ilegal sa arati asa de bine…(R:Lasa-ma sa ghicesc…Esti manelist…)

10.Scuza-ma, mi-am pierdut ursuletul. Vrei sa te culci tu cu mine?(R:Trosc! Jap! (doua palme).)
miss_darine
Postat pe 28 Noiembrie 2009 18:53
Cel mai ciudat loc de a fii agatat: la o inmormantare incercand sa faci poze cum este bagat mortul in groapa in acelasi timp cu "tinta ta"

replici invechite dar inca mai sunt folosite:

Mi-am pierdut numarul de telefon, nu mi-l dai pe al tau?
Imi imprumuti telefonul?Vreau sa o sun pe mama sa-i zic ca m-am indragostit.
Poti sa-mi dai o poza? Sa i-o trimit lu' Mosu' ca sa stie ce sa-mi aduca de Craciun.
iacinta
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:08
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 18:53:12REPLICI DE AGATAT FETLILII:

1. Ajuta-i pe sarmani…ia-ma cu tine acasa! (R: Chiar ai fatza…Te-ai gandit sa incerci la metrou?)

2.Eu nu sunt asa de inalt, dar acum stau pe portofelul meu…(R:Ai grija sa nu-ti intre-n fund, s-ar putea sa devina neplacut…)

3.Uite-ma ca am aparut. Acum mai ai doar doua dorinte.(R:…Si una din ele ar fi sa dispari.)

4.Daca tipi, te omor!(R: VIOOOOOOOOOOL!!!!!!)

5.De ce o fata draguta ca tine vorbeste cu un idiot ca mine?(R: Imi cer scuze, pana n-ai deschis gura nu mi-am dat seama ca esti idiot.)

6. Pot sa-ti iau ceva de baut, sau iti dau banii?…(R:Banii! )

7.Fii unica si diferita, spune “da”!(R :D a, chiar pari tampit!)

8.Scuza-ma, am observat ca nu m-ai observat…(R: Ce perspicace!)

9.Chemati politia. Este ilegal sa arati asa de bine…(R:Lasa-ma sa ghicesc…Esti manelist…)

10.Scuza-ma, mi-am pierdut ursuletul. Vrei sa te culci tu cu mine?(R:Trosc! Jap! (doua palme).)


stiu si io una:
"Pepushe,n-ai o harta?...m-am pierdut in ochii tai!!"

mitura
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:09
De la: mitura, la data 2009-11-28 19:09:04
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 18:53:12REPLICI DE AGATAT FETLILII:

1. Ajuta-i pe sarmani…ia-ma cu tine acasa! (R: Chiar ai fatza…Te-ai gandit sa incerci la metrou?)

2.Eu nu sunt asa de inalt, dar acum stau pe portofelul meu…(R:Ai grija sa nu-ti intre-n fund, s-ar putea sa devina neplacut…)

3.Uite-ma ca am aparut. Acum mai ai doar doua dorinte.(R:…Si una din ele ar fi sa dispari.)

4.Daca tipi, te omor!(R: VIOOOOOOOOOOL!!!!!!)

5.De ce o fata draguta ca tine vorbeste cu un idiot ca mine?(R: Imi cer scuze, pana n-ai deschis gura nu mi-am dat seama ca esti idiot.)

6. Pot sa-ti iau ceva de baut, sau iti dau banii?…(R:Banii! )

7.Fii unica si diferita, spune “da”!(R :D a, chiar pari tampit!)

8.Scuza-ma, am observat ca nu m-ai observat…(R: Ce perspicace!)

9.Chemati politia. Este ilegal sa arati asa de bine…(R:Lasa-ma sa ghicesc…Esti manelist…)

10.Scuza-ma, mi-am pierdut ursuletul. Vrei sa te culci tu cu mine?(R:Trosc! Jap! (doua palme).)


stiu si io una:
"Pepushe,n-ai o harta?...m-am pierdut in ochii tai!!"





stai ca mai demult era una nashpa:
- parca te cunosc de undeva....si daca nu, nu ai vrea sa ne cunoastem acum? (raspuns: JEET!)
Calandrinon
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:46
mai stiu si altele:
Corpul tau e alcatuit 90% din apa si mie mi-e sete
Poate ca nu sunt cel mai frumos baiat de pe aici dar nu uita ca frumusetea e trecatoare
Esti chirurg ? Ca mi-ai scos inima
Scuza-ma fusta ta e din spatiu ? Pentru ca fundul asta e de pe alta planeta.
Nu sunt beat ci doar m-ai ametit tu
offfffff
miss_darine
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:50
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 19:50:55 mai stiu si altele:
Corpul tau e alcatuit 90% din apa si mie mi-e sete
Poate ca nu sunt cel mai frumos baiat de pe aici dar nu uita ca frumusetea e trecatoare
Esti chirurg ? Ca mi-ai scos inima
Scuza-ma fusta ta e din spatiu ? Pentru ca fundul asta e de pe alta planeta.
Nu sunt beat ci doar m-ai ametit tu
offfffff
:



Calandrinon
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:57
De la: Calandrinon, la data 2009-11-28 19:57:01
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 19:50:55 mai stiu si altele:
Corpul tau e alcatuit 90% din apa si mie mi-e sete
Poate ca nu sunt cel mai frumos baiat de pe aici dar nu uita ca frumusetea e trecatoare
Esti chirurg ? Ca mi-ai scos inima
Scuza-ma fusta ta e din spatiu ? Pentru ca fundul asta e de pe alta planeta.
Nu sunt beat ci doar m-ai ametit tu
offfffff
:





ai scris altceva inainteeee!!
aaaa,stiu,ai vazut ce a scris Miiiis in alta parte si ai schimbat
Miiiiiissss, ...acu` fie vorba intre noi,io-s mai frumoasa,nu??
mitura
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:59
De la: mitura, la data 2009-11-28 19:59:58
De la: Calandrinon, la data 2009-11-28 19:57:01
De la: miss_darine, la data 2009-11-28 19:50:55 mai stiu si altele:
Corpul tau e alcatuit 90% din apa si mie mi-e sete
Poate ca nu sunt cel mai frumos baiat de pe aici dar nu uita ca frumusetea e trecatoare
Esti chirurg ? Ca mi-ai scos inima
Scuza-ma fusta ta e din spatiu ? Pentru ca fundul asta e de pe alta planeta.
Nu sunt beat ci doar m-ai ametit tu
offfffff
:





ai scris altceva inainteeee!!
aaaa,stiu,ai vazut ce a scris Miiiis in alta parte si ai schimbat
Miiiiiissss, ...acu` fie vorba intre noi,io-s mai frumoasa,nu??


ei nah...ma mai razgandesc si eu
Calandrinon
Postat pe 29 Noiembrie 2009 16:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
partenera 16 De la: mkdisk 16 Ianuarie 2009 11:56
ati face primul pas? 293 De la: Eva32 2 Iulie 2011 01:12
Oare o noua viata? 17 De la: dorina_77 3 Septembrie 2009 20:46
Buna! 1 De la: kudika_1040347 13 Aprilie 2020 12:05
o problema de neincredere... 30 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 18:45