Chaque atome de silence / Est la chance d'un fruit pur ( Valery)

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

googoodoll Avatarul lui googoodoll

1276 mesaje

nu stiu daca o sa marsati la un atare subiect, dar m-am lehametit de subiecte de genul : "m-a parasit, ce sa fac? helllp !bleah!
deci cum vedeti voi pauzele de viata? :) pauzele de simtire, de traire, de speranta subiectiv vialbila ?:D
pot fi relache-uri intre relatii, intre intreprinderi, intre teluri, orice .
Raporteaza abuz de limbaj
http://www.erepublik.com/en/referrer/googoodoll
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

Parerea mea: intr-o relatie nu exista pauze...mai ales 'la cerere'...pauza inseamna punct...acu' daca ma insel
Fosta membra Kudika.ro
De la: googoodoll, la data 2009-03-23 23:36:31nu stiu daca o sa marsati la un atare subiect, dar m-am lehametit de subiecte de genul : "m-a parasit, ce sa fac? helllp !bleah!
deci cum vedeti voi pauzele de viata? :) pauzele de simtire, de traire, de speranta subiectiv vialbila ?:D
pot fi relache-uri intre relatii, intre intreprinderi, intre teluri, orice .

nu stiu daca se ia in considerare si pauza totala :adica o saptamana doua departe de tot job,familie,probleme chiar si mijloace moderne de informare doar eu si o carte exact cum era in copilarie cand nu traiam decat pentru a devora paginile cartzii favorite timpul se oprea -de genul asta de pauza imi este tare dor
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 08:01:55Parerea mea: intr-o relatie nu exista pauze...mai ales 'la cerere'...pauza inseamna punct...acu' daca ma insel

Subscriu!
Relache-ul ala e de fapt inceputul sfarstitului, atat!
googoodoll Avatarul lui googoodoll

1276 mesaje

:)
ma gandeam ca moare in fasa subiectul.
http://www.erepublik.com/en/referrer/googoodoll
Fosta membra Kudika.ro
uneori simti nevoia unei pauze....cotidianul, jobul, stresul multe ne obosesc. o pauza undeva pe malul marii sau pe un varf de munte, unde-i liniste, departe de zgomotul oraselor si cat mai departe de societate!
Sansa si nesansa sunt pentru cei puternici!

7593 mesaje

De la: googoodoll, la data 2009-03-24 09:35:51:)

da' de ce ai ganduri 'mortuare' ? subiectul e bun...da' stii tu: sexul e tot sex...
Fosta membra Kudika.ro

Acum noi am tratat doar relache-ul intr-o relatie... Evident ca INTRE relatii, intreprinderi si planuri trebuie sa fie pauze... Doar ca nu toate pauzele in acelasi timp... Aia se numeste depresie, cred

7593 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-03-24 09:40:58

Acum noi am tratat doar relache-ul intr-o relatie... Evident ca INTRE relatii, intreprinderi si planuri trebuie sa fie pauze... Doar ca nu toate pauzele in acelasi timp... Aia se numeste depresie, cred

cred ca bem aceeasi marca de cafea...zi tu mai departe, ca vorbesti mai clar decat mine
Fosta membra Kudika.ro
Pauza=bullshit
Banshee on duty! Beware :)