Setari Cookie-uri

S-a descoperit un nou tip de SEX!!! :))))

Logik k nu despre asta e vorba aici,dar bineinteles multi dintre voi vor intra dupa ce vor citi titlul

nu stiu daca s a mai deschis un astfel de topik (but I don't care )...

despre ce vreau eu sa vb?? asa... despre cele mai penibile declaratii de dragoste primite sau date de voi,scrisori,mesaje,mesaje private pe kudika,mail uri s.a.m.d....
asa k sa ne mai amintim de momente amuzante...

SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Martie 2009 23:40
Pai zic sa incepi tu prima...ca o gazda buna de ce esti....hai baga ...sparge gheatza :))))
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 23:43
uuufff...eu primeam knd eram mai mika de la un coleg de clasa biletele si flori in banca odata mi a scris prin clasa a 5 a k ma asteapta la coltz knd ies si eu am luat o prin spate k sa nu dau ochii cu el iar cea mai penibila scrisoare mi s a parut una primita de la un EX in care isi exprima sentimentele intr un mod ciudat si aiurea,si mi a scris un pomelnic
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Martie 2009 23:46
hmm nush` eu azi am primit un mesaj de la unu care zicea cam asa...

"Daca nu-mi dai id-ul tau de mess s-ar putea sa ma sinucid si-o sa ma ai pe constiinta. Fa si tu o fapta buna pe anul 2009.

Andrei "

si i`am raspuns "Sa te Odihnesti In pace"

m`a facut sa rad...

da` tot ma intreb daca chiar s`o sinucis
Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 23:47
la categoria cele mai penibile mesaje de pe kudika ar fi "voteaza-ma!"...nu ma duc yo la alegerile prezidentiale si ele se asteptau sa le votez pe ele...tsss tss ts
razz
Postat pe 23 Martie 2009 23:48
De la: razz, la data 2009-03-23 23:48:15la categoria cele mai penibile mesaje de pe kudika ar fi "voteaza-ma!"...nu ma duc yo la alegerile prezidentiale si ele se asteptau sa le votez pe ele...tsss tss ts


da m au terorizat si pe mine,am votat odata si gata de ajuns
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Martie 2009 23:49
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-23 23:49:46
De la: razz, la data 2009-03-23 23:48:15la categoria cele mai penibile mesaje de pe kudika ar fi "voteaza-ma!"...nu ma duc yo la alegerile prezidentiale si ele se asteptau sa le votez pe ele...tsss tss ts


da m au terorizat si pe mine,am votat odata si gata de ajuns

si yo votasem cateva pana m-am saturat si i-am raspuns uneia sa ma lase in pace cu voturile...si a reactionat cat se poate de tzaraneste...nici macar nu m-am enervat.am zis wow...ce mesaj penibil
razz
Postat pe 23 Martie 2009 23:51
aaa mi am amintit de o "declaratie" haioasa,care am auzit o la o prietena : PENTRU TINE M AS ARUNCA SI IN URMA TRENULUI,PENTRU TINE AS MANCA SI UN PUI FRIPT!!!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Martie 2009 23:53
pentru tine as manca si 4 sarmale cu smantana si cu un pahar de vin roshu
razz
Postat pe 23 Martie 2009 23:55
De la: razz, la data 2009-03-23 23:55:08pentru tine as manca si 4 sarmale cu smantana si cu un pahar de vin roshu



SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Martie 2009 23:58
Eu nu am primit declaratii de dragoste ..
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 00:03
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-24 00:03:20Eu nu am primit declaratii de dragoste ..



cum soro,niciuna asa de ras,mai nasoala?
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Martie 2009 00:06
Mai Fluturasul meu,ce topic ai deschis...!!Pai daca mesajele le trimit sau le primesc pe privat acolo raman..
Daca voiam sa le pun la vedere,deschideam un topic..
De fapt cred ca nu consider ca am primit sau facut declaratii de dragoste penibile.

Poate eu sa fi fost usor penibila...dar stii tu,iti dai seama mai tarziu de penibilul situatiei...

ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 04:45
Aici te contrazic, Ella!

Primim tot felul de mesaje de la toti tampii, fara sa le fi cerut. Cateodata, vorba lui Razz, daca le spui sa te lase in pace, reactioneaza - tot vorba lui Razz - taraneste.
Ei bine! Sa tii asemenea mesaje "private" ii incurajeaza sa continue.
Eu intodeauna am incurajat pe toata lumea dar in special pe fete: Atunci cand cineva va deranjeaza, nu tineti pentru voi!!! Asta e psihologie de victima si pe asta se bazeaza abuzatorii de tot felul. Incepand cu abuzatorii verbali si terminand cu violatorii.
Deci NU-NU-NU! Atunci cand sunteti abordate insistent, tzipati! Faceti galagie. Si - CEL MAI IMPORTANT - NU tineti pentru voi!!! VOUA nu are de ce sa va fie rusine ca ei sunt niste defecti mintal.
Si eu mai cred ca violatorii, de exemplu, nu incep DIRECT cu un viol. Ci cu un abuz aici, alt abuz colea... Daca ar fi intodeauna femei care ar sti sa "faca galagie" ar fi si mult mai putini d-astia!

Drept pentru care, eu am sa revin cu o povestioara ce s-a'ntamplat doar acum catva timp pe kudika!
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 07:31
De la: Dor_a, la data 2009-03-24 07:31:07Aici te contrazic, Ella!

Primim tot felul de mesaje de la toti tampii, fara sa le fi cerut. Cateodata, vorba lui Razz, daca le spui sa te lase in pace, reactioneaza - tot vorba lui Razz - taraneste.
Ei bine! Sa tii asemenea mesaje "private" ii incurajeaza sa continue.
Eu intodeauna am incurajat pe toata lumea dar in special pe fete: Atunci cand cineva va deranjeaza, nu tineti pentru voi!!! Asta e psihologie de victima si pe asta se bazeaza abuzatorii de tot felul. Incepand cu abuzatorii verbali si terminand cu violatorii.
Deci NU-NU-NU! Atunci cand sunteti abordate insistent, tzipati! Faceti galagie. Si - CEL MAI IMPORTANT - NU tineti pentru voi!!! VOUA nu are de ce sa va fie rusine ca ei sunt niste defecti mintal.
Si eu mai cred ca violatorii, de exemplu, nu incep DIRECT cu un viol. Ci cu un abuz aici, alt abuz colea... Daca ar fi intodeauna femei care ar sti sa "faca galagie" ar fi si mult mai putini d-astia!

Drept pentru care, eu am sa revin cu o povestioara ce s-a'ntamplat doar acum catva timp pe kudika!


'neata Dora

da...Iti inchipui ca primesc astfel de mesaje .Unul dintre ele imi spunea cat sunt de "buna".Acesta este si motivul pentru care mi-am sters pozele acum cateva zile...
Daca se intreaba cineva de de le-am pus inapoi ,este pentru ca cineva drag dorea sa ma vada...

Dar aici nu este vorba de asa ceva.Fluturica se referea la declaratii de dragoste ,nu la declaratii de la obsedati-vesnic-aflati-in-cautare...,facute sau primite si pe Kudica,nu numai.


ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 07:41
de fapt,ai dreptate,ea se referea la toate...Eu m-am referit la cele frumoase!

Ce sa fac??Vad partea plina a paharului!
ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 07:45
salut fetele, apropo de topic...mi-am adus aminte ca eram in clasa a 7-a si mi-a spus un baiat din clasa ca e indragostit de mine,mentionez ca era un prieten foarte bun,eu eram mai baietzoasa, si in momentul cand l-am auzit am inceput sa plang si sa-i car aluia numai pumni si ce era la gura mea...nici nu vreau sa imi aduc aminte
cristi_nne
Postat pe 24 Martie 2009 07:53
Ai toata admiratia mea Dora!
In primul rand pentru mesajul transmis si apoi pentru faptul ca ai scris atat!


De obicei cei care scriu astfel de mesaje sunt cei care isi fac "cinspe" conturi ,pun ochii pe "cinspe" femei si spera ca una va pica.Culmea...uneori pica!
Mesajele pe care le primesc eu sunt decente,probabil din cauza varstei care o am afisata la profil ..
Doar ca am obosit sa tot scriu "nu mi-am facut cont aici sa agat si nici sa fiu agatata".Crede-ma ,e fraza pe care o folosesc fregvent pe privat.Si sunt convinsa ca daca mi-am pus poze s-a interpretat ca sunt la agatat...

Stii ce ma enerveaza????Cine vreau eu nu-mi scrie...asa des cum as dori!
ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 08:30
Neatza' gagici !!!
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 08:42
De la: ella_c, la data 2009-03-24 08:30:45Ai toata admiratia mea Dora!
In primul rand pentru mesajul transmis si apoi pentru faptul ca ai scris atat!


De obicei cei care scriu astfel de mesaje sunt cei care isi fac "cinspe" conturi ,pun ochii pe "cinspe" femei si spera ca una va pica.Culmea...uneori pica!
Mesajele pe care le primesc eu sunt decente,probabil din cauza varstei care o am afisata la profil ..
Doar ca am obosit sa tot scriu "nu mi-am facut cont aici sa agat si nici sa fiu agatata".Crede-ma ,e fraza pe care o folosesc fregvent pe privat.Si sunt convinsa ca daca mi-am pus poze s-a interpretat ca sunt la agatat...

Stii ce ma enerveaza????Cine vreau eu nu-mi scrie...asa des cum as dori!


iooii...da cine isi permite sa nu-ti scrie? ia zi la toata lumea sa-i fie de rusine !
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 08:45
Buna LL!!
ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 08:46
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 08:45:55iooii...da cine isi permite sa nu-ti scrie? ia zi la toata lumea sa-i fie de rusine !


poti sta linistita...
ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 08:46
Buna Buna vrei o guma???Nici mie nu-mi scrie nimeni ...dar nu ma plang ..asta este viatza , cu bune si rele ..mai mult rele decat bune, la dracu si vroiam sa scriu si eu intr o nota pozitiva, dinamica de dmineatza dar iete ca nu-mi iese :))))) !!!!
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 08:48
De la: ella_c, la data 2009-03-24 08:46:59
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 08:45:55iooii...da cine isi permite sa nu-ti scrie? ia zi la toata lumea sa-i fie de rusine !


poti sta linistita...


noh, credeam ca vei deschide lista...ca aveam si eu pe cineva de trecut pe acolo

hai ca incep eu : gratu' iti rup dejtele si picioarele ca nu mai dai pe aici !!
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 08:50
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-24 08:48:51Buna Buna vrei o guma???Nici mie nu-mi scrie nimeni ...dar nu ma plang ..asta este viatza , cu bune si rele ..mai mult rele decat bune, la dracu si vroiam sa scriu si eu intr o nota pozitiva, dinamica de dmineatza dar iete ca nu-mi iese :))))) !!!!


Hai mai...LL!Zau asa!!!Parca nu esti fata care o stiu.Cand aveam o pasa proasta citeam ce postai tu si ma inveseleam ...

ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 08:53
Dora_a ai mare dreptate cu ce ai scris mai sus ...de-aia se intampla toate nenorocirile pentru ca nu ne cunoastem drepturile si nu ne aparam iar asta le da lor senzatia ca au tot dreptul si ca suntem niste victime sigure si usoare ...ehehe ...ce e mai greu e aia cu frecatu' ca daca te urci intr-un metrou de la victoriei ar trebuie sa porcaiesti vreo 6-7 oameni ca ''te freaca ''din toate partzile ca pe opinca :))))
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 08:54
Sunt indragostita Ella !!!:))))))))))))))))) Mi-a luat mintzile, ratiunea, aerul si pipota din mine ...de-aia nu mai sunt fata pe care o stiai .....moama sa vezi ce scandal fac in metrou azi ...numa sa am atinga vreunu' ...pfoaii ce belicoasa ma simtzez azi
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 08:56
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-24 08:56:52Sunt indragostita Ella !!!:))))))))))))))))) Mi-a luat mintzile, ratiunea, aerul si pipota din mine ...de-aia nu mai sunt fata pe care o stiai .....moama sa vezi ce scandal fac in metrou azi ...numa sa am atinga vreunu' ...pfoaii ce belicoasa ma simtzez azi


ar trebui sa fie de bine...
ella_c
Postat pe 24 Martie 2009 08:58
De la: ella_c, la data 2009-03-24 08:58:19
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-24 08:56:52Sunt indragostita Ella !!!:))))))))))))))))) Mi-a luat mintzile, ratiunea, aerul si pipota din mine ...de-aia nu mai sunt fata pe care o stiai .....moama sa vezi ce scandal fac in metrou azi ...numa sa am atinga vreunu' ...pfoaii ce belicoasa ma simtzez azi


ar trebui sa fie de bine...



Pai de bine e! Dar e zbuciumul din mine, e epopee, te pui cu cin'te'ncurci ..ma stii pe mine ce complicata sunt...
Uffff
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 09:01
Ma bag la un dusulica ....ca e deja 9 si cam tre sa-mi iau zborul pe-o dugheana : Pup si sa fitzi cumintzi pana ma intorc !
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde pot face cursuri de germana in Bucuresti? 6 De la: kudika_986809 18 August 2018 16:20
universitatea vasile goldis....intrebare 7 De la: dandanaua_reloaded 24 Octombrie 2009 23:32
Barbatii Berbeci!!! 25 De la: dolceK 24 Aprilie 2014 21:32
dilema 10 De la: htania 2 Mai 2009 15:17
CURS DE FORMARE CONTINUA: 9-10 IULIE 2010 1 De la: aquamarin 4 Iunie 2010 12:16