Setari Cookie-uri

S-a descoperit un nou tip de SEX!!! :))))

poi cel mai penibil mesaj a fost atunci cand un baiat cu care imi placea sa petrec timp liber nu eram decat amici mi a trimis un bletel pe care scria pissi mic sexi si rau te asteapta motanel la balustrada acest mesaja fost citit de o colega si apoi toata clasa a aflat si logic ca s au dus la balustrada asa l au descoperit pe Bogdan!!!!
kudika001397
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:20
Stiti ce mi se pare extrem de penibi? Nu mesajele infantile scrise de tot felul de analfabeti, ci barbatii care desi au tot ce le trebe in "curtea" lor dar alerga dupa alte zeci de iepuri, nu se multumesc cu unul singur.....sunt de-a dreptul penibili,si folosesc in abuz cele doua cuvinte :te iubesc"
Dolcys
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:28
De la: tinna83, la data 2009-04-05 11:28:20Stiti ce mi se pare extrem de penibi? Nu mesajele infantile scrise de tot felul de analfabeti, ci barbatii care desi au tot ce le trebe in "curtea" lor dar alerga dupa alte zeci de iepuri, nu se multumesc cu unul singur.....sunt de-a dreptul penibili,si folosesc in abuz cele doua cuvinte :te iubesc"



ti amo baby!

Postat pe 5 Aprilie 2009 11:29
dragutz acest topic! hi hi am intrat din curizotate..buna la toata lumea..mi au placut declaratiile citite de mai sus si chiar sunt amuzante..;))..si mie mi -a zis un baiat "te iubesc!" si ne stiam de doar 6 zile;))) fara sa vreau am pufnit in ras....si s-a simtit cam jenat de moment...na ce sa i faci?asta i viatza...nu spune te iubesc! daca nu simti asta cu adevarat si mai ales dupa un timp relativ scurt....;))o zi faina tuturor!
claire23
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:34
si inca odata totul descoperi singur mai muscati odata hai ca e cald si frumos afara ce stam in casa
geo_faraonul
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:35
De la: geo_sh, la data 2009-04-05 11:29:07
De la: tinna83, la data 2009-04-05 11:28:20Stiti ce mi se pare extrem de penibi? Nu mesajele infantile scrise de tot felul de analfabeti, ci barbatii care desi au tot ce le trebe in "curtea" lor dar alerga dupa alte zeci de iepuri, nu se multumesc cu unul singur.....sunt de-a dreptul penibili,si folosesc in abuz cele doua cuvinte :te iubesc"



ti amo baby!


Ma che... Yo te amo more, cherie...
Auzi, Geo, am zis ca ai glume in program si ti-ai schimbat nick-ul din Geo_sh in Faraonu' Era sa raman holbata pe veci...
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:41
chiar asa ..ce vreme frumoasa...cred ca voi iesi la o plimbarika....primavara e asa frumoasa;)
claire23
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:48
buna fetelor....cel mai jenant mesaj de amor...mi-a fost dat de catre un coleg/colaborator putin cam obsedat sexual. din pacate eu am facut exact ceea ce a spus dora ca nu ar trebui sa facem: adica m-am inrosit, l-am sters(mesajul!) si am pus capul in pamant. mesajul era scris de pe un telefon pe care nu i-l cunosteam si cd am aflat i-am facut scandal, dar a lasat sa treaca 2saptamani dupa care iar a inceput cu mesaje si telefoane si cu invitatii in oras!@nu stiu ce sa mai fac este cel mai scarbos, libidinos optimist posibil personaj pe care l-am intalnit vreodata! nici nu credeam ca exista asa ceva\\!
loveactually
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:55
salut..sunt 9 p aici am primit si yo in clasa a 8a o scrisorik in kre baiatul zicea k dak nu voi vrea sa fiu iubita lui se va sinucide si i-am zis k nu are dekt acum mai primesc din knd in knd,adik din an in paste,kte o declaratie d la iubitul meu dar nu mi se pare penibila sau comik mi se pare kiar dulce...mi se pare ceva frumos k iubitul tau sa iti fak o declaratie asa vezi k nu ii e rusine sa isi exprime sentimentele fata d tn cum o fac altii
ubytha_ubiii
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:14
De la: loveactually, la data 2009-04-05 11:55:21buna fetelor....cel mai jenant mesaj de amor...mi-a fost dat de catre un coleg/colaborator putin cam obsedat sexual. din pacate eu am facut exact ceea ce a spus dora ca nu ar trebui sa facem: adica m-am inrosit, l-am sters(mesajul!) si am pus capul in pamant. mesajul era scris de pe un telefon pe care nu i-l cunosteam si cd am aflat i-am facut scandal, dar a lasat sa treaca 2saptamani dupa care iar a inceput cu mesaje si telefoane si cu invitatii in oras!@nu stiu ce sa mai fac este cel mai scarbos, libidinos optimist posibil personaj pe care l-am intalnit vreodata! nici nu credeam ca exista asa ceva\\!


Pai cum nu stii ce sa faci?
Ai zis ca e coleg/colaborator?
Te duci frumos la el, in timpul serviciului, evident, si cand aveti cat mai multi oameni (colegi) in preajma... Daca il prinzi cand el sta pe scaun, cu atat mai bine - avantajul inaltimii e un alt factor psihologic in avantajul tau. Deci: el, la birou, tu te duci si te protzapesti langa biroul lui, cu telefonul in mana... si - cu o voce normala (nu tzipata), doar un pic mai rasunatoare decat de obicei - citesti ce ti-a scris... Rar, sa fii sigura ca cel putin o persoana din jurul vostru a inteles CLAR fiecare cuvant. Dupa care ii spui, cu aceeasi voce normala ca i-ai repetat de nenumarate ori ca nu esti interesata, dar daca insista, o sa-i trimiti si un sms, ca sa aiba raspunsul si in scris. Zambesti (celorlalti) si pleci... Linistita, cu pasi masurati...
Evident, cei ca ei, odata demascati sunt in stare sa creeze o gramada de povesti nemuritoare despre cel hartuit, atunci cand acesta ia atitudine, treaba e ca o sa fii uimita de capacitatea de discernamant a celor din jur...
Deci: verbalizeaza! Nu te lasa hartuita. Esti in acelasi birou cu el, deci nu o rezolvi prin a-ti schimba numarul de telefon si atat...
Pe de alta parte fii atenta: nu fi agresiva, fii puternica! Detasata si relaxata...
Agresivitatea e semn de slabiciune... Stii de ce latra cainii asa fioros? De frica!
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:27
mi-am adus aminte de o declaratie de dragoste primita prin liceu...era un tip care ma placea, imi trimitea poezii, ii placea sa fie romantic, dar era foarte timid...n-am iesit niciodata cu el...si odata si-a luat inima in dinti si a inceput sa balbaie ca sunt frumoasa, simpatica, inteligenta si ca el e asa mediocru pe langa mine....in timp ce vorbea din nas ii iesea un muc!!!! i-am spus ca sunt de acord cu el, doar ca daca viitoare sa-si ia un servetel ca sa nu fiu eu nevoita sa-i dau! a sters-o in urmatoarea secunda si nu s-a mai apropiat de mine!
Lulli
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:34
Eram in liceu si eram cu un baiat de la facultate.... insa cu timpul vazand ca nu obtine ce vrea de la mine s-a gandit omul sa ma impresioneze drept pentru care mi-a spus: "ESTI A 2 A DIN VIATA MEA SI ULTIMA!!" am ramas cu gura cascata si mai apoi cand mi-am revenit i-am replicat sa fac bine sa o caute pe a 3!!!
devyl_is_crying
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:35
De la: devyl_is_crying, la data 2009-04-05 12:35:42Eram in liceu si eram cu un baiat de la facultate.... insa cu timpul vazand ca nu obtine ce vrea de la mine s-a gandit omul sa ma impresioneze drept pentru care mi-a spus: "ESTI A 2 A DIN VIATA MEA SI ULTIMA!!" am ramas cu gura cascata si mai apoi cand mi-am revenit i-am replicat sa fac bine sa o caute pe a 3!!!


Tztztz! Ce rautza!
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:39
Haha! Buna, ma numesc Liz. Apropo de topic, trebuie sa spun :)) unul dintre cele mai amuzante momente, dupa o despartire (relatie scurta, nepotrivire de caracter), tipul se indragostise si mi-a scris o scrisoare, "text document" de fapt, sub forma de compunere... "Era o zi frumoasa de iarna... " Nu i-a mers, chiar daca gestul ar putea fi considerat dragalas. :)) atunci cand l-am confruntat, evident, nu a recunoscut in fata nimanui. :)))))) O daduse in bara.
marylou_4_you
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:52
Ce ziceti de astea? Sunt primite sau auzite de-a lungul vremii....

1-"Parintii tai sunt hoti...au furat 2 stele de pe cer si ti le-au pus in loc de ochi... ...
2-"Fata ta arata ca un cer instelat..."-si mie tocmai imi iesisera cateva cosuri zdravene...
3-"Hai la primarie sa ne imatriculam si sa fii remorca mea pe viata!"-asta e preferata mea
4-"Un copil imi zice:"M-am indragostit de dvs...." Eu perplexa si incurcata:"Stii...tu ar trebui sa te indragostesti de cineva de varta ta...bla ,bla...eu nu sunt pedofila...bla, bla...si gandeste-te ca sunt muuult mai batrana decat tine...gasesc eu argumentul suprem!"
-Copilu:-"Da ce! Doar nu va pun la fiert!!!"
Valkyrja
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:12
ai drepatate dor_a in legatura cu baietii care cred ca e vina fetelor ca sunt agresate din cauza ca ele se imbraca prea vulgar sau atragator eu stiu......nu e adevarat mai sunt si idioti care pur si simplu sunt idioti. eu am patit-o pe timp de toamna...eram intr-un autobuz si avem o pereche de blugi si o geaca pana in gat...apropo mentionez nu blugi cu talie joasa blugi normali si adidasi....si un idiot a inceput sa imi zica: ca ce buna esti,ca de ce te imbraci asa vrei sa te violez? in autobuz unde era o gramada de lume..a inceput sa imi puna mana pe fund si mai avea putin si imi baga mana si in geanta si in buzunare....deci m-am intors si i-am dat o palma peste bot de s-a intors tot autobuzul :)) . norocul meu a fost ca era un tip dragut langa mine :"> ca idiotul ala nush ce a vrut sa faca si tipul asta s-a intors si i-a dat si el una,da de data asta cu pumnul de a cazut lat bine ca m-am speriat de nu mai stiam ce e cu mine.unii sunt foarte idioti si pur si simplu nu ii inteleg
lady_fox_86
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:22
si dreptate
multi intra sa vada despre ce e vorba
cadami
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:29
Haha, ai avut dreptate draguto cu titlul...direct pe forum am fost de cum l'am citit :)) Mesaje ciudate...hmmm..nu imi amintesc acum, desi is convinsa k au fost..nush cum se face dar am parte numai de ciudati si de tampiti in juru' meu...oare o fi vina mea? :P :))
ce imi aduc acum aminte...e ce mi s'a intamplat pe la vreo 16 ani, cand eram cu colegii la un fast food (nu, nu, nu chiuleam de la scoala:P ) si veni o tiganca si sa ne ghiceasca...yo ii zic "lasa'ne femeie cu prostiile astea"...si ea "eh, atunci sa te ...(beep) dracul" naja..ii raspund si yo "apai dk e frumos, de ce nu?" :))) acu ma gandesc la dracii frumosi din viata mea :))) O zi buna tuturor :)
accsbaby
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:07
Buna fete si salut baieti,

Am citit si eu cateva comenturi de pe aici, nu prea ma bag in seama, prefer sa raman in umbra dar am observat anumite lucruri care sunt cat se poate de adevarate:

"sobolani" cum zice Dora sunt in multe autobuze unii mai nesimtiti altii doar nesimtiti, dar nu ai ce sa le faci, multi sunt inhamati cu cutite si alte obiecte nasoale, si de multe ori poti sa o patesti doar pentru faptul ca vrei sa faci o fapta buna.......
Nu stiu cate/cati dintre voi ati observat ca lumea din autobuze sa sara in ajutorul unei doamne/domnisoare cand are necazuri cu un "Sobolan"....va zic eu ca nu prea multi.

Strategia Domnisoarei Dora este una buna, in care sa zica direct ce are de zis, cu tupeu, la obiect, dar asta pana da de cineva care chiar e FOARTE NESIMTIT, bineinteles intr-o companie in care unul iti face avansuri, sansele sa patesti ceva sunt mici dar in public, pe strada, autobuz....nu se stie cum reactioneaza un "Sobolan" incoltit.

Si ca sa revin la metode penibile de agatat, eu ca baiat nu am avut parte de penibilitati, poate doar atunci cand anumite colege incearca sa te agate la servici prin mail, si se baga in seama doar doar sa zic ceva.

O zi frumoasa si calduroasa va doresc.


Adam2008
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:26
mda..... mi sa intamplat si mie acum cativa ani.... eram indragostita lulea de baiatul cel mai popular din scoala ....pffff..... cand intro seara imi suna telefonul...era el.... si imi spune : "buna, ce zici ai vrea sa ne intalnim?" eu era in culmea fericiri asha k iam raspuns un DA maaaaare si in acelasi timp lam intrebat unde? iar el imi raspunde "poi nush, se poate langa cosurile de gunoi?" a fost cea mai penibila invitatie primita vreodata .
numai_eu
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:45
eheeee.ce distractie pe topicelu meu... va pup si va doresc o zi frumoasa
SweetHappyButterfly
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:27
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-05 15:27:27eheeee.ce distractie pe topicelu meu... va pup si va doresc o zi frumoasa


Buna Fluturico
ella_c
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:29
De la: ella_c, la data 2009-04-05 15:29:00
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-05 15:27:27eheeee.ce distractie pe topicelu meu... va pup si va doresc o zi frumoasa


Buna Fluturico



Buna mamiiiiii
SweetHappyButterfly
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:30
De la: lady_fox_86, la data 2009-04-05 13:22:41ai drepatate dor_a in legatura cu baietii care cred ca e vina fetelor ca sunt agresate din cauza ca ele se imbraca prea vulgar sau atragator eu stiu......nu e adevarat mai sunt si idioti care pur si simplu sunt idioti. eu am patit-o pe timp de toamna...eram intr-un autobuz si avem o pereche de blugi si o geaca pana in gat...apropo mentionez nu blugi cu talie joasa blugi normali si adidasi....si un idiot a inceput sa imi zica: ca ce buna esti,ca de ce te imbraci asa vrei sa te violez? in autobuz unde era o gramada de lume..a inceput sa imi puna mana pe fund si mai avea putin si imi baga mana si in geanta si in buzunare....deci m-am intors si i-am dat o palma peste bot de s-a intors tot autobuzul :)) . norocul meu a fost ca era un tip dragut langa mine :"> ca idiotul ala nush ce a vrut sa faca si tipul asta s-a intors si i-a dat si el una,da de data asta cu pumnul de a cazut lat bine ca m-am speriat de nu mai stiam ce e cu mine.unii sunt foarte idioti si pur si simplu nu ii inteleg


Lady_Fox, eu am tot explicat fenomenul:
Violatorii NU se leaga de cele imbracate agresiv, ci din CONTRA!
Violatorii sunt niste neadaptati si sunt si lasi... De aceea cele imbracate cuminte sunt prada lor favorita...
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:39
app de topic... bancul ala cu sexul orbital il stie careva???
daca nu vi-l spun cand ma intorc acu chiar fug ca urla mandru ...
fetele va urez o zi placuta...
declaratie cea mai penibila????
mi-a placut intotdeauna sa facem baie impreuna... si cand colo el nu numai ca nu stie sa inoate dar pe deasupra nu facem baie impreuna....

dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:41
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-05 15:41:45app de topic... bancul ala cu sexul orbital il stie careva???
daca nu vi-l spun cand ma intorc acu chiar fug ca urla mandru ...
fetele va urez o zi placuta...
declaratie cea mai penibila????
mi-a placut intotdeauna sa facem baie impreuna... si cand colo el nu numai ca nu stie sa inoate dar pe deasupra nu facem baie impreuna....





buna Ema
cand ne faci o vizita???
SweetHappyButterfly
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:43
pe l 23:00 si ceva diseara...pana atunci bantui orasul....ca am cu cineeeee

pupilici
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:44
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-05 15:44:57pe l 23:00 si ceva diseara...pana atunci bantui orasul....ca am cu cineeeee

pupilici


ma refeream knd vii in bucuresti
SweetHappyButterfly
Postat pe 5 Aprilie 2009 15:49
Apropo de declaratii haioase...eu am primit acum ceva ani o scrisoare de la prietenul de atunci prin care isi cerea scuze ca m`a inselat nu cu una , chiar cu 2 , si spunea ca ma iubeste.....culme e ca eu habar nu aveam ca el ma inselase si asa s`a dat de gol...saracul credea ca am aflat si nu ii raspund la tel ...mie imi luase mama telefonul din cauza unei facturi :D
ramona_adriana21
Postat pe 5 Aprilie 2009 16:04
pai la cat esti de afurisita nici nu ma mir!!
klaudyaO
Postat pe 5 Aprilie 2009 16:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri de radio si televiziune acreditate 1 De la: college_media 23 Martie 2010 12:49
Castiga bani usor 3 De la: Irina2425 5 Noiembrie 2013 19:56
anunt workshop Tantralife 1 De la: Kiran 7 Ianuarie 2008 18:33
bazin inot 3 De la: G_Bogdan 6 Martie 2009 14:49
Certificat de contabil 8 De la: only_me_9090 1 Septembrie 2009 12:08