Setari Cookie-uri

ce este de facut?

De la: iulia_corina, la data 2009-03-24 12:36:19Pai flemishgirl,vreau sa iti zic ca ea nu a avut niciodata o relatie cu el.Deci nu e ca si cum i l-as fura.Daca el nu poate tine la ea,si poate tine la mine,nu vad care este problema :( pentru ca ma repet ei nu au avut niciodata o relatie,iar el imi spunea dinainte ca nu vrea o relatie cu ea..Deci eu nu fur pe nimeni


ti-ai dat singura raspunsul daca-l iubea facea ceva adica ii spunea lui ce simte..................daca nu a facut-o inseamna ca este o simpla pasiune trecatoare iar voi doi ar trebui sa iesitzi impreuna

da spune-i de la inceput despre cum sta situatzia daca iti este prietena se va bucura pentru voi
donttouch
Postat pe 24 Martie 2009 13:01
Va multumesc pentru raspunsuri fetelor.Cred ca voi vorbi cu ea si ii voi explica situatia si ce va fii va fii..intr`adevar daca imi este prietena se va bucura pentru noi.Daca nu,asta este.Nu moare nimeni.
iulia_corina
Postat pe 24 Martie 2009 19:00
De la: just_laura, la data 2009-03-24 12:14:04
De la: irinaandreia, la data 2009-03-24 12:06:31
De la: iulia_corina, la data 2009-03-24 11:58:10eu am 19 iar el 21 :)


Eh, daca ai doar 19 anisori fa exact ce-ti vine. O sa mai ai 10 prietene ca ea si 10 "iubiri" ca el.
Nu e nici o tragedie.


cum mai irina,ai putea sa iti ranesti o prietena asa?
pai o sa vina anii cand,maritata,ii va place de sotzul prietenei......si nu va tzinea cont de nimik?


Ce sotz Laurico? Omul e liber ca pasarea cerului. Prietena doar il place. Si tinand cont de varsta lor, cred ca orice se accepta si se iarta mai usor.
Daca ar fi sa aleg, eu mi-as pastra prietena, dar la 19 ani cand zburda hormonu ca fluturashu nu stiu ce as fi facut. Cred ca as fi vorbit cu prietena si mi-as fi urmat corazonul.
Macar in adolescenta sa traiasca bietii oameni fara atatea reguli nescrise si sa se bucure de viata. Are o gramada de timp inainte sa-si faca procese de constiinta la fiecare pas.
irinaandreia
Postat pe 24 Martie 2009 20:25
decat sa-ti strici relatia cu prietena ta...mai bine renunta la el si in plus...le-au pierit samantza? NEEXT!
SamanthaSam
Postat pe 25 Martie 2009 14:43
tu esti sigura ca tii la el? si daca da...esti sigura ca el nu te duce cu presu'???
daca ea e cea mai buna prieten a ta, io zic sa stai cuminte...sa nu te implici in cv atat de aiurea.
pot sa pun pariu ca asta nu e marea ta iubire; daca o sa te combini cu el, mai mult de cateva luni, gen 2-3 nu o sa stai cu el...ce te face sa crezi ca nu se va amoreza de alta, tot tovarasa de-a ta?!
baieti gasesti destui, poate si mai draguti ca el...da' daca o pierzi pe ea...rar mai gasesti o prietena buna!
io zic sa te mai gandesti.
apockaliptiqus
Postat pe 26 Martie 2009 17:50
De la: just_laura, la data 2009-03-24 11:06:29nuu,parerea mea este ca o vei rani f tare pe prietena ta....iar prietenii sunt asa de rari in ziua de azi....
eu zic sa discutzi cu prietena ta prima data.

vai draga mea dar prieteni nu exista in ziua de azi! alege l p el iti poate fi si iubit si prieten...in ziua de azi la tn tre sa t gandesti te place il placi ..,intr-un fel el a ales deja numai sta p ganduri
kudika005063
Postat pe 31 Martie 2009 19:38
daca prietena ta este prietena adevarata cred ca a inteles ca el pe tine te a ales...asta in cazul in care deja aveti o relatie....
catalina69
Postat pe 1 Noiembrie 2009 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie esuata!!! Ce mai pot face? 9 De la: iulia069834 12 Decembrie 2009 20:00
va rog..ajutati-ma.. 9 De la: kmykmy_grace 20 Octombrie 2010 13:34
poti iubi doua persoane in acelai timp?sotia si amanta? 43 De la: anaraoul 2 Iunie 2009 14:06
Despre dragoste sau despre indragosteala- ce parere aveti? 19 De la: mikiduta39 2 Februarie 2010 12:21
sfat..va rog..:( 18 De la: diana_franch 28 Septembrie 2009 19:56