ScOATERE TATUAJ

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ScOATERE TATUAJ: (1 din 1 vot)

Fosta membra Kudika.ro
stie careva cum poti sa scoti un tatuaj? vreo metoda bababeasca? am auzit k ar merge cu carne de vita...pls..veniti cu niste sugestii
Raporteaza abuz de limbaj
if ends mark new beginning...then why are goodbyes so hard?:((
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

de ce ti l`ai mai facut daca vrei sa ti`l scoti??? ai doar 16 ani... ce ti`o trebuit tatuaj???
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
hi
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Fosta membra Kudika.ro
hi
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
oana84onutza Avatarul lui oana84onutza

337 mesaje

Te as sfatui sa nu-l scoti ca se vede fff urat, ramane pielea ca si cum ai fi fost fripta sau oparita...ea avea tatuaj permanent
blaa Avatarul lui blaa

869 mesaje
Oras: constanta

De la: lore_grl, la data 2009-03-27 19:23:59stie careva cum poti sa scoti un tatuaj? vreo metoda bababeasca? am auzit k ar merge cu carne de vita...pls..veniti cu niste sugestii

indiferent de metoda,ramane ca un fel de cicatrice ..sa zicem !
chiar asa..dc l-ai facut ,daca vrei sa il scoti ??
bullshituri sentimentale....vorba`i gratis ,fapta`i scumpa !!!