Setari Cookie-uri

fond de ten bun???

un fond de ten la vreo 300mii bun ce firma ar fi?compact?
kudika004836
Postat pe 29 Martie 2009 12:00
draga mea mai bine ia unul avon la 300 e sigur ca e bun.....ce firma e asta compact?...just nu
pamela_1
Postat pe 30 Martie 2009 11:54
Am o piele extrem de sensibila si de aceea trebuie sa ,,testez'' produsele pana ajung sa gasesc ceva care sa se potriveasca tenului meu...
Am folosit ani in sir de la Oriflame ,fondul de ten cu efect anti-imbatranire Giordani, natural rose. Este singurul din cele ,,incercate'' pana acum la care n-am avut reactii alergice si care a hidratat perfect pielea, chiar daca a ramas pe fata pana seara... Pretul lui ajunge aproape de 40 ron , insa daca ai posibilitatea sa il comanzi cand apare redus in catalog, il poti achizitiona la jumatate de pret!
Foarte bun si cu acelasi efect calmant si hidratant este si l'Oreal infaillible, insa pretul lui este mai ridicat...undeva intre 50 si 60 ron...Merita!
Cauta ceva care sa se potriveasca texturii pielii tale, proprietatilor ei, nu neaparat ce recomandam noi...Nu e o regula sa se potriveasca tuturor tipurilor de ten acelasi produs! Ar fi indicat chiar sa faci o vizita la un cabinet cosmetic...
...Inca ceva! Nu ne-ai spus ce varsta ai! N-as folosi fondul de ten daca as avea mai putin de 30 de ani! Sincer! Poti gasi artificii care sa te ajute sa ai un ten frumos!
Daniel_a
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:43
age renew -max factor -eu folosesc nuanta 70 natural faun costa exact 30 ron si nu am mai schimbat marca de 3 ani iti face tenul ca de potelan ..trebuie sa stii insa ca cremele,fardurile intra in piele schimbind textura ei in timp.....incearca sa ramai fidela unei firme clasice care respecta retetele vechi si nu aduc asa zisele "imbunatatiri" produselor.Il poti gasi la reprezentantele Loreal
morphinegeneration
Postat pe 13 Mai 2009 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
slabeste CU FITDAY SYRUP 1 De la: 3l3na 11 Decembrie 2009 12:41
"Cura de slabire" Montignac 7 De la: pysy_mai_2006 12 Ianuarie 2015 14:56
Solutii pentru o dieta echilibrata 1 De la: TEAM21 19 Iulie 2009 16:15
fara cura de slabire- un mod de a te alimenta sanatos si de a face sport este cea mai buna cura de slabire. credeti-ma le-am incercat pe toate. daca vreti sa stitiu mai multe astept intrebari. va pup. 2 De la: Dark 4 Decembrie 2009 17:18
Slabire 3 De la: ani43 1 Noiembrie 2012 10:39