Setari Cookie-uri

caut barbat care s-a saturat de fete fitoase

Kudika a devenit site de matrimoniale?
ETE_EU
Postat pe 10 Mai 2009 11:56
De la: unik12, la data 2009-05-10 07:20:23
De la: , la data 2009-03-30 12:01:29 Cunoaste-ti un barbat singur din Craiova, tandru, iubitor care are nevoie de o fata linistita care nu umbla prin cluburi, familista convinsa, iubitoare, f. draguta, 25 ani, dezamagita in dragoste.
Daca stiti pe cineva potrivit pentru mine, spune-ti-mi.



eHEEEEE cam greu, prea multe cerinte, dar mai stii poate ai norcul sa il gasesti.
Cu toate ca nu vor sa recunoasca, barbatilor le plac foarte mult fetele cu fize, fandositele de Dorobanti-



Poate asa e sa stii...dar oricum dupa o vreme se satura!
cristinarudi
Postat pe 10 Mai 2009 12:02
De la: ETE_EU, la data 2009-05-10 11:56:25Kudika a devenit site de matrimoniale?


nu fii suparata! ...mai gresesc si oamenii!
chiar toata lumea sa se afle doar pe tagged sau neogen? Hi5 sau alte alea? sa mai vina si pe aici. nu stii niciodata cand incepe ca o socializare si se termina in fata altarului.
cristinarudi
Postat pe 10 Mai 2009 12:04
Eu acum am implinit 23 de ani, dar pana acum n-am intalnit dragostea. O singura data am avut un crush, pe cand eram in liceu, dar n-a fost nimic semnificativ, relatia a fost scurta. Nu cred ca sunt romantica, mai degraba idealista, dar cred ca ar fi chiar frumos daca am intalnii pe cineva cu cine ar exista un sentiment reciproc. Sper sa gasim ceea ce "cautam".

Postat pe 10 Mai 2009 12:06
Cred ca este cel mai prost topic pe care l-ati putut aborda ,mai ales ca femeile din ziua de astazi nu prea cauta intr-adevar un barbat ,ci probabil ca dupa ce calca in picioare tot ce misca se gandesc ca este timpul sa gaseasca si ele stabilitate.

Multumesc
pantegrus
Postat pe 10 Mai 2009 12:10
daca esti asa sensibila reprof pe fete grasa si cuminti
kudika006229
Postat pe 10 Mai 2009 12:15
din pacate nu te pot ajuta dar iti urez BAFTA...
ursulet_2010
Postat pe 10 Mai 2009 12:22
De la: b_alinutz, la data 2009-05-10 11:22:55oare mai exista o asa fata?eu caut de mult timp o asa fata dar nu mai am sperante ca ar mai exista asa ceva...cine stie,poate pìna la proba contrarie...!


iti garantez eu k exista asa fete...cuminti si la casa lor...care ar vrea o relatie stabila...serioasa...si cu cele mai bune intentii....da stii cum e....tot c e bun e luat....!Eu sunt cu iubitul meu de 2 ani si 7 luni...si nu ne-am inselat niciodata.....!Nu k nu as fi avut ocazia....dar nu am vrut sa-l insel.Chiar nu vad motivul.Va zic din propria experienta.....SE POATE SI CU UNUL SINGUR!!!!.

BAFTA

Postat pe 10 Mai 2009 12:23
uiti urez multa bafta pt k o sa ai nevoie....km rari asa barbati...oricum bafta si sper sa iti gasesti
natasha69
Postat pe 10 Mai 2009 12:29
DACA ESTI UNA CARE STA DOAR IN CASA SI NU IESE , NU INTRA IN CERCURI DE PRIETENI SI OAMENI PANA LA URMA URMEI AI SA-TI GASESTI LA TOAMNA

SI APOI MAI LASA SI PREJUDECATILE LASATE DE SEX, SIMTETE BINA
adinabrasoveanu
Postat pe 10 Mai 2009 12:32
youuuuuuuuuuuuuuuuu sunttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ,,da pacat ca ai sters contul ca aveam viitorul in fataa
thadoog
Postat pe 10 Mai 2009 12:36
cred ca toti s-au saturat de fitzoase.
tampy_17
Postat pe 10 Mai 2009 12:46
Din pacate in Craiova nu cunosc pe nimeni , dar vazand tot ce ai scris tu vreau sa te intreb daca nu cumva cunosti o fata exact asa ca tine in Bucuresti :( , in general partenerul ideal iti sare in fata nu il gasesti oricat l-ai cauta , dar probabil daca il cauti dupa anumite specificatii va fi o relatie mai reusita :-?? , exista cineva pentru noi toti , numai ca nu l-am gasit inca
Denver
Postat pe 10 Mai 2009 12:47
Buna, cred ca eu sunt ceea ce cauti, adauga-ma in lista ta de mess sa ne cunoastem mai bine, uite id-ul meau de mess: flory2074
flory2074
Postat pe 10 Mai 2009 12:51
De la: , la data 2009-03-30 12:01:29 Cunoaste-ti un barbat singur din Craiova, tandru, iubitor care are nevoie de o fata linistita care nu umbla prin cluburi, familista convinsa, iubitoare, f. draguta, 25 ani, dezamagita in dragoste.
Daca stiti pe cineva potrivit pentru mine, spune-ti-mi.


...stiu eu , dar e din Tg Jiu, cel mai aproape de tine! :)
A si mai stiu unul in Lugoj!...(mai departe nitel!)
raluk_hbl
Postat pe 10 Mai 2009 12:54
De la: kudika022042, la data 2009-05-10 08:02:40Am o varsta..respectabila dar am ajuns la concluzia ca barbatii prefera din ce in ce mai mult acest gen de..fete!
Atata timp cat esti femeie, nu ai cum sa stii ce este in mintea unui barbat, nici macar a celui de langa tine. Apoi chiar si la varsta ta (multi ani inainte) daca ai ajuns la asemenea concluzie, poti sa intelegi foarte multe, dar nu ai voie sa te pripesti cu concluziile... Mai gandeste...
mareleurs
Postat pe 10 Mai 2009 13:05
De la: yumalai, la data 2009-05-10 07:26:48
De la: gigiou, la data 2009-05-10 07:24:19eu...dar nu sunt din craiova

si tu vrei un tip?

nu....el era tipul
ralu_zar
Postat pe 10 Mai 2009 13:05
Eu sunt singur (cu o prietena de 19 ani care nu ma apreciaza, si pe care in 6 saptamani am vazut-o de 9 ori, si nu este cum vreau eu cu adevarat =((.... si in concluzie...sunt singur :((:((:((), 20 ani, nu beau, nu fumez, nu merg in cluburi, rareori cu cine trebuie sa merg intr-un local sa merg cu cine merita, ochi albastrii, 1.82, frumos, destept:P, exact cum trebuie, dar nu am gasit pe cea care trebuie :((... cu aceasta ocazie...cine e interesata ma poate cauta pe andrew_terrano@yahoo.com.
PraetorianKudika
Postat pe 10 Mai 2009 13:06
Nu-ti recomand un pedagog sau doresti sa-ti dea lectii de viata in fieccare zi?;-)
translator_sr
Postat pe 10 Mai 2009 13:06
roga te lui Dumnezeu ,sunt sigura ca ti-l va trimite...totul e sa ai inima deschisa,succes scumpa
mo_19
Postat pe 10 Mai 2009 13:07
Buna ! si eu caut o fata sa fie familista pentru ca am avut o sotie pe care am iubito de la prima intilnire si ia-m oferit tot ce am putut casa masina servici sii un copil pe care lam facut din dragoste ca dupa ce copilu a trecut de doi ani {doi ani ia dat sin ) sa ma insele cu un prieten insurat si cu doi copii fara sa-i pese de copilu ei si de mine dar am iertatao prima oara de dragul copilului sa nu ramina fara mama iar ea a continuat tot asa piana a plecat cu el si am divortat si baiatu a ramas la mine ..si eu imi doresc din tot sufletul o fata care sa fie de familie si sa stie cei dragoste de copil ca in ziua de azi putine fete mai gasesti care sa le pese de coipii lor ... id sebastianclaudiu33
ursuclaudiu
Postat pe 10 Mai 2009 13:13
:)) trecand peste faptul ca mai nou kudika e site de matrimoniale...

in primul rand gresesti... aia care vor fitze... pai sunt si ei fitzosi, superficiali, cam saraci cu duhul din pct meu de vedere... dar nu sunt prea multi. cum zicea cineva mai devreme, fetele de dorobanti sunt bune o tura, doua, te afiseszi un pic cu ele, te umfli in pene si treci peste... la urmatoarea. Iar pentru relatii lungi nimeni nu vrea una care sa-i goleasca toate conturile, sa-si dea aere mereu, sa vorbeasca numai cu "fata", sa nu fie in stare sa se duca la cumparaturi la supermarket ca nu se cade ca ea sa intre in locuri d-alea, ca ea face doar shopping (de haine si accesorii) si daca se poate in tari straine si care cum da de unul cu si mai multi bani sau cu masina mai scmpa sare direct in bratele lui. sa-l aud/vad pe barbatul care considera ca tocmai am descris femeia ideala, alaturi de care vrea sa contruiasca ceva durabil. ce crezi ca-si doreste un barbat? o femeie pe care cand o scoate in oras sa inceapa prietenii sa-i spuna: "e buna, ca am luat-o si eu o tura mai demult" sau o fata draguta, capabila de conversatii diverse (nu doar despre machiaj, pantofi si cluburi) si care are o relatie reala cu el, nu cu banii si cardurile lui?

eu cred ca nu cauti unde trebuie.. si cel mai usor cunosti oameni care ti se aseamana, deci care ti s-ar putea potrivi in grupurile de prieteni sau la petreceri intre prieteni. mult succes!
rodicapisica
Postat pe 10 Mai 2009 13:17
De la: yumalai, la data 2009-05-10 09:21:48de ce mintiti baietii ca pe voi va atrag asa mult fetele fitoase pentru ca simtziti nevoia sa le educati voi


Ca barbat cand imi doream doar aventuri ma atrageau femeile cu fitze.
Cand iti doresti o relatie adevarata nu se mai pune problema de asa ceva
studiomobili
Postat pe 10 Mai 2009 13:18
hmm ai dreptate .....dar sa fim seriosi ..toti avem fite ...mai multe sau mai putine .... de exemplu mie imi plac tipii cu fitze:)) ....care se dau inaccesibili ....dar in fond sunt niste catelasi care au nevoie de afectiune:))) wow ce scot din mine:)))
Akmona
Postat pe 10 Mai 2009 13:23
mai esti interesata de un barbat singur, din craiova, fara cluburi, iesiri in noapte, cel mult in parc :), fara fite, si fara nimic din ceea ce nu-ti doresti?..... nu de alta, dar cred ca am gasit unu'.....astept raspuns..
costitza
Postat pe 10 Mai 2009 13:45
De la: Nyuszika, la data 2009-05-10 12:23:59
De la: b_alinutz, la data 2009-05-10 11:22:55oare mai exista o asa fata?eu caut de mult timp o asa fata dar nu mai am sperante ca ar mai exista asa ceva...cine stie,poate pìna la proba contrarie...!


iti garantez eu k exista asa fete...cuminti si la casa lor...care ar vrea o relatie stabila...serioasa...si cu cele mai bune intentii....da stii cum e....tot c e bun e luat....!Eu sunt cu iubitul meu de 2 ani si 7 luni...si nu ne-am inselat niciodata.....!Nu k nu as fi avut ocazia....dar nu am vrut sa-l insel.Chiar nu vad motivul.Va zic din propria experienta.....SE POATE SI CU UNUL SINGUR!!!!.

BAFTA

Cum adica tot ce e bun e luat?????
Eu nu sunt luata inseamna ca sunt nebuna?
Scuze stiu ca sunt dar nu m-am putut abtine
ali_cia101
Postat pe 10 Mai 2009 13:46
Gresesti, barbatii nu sunt atrasi de fitzele lor ci de faptul ca sunt mereu aranjate si feminine.Nu ai cum sa ii condamni.Am fost intr-o situatie asemanatoare acum ceva timp insa singura solutie a fost sa "fur" putin din atuurile acestor fete.
mireaua
Postat pe 10 Mai 2009 13:48
De la: yumalai, la data 2009-05-10 07:26:48
De la: gigiou, la data 2009-05-10 07:24:19eu...dar nu sunt din craiova

si tu vrei un tip?


mai smecheritza
denis_3d25
Postat pe 10 Mai 2009 13:54
De la: Un_chip_de_inger, la data 2009-05-10 07:57:08Oare exista femeie neinselata?
Care sa nu fi suferit o data makar?


da, exista... daca vei asculta adevarul in liniste vei recunoaste si tu
denis_3d25
Postat pe 10 Mai 2009 13:58
interesant anuntul tau,kam greu sa gasesti o fata serioasa in ziua de azi,ma bucur insa k mai exista si nu au disparut toate,te ast sa vb pe idu meu de mess tanuboss2009,pupiki
xfi
Postat pe 10 Mai 2009 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help... 3 De la: FRANNNCE 15 Aprilie 2009 11:31
la umbra unui suflet bun sta o inima buna,iti trebuie ani sa o gasesti si o secunda sa o pierzi,iubeste putin dar mere 1 De la: kudika023750 10 Mai 2009 22:22
Oana Zavoranu si Pepe 17 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:09
O mica "problema" 67 De la: GABYTA13 23 Octombrie 2009 08:52
Sexy braileanca 90 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:06