Setari Cookie-uri

caut barbat care s-a saturat de fete fitoase

nu cred ca o sa gasesti asa ceva in CRAIOVA. incearca in ardeal sau banat. si eu stau in orasul asta, dar asa ceva inca n-am gasit. bafta in cautari!
xtalida
Postat pe 12 Mai 2009 19:24


In Banat? Ardeal?.....asemenea barbati sunt pe cale de disparitie....
k_mitza83
Postat pe 12 Mai 2009 19:29
De la: gigiou, la data 2009-05-10 07:24:19eu...dar nu sunt din craiova
sI EU CAUT UNUL
lelia_zet
Postat pe 12 Mai 2009 19:38
De la: lelia_zet, la data 2009-05-12 19:38:37
De la: gigiou, la data 2009-05-10 07:24:19eu...dar nu sunt din craiova
sI EU CAUT UNUL


pai faceti o agentie de matrimoniale
deelisha
Postat pe 12 Mai 2009 19:51
cunosc ! e profesor de matematica si e si dragut, si el cauta fete serioase. cauta-ma pe privat ca eu am incercat sa te gasesc darrrr....nu prea ai lasat loc de-ntors!
lauracris
Postat pe 12 Mai 2009 20:12
haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE
gratuit89
Postat pe 12 Mai 2009 21:30

acislisa ieste locu de agatat?

ca am si io nevoie de o bucata.....de femeie, buna sa fie, ca ma ocup eu de ea
Dreams_Investments
Postat pe 12 Mai 2009 23:49
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE


sanuuitisatedailamine@yahoo.ro
lelia_zet
Postat pe 13 Mai 2009 20:57
De la: Akmona, la data 2009-05-10 13:23:48hmm ai dreptate .....dar sa fim seriosi ..toti avem fite ...mai multe sau mai putine .... de exemplu mie imi plac tipii cu fitze:)) ....care se dau inaccesibili ....dar in fond sunt niste catelasi care au nevoie de afectiune:))) wow ce scot din mine:)))


AI F F MULTA DREPTATE!! E o chestie psihologica si ai intuit.o f bine.
Baietii si fetele cu fitze, in general, nu se simt destul de bine in pielea lor, le e jena sa se deschida, ceva le lipseste si MASCHEAZA lipsa de incredere, vulnerabilitatea lor, sau lipsa de afectiune din familie uneori, cu arogantza si fitzele pt k, zic ei, is mai siguri de ei, e mai cool, dau bine unde merg si nu.s luati de fraieri...
Ei au puncte slabe si e o provocare sa incerci sa.i deschizi sufleteste, sa scoti din ei ce.i mai bun si sa le raspunzi exact cu opusul fitzei...k se 'moaie' imediat si se mira cum de.i tratezi natural...intr.un fel mi.e mila de ei :D
smileforme_isa
Postat pe 14 Mai 2009 09:38
Am cam obs asa...acum ma bag si yo in seama cam mult aici...k deobicei in orasele mari gen BUCURESTI, CRAIOVA, CLUJ, TIMISOARA, IASI, BRASOV si altele...gradul de fitzenie e mai ridicat cu cat nr de indivizi acolo creste...e valabil si pt orasele mici dar in ritm mai lent e procesul asta
....nu vreau sa jignesc pe nimeni e suficient sa fie 10 fitzosi care promoveaza niste mofturi de afara k se molipsesc 100 si tot asa....se obisnuiesc sa se comporte asa si se mira cand vine altul mai simplu si modest ba mai mult rad de ala...fudulia asta o sa ne omoare incet
smileforme_isa
Postat pe 14 Mai 2009 09:54
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE

Dragul meu, nu promite nimic la nimeni ca vin la tine si ti-o iei! Primul drum trebuie sa-l faci la Cluj. Stii tu... inghetata...
Lucia1971
Postat pe 14 Mai 2009 09:58
De la: smileforme_isa, la data 2009-05-14 09:54:57Am cam obs asa...acum ma bag si yo in seama cam mult aici...k deobicei in orasele mari gen BUCURESTI, CRAIOVA, CLUJ, TIMISOARA, IASI, BRASOV si altele...gradul de fitzenie e mai ridicat cu cat nr de indivizi acolo creste...e valabil si pt orasele mici dar in ritm mai lent e procesul asta
....nu vreau sa jignesc pe nimeni e suficient sa fie 10 fitzosi care promoveaza niste mofturi de afara k se molipsesc 100 si tot asa....se obisnuiesc sa se comporte asa si se mira cand vine altul mai simplu si modest ba mai mult rad de ala...fudulia asta o sa ne omoare incet

Cam ai idei preconcepute... Poate ar fi bine sa incerci sa traiesti intr-un oras mai mare si ai sa vezi ca gradul de fitzosenie este invers proportional cu marimea orasului.
Lucia1971
Postat pe 14 Mai 2009 09:59
De la: maryo_c, la data 2009-05-10 10:41:20in urma cu ceva ani eram cam saturat de fete cu fitze,dar am ales,am ales si cand am gasit fata la care am reusit sa tai fitele ,am cules.......................nu am gasit pe net si in viata de ziii cu zii...era langa mine si ni imi dadeam seama,.........poate nici u nu iti dai seama dar conditiile care le pui tot fitze se numesc[/qu

Yo zic k NU.S fitze ce cere fata. E serioasa cererea. Cere calitati de baza de la un baiat dar evident tre sa.i accepte si defectele. E ce.si doreste, e visul ei sincer si pune conditii pe care si tu le.ai pus atunci cand ai cautat. Tu poate ai reusit sa scoti fitzele dintr.un om, e de apreciat, esti exemplu pt noi, dar nu toti putem face asta sa ne apucam sa.i schimbam pe unii de langa noi k deseori luam teapa cu ei si tot rau ne fac...Yo cer un baiat cu defecte dar sa aiba cateva calitati prin care sa am baza k fac casa cu el pt o viata...nu cred k sunt fitze...
smileforme_isa
Postat pe 14 Mai 2009 10:18
De la: Un_chip_de_inger, la data 2009-05-10 07:57:08Oare exista femeie neinselata?
Care sa nu fi suferit o data makar?

cu siguranta da...una care-i face pe ei sa sufere..
ocs
Postat pe 14 Mai 2009 11:23
...ce intelegeti voi prin fite ? toti avem fite indiferent de sex, varsta si educatie...chiar si banalele tabieturi pot fi considerate de alte persoane ca fiind fite...totul e o fita pana la urma...ca nu manac decat salam de un anume fel, ca nu mananc fructe sau legume nespalate nici cand ies la iarba verde (adica nu am apa la indemana), ca beau cafeaua numai fara zahar si ca refuz orice cafea indulcita...efectiv nu o beau...cu regret pentru sentimentele celui care m-a servit, ca-mi schimb lenjeria uneori si de doua ori pe zi...tot ce facem poate fi considerat la un moment dat fita...e fita cam tot ce consideram noi ca fiind nefolositor sau oarecum altfel...sa nu vorbim si de "fite" = pretentii fata de parteneri, etc...ca aici chiar e mult de spus...DECI ??
ocs
Postat pe 14 Mai 2009 11:30
De la: xtalida, la data 2009-05-12 19:24:01nu cred ca o sa gasesti asa ceva in CRAIOVA. incearca in ardeal sau banat. si eu stau in orasul asta, dar asa ceva inca n-am gasit. bafta in cautari!

...de-aia vin toate oltencele in ardeal...acum m-am prins...pai educati-va barbatii, puneti "biciul" pe ei...ca asa veniti si ni-i stricati si pe ai nostrii ca aveti conditii de dumping si va multumiti cu mai putin......
ocs
Postat pe 14 Mai 2009 11:41
De la: ocgiogi, la data 2009-05-14 11:41:39
De la: xtalida, la data 2009-05-12 19:24:01nu cred ca o sa gasesti asa ceva in CRAIOVA. incearca in ardeal sau banat. si eu stau in orasul asta, dar asa ceva inca n-am gasit. bafta in cautari!

...de-aia vin toate oltencele in ardeal...acum m-am prins...pai educati-va barbatii, pune-ti "biciul" pe ei...ca asa veniti si ni-i stricati si pe ai nostrii ca aveti conditii de dumping si va multumiti cu mai putin......
ba da eu sunt vrei sa ne cunoastemmmmmmmm
thadoog
Postat pe 14 Mai 2009 11:43
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE


gratuuuuuu
ta na na naaaaaaa
matracucu
Postat pe 14 Mai 2009 11:44
De la: lelia_zet, la data 2009-05-13 20:57:11
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE


sanuuitisatedailamine@yahoo.ro



.....uite ca am sa o fac ,poate nu stai si fugi ....sau daca fugi vezi cum te impiedici ca sa te prind mai repede.....si sa nu pari sti tu ce......
gratuit89
Postat pe 14 Mai 2009 12:03
De la: gratuit89, la data 2009-05-14 12:03:02
De la: lelia_zet, la data 2009-05-13 20:57:11
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE


sanuuitisatedailamine@yahoo.ro



.....uite ca am sa o fac ,poate nu stai si fugi ....sau daca fugi vezi cum te impiedici ca sa te prind mai repede.....si sa nu pari sti tu ce......



gratuuuuuuuuuuu mai gratule tu cred ca simtzisi ca ne este dor de tine
donttouch
Postat pe 14 Mai 2009 12:08
De la: gratuit89, la data 2009-05-14 12:03:02
De la: lelia_zet, la data 2009-05-13 20:57:11
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE


sanuuitisatedailamine@yahoo.ro



.....uite ca am sa o fac ,poate nu stai si fugi ....sau daca fugi vezi cum te impiedici ca sa te prind mai repede.....si sa nu pari sti tu ce......


gratuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
treci rapid in bordel,azi e chef la noi,e ziua lu priest si avem promotziiiiii
plus ca piscina e plina ochi ,fetilii bronzate si in pasa goalaaaa
commooooooon
matracucu
Postat pe 14 Mai 2009 12:18
De la: Lucia1971, la data 2009-05-14 09:58:12
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE

Dragul meu, nu promite nimic la nimeni ca vin la tine si ti-o iei! Primul drum trebuie sa-l faci la Cluj. Stii tu... inghetata...


fratelo........si al doilea drum trebuie sa fie neaparat pe la mine........doar n-o sa-ti lasi surioara la ananghie !!..........
etta
Postat pe 14 Mai 2009 12:30
De la: just_laura, la data 2009-05-14 12:18:27
De la: gratuit89, la data 2009-05-14 12:03:02
De la: lelia_zet, la data 2009-05-13 20:57:11
De la: gratuit89, la data 2009-05-12 21:30:28 haideti la baiatul....ca mi am deskis agentie ....cine vrea...cine pofteste....si orice doreste la mine se gaseste...... haideti fetele cinei prima?????/....hai ca ma grabesc si poate trec si prin Craiova....si va rezolv si pe voi ....apoi iau Timisoara Banatul....SI Ardealul la rand...in Moldova ma duc mai tarziu.....PT CA ACOLO I POPULATIE MULTA FRATE


sanuuitisatedailamine@yahoo.ro



.....uite ca am sa o fac ,poate nu stai si fugi ....sau daca fugi vezi cum te impiedici ca sa te prind mai repede.....si sa nu pari sti tu ce......


gratuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
treci rapid in bordel,azi e chef la noi,e ziua lu priest si avem promotziiiiii
plus ca piscina e plina ochi ,fetilii bronzate si in pasa goalaaaa
commooooooon


hai va ajut si eu!!...........GRATUUUUUUUUUUUUUUU........come back to uuussssssssssssss !!...........
etta
Postat pe 14 Mai 2009 12:30
Incercati si voi atunci cand adaugati un comentariu sa nu mai scrieti cu greseli de ortografie. Marea majoritate sunteti niste analfabete...... Sorry, dar asta e realitatea! Iar dom'soara care a creat subiectul asta de discutie sa mai invete putina gramatica, apoi sa viseze la cai verzi pe pereti! Aveti niste probleme de-a dreptu penibile!!!!
tia_s_86
Postat pe 14 Mai 2009 13:52
...de-aia vin toate oltencele in ardeal...acum m-am prins...pai educati-va barbatii, puneti "biciul" pe ei...ca asa veniti si ni-i stricati si pe ai nostrii ca aveti conditii de dumping si va multumiti cu mai putin......

ASTA E CEL MAI TARE COMENTARIU!!!!!! Draguta mea, sa-ti spun eu cum stau lucrurile cu barbatii ardeleni... Am facut facultatea in Sibiu (ptr ca era mai aproape de casa, nu din alte motive).... groaznicccccc!!!! Barbatii ardeleni abia se misca, sunt stangaci, plictisitori, se imbraca urat. Barbatii olteni sunt de apreciat, nu exista grad de comparatie!!!! Si sincer...nu am vazut UN SINGUR ARDELEAN FRUMOS!!!! Daca vedeam un baiat dragutz, sigur era de-al nostru, oltean. Asa ca nu va mai laudati cu ce nu aveti
tia_s_86
Postat pe 14 Mai 2009 14:00
Si uitai sa-i zic pricepuitei aleaia... "nostri" si "vostri" cu un singur "i" :))))



vai de mine....
tia_s_86
Postat pe 14 Mai 2009 14:03
cand il gasesti sa-mi spui si mie..

glumesc...

depinde de cat de serios vorbesti si de cat de mult esti tu dispusa sa te implici in aceasta mica "aventura" daca imi permiti sa-i spun asa.

Dragos, VL 22 de ani
dragos_h
Postat pe 14 Mai 2009 16:11
De la: tia_s_86, la data 2009-05-14 14:00:53...de-aia vin toate oltencele in ardeal...acum m-am prins...pai educati-va barbatii, puneti "biciul" pe ei...ca asa veniti si ni-i stricati si pe ai nostrii ca aveti conditii de dumping si va multumiti cu mai putin......

ASTA E CEL MAI TARE COMENTARIU!!!!!! Draguta mea, sa-ti spun eu cum stau lucrurile cu barbatii ardeleni... Am facut facultatea in Sibiu (ptr ca era mai aproape de casa, nu din alte motive).... groaznicccccc!!!! Barbatii ardeleni abia se misca, sunt stangaci, plictisitori, se imbraca urat. Barbatii olteni sunt de apreciat, nu exista grad de comparatie!!!! Si sincer...nu am vazut UN SINGUR ARDELEAN FRUMOS!!!! Daca vedeam un baiat dragutz, sigur era de-al nostru, oltean. Asa ca nu va mai laudati cu ce nu aveti

Mai, nu trage concluzii pripite. Cand ai sa ajungi mai la nord de Sibiu, atunci sa-ti dai cu parerea despre ardeleni.
Lucia1971
Postat pe 14 Mai 2009 18:42
Mey cati barbati pe topicul asta :))) s-au adunat cata frunza si iarba !!!! :))) Unde ati stat fratilor ascunsi ?:)))))))


___LL___
Postat pe 14 Mai 2009 18:50
De la: ___LL___, la data 2009-05-14 18:50:45Mey cati barbati pe topicul asta :))) s-au adunat cata frunza si iarba !!!! :))) Unde ati stat fratilor ascunsi ?:)))))))





AU REVENIT DUPA CE AU PIERDUT LICITATIA !!!
http://stiri.rol.ro/content/view/291316/4/

BINE ATI REVENIT BAIETI

Annabelle
Postat pe 14 Mai 2009 20:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
deci pana la urma tot barbatii sunt de vina daca femeile ii lasa pt altii 3 De la: andreea1976 8 Decembrie 2009 19:24
E plin de estrogen aici 16 De la: Flooo 18 Mai 2009 10:04
un comentariu, ar fi dragut 22 De la: Elyaa 16 Iulie 2011 22:14
caut barbat care s-a saturat de fete fitoase 461 De la: 26 Ianuarie 2016 12:53
un iubit inteligent si MITOCAN sau unul redus si usor de MANIPULAT?:D 62 De la: Yo0oliXa 5 Septembrie 2009 12:01