vreau si eu o parere dak unteti amabili

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

59 mesaje

vreau si eu sa stiu dak se potriveste relatia gemeni cu sagetator vreau sa stiu pt k ne certam prea des
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
nu prea sunt eu amabila cand vad astfel de topicuri..dar...
mai bine o lasi moarta...si apoi ti-ai raspuns singura...daca rezisti la certuri..succes
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!

59 mesaje

De la: coffeeta, la data 2009-03-31 15:40:18nu prea sunt eu amabila cand vad astfel de topicuri..dar...
mai bine o lasi moarta...si apoi ti-ai raspuns singura...daca rezisti la certuri..succes

ms draga dar eu fac cum vreau il iubesc si ma iubeste si trecem peste orice multi nu reusesc asa cv
Fosta membra Kudika.ro
o , da ai dreptate..
multi nu reusesc sa treaca peste palme, pumni si altele..
ai mare dreptate...

112 mesaje

De la: pryntzesyta, la data 2009-05-23 20:50:37
De la: coffeeta, la data 2009-03-31 15:40:18nu prea sunt eu amabila cand vad astfel de topicuri..dar...

ms draga dar eu fac cum vreau il iubesc si ma iubeste si trecem peste orice multi nu reusesc asa cv

Daca te intelegi cu el de ce mai intrebi toate aberatiile astea legate de zodii ?
I'm a real bitch sometimes and I have a hard time saying sorry...should I change myself ?
Fosta membra Kudika.ro
De la: Hefe_s_back, la data 2009-05-23 20:57:49
De la: pryntzesyta, la data 2009-05-23 20:50:37

Daca te intelegi cu el de ce mai intrebi toate aberatiile astea legate de zodii ?

ca poate relatia merge...da' are nevoie de sustinatori
Nu ma deranjeaza sa traiesc intr-o lume a barbatilor, atata timp cat pot fi femeie in ea...

59 mesaje

De la: morticia_adams, la data 2009-05-23 20:55:36o , da ai dreptate..
multi nu reusesc sa treaca peste palme, pumni si altele..
ai mare dreptate...

imi pare rau draga da a te certa cu o persoana nu inseamna ca t iei si la bataie da bn laso asa k eu nu am chef sami fac dismani p aci

59 mesaje

dismani=dusmani offfff graba asta
dulcyka Avatarul lui dulcyka

219 mesaje

nu merge