Setari Cookie-uri

Cred ca-mi place de medicul meu....!

De la: priest, la data 2009-04-08 10:57:38ceva noutati, orgasme fantasmagorice ?


Aaa... stai parintzele, ca cica a violat-o acu'?
Ia sa vedem linku' lu' peste...
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:00
Parintzeeleeee!
Da si mie copy/paste pe forumu' asta, ca la mine e blocat site-ul ala cu violu'...
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:02
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 11:00:18
De la: priest, la data 2009-04-08 10:57:38ceva noutati, orgasme fantasmagorice ?


Aaa... stai parintzele, ca cica a violat-o acu'?
Ia sa vedem linku' lu' peste...
ma ce doctoras nerabdator de inteles de altfel la cate pasarici o vedea pe zi
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:02
there ya go
http://www.atac-online.ro/01-04-2009/Socant-Incredibil-dar-adevarat-Violata-sub-anestezie-si-cu-perfuzii.html
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:03
De la: priest, la data 2009-04-08 11:03:35there ya go
http://www.atac-online.ro/01-04-2009/Socant-Incredibil-dar-adevarat-Violata-sub-anestezie-si-cu-perfuzii.html


Nu mai omu' lu Dumnezeu!
Da-mi copy/paste din ce 'ice acolo, ca nu pot deschide linku' n-auzi?
Da si tu ceva, nu tot, evident... Sa stiu despre ce vorbeste fata...
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 11:05:54
De la: priest, la data 2009-04-08 11:03:35there ya go
http://www.atac-online.ro/01-04-2009/Socant-Incredibil-dar-adevarat-Violata-sub-anestezie-si-cu-perfuzii.html


Nu mai omu' lu Dumnezeu!
Da-mi copy/paste din ce 'ice acolo, ca nu pot deschide linku' n-auzi?
Da si tu ceva, nu tot, evident... Sa stiu despre ce vorbeste fata...
hao mi fii supy
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:10
Puteþi avea încredere în medicul care vã are sub observaþie? Noi vã demonstrãm cã nu. O tânãrã în vârstã de 19 ani, aflatã la un control ginecologic a cãzut victima medicului care a invocat o consultaþie ce necesita anestezie totalã.

Incidentul s-a petrecut într-o clinicã medicalã particularã, undeva la munte. Aflatã pe masa de consultaþie, tânãra, anesteziatã ºi sub perfuzii, a fost violatã de medicul care o avea sub observaþie. Imaginile capturate de o camerã de supraveghere sunt ºocante. Inconºtientã din cauza anesteziei totale, tânãra a cãzut victima medicului pervers care nici mãcar nu a folosit prezervativul. Este posibil ca aceasta sã se trezeascã ºi cu posibilitatea de a fi rãmas însãrcinatã. Tânãra a aflat cã a fost violatã de la niºte amici care au vãzut o fotografie d-ale ei pe un site pentru adulþi, cãci din câte puteþi observa din fotografiile publicate de noi, medicul a ºi fotografiat-o. A fost ºocatã de cele vãzute ºi a cerut organelor abilitate sã deschidã o anchetã. Ulterior a mers la un alt medic ginecolog care i-a dat un diagnostic clar: VIOL, neexcluzând posibilitatea unei sarcini. Identitatea doctorului nu putem sã o facem publicã, conform modificãrilor Codului Penal. (F.D.)

priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:11


Haaa? Parintzele, ia explica-i lu' fata, ca de! D-aia te-ai auto-numit pastor de suflete, sa-ti ajuti aproapele mai tampitzel, asa...
Adica fatuca asta de deschise topicu' acu' ne da linku' cu doctoru' violatoru'? pen'ce? Ca ei tare i-ar placea un viol de la nenea doc-u'... Sa o atinga 'finutz' de sa-i sara orgasmu'... Sau nu? Sau am inteles io d'a'mboulea?
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:26
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 11:26:33

Haaa? Parintzele, ia explica-i lu' fata, ca de! D-aia te-ai auto-numit pastor de suflete, sa-ti ajuti aproapele mai tampitzel, asa...
Adica fatuca asta de deschise topicu' acu' ne da linku' cu doctoru' violatoru'? pen'ce? Ca ei tare i-ar placea un viol de la nenea doc-u'... Sa o atinga 'finutz' de sa-i sara orgasmu'... Sau nu? Sau am inteles io d'a'mboulea?
pai cre`ca facea comparatie intre doctoru ei si ala violatoru, ca aia violata era revoltata ca era anesteziata total si n`a simtit placeriile intelegi
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:32
Aahaaaa!
Pentru asta e bun un preot la casa omului. Sa te scoata din ceatza... Acum totul are sens! Brava! Haidi da sa te pupez!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:34
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 11:34:53Aahaaaa!
Pentru asta e bun un preot la casa omului. Sa te scoata din ceatza... Acum totul are sens! Brava! Haidi da sa te pupez!
got to go now, mai facem si treaba :D
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:35
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 15:51:00Povestea suna cam asa....

Intr-o discutie avuta la o iesire in oras cu o prietena, aceasta mi-a recomandat un medic ginecolog f bun cu care a nascut ea!
A vb cu asistenta doctorului si mi-a facut o programare intr-o vineri dupa-amiaza la un control de rutina.
Ma suna prietena mea si-mi zice ca mi-a facut programarea la doctorul cu pricina (mentionez ca ea este in f bune relatii cu respectivul doctor...se viziteaza, a fost si intr-un concediu cu prietena mea si sotul acesteia)...
Merg la doctor asa cum am stabilit... Inca de la intrare am observat un barbat chipes, trecut de 35 de ani si surpriza fara verigheta.... mentionez ca eu nu sunt casatorita!
Prima consultatie a decurs ok... cu intrebari specifice, fara o examinare
Observam ca se uita destul de insistent la mine si ma facea sa ma simt putin stresata in preajma lui... lucru pe care cred ca l-a observat.

La a doua consultatie, asistenta nu mai era prezenta, practic nu eram decat eu si el... Ca la ginecolog... m-a rugat sa ma dezbrac pt a ma consulta ...

Si faza cea mai tare a fost ca atunci cand m-a consultat ... a umblat atat de finut si intentionat practic..... se juca cu "obiectul" supus atentie (sa ma exprim asa) incat am avut orgasm... lucru care l-a incantat dupa reactia lui! Il observam cum practic transpira de placere!
La un moment dat pur si simplu m-a mangaiat... iar consultatia isi depasea limitele medic - pacient...
Dupa mi-a prescris o reteta si mi-a intins si cartea lui de vizita!
Dupa iesirea de la consultatie, am sunat-o pe prietena mea si am plecat la ea acasa sa vb cu ea... despre doctor si cum a decurs consultatia!
Bineinteles ca nu am putut sa-i spun ce mi s-a intamplat, i-am mentionat ca tipul mi se pare afemeiat si ca nu m-am simtit comod la el!
Ea mi-a spus ca doctorul o sunase si-i spusese ca am fost la el la control si ca-i par o tipa f ok... si ca nu e deloc afemeiat, pt ca ea-l cunoste!

Idea e ca a doua zi dupa control, pe seara m-a sunat doctorul (aflase nr. de la prietena mea care i-l daduse fara sa ma intrebe dc vreau sau nu) .... si nu i-am raspuns in prima instanta...

Ulterior a revenit cu un alt telefon la vreo ora... si mi-a propus sa ne vedem....

Nu stiu ce sa fac..... ideea e ca-mi place de el cum arata si ma tot gandesc la placerea pe care mi-a produso!
Ma gandesc si la faptul ca..poate e obisnuit sa iasa cu pacientele lui si poate vrea doar sex!
Nu stiu ce sa fac... sa ies cu el sau nu?
Ma tot suna, si mereu ii zic ca ne vedem intr-o alta zii pt ca sunt f ocupata! Vad ca nu renunta!

Offffffff.... ce sa fac?????


Un numar de telefon al medicului in cauza? Fetelor! Se dau orgasme fara sex!!
koph
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:47
De la: koph, la data 2009-04-10 09:47:10
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 15:51:00Povestea suna cam asa....

Intr-o discutie avuta la o iesire in oras cu o prietena, aceasta mi-a recomandat un medic ginecolog f bun cu care a nascut ea!
A vb cu asistenta doctorului si mi-a facut o programare intr-o vineri dupa-amiaza la un control de rutina.
Ma suna prietena mea si-mi zice ca mi-a facut programarea la doctorul cu pricina (mentionez ca ea este in f bune relatii cu respectivul doctor...se viziteaza, a fost si intr-un concediu cu prietena mea si sotul acesteia)...
Merg la doctor asa cum am stabilit... Inca de la intrare am observat un barbat chipes, trecut de 35 de ani si surpriza fara verigheta.... mentionez ca eu nu sunt casatorita!
Prima consultatie a decurs ok... cu intrebari specifice, fara o examinare
Observam ca se uita destul de insistent la mine si ma facea sa ma simt putin stresata in preajma lui... lucru pe care cred ca l-a observat.

La a doua consultatie, asistenta nu mai era prezenta, practic nu eram decat eu si el... Ca la ginecolog... m-a rugat sa ma dezbrac pt a ma consulta ...

Si faza cea mai tare a fost ca atunci cand m-a consultat ... a umblat atat de finut si intentionat practic..... se juca cu "obiectul" supus atentie (sa ma exprim asa) incat am avut orgasm... lucru care l-a incantat dupa reactia lui! Il observam cum practic transpira de placere!
La un moment dat pur si simplu m-a mangaiat... iar consultatia isi depasea limitele medic - pacient...
Dupa mi-a prescris o reteta si mi-a intins si cartea lui de vizita!
Dupa iesirea de la consultatie, am sunat-o pe prietena mea si am plecat la ea acasa sa vb cu ea... despre doctor si cum a decurs consultatia!
Bineinteles ca nu am putut sa-i spun ce mi s-a intamplat, i-am mentionat ca tipul mi se pare afemeiat si ca nu m-am simtit comod la el!
Ea mi-a spus ca doctorul o sunase si-i spusese ca am fost la el la control si ca-i par o tipa f ok... si ca nu e deloc afemeiat, pt ca ea-l cunoste!

Idea e ca a doua zi dupa control, pe seara m-a sunat doctorul (aflase nr. de la prietena mea care i-l daduse fara sa ma intrebe dc vreau sau nu) .... si nu i-am raspuns in prima instanta...

Ulterior a revenit cu un alt telefon la vreo ora... si mi-a propus sa ne vedem....

Nu stiu ce sa fac..... ideea e ca-mi place de el cum arata si ma tot gandesc la placerea pe care mi-a produso!
Ma gandesc si la faptul ca..poate e obisnuit sa iasa cu pacientele lui si poate vrea doar sex!
Nu stiu ce sa fac... sa ies cu el sau nu?
Ma tot suna, si mereu ii zic ca ne vedem intr-o alta zii pt ca sunt f ocupata! Vad ca nu renunta!

Offffffff.... ce sa fac?????


Un numar de telefon al medicului in cauza? Fetelor! Se dau orgasme fara sex!!

la 2-3 pagina, e adresa...........
cristi_nne
Postat pe 10 Aprilie 2009 10:55
intrebare: te doare?? cum ce sa te doara??prostia fatuco!!!! au mama dak ar sti doctoru ce aberezi u acilea...da nu e grav k ai dat adresa poate se gaseste un binevoitor sa-l anunte si sa-ti scoata prostia din capu ala!!!!
bruneagra25
Postat pe 10 Aprilie 2009 11:02
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-03-31 16:19:39
De la: coffeeta, la data 2009-03-31 16:18:54
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 16:17:22
De la: donttouch, la data 2009-03-31 15:56:39eu am o nedumerire al catelea medic ginecolog este asta?






Scumpa, dragut sarcasmul tau...este al 2...esti multumita?

sa inteleg ca te-a suparat donty si nu ne mai dai adresa?


nu se poate
SIDONIA69
Postat pe 3 Mai 2009 07:35
draga mea,foarte frumoasa povestea ta,si ca un mic sfat,fugi in bratele lui ,ca cine stie.......iti v-a scapa norocul printre degete.Timpita povestire ai ales!si mai spune-ai ca ai 20si ceva se ani!
alcatraz
Postat pe 3 Mai 2009 07:52
Cred ca ar fi mai bine sa vorbesti ...mai mult cu inima ta cu Sufletul tau. Foarte multi confunda adevarata iubire cu vanzarea trupului fizic...unui flamand ( VAMPIR) de milioane de ani, care la ora actuala sunt foarte multi ADORMITI si doritori sa acapareze cat mai multe suflete pure pentru ascensiunea sa si injosirea celor slabi... care pur si simplu habarnuau de ce au venit pe Planeta Pamant.
Asa ca ...gandeste mai mult..O femeie are un scop divin pe Planeta, nicidecum sa-si vanda trupul unui VAMPIR , chipurile autorizat. El se afla acolo cu un scop, daca incalca acele legi semnate de el...nescrise, le va suporta cu varf si indesat... Ai grija de tine, tu esti cel mai bun medic, ai incredere in autovindecarea trupului tau,.
Pacea si iubirea divina christica sa fie cu voi.

Postat pe 3 Mai 2009 08:07
sunt si cazuri izolate ,dar sunt totusi astfel de ISTERICE care scriu tot felul de aberatii numai pentru a se simti in atentia cuiva .....Ar trebui sa mearga la un Dr .psiholog pentru a-si trata boala de baza ,care pleaca de la cap ,nu la ginecolog .
abucuresc
Postat pe 3 Mai 2009 08:43
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 19:08:42
De la: sarutama, la data 2009-03-31 18:16:55
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 18:12:09
De la: sarutama, la data 2009-03-31 18:10:14mai ai de invatat s-a scri tu draga ,,,ca tu iai zis ca ma delectezi ,,,desi nu stiu ce ai vrut s-a ii spui cu asta ,,,dar e ok,,,hai pa ca ma plictisesti



Am scrie ca eu ma delectez la ce spune ea.... tu chiar nu stii limba romana! Practic nu intelegi dar ce sa-ti cer! Spaniola macar stii mai bine, sau tot asa?


cine nu scrie gramatical acuma?????????
citez: Am scrie ca eu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,etc.



Doamne ca....mare e gradina ta si plina de.....!
Am scris ca eu.....ma delectez....
Ce e gresit, analfabetule, ca vai mama ta?
Invata baiete ca ar fii cazul! Nu reusesti decat sa te faci de ras!!!!

Domnisoara, inteleg ca esti din Bucu, dar asta chiar te face altfel decat ceilalti? Anyway, vreau doar sa iti spun ca am citit cam tot ce s-a postat in legatura cu subiectul asta, dar m-am plictisit cand am vazut ca si tu faci greseli gramaticale (a se revedea primele 3 pagini din topic). Este o vorba:" vezi paiul din ochii altuia si nu vezi barna din fata ta". Asta ar trebui sa iti dea de gandit. Vad ca nu stii de gluma si te-ai ofticat, de parca ai fi "luata" de doctor cu acte in regula si nemernicele de fete din provincie sunt gata-gata de atac. Relaxeaza-te si, daca tot ai inceput sa critici ce s-a postat, critica argumentele, nu persoanele. Atacul la persoana e o incercare josnica si disperata de a inchide gura celor care "indraznesc" sa isi dea cu parerea. E un topic public, ai pus o intrebare si fiecare om are dreptul sa isi dea cu parerea. Tu citeste si, daca vrei, ia aminte, daca nu, nu. E atat de simplu!

Relax!!!
shurubici
Postat pe 3 Mai 2009 08:58
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 15:51:00Povestea suna cam asa....

Intr-o discutie avuta la o iesire in oras cu o prietena, aceasta mi-a recomandat un medic ginecolog f bun cu care a nascut ea!
A vb cu asistenta doctorului si mi-a facut o programare intr-o vineri dupa-amiaza la un control de rutina.
Ma suna prietena mea si-mi zice ca mi-a facut programarea la doctorul cu pricina (mentionez ca ea este in f bune relatii cu respectivul doctor...se viziteaza, a fost si intr-un concediu cu prietena mea si sotul acesteia)...
Merg la doctor asa cum am stabilit... Inca de la intrare am observat un barbat chipes, trecut de 35 de ani si surpriza fara verigheta.... mentionez ca eu nu sunt casatorita!
Prima consultatie a decurs ok... cu intrebari specifice, fara o examinare
Observam ca se uita destul de insistent la mine si ma facea sa ma simt putin stresata in preajma lui... lucru pe care cred ca l-a observat.

La a doua consultatie, asistenta nu mai era prezenta, practic nu eram decat eu si el... Ca la ginecolog... m-a rugat sa ma dezbrac pt a ma consulta ...

Si faza cea mai tare a fost ca atunci cand m-a consultat ... a umblat atat de finut si intentionat practic..... se juca cu "obiectul" supus atentie (sa ma exprim asa) incat am avut orgasm... lucru care l-a incantat dupa reactia lui! Il observam cum practic transpira de placere!
La un moment dat pur si simplu m-a mangaiat... iar consultatia isi depasea limitele medic - pacient...
Dupa mi-a prescris o reteta si mi-a intins si cartea lui de vizita!
Dupa iesirea de la consultatie, am sunat-o pe prietena mea si am plecat la ea acasa sa vb cu ea... despre doctor si cum a decurs consultatia!
Bineinteles ca nu am putut sa-i spun ce mi s-a intamplat, i-am mentionat ca tipul mi se pare afemeiat si ca nu m-am simtit comod la el!
Ea mi-a spus ca doctorul o sunase si-i spusese ca am fost la el la control si ca-i par o tipa f ok... si ca nu e deloc afemeiat, pt ca ea-l cunoste!

Idea e ca a doua zi dupa control, pe seara m-a sunat doctorul (aflase nr. de la prietena mea care i-l daduse fara sa ma intrebe dc vreau sau nu) .... si nu i-am raspuns in prima instanta...

Ulterior a revenit cu un alt telefon la vreo ora... si mi-a propus sa ne vedem....

Nu stiu ce sa fac..... ideea e ca-mi place de el cum arata si ma tot gandesc la placerea pe care mi-a produso!
Ma gandesc si la faptul ca..poate e obisnuit sa iasa cu pacientele lui si poate vrea doar sex!
Nu stiu ce sa fac... sa ies cu el sau nu?
Ma tot suna, si mereu ii zic ca ne vedem intr-o alta zii pt ca sunt f ocupata! Vad ca nu renunta!

Offffffff.... ce sa fac?????
kudika009971
Postat pe 3 Mai 2009 09:34
De la: kudika009971, la data 2009-05-03 09:34:34
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 15:51:00Povestea suna cam asa....

Intr-o discutie avuta la o iesire in oras cu o prietena, aceasta mi-a recomandat un medic ginecolog f bun cu care a nascut ea!
A vb cu asistenta doctorului si mi-a facut o programare intr-o vineri dupa-amiaza la un control de rutina.
Ma suna prietena mea si-mi zice ca mi-a facut programarea la doctorul cu pricina (mentionez ca ea este in f bune relatii cu respectivul doctor...se viziteaza, a fost si intr-un concediu cu prietena mea si sotul acesteia)...
Merg la doctor asa cum am stabilit... Inca de la intrare am observat un barbat chipes, trecut de 35 de ani si surpriza fara verigheta.... mentionez ca eu nu sunt casatorita!
Prima consultatie a decurs ok... cu intrebari specifice, fara o examinare
Observam ca se uita destul de insistent la mine si ma facea sa ma simt putin stresata in preajma lui... lucru pe care cred ca l-a observat.

La a doua consultatie, asistenta nu mai era prezenta, practic nu eram decat eu si el... Ca la ginecolog... m-a rugat sa ma dezbrac pt a ma consulta ...

Si faza cea mai tare a fost ca atunci cand m-a consultat ... a umblat atat de finut si intentionat practic..... se juca cu "obiectul" supus atentie (sa ma exprim asa) incat am avut orgasm... lucru care l-a incantat dupa reactia lui! Il observam cum practic transpira de placere!
La un moment dat pur si simplu m-a mangaiat... iar consultatia isi depasea limitele medic - pacient...
Dupa mi-a prescris o reteta si mi-a intins si cartea lui de vizita!
Dupa iesirea de la consultatie, am sunat-o pe prietena mea si am plecat la ea acasa sa vb cu ea... despre doctor si cum a decurs consultatia!
Bineinteles ca nu am putut sa-i spun ce mi s-a intamplat, i-am mentionat ca tipul mi se pare afemeiat si ca nu m-am simtit comod la el!
Ea mi-a spus ca doctorul o sunase si-i spusese ca am fost la el la control si ca-i par o tipa f ok... si ca nu e deloc afemeiat, pt ca ea-l cunoste!

Idea e ca a doua zi dupa control, pe seara m-a sunat doctorul (aflase nr. de la prietena mea care i-l daduse fara sa ma intrebe dc vreau sau nu) .... si nu i-am raspuns in prima instanta...

Ulterior a revenit cu un alt telefon la vreo ora... si mi-a propus sa ne vedem....

Nu stiu ce sa fac..... ideea e ca-mi place de el cum arata si ma tot gandesc la placerea pe care mi-a produso!
Ma gandesc si la faptul ca..poate e obisnuit sa iasa cu pacientele lui si poate vrea doar sex!
Nu stiu ce sa fac... sa ies cu el sau nu?
Ma tot suna, si mereu ii zic ca ne vedem intr-o alta zii pt ca sunt f ocupata! Vad ca nu renunta!

Offffffff.... ce sa fac?????


acum serios,eu am o problema de sanatate si chiar am nevoie de un dr bun
te rog imi recomanzi?
ella din bucuresti
kudika009971
Postat pe 3 Mai 2009 09:37
Nu cred ca trebuie sa fim dure............ori rautacioase. In primul rand, medicul, orice ar fi el, ginecolog sau psiholog, nu te suna in timpul liber sa-ti dea intalnire........
miha2911
Postat pe 3 Mai 2009 09:38
Mdaa...am citit si eu "povestea" pustoicei, si inca din primul post-dupa cum a povestit, reiese clar ca mai mult de 18 ani nu are.Tareeee m-am mai amuzat.
N-a stiut sa interpreteze (ca doar e prea mica de ani) glumitele fetelor si a sarit ca arsa cu o atitudine de "vaaaaii, sunt cea mai cea dintre toate cele ca doar de, se uita doctorul la mine".
Apoi, habar nu are sa scrie corect limba romana dar face observatii...mda...

Fetito, un barbat serios nu face acest lucru.Daca mai e si doctor, cu atat mai mult nu provoaca orgasme la consult (si inca primul consult!!!!).Probabil ti-a vazut ochisorii cu care te uitai la el ca vitelul la poarta noua cu limba scoasa de 3 m si d-aia a facut ce a facut.I-ai aratat ceva si un barbat matur imediat stie cand o femeie i se ofera.
Deci, nu mai face atata circ degeaba.
Si vezi ca sunt femei mult mai frumoase ca tine si mult mai inteligente.Si fii sigura ca domnul doctor va alege o femeie din aceea, nu o pustoaica fara minte cu fite in cap si care viseaza cai verzi pe pereti si nu stie sa intretina o discutie.
Hai, fugi la scoala!
michelle_venus_21
Postat pe 3 Mai 2009 09:53
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 17:35:12
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-31 17:26:32
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-03-31 17:19:38
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-31 17:14:57Fetelorrrr ce`ati facut???
Din cauza voastra s`o hotarat sa se intalneasca cu el (acum e sigura 100%).....
Acum eu n`am sa ma mai mut la Bucuresti



Eram hotarata in proportie de 70%! Si in fond, e viata mea si fac ce consider eu de cuviinta!
Am cerut parerea celor de pe forum, nu in ideea de a ma hotara 100%, ci pur si simplu, sa vad cum vede altcineva povestea aceasta! Si daca vrei muta-te in Bucuresti, numai vezi sa te acomodezi si sa ai bani de chirie, ca altfel o sa pleci cu coada intre picioare din catunul de unde ai venit!
Scuza-mi ironia, insa nu sunt la fel de sarcastica ca si tine...constat cu uimire ca ma depaseseti...nu ma supar! Tine-o tot asa, probabil doar atata poti tu!



eu stiu.... ma gandeam ca ma duc si eu la un control la nea doctoras si poate imi cerea sa ma mut la el...



Sa te muti la el?
Hmmmm... asta spune f multe despre tine! Pe langa faptul ca nu-ti vezi lungul nasului mai esty si oportunista! Dragut!
Stii daca vii in Bucuresti in ideea ca vei agata un prost la care sa te muti, in ideea de a nu mai plati chirie.... inseamna ca te vinzi cam ieftin! In Moldova, sa-nteleg ca asta e practica?
Ca slava cerului si in lumea mondena vad ca e o practica (Raduleasca, Marin..etc)...
Nu e de vina, societatea ca va accepta, intelege etc... ci pamantul ca va tine!
Ehhh... eu zic sa incerci, poate te primesti la el acasa si scapi de chirie!
Insa analizand cantitatea si calitatea exprimarilor postate, s-ar putea sa pleci de unde ai venit!
Deja fierb..de gelozie! Succes!

mai fetelor nu mai bine se duce ea la medic sa mai aiba parte de un orgasm cu mana ,apoi sa vina in moldova s'ai ofere doctori nostri un orgasm cu pu...al
scorpyoW
Postat pe 3 Mai 2009 09:54
Aida, se vede k esti o persoana cu prejudecati si nu stii sa gusti o gluma buna. ce te asteptai sa ia fetele in serios tot ce ai scris? sau sa te invidieze pentru ce sustii ca ai trait? papusica, asta spune multe despre tine, nu despre cele care ti-au raspuns. si sa stii si tu, pentru cultura ta generala, ca TARFE sunt peste tot, nu doar in Moldova. si un sfat pt tine: daca tipul are cati ani ai zis ca are si inca nu e casatorit e ceva in neregula cu el. asa k du-te si vezi-te cu doctorasul tau si lasa-ne pe noi sa scriem pe kudika ce visam sau ce traim cu adevarat.
pinkpussy10
Postat pe 3 Mai 2009 10:03
Si eu sunt d-ra doctor, care veniti la consultatii?
anonymma
Postat pe 3 Mai 2009 10:16
Si inca ceva, daca tot esti din Bucuresti invata, papusica, cad se scrie a fi cu un sigur i si cand se scrie cu doi de i. ca toti aveti aceeasi problema: gramatica. nu stiti sa vorbiti corect romaneste. si ma refer la persoanele de teapa ta, nu la cei care merg la scoala k sa invete nu ca sa-si etaleze fitzele si posibilitatile materiale. have a nice life! sau vrei sa iti zic in spaniola pe care ai invatat-o de la telenovele k sa intelegi? ca in ziua de azi si coana Floarea de la Capalna stie spaniola ca are antena si prinde postul acasa. asa k nu te mai da asa interesanta k n-ai cu ce. moralitatea ta este singurul lucru care e de pus la indoiala in cadrul acestui topic.
pinkpussy10
Postat pe 3 Mai 2009 10:20
Daca te duci la intalnirea propusa de el ,crezi ca te va viola? Sunt destule doamne care te ironizeaza (nu trebuia sa descrii totul).Asa ca daca tot nu este insurat ,prietena ta il cunoaste ...ce te impiedica sa te vezi cu el in afara cabinetului?
Daca va fi sau nu mai mult intre voi depinde doar de tine.Alegerea este la tine. Incearca sa-l cunosti departe de meseria lui si nu uita ca multi gresesc in viata ,dar tot atat de multi nu recunosc .
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 10:31
De la: anonymma, la data 2009-05-03 10:16:18Si eu sunt d-ra doctor, care veniti la consultatii?



Sa inteleg ca esti tot ginecolog ,,,,si ne inviti la consult? Esti pe invers cumva?
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 10:33
De la: ionia, la data 2009-05-03 10:33:47
De la: anonymma, la data 2009-05-03 10:16:18Si eu sunt d-ra doctor, care veniti la consultatii?



Sa inteleg ca esti tot ginecolog ,,,,si ne inviti la consult? Esti pe invers cumva?


N-am specificat sa cunt ginecolog, nu sunt,
anonymma
Postat pe 3 Mai 2009 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie discreta 26 De la: kudika_13295 20 August 2012 18:40
Despre pick up artisti ..... 79 De la: lucic_fifa 20 Mai 2009 09:46
o problema de neincredere... 30 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 18:45
OARE IUBESC CU ADEVARAT? 16 De la: cristina_coman69_pearl_cris 30 Iulie 2009 17:32
Cum il faci sa te vrea!? 15 De la: kudika057107 24 Noiembrie 2009 20:45