Setari Cookie-uri

am nevoie de gravidute kudikuțe

Am o mare rugaminte la voi dragi gaviduțe kudikute .Si anume: daca ati dori sa completati cateva chestionare on line, care mi-ar ajuta ulterior la elaborarea lucrarii de licenta. Incerc sa masor anxietatea cu privire la momentul nasterii, atat la cele care vor naste normal cat si prin cezariana. Asa ca, daca ati fi dragute sa ma ajutati, v-as ruga sa ma contactati pe adresa mea de mail:codrutadologa@yahoo.com. Un detaliu ar fi ca aceste chestionare se adreseaza femeilor care sunt la prima sarcina si au deja 7 luni de sarcina. Acestea fiind spuse, eu va multumesc frumos si astept mailurile voastre .
codrutzik
Postat pe 31 Martie 2009 18:52
De la: codrutzik, la data 2009-03-31 18:52:59 Am o mare rugaminte la voi dragi gaviduțe kudikute .Si anume: daca ati dori sa completati cateva chestionare on line, care mi-ar ajuta ulterior la elaborarea lucrarii de licenta. Incerc sa masor anxietatea cu privire la momentul nasterii, atat la cele care vor naste normal cat si prin cezariana. Asa ca, daca ati fi dragute sa ma ajutati, v-as ruga sa ma contactati pe adresa mea de mail:codrutadologa@yahoo.com. Un detaliu ar fi ca aceste chestionare se adreseaza femeilor care sunt la prima sarcina si au deja 7 luni de sarcina. Acestea fiind spuse, eu va multumesc frumos si astept mailurile voastre .
Mai e valabil sau ai fost ajutata
georgyanna2000
Postat pe 29 Iulie 2009 01:15
unde sa le complectam
piper
Postat pe 29 Iulie 2009 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IUBESC DOI BARBATI IN ACELASI TIMP?! 40 De la: andy_zanika 20 Iulie 2009 21:47
foarte dezamagita.. 4 De la: little_white_dove 25 Februarie 2009 03:48
buna! 12 De la: taiko_delia 17 Decembrie 2009 22:51
Buna 7 De la: valy90 6 Decembrie 2010 14:39
Workshop- Design floral 1 De la: aranjamente_florale 25 Mai 2010 16:16