am nevoie de gravidute kudikuțe

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent am nevoie de gravidute kudikuțe: (5 din 1 vot)

codrutzik Avatarul lui codrutzik

2 mesaje
Oras: timisoara

Am o mare rugaminte la voi dragi gaviduțe kudikute .Si anume: daca ati dori sa completati cateva chestionare on line, care mi-ar ajuta ulterior la elaborarea lucrarii de licenta. Incerc sa masor anxietatea cu privire la momentul nasterii, atat la cele care vor naste normal cat si prin cezariana. Asa ca, daca ati fi dragute sa ma ajutati, v-as ruga sa ma contactati pe adresa mea de mail:codrutadologa@yahoo.com. Un detaliu ar fi ca aceste chestionare se adreseaza femeilor care sunt la prima sarcina si au deja 7 luni de sarcina. Acestea fiind spuse, eu va multumesc frumos si astept mailurile voastre .
Raporteaza abuz de limbaj
georgyanna2000 Avatarul lui georgyanna2000

25 mesaje
Oras: bucuresti

De la: codrutzik, la data 2009-03-31 18:52:59 Am o mare rugaminte la voi dragi gaviduțe kudikute .Si anume: daca ati dori sa completati cateva chestionare on line, care mi-ar ajuta ulterior la elaborarea lucrarii de licenta. Incerc sa masor anxietatea cu privire la momentul nasterii, atat la cele care vor naste normal cat si prin cezariana. Asa ca, daca ati fi dragute sa ma ajutati, v-as ruga sa ma contactati pe adresa mea de mail:codrutadologa@yahoo.com. Un detaliu ar fi ca aceste chestionare se adreseaza femeilor care sunt la prima sarcina si au deja 7 luni de sarcina. Acestea fiind spuse, eu va multumesc frumos si astept mailurile voastre .
Mai e valabil sau ai fost ajutata
piper Avatarul lui piper

49 mesaje

unde sa le complectam
TDM