Setari Cookie-uri

Anunt ....pt cei din orasul Craiova

De la: kudika014690, la data 2009-06-07 22:12:41
De la: anya016, la data 2009-05-06 19:58:01deci draga kudika am constatat ca mi-ai trimis mesaj privat..dar nu am cum sa-ti raspund pt ca tu "nu doresti sa primesti mesaje private"..asa ca te rog,daca doresti sa-mi trimiti mesaj privat cu id-ul tau si-ti voi da pe mess numarul de contact cu tatal meu

Totul e bine cand se sfarseste cu bine (ca in celebra piesa de teatru de........,nu?)
Sunt foarte multumita de calitatea lucrarilor executate de tatal tau,Any! De acum inainte te asigur ca va avea din partea mea publicitatea binemeritata!

.....destul de interesant......
daca esti tu multumita........suntem si noi....ceilalti.........
nico1234
Postat pe 8 Iunie 2009 00:04
in primul rand vreau sa o felicit pe ea,pentru ca nu ascunde de fapt cine e,nu'i este rusine cu ce face tatal ei,si spun asta pentru ca tot mai multi copii de varstra ei ascund acest lucru,le este rusine cu familia lor,inca o data felicitari
si bravo parintilor ei cum a crescuto si pentru educatia care ea dato
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 00:15
De la: piticut, la data 2009-05-19 18:53:14era vb de mesajul fetei care va cerea ajutoru nici intrun caz de ce probleme aveti voi cele cu facultatea de lingvistica. Nu va place cum scriem unii dintre noi nu mai cititi


Ce facultate de lingvistica? Se numeste LITERE.

"intr-un"
Kathara
Postat pe 8 Iunie 2009 00:45
De la: scorpyoW, la data 2009-06-08 00:15:34in primul rand vreau sa o felicit pe ea,pentru ca nu ascunde de fapt cine e,nu'i este rusine cu ce face tatal ei,si spun asta pentru ca tot mai multi copii de varstra ei ascund acest lucru,le este rusine cu familia lor,inca o data felicitari
si bravo parintilor ei cum a crescuto si pentru educatia care ea dato


ms Sincer nu cred ca este un lucru de care ar trebui sa-mi fie rusine,tatal meu munceste ca toti alti .Atata timp cant este o munca cinstita nu am de ce sa-mi fie rusine.
Si numai bine!!!
anya016
Postat pe 8 Iunie 2009 18:00
GATA! PANA AICI! Am spus tot ce am avut de spus, mi-am cerut scuze ca am folosit CAPS LOCK-ul atunci cand nu era cazul,mi-am cerut scuze ca am criticat textul anuntului,am apelat la tatal fetei sa-mi faca o lucrare,am multumit pentru calitatea lucrarii,fata nu s-a suparat ca m-am bagat in vorba cu intentia de a ajuta la redactarea unui astfel de anunt..ce mai e acum?Hai sa gasim mai bine o cale sa nu mai fie nevoie ca babe carcotase ca mine sa se lege de calitatea textului..Poate sa citim mai mult?Va doresc toate cele bune tuturor celor care m-ati bagat in seama!
kudika014690
Postat pe 8 Iunie 2009 22:35
off ..pana aici ce atata zarva pt ca kudika014690 a facut mici greseli...Faptul ca scris cu Caps Lock si ca mi-a facut mie observatie..in plus au fost mici greseli pe care oricine le poate face,iar omul din greseli invata In plus si-a cerut scuze, a fost multumita de lucrarile facute de tata..si in plus nu avea nicio obligatie sa-si ceara scuze..mai ales mie Eu una nu m-am suparat pe ea..si tot este bine...Dc naiba sariti toti cu observati asupra ei..in plus eu nu m-am suparat din contra va spun ca este o femeie foarteee de treaba si buna la suflet si o apreciez foarte mult!! Asa ca nu mai sariti voi in sus ca a gresit ..intradevar a gresit putin,dar totul sa terminat cu bine
anya016
Postat pe 12 Iunie 2009 14:31
De la: anya016, la data 2009-06-12 14:31:22off ..pana aici ce atata zarva pt ca kudika014690 a facut mici greseli...Faptul ca scris cu Caps Lock si ca mi-a facut mie observatie..in plus au fost mici greseli pe care oricine le poate face,iar omul din greseli invata In plus si-a cerut scuze, a fost multumita de lucrarile facute de tata..si in plus nu avea nicio obligatie sa-si ceara scuze..mai ales mie Eu una nu m-am suparat pe ea..si tot este bine...Dc naiba sariti toti cu observati asupra ei..in plus eu nu m-am suparat din contra va spun ca este o femeie foarteee de treaba si buna la suflet si o apreciez foarte mult!! Asa ca nu mai sariti voi in sus ca a gresit ..intradevar a gresit putin,dar totul sa terminat cu bine


Multumesc pentru laude, draga Any ! Iti doresc atat tie, cat si tuturor celor care ca si tine stiu ce inseamna sa iti ajuti parintii, sa ai parte de implinirea tuturor viselor!
kudika014690
Postat pe 12 Iunie 2009 19:32
Multumesc pentru laude, draga Any ! Iti doresc atat tie, cat si tuturor celor care ca si tine stiu ce inseamna sa iti ajuti parintii, sa ai parte de implinirea tuturor viselor![/quote]

Nu ai pt ce sa-mi multumesti sunt doar cuvinte pe care le meriti si care spun adevarul despre tine
Va doresc tuturor numai bine!
anya016
Postat pe 13 Iunie 2009 01:00
De la: kudika014690, la data 2009-06-08 22:35:54 GATA! PANA AICI! Am spus tot ce am avut de spus, mi-am cerut scuze ca am folosit CAPS LOCK-ul atunci cand nu era cazul,mi-am cerut scuze ca am criticat textul anuntului,am apelat la tatal fetei sa-mi faca o lucrare,am multumit pentru calitatea lucrarii,fata nu s-a suparat ca m-am bagat in vorba cu intentia de a ajuta la redactarea unui astfel de anunt..ce mai e acum?Hai sa gasim mai bine o cale sa nu mai fie nevoie ca babe carcotase ca mine sa se lege de calitatea textului..Poate sa citim mai mult?Va doresc toate cele bune tuturor celor care m-ati bagat in seama!


....Seara buna!

Postat pe 13 Iunie 2009 01:15
pupici Anya.....

Postat pe 13 Iunie 2009 01:20
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-06-13 01:20:58pupici Anya.....

asemenea roberta
anya016
Postat pe 13 Iunie 2009 19:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
romanul kudika 1 De la: mada_beibi 28 August 2008 01:02
AEROGRAFIE 3 De la: tavihalls 19 August 2009 19:48
castiga bani prin legea multiplicarii 6 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:01
Nikita la "puricat".... 44 De la: _dulcik_ 28 Martie 2009 21:49
revista preferata 6 De la: yumy 15 August 2010 08:59