Setari Cookie-uri

Crema unt de shea 100% + uleiuri esentiale

Ani la randul m-am chinuit cu o piele extrem de uscata, atat pe corp cat si pe fata. Desi beam zilnic peste 2-3 litri de apa, foloseam creme dintre cele mai scumpe si am mers la 4 doctori dermatologi nu am gasit o rezolvare de lunga durata. Mi s-a intamplat chiar sa mi se ingrase pielea insa era tot extrem de deshidratata, cu tendinte de ridare prematura si descuamare, ce sa mai – un cosmar! Am realizat ca rezolvarea mea nu se gasea in cremele a caror ingrediente te ingrozesc (parabeni, conservanti cancerigeni, parfumuri iritante sau alcool).


Printr-un prieten am luat contact cu o firma din Africa ce comercializeaza unt de shea. Auzisem in trecut de cat de bun e, insa nu avusesem ocazia sa il si incerc. Numai dupa doua utilizari, pielea de pe coatele si calcaile mele (care era atat de uscata incat crapase si ma durea ingrozitor) a devenit moale si hidratata. De atunci, folosesc shea butter aproape pentru orice problema a pielii.


Vazand ca in Romania acest produs nu exista sau, in rarele cazuri cand e pus la vanzare e la preturi exorbitante, m-am gandit sa va ofer ocazia de a profita de un unt de prima calitate, 100% natural si organic (vine din Africa direct!). Sunt atat de recunoscatoare ca am scapat de problemele tenului meu incat simt ca este datoria mea sa transmit mai departe acest secret! Sper ca veti incerca si veti constanta puterea acestui unt minunat pe pielea dumneavoastra!


Crema noastra este facuta doar din unt de shea si uleiuri esentiale, nimic altceva adaugat, poate doar pasiune si grija. Lotiunile noastre sunt ideale pentru hidratarea pielii, pentru pielea uscata si foarte uscata, pentru vergeturi si celulita, precum si pentru elasticitatea si catifelarea pielii, ten acneic, ten gras, ten mixt, arsuri provocate de soare, s.a.m.d


Expediem oriunde in tara, prin posta, cu plata ramburs.
Pret: 20 RON/cutie.

Mai multe detalii pe: http://www.lorisbeauty.wordpress.com
askloris
Postat pe 1 Aprilie 2009 20:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NIVEA.... 22 De la: FLORY_DULCIK 13 Noiembrie 2009 12:25
Inscriere reprezentanti 7 De la: FAT_FRUMOS 28 Iulie 2012 21:41
Inscrieri reprezentanti oriflame 5 De la: kudika226898 29 Octombrie 2010 08:05
tratamente cosmetice personalizate, gratuite, produese bio, marci renumite 1 De la: destin67 28 Ianuarie 2010 09:43
Produse Federico Mahora 1 De la: kudika079730 6 Februarie 2010 10:44