Setari Cookie-uri

O iubesc pe CRISTINA ,va rog ajutati-ma s-o cuceresc.

Cand o intalnesc imi bate inima foarte tare si simt ca ma sufoc.
Nu pot discuta cu ea , dupa cum pare este rece si inabordabila.
Mi-a raspuns odata la salut , in rest tace cu incapatanare.
Odata mi s-a parut ca mi-a zambit, sper sa nu fi fost doar o iluzie.
I-am gasit prfilul pe HI5 , i-am solicitat prietenia dar pana acum nu am primit acceptul ,
i-am descoperit ID-ul de messenger si am adaugat-o la contacte dar intr-o zi mi-a aparut un mesaj in care scria ca ea mi-a respins cererea de adaugare la lista proprie.
DOAMNELOR , DOMNISOARELOR va implor sa ma ajutati s-o cuceresc ,dumneavoastra stiti cum simte o femeie . Ce ma sfatuiti sa fac?



Va multumesc pentru amabilitatea dumneavoastra.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:17
vai vai vai
priest
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:27
da cum sa iubesti o persoana pe care nu o cunosti si care mai te si respinge ?
priest
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:28
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:28
preotule tu n`ai citit la inceput?? ca se sufoca cand o vede???
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:29
De la: priest, la data 2009-04-04 17:28:14da cum sa iubesti o persoana pe care nu o cunosti si care mai te si respinge ?




Nu-mi pot da seama cum a putut sa ma doboare doar cu un zambet.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:30
wow ce romantic
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:32
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-04 17:32:39wow ce romantic
iti dai seama ca si-a facut si user ca sa o cucereasca :))
priest
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:34
mdea ...majoritatea fetelor fac asa....dar crede-ma ...le place caci sunt observate ....incearca sa nu o bagi in seama cateva zile .....nu te mai uita la ea....fate ca nu o vezi....ea va observa asta ...si

Postat pe 4 Aprilie 2009 17:39
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 17:39:03mdea ...majoritatea fetelor fac asa....dar crede-ma ...le place caci sunt observate ....incearca sa nu o bagi in seama cateva zile .....nu te mai uita la ea....fate ca nu o vezi....ea va observa asta ...si


siiiiiiii hai zi urmarea nu`ti fi rusine
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:41
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 17:39:03mdea ...majoritatea fetelor fac asa....dar crede-ma ...le place caci sunt observate ....incearca sa nu o bagi in seama cateva zile .....nu te mai uita la ea....fate ca nu o vezi....ea va observa asta ...si


Am incercat si asa ,dar n-amobservat nici o schimbare.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:41
da ai incercat sa umbli cu alta si s`o faci geloasa?
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:43
atunci opreste-o si incearca sa vb cu ea...roag-o sa iti arate unde e muzeul dearta ...ca nu stii unde e ...sau gaseste tu o scuza...

Postat pe 4 Aprilie 2009 17:44
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:41:43
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 17:39:03mdea ...majoritatea fetelor fac asa....dar crede-ma ...le place caci sunt observate ....incearca sa nu o bagi in seama cateva zile .....nu te mai uita la ea....fate ca nu o vezi....ea va observa asta ...si


Am incercat si asa ,dar n-amobservat nici o schimbare.




Mi se pare ca e trista mereu , iar iluzia zambetului ei m-a bucurat enorm , e foarte frumoasa .
As da orice s-o stiu fericita chiar daca altcineva i-ar aduce fericirea.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:45
cred ca ar trebui sa scrii tot ce simti si sa-i trimiti mesaj pe mess.chiar daca ai ignore,va primi mesajul.e singura cale.cine nu risca nu castiga.
dana_mv
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:45
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 17:44:22atunci opreste-o si incearca sa vb cu ea...roag-o sa iti arate unde e muzeul dearta ...ca nu stii unde e ...sau gaseste tu o scuza...



Din cate am observat nu discuta cu strainii deloc.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:47
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:47:01
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 17:44:22atunci opreste-o si incearca sa vb cu ea...roag-o sa iti arate unde e muzeul dearta ...ca nu stii unde e ...sau gaseste tu o scuza...



Din cate am observat nu discuta cu strainii deloc.
poate a trait o dezamagire si acum nu mai are incredere in nimeni.si atunci,e mai greu sa o convingi de sinceritatea ta.
dana_mv
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:51
E foarte posibil sa nu te fi observat...Eu zic sa o abordezi direct si sa-i spui ca o simpatizezi.O inviti la o cafea sa stati de vorba...Daca accepta ,ai sanse...Daca nu,inseamna ca nu esti pe gustul ei sau poate are pe altcineva..
Suntem diferiti si reactionam diferit ...Asa ca orice sfat e inutil ,dupa parerea mea.
Ce se poate intampla cel mai rau?Sa te refuze,nu?


ella_c
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:58
De la: dana_mv, la data 2009-04-04 17:51:26
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:47:01
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 17:44:22atunci opreste-o si incearca sa vb cu ea...roag-o sa iti arate unde e muzeul dearta ...ca nu stii unde e ...sau gaseste tu o scuza...



Din cate am observat nu discuta cu strainii deloc.
poate a trait o dezamagire si acum nu mai are incredere in nimeni.si atunci,e mai greu sa o convingi de sinceritatea ta.



Se poate sa o fi necajit cineva. E prea frumoasa , nu trebuie sa fie trista .As fi fericit sa aflu motivul tristetei ei . Poate as putea s-o fac fericita. Iar daca fericirea ei e vreun baiat , i l-as duce inapoi.
Dar eu o voi iubi mereu chiar si asa. As privi-o de departe bucurandu-ma de fericirea ei.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:58
....tu chiar o iubesti

Postat pe 4 Aprilie 2009 18:00
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:58:25
De la: dana_mv, la data 2009-04-04 17:51:26
De la: unuunu, la data 2009-04-04 17:47:01
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 17:44:22atunci opreste-o si incearca sa vb cu ea...roag-o sa iti arate unde e muzeul dearta ...ca nu stii unde e ...sau gaseste tu o scuza...



Din cate am observat nu discuta cu strainii deloc.
poate a trait o dezamagire si acum nu mai are incredere in nimeni.si atunci,e mai greu sa o convingi de sinceritatea ta.



Se poate sa o fi necajit cineva. E prea frumoasa , nu trebuie sa fie trista .As fi fericit sa aflu motivul tristetei ei . Poate as putea s-o fac fericita. Iar daca fericirea ei e vreun baiat , i l-as duce inapoi.
Dar eu o voi iubi mereu chiar si asa. As privi-o de departe bucurandu-ma de fericirea ei.
daca te gandesti la fericirea ei,ignorand-o pe a ta,in mod sigur o iubesti.incearca sa vb cu ea.daca ii vei lasa un mesaj il va citi in mod sigur.
dana_mv
Postat pe 4 Aprilie 2009 18:01
De la: silvia_557, la data 2009-04-04 18:00:07 ....tu chiar o iubesti



O iubesc enorm .
Poate sunt nebun , dar nu ma pot schimba. As vrea sa fiu mai rece , poate voi reusi intr-o zi.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 18:05
Fii barbata, unuunu!
UnYang
Postat pe 4 Aprilie 2009 18:20
daca chiar o iubesti...spunei ce ai pe suflet...pe noi ai reusit sa ne convingi, sigur o vei convinge si pe ea ..

Postat pe 4 Aprilie 2009 19:15
poor guy...pare cazut din povesti cu zane cosanzene...dupa cum scrie aici pe forum, ar trebui sa-i scrie "prea frumoasei" cateva randuri...sigur ar da-o pe spate! Nu mai pierde timpul cu zambete, priviri si saluturi. Fii direct! Femeilor le plac barbatii cu initiativa! Bafta!
mrskattousa
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:17
De la: mrskattousa, la data 2009-04-04 19:17:29poor guy...pare cazut din povesti cu zane cosanzene...dupa cum scrie aici pe forum, ar trebui sa-i scrie "prea frumoasei" cateva randuri...sigur ar da-o pe spate! Nu mai pierde timpul cu zambete, priviri si saluturi. Fii direct! Femeilor le plac barbatii cu initiativa! Bafta!


Am aflat ID-ul ei de mess. , am adaugat-o inlista mea dar intr-o zi mi-a parvenit un mesaj robot care ma instiinta ca ea a refuzat sa maadauge la lista ei de contacte.
Cu toate acestea iata ce mesaj am pregatit pentru al transmite acum catre ea prin intermediul mess-ului :
Sarut mana Superba LADY .Mi-ai oferit odata un zambet care m-a fermecat , poate a fost doar o iluzie care a reusit sa ma faca fericit. As fi vesnic fericit daca as sti ca si tu esti fericita chiar daca fericirea ta este un alt baiat . Eu voi continua sa visez la tine imaginandu-mi chipul tau surazand de fericire.Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit ... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta .
iar urmatoarea piesa i-am dedicat-o
http://www.youtube.com/watch?v=CmR65FHcJ6s&feature=player_embedded

Ce parere aveti?
Va multumesc tuturor pentru mesajele voastre , ma inclin salutand amabilitatea voastra.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:38
De la: unuunu, la data 2009-04-04 19:38:41
De la: mrskattousa, la data 2009-04-04 19:17:29poor guy...pare cazut din povesti cu zane cosanzene...dupa cum scrie aici pe forum, ar trebui sa-i scrie "prea frumoasei" cateva randuri...sigur ar da-o pe spate! Nu mai pierde timpul cu zambete, priviri si saluturi. Fii direct! Femeilor le plac barbatii cu initiativa! Bafta!


Am aflat ID-ul ei de mess. , am adaugat-o inlista mea dar intr-o zi mi-a parvenit un mesaj robot care ma instiinta ca ea a refuzat sa maadauge la lista ei de contacte.
Cu toate acestea iata ce mesaj am pregatit pentru al transmite acum catre ea prin intermediul mess-ului :
Sarut mana Superba LADY .Mi-ai oferit odata un zambet care m-a fermecat , poate a fost doar o iluzie care a reusit sa ma faca fericit. As fi vesnic fericit daca as sti ca si tu esti fericita chiar daca fericirea ta este un alt baiat . Eu voi continua sa visez la tine imaginandu-mi chipul tau surazand de fericire.Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit ... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta .
iar urmatoarea piesa i-am dedicat-o
http://www.youtube.com/watch?v=CmR65FHcJ6s&feature=player_embedded

Ce parere aveti?
Va multumesc tuturor pentru mesajele voastre , ma inclin salutand amabilitatea voastra.



Fleosc!!

Invit-o frate in oras si spune-i in fata!Daca are iubit si tu ii dai mesajul asta??
Asa macar ii dai sansa sa te refuze fara sa o dai in balarii...

Iarta-ma ..m-am pus in locul ei..

ella_c
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:42
of of of,si un cartof saracu baiat,du te mama si spune i,daca te refuza asta este,pleci mai departe... of of,alt cartof
SweetHappyButterfly
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:49
De la: ella_c, la data 2009-04-04 19:42:54
De la: unuunu, la data 2009-04-04 19:38:41
De la: mrskattousa, la data 2009-04-04 19:17:29poor guy...pare cazut din povesti cu zane cosanzene...dupa cum scrie aici pe forum, ar trebui sa-i scrie "prea frumoasei" cateva randuri...sigur ar da-o pe spate! Nu mai pierde timpul cu zambete, priviri si saluturi. Fii direct! Femeilor le plac barbatii cu initiativa! Bafta!


Am aflat ID-ul ei de mess. , am adaugat-o inlista mea dar intr-o zi mi-a parvenit un mesaj robot care ma instiinta ca ea a refuzat sa maadauge la lista ei de contacte.
Cu toate acestea iata ce mesaj am pregatit pentru al transmite acum catre ea prin intermediul mess-ului :
Sarut mana Superba LADY .Mi-ai oferit odata un zambet care m-a fermecat , poate a fost doar o iluzie care a reusit sa ma faca fericit. As fi vesnic fericit daca as sti ca si tu esti fericita chiar daca fericirea ta este un alt baiat . Eu voi continua sa visez la tine imaginandu-mi chipul tau surazand de fericire.Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit ... iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta .
iar urmatoarea piesa i-am dedicat-o
http://www.youtube.com/watch?v=CmR65FHcJ6s&feature=player_embedded

Ce parere aveti?
Va multumesc tuturor pentru mesajele voastre , ma inclin salutand amabilitatea voastra.



Fleosc!!

Invit-o frate in oras si spune-i in fata!Daca are iubit si tu ii dai mesajul asta??
Asa macar ii dai sansa sa te refuze fara sa o dai in balarii...

Iarta-ma ..m-am pus in locul ei..



Nu pot face asta , ea refuza sa vorbeasca cu trecatori banali.
Este prea sobra ca sa sa accepte conversatii stradale.
Simt ca m-as pierde daca mi-ar raspunde rautacios.
unuunu
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:49
Da ella, ai dreptate! Eu una, daca as primi mesajul asta pe mess...nu m-as osteni sa dau reply, mai ales ca pe net sunt tot felul de obsedati. Cel mai bine e sa o abordezi atunci cand o vezi...si ai incredere in tine!
mrskattousa
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
batalia sexelor 7 De la: julyme2 20 Februarie 2010 11:01
hello 60 De la: andra_ale 10 Iulie 2009 12:31
Cum poti sa iti dai seama ca zice adevarul,atunci cind spune:TE IUBESC? 11 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 14:31
Existã dragoste la prima vedere? 3 De la: jenesaispas 23 Mai 2009 23:36
sexul...tinerete fara batrinete ? 19 De la: neps 18 Septembrie 2009 20:12