pe criza asta v-ati angaja ca voluntar???

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent pe criza asta v-ati angaja ca voluntar???: (5 din 1 vot)

kica Avatarul lui kica

69 mesaje

se intimpla sa nu gasesti de lucru, sa cauti si sa nu te angajezi nicaieri...din diverse motive ,necunoscute, de cite ori te duci la interviu se poarta frumos si nu te mai cauta.
esti obisnuit sa muncesti, nu esti un om care sa astepte sa vina jobul mult visat. deodata apare un job, bine platit, te-ar scoate din toate problemele daca ar fi al tau...dar surpriza...nu esti ales. insa au nevoie de voluntari in acelasi domeniu. specific...domeniul este foarte rar cautat in bransa sunt putine locuri unde sa faci ce, de altfel iti si place....
spuneti-mi ati merge ca voluntar, pina se gaseste ceva de lucru platit, binenteles???
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
am un singur raspuns: DA
voluntariatul iti asigura experienta ce conteaza ENORM cand vei aplica pentru acel post mult visat. De asemenea, arata pasiunea ta pentru domeniu, ceea ce e un alt atu.
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
www.fetesibaieti.ro/cum_sa_te_angajezi.html
Banshee on duty! Beware :)
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: __LL__, la data 2009-04-14 00:07:43www.fetesibaieti.ro/cum_sa_te_angajezi.html[/quote]

Sweet Little Devil
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

De la: __LL__, la data 2009-04-14 00:07:43www.fetesibaieti.ro/cum_sa_te_angajezi.html[/quote]
asta da reclama
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
Fosta membra Kudika.ro
De la: sarutama, la data 2009-04-14 00:30:13
asta da reclama

stiu, e jmechera rau ...ma gandeam sa incerc si eu asa ..ca vad ca altfel ...prind radacini
Fosta membra Kudika.ro
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-14 00:11:53

Neatza Devil mic si scump !!!
Te tzuc !