Setari Cookie-uri

l-am iertat....s-a schimbat ? ce spune-ti

De la: valita76, la data 2009-09-03 13:29:25
De la: kudika042658, la data 2009-06-22 22:54:03nici nu vreau vreodata sa regreti ceva din ce ai facut. ai stiut sa ma calci in picioare sa ma lovesti cand eram cazut jos. ma cunosti bine ..stii ce vroiam de la tine.. stii care au fost regretele mele dupa acea zi ... si totusi nu ti`a pasat. nu`s obsedat de tine : Doamne te cautam pentru ca vroiam o explicatie ( nu ti`am cerut sa fii cu mine ti`am cerut o explicatie) : dc m`ai mintit atat timp , dc cand te supara el veneai la mine ? cum crezi k ma simteam cand eram in pat cu tine si te suna el ? ieseam la suc si te duceai la baie sa vorbesti cu el ? cum crezi k am ajuns sa plang dupa tine ? ... cum crezi k ma simt cand stiu k apartamentul pe care il cautam amandoi era pt voi doi ? cum crezi k ma simt cand stiu toate astea ? cum ma simteam cand am venit cu ai mei de Paste sa`ti cer mana si tu mi`ai zis dute draq ? preferam sa`mi dai 10 palme inapoi dar tu mi`ai distrus viata . ai preferat sa te culci cu mine doar sa nu intervin intre tine si ala sau ce a fost in mintea ta ?nu fac pe victima ( stiu k e dureros dar trece) ... cand ai lumea la picioare stii sa lovesti .. sper sa nu cazi vreodata sa vezi cum e. ai grija de tine


Dumneata esti barbatul despre care povesteste truelife?

se pare k da
bestiutza_relouded
Postat pe 3 Septembrie 2009 13:35
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 27 Ianuarie 2010 17:44
De la: truelife, la data 2009-04-07 11:35:16buna sunt ...noua pe aici si cum fiecare are cate un offf....as vrea sa vi-l spun si pe al meu.si incerc sa ma imprietenesc cu voi:)...o sa cuprind totul in cateva cuvinte ...." in ziua de 01.ianuarie mi-a dat o palma........de ce ..din simplul motiv ..ca a vazut cateva poze de la revelion si un filmulet si a surprins cum un baiat din grup se uita prea atent la mine.El nu a fost de revelion cu mine pentru ca a lucrat ...asa ca am facut revelionul cu surorile lui....si a doua zi ne-am tot contrazis pe tema asta ...si mi-a dat o palma .....insa intr-o secunda a realizat greseala pe care a facut-o......totusi l-am iertat insa sa racit relatia dintre mine si el....si am hotarat sa pun punct dupa o luna de zile ...ca sa numi fac nici mie rau nici lui ..si totusi ...o ciudata despartire....am devenit cei mai buni prieteni ..in acest timp cat am stat despartiti....ieri iam acordat acea sansa ....eu il iubesc si el la fel .....mia demonstrat asta .....insa nu stiu daca am facut bine sau nu.......problema mea este ca mi-am jurat ca nu am sa accept niciodata sa primesc o palma de la barbatul pe care il consider jumatatea mea....asta in urma vecchii relatiii care pt mine sa sfarsit tragic si cu urme adanci in suflet....el sa schimbat vad asta ...insa nui de moment? ce spune-ti ....o idee o sugestie este binevenita multumesc si scuzati-mi greselile....scriu pe fuga sunt la munca


Pe mine m-ai pierdut de la "buna sunt".Minþi!
misoginu
Postat pe 15 Februarie 2010 12:22
E km aiurea ce-ai spus tu...ma refer la motivul pt care te-a lovit. Nu inteleg cu ce erai tu de vina k respectivul se uita insistent la tine. Dak era un motiv bn intemeiat poate mai era de iertat dar nici atunci
ramonaaa7
Postat pe 20 Februarie 2010 18:14
De la: truelife, la data 2009-05-26 19:24:05
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-05-25 11:31:26daca iti da o palma o va face si a doua oara ...e greu inceputul...

da l-am parasit .....dar acum sunt cu altcineva si ma simt implinita ...inca nu-mi da pace...dar o va face:) sper e cam obsedat ma si urmareste


Nu te urmareste din iubire,ci pentru ca reprezinti o posesie pentru el.
Il enerveaza faptul ca si-a pierdut "jucaria" si un alt "copil" a pus mana pe ea.
heaven2007
Postat pe 21 Februarie 2010 09:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfat 22 De la: kudika052198 29 Decembrie 2009 02:09
fotografii din alte relatii 3 De la: scump 24 August 2014 16:27
nu mai vreau sa sufar....dar il iubesc prea mult... 68 De la: bestiuitza 20 Octombrie 2013 11:52
te iubesk 24 De la: angelo_micnegrusiurat 14 Septembrie 2010 23:05
gelozia... surorii mai mici 22 De la: paula27 16 Martie 2009 08:11