Pantaloni stramti de piele

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

She_Ralu Avatarul lui She_Ralu

36 mesaje
Oras: bucuresti

Fetelor, aveti idee de unde mi-as putea procura o astfel de pereche de pantaloni ? Ma refer la cei gen pana, din piele, negri. Daca aveti idee de magazine unde as putea gasi astfel de pantaloni, v-as ruga sa-mi dati si mie un info, si eventual un pret orientativ. Mersi mult!
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Poi,uite...Se numesc latex leggings,dar in magazin intrebi "colanti din latex"(nu stiu astea ce sunt aia leggings).Eu mi-am cumparat acum o saptamana din zara si au costat aproximativ 80 lei (un pret extra rezonabil)..sper sa mai gasesti..
Fosta membra Kudika.ro
De la: She_Ralu, la data 2009-04-07 15:56:10Fetelor, aveti idee de unde mi-as putea procura o astfel de pereche de pantaloni ? Ma refer la cei gen pana, din piele, negri. Daca aveti idee de magazine unde as putea gasi astfel de pantaloni, v-as ruga sa-mi dati si mie un info, si eventual un pret orientativ. Mersi mult!

am io o pereche, te intereseaza?
Nu cauta persoana cu care poti sa stai, caut-o pe cea fara de care nu poti sa stai !
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

De la: EgOisM, la data 2009-04-14 15:06:26Poi,uite...Se numesc latex leggings,dar in magazin intrebi "colanti din latex"(nu stiu astea ce sunt aia leggings).Eu mi-am cumparat acum o saptamana din zara si au costat aproximativ 80 lei (un pret extra rezonabil)..sper sa mai gasesti..

la zara am vazut si eu
http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/
copacelul Avatarul lui copacelul

211 mesaje
Oras: satu mare

multsoare-stuff.blogspot.com/
Fosta membra Kudika.ro
dar nu sunt din piele , doar par