Setari Cookie-uri

mi`e greu sa trec peste asta !

am 16 ani si acu` cateva zile mi`am pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesc..de fapt s`a intamplat intr`un mom in care ma asteptam mai putin ..in fond actul nu a fost dus pana la capat ..doar ca s`a rupt himenul :( iar penisul nu a patruns decat atat cat acesta sa cedeze ..eu nu am vrut sa se intample in perioada asta si in conditiile in care s`a intamplat..visam k o sa fie aproape perfect ..la timpu` potrivit..ma simt dezamagita ..si mi`e greu sa depasesc asta..incercam sa trecem amn2 peste ..as fi preferat sa astept pana la 20 de ani numai sa nu se fi intamplat acu` ..nu eram pregatita pt asta :-
kudika007854
Postat pe 7 Aprilie 2009 21:50
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 21:50:45am 16 ani si acu` cateva zile mi`am pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesc..de fapt s`a intamplat intr`un mom in care ma asteptam mai putin ..in fond actul nu a fost dus pana la capat ..doar ca s`a rupt himenul :( iar penisul nu a patruns decat atat cat acesta sa cedeze ..eu nu am vrut sa se intample in perioada asta si in conditiile in care s`a intamplat..visam k o sa fie aproape perfect ..la timpu` potrivit..ma simt dezamagita ..si mi`e greu sa depasesc asta..incercam sa trecem amn2 peste ..as fi preferat sa astept pana la 20 de ani numai sa nu se fi intamplat acu` ..nu eram pregatita pt asta :-


Ouaf...dar a fost de bunavoie nu ???Adica nu te-a fortzat in vreun fel fizic ... ?
E destul de delicat, ce astepti sa-ti raspundem noi ?Sa te consolam sau sa te sfatuim ce sa faci mai departe ? ...
Faptul e consumat, nu ai facut nici o crima mai ales daca spui ca ai si sentimente pentru baiatul respectiv ...intr-un fel e mai bine ca s-a intamplat intr-un moment spontan....asa ai scapat de temerile alea si de intrebarile de gen ''cum o sa fie, o sa ma doara, oare ma va mai iubi si dupa'' etc etc ...incerc cat pot sa ma pun in situatia ta desi ma simt cam ''batrana '' ...dar eu incerc.
Discuta cu el lucrul asta si daca e baiat finut te va ajuta sa treci peste asta mai usor oferindu-ti afectiune si sprijin ...in fond o relatie sexuala completeaza o relatie sentimentala ...asa ca nu ti mai fa griji, va fi bine ...simte-te bine cu tine, asta e cel mai important ...nu o sa ti dea nimeni nici un premiu daca ramai virgina pana la 20 de ani ...ba dimpotriva atunci o sa te simti o ciudatzenie iar unii baiezti, nu generalizez, doar unii dintre ei se feresc de fete virgine pentru ca nu vor sa se simta responsabili daca o dezamagesc si relatia nu merge ...asa ca prefera ''fete incepute '' deja care sunt mai ''calite '' si nu sufera atat ..ca sa vedeti ca si ''barbatzii are suflet ''...
Una peste alta, bucura-te ca s-a intamplat cu o persoana in care ai avut incredere,pentru care simteai afectiune, erai lucida si nu beata moarta prin cine stie ce dugheana ...aia da trauma ...si cazurile astea chiar se intampla
T e pup !
P.S: dupa ce nu o sa te mai doara si o sa treci peste o sa te bucuri ...si o sa te gandesti ca era bine sa incepi mai devreme ...sau ma rog ..tu ai 16 ani ..mai devreme chiar nu era cazul ...cred ca vorbeam cu mine insami
Bafta puishor !
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:02
buna cmf?
mydoryko
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:06
De la: mydoryko, la data 2009-04-07 22:06:38buna cmf?

bn ms...u?
amagire
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:07
si eu la fel............

mydoryko
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:11
Diavolyta_
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:12
siiii euuuuuuuuuuuuuu
Diavolyta_
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:12
De la: mydoryko, la data 2009-04-07 22:11:17si eu la fel............


amagire
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:14
Ouaf...dar a fost de bunavoie nu ???Adica nu te-a fortzat in vreun fel fizic ... ?
E destul de delicat, ce astepti sa-ti raspundem noi ?Sa te consolam sau sa te sfatuim ce sa faci mai departe ? ...
Faptul e consumat, nu ai facut nici o crima mai ales daca spui ca ai si sentimente pentru baiatul respectiv ...intr-un fel e mai bine ca s-a intamplat intr-un moment spontan....asa ai scapat de temerile alea si de intrebarile de gen ''cum o sa fie, o sa ma doara, oare ma va mai iubi si dupa'' etc etc ...incerc cat pot sa ma pun in situatia ta desi ma simt cam ''batrana '' ...dar eu incerc.
Discuta cu el lucrul asta si daca e baiat finut te va ajuta sa treci peste asta mai usor oferindu-ti afectiune si sprijin ...in fond o relatie sexuala completeaza o relatie sentimentala ...asa ca nu ti mai fa griji, va fi bine ...simte-te bine cu tine, asta e cel mai important ...nu o sa ti dea nimeni nici un premiu daca ramai virgina pana la 20 de ani ...ba dimpotriva atunci o sa te simti o ciudatzenie iar unii baiezti, nu generalizez, doar unii dintre ei se feresc de fete virgine pentru ca nu vor sa se simta responsabili daca o dezamagesc si relatia nu merge ...asa ca prefera ''fete incepute '' deja care sunt mai ''calite '' si nu sufera atat ..ca sa vedeti ca si ''barbatzii are suflet ''...
Una peste alta, bucura-te ca s-a intamplat cu o persoana in care ai avut incredere,pentru care simteai afectiune, erai lucida si nu beata moarta prin cine stie ce dugheana ...aia da trauma ...si cazurile astea chiar se intampla
T e pup !
P.S: dupa ce nu o sa te mai doara si o sa treci peste o sa te bucuri ...si o sa te gandesti ca era bine sa incepi mai devreme ...sau ma rog ..tu ai 16 ani ..mai devreme chiar nu era cazul ...cred ca vorbeam cu mine insami
Bafta puishor !










nici nu stiu ce sa sp ..ne aflam in timpul unei simulari..si din pacate ..s`a intamplat :(..am discutat de n ori si cu el ..si ma ajuta cat poate sa trec peste asta..ms de sfat ..da` cred k o perioada nu o sa pot sa repet ce s`a intamplat :| pt k nu ma simt pregatita indeajuns:(
kudika007854
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:14
Nu esti pregatita dar a ajuns in zona X....mai degraba esti confuza...

Postat pe 7 Aprilie 2009 22:18
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 21:50:45am 16 ani si acu` cateva zile mi`am pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesc..de fapt s`a intamplat intr`un mom in care ma asteptam mai putin ..in fond actul nu a fost dus pana la capat ..doar ca s`a rupt himenul :( iar penisul nu a patruns decat atat cat acesta sa cedeze ..eu nu am vrut sa se intample in perioada asta si in conditiile in care s`a intamplat..visam k o sa fie aproape perfect ..la timpu` potrivit..ma simt dezamagita ..si mi`e greu sa depasesc asta..incercam sa trecem amn2 peste ..as fi preferat sa astept pana la 20 de ani numai sa nu se fi intamplat acu` ..nu eram pregatita pt asta :-


El cati ani are?
Te-ai protejat cumva?Ma refer la o protejare impotriva unei eventuale sarcini...

Pentru multe dintre noi prima experienta nu este chiar cea mai placuta...De obicei doare si te simti si un pic cam "golita"sufleteste...Sunt si fete care isi incep viata sexuala cu barbati mai experimentati ...care stiu cam ce ar trebui facut pentru ca partenera sa se simta confortabil fizic si nu numai..
Important este ca ai facut-o cu cine ti-e drag cu toate ca esti cam frageda...Cu ceva atentie din partea lui si cu o gandire pozitiva o sa treci cu bine peste aceasta experienta ....

ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:20
De la: ella_c, la data 2009-04-07 22:20:30
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 21:50:45am 16 ani si acu` cateva zile mi`am pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesc..de fapt s`a intamplat intr`un mom in care ma asteptam mai putin ..in fond actul nu a fost dus pana la capat ..doar ca s`a rupt himenul :( iar penisul nu a patruns decat atat cat acesta sa cedeze ..eu nu am vrut sa se intample in perioada asta si in conditiile in care s`a intamplat..visam k o sa fie aproape perfect ..la timpu` potrivit..ma simt dezamagita ..si mi`e greu sa depasesc asta..incercam sa trecem amn2 peste ..as fi preferat sa astept pana la 20 de ani numai sa nu se fi intamplat acu` ..nu eram pregatita pt asta :-


El cati ani are?
Te-ai protejat cumva?Ma refer la o protejare impotriva unei eventuale sarcini...

Pentru multe dintre noi prima experienta nu este chiar cea mai placuta...De obicei doare si te simti si un pic cam "golita"sufleteste...Sunt si fete care isi incep viata sexuala cu barbati mai experimentati ...care stiu cam ce ar trebui facut pentru ca partenera sa se simta confortabil fizic si nu numai..
Important este ca ai facut-o cu cine ti-e drag cu toate ca esti cam frageda...Cu ceva atentie din partea lui si cu o gandire pozitiva o sa treci cu bine peste aceasta experienta ....



nu ..nu ne`am protejat..da` nu cred k ar fi vb de o posibila sarcina:-s..pt k actu` nu a fost dus pana la capat..:|..ci doar la " intrare" sa sp asa..s`a rupt himenul si atat..:| nik mai mult..da` pt orice eventualitate..o sa iau masuri ..:| ms:* si daca mai ai cv sa`mi sp te rog s`o faci..am nevoie de ajutoru` unei persoane mai experimentata
kudika007854
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:29
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 22:29:50
nu ..nu ne`am protejat..da` nu cred k ar fi vb de o posibila sarcina:-s..pt k actu` nu a fost dus pana la capat..:|..ci doar la " intrare" sa sp asa..s`a rupt himenul si atat..:| nik mai mult..da` pt orice eventualitate..o sa iau masuri ..:| ms:* si daca mai ai cv sa`mi sp te rog s`o faci..am nevoie de ajutoru` unei persoane mai experimentata


Off ..nu prea am cum sa te ajut,doar cu o vorba buna..Sfatul meu este sa vorbesti cu mama ta,sau cu o matusa ,bunica...cine iti este mai apropiat. Nu e cazul sa te sperii ,vor veni si momentele placute..

Hai sa lamurim faza cu protectia...el nu a terminat?Nu vreau sa te sperii ,dar gandeste-te ce ar insemna sa fi si insarcinata...
Nu mi-ai spus ce varsta are el...are experienta?Sau tot 16 ani...
Daca ai o persoana din familie cu care poti discuta ,nu ezita..Primesti ceva mustrari dar si sfaturi mai pertinente si mai interesate.
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2009 22:37
De la: ella_c, la data 2009-04-07 22:37:15
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 22:29:50
nu ..nu ne`am protejat..da` nu cred k ar fi vb de o posibila sarcina:-s..pt k actu` nu a fost dus pana la capat..:|..ci doar la " intrare" sa sp asa..s`a rupt himenul si atat..:| nik mai mult..da` pt orice eventualitate..o sa iau masuri ..:| ms:* si daca mai ai cv sa`mi sp te rog s`o faci..am nevoie de ajutoru` unei persoane mai experimentata


Off ..nu prea am cum sa te ajut,doar cu o vorba buna..Sfatul meu este sa vorbesti cu mama ta,sau cu o matusa ,bunica...cine iti este mai apropiat. Nu e cazul sa te sperii ,vor veni si momentele placute..

Hai sa lamurim faza cu protectia...el nu a terminat?Nu vreau sa te sperii ,dar gandeste-te ce ar insemna sa fi si insarcinata...
Nu mi-ai spus ce varsta are el...are experienta?Sau tot 16 ani...
Daca ai o persoana din familie cu care poti discuta ,nu ezita..Primesti ceva mustrari dar si sfaturi mai pertinente si mai interesate.





nu..nu a terminat..:| 19 ani ..da` mi`e teama sa sp asta acu`..stiu k mi`am dezamagit parintii si asta`i doare cel mai tare pe ei ..:| am decis sa mai treaca putin timp si apoi o sp..pt k odata si`o data vor afla..da` sa se mai linisteasca apele un pic si apoi o voi face:|
kudika007854
Postat pe 8 Aprilie 2009 16:33
stai calma...dak nu esti graviduta nu s-a intamplat nik. si ce dak nu mai esti virgina? crezi k te omoara cineva? mama a aflat dupe 2 ani si ...mi-a tras o palma si gata. nu e o crima. se intampla, din pacate la varste din ce in ce mai fragede, dar se intampla. vezi numai sa nu-ti scoata vorbe printishorul care te-a facut ...mare.
anaadyan
Postat pe 8 Aprilie 2009 16:38
De la: __LL__, la data 2009-04-07 22:02:19
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 21:50:45am 16 ani si acu` cateva zile mi`am pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesc..de fapt s`a intamplat intr`un mom in care ma asteptam mai putin ..in fond actul nu a fost dus pana la capat ..doar ca s`a rupt himenul :( iar penisul nu a patruns decat atat cat acesta sa cedeze ..eu nu am vrut sa se intample in perioada asta si in conditiile in care s`a intamplat..visam k o sa fie aproape perfect ..la timpu` potrivit..ma simt dezamagita ..si mi`e greu sa depasesc asta..incercam sa trecem amn2 peste ..as fi preferat sa astept pana la 20 de ani numai sa nu se fi intamplat acu` ..nu eram pregatita pt asta :-


Ouaf...dar a fost de bunavoie nu ???Adica nu te-a fortzat in vreun fel fizic ... ?
E destul de delicat, ce astepti sa-ti raspundem noi ?Sa te consolam sau sa te sfatuim ce sa faci mai departe ? ...
Faptul e consumat, nu ai facut nici o crima mai ales daca spui ca ai si sentimente pentru baiatul respectiv ...intr-un fel e mai bine ca s-a intamplat intr-un moment spontan....asa ai scapat de temerile alea si de intrebarile de gen ''cum o sa fie, o sa ma doara, oare ma va mai iubi si dupa'' etc etc ...incerc cat pot sa ma pun in situatia ta desi ma simt cam ''batrana '' ...dar eu incerc.
Discuta cu el lucrul asta si daca e baiat finut te va ajuta sa treci peste asta mai usor oferindu-ti afectiune si sprijin ...in fond o relatie sexuala completeaza o relatie sentimentala ...asa ca nu ti mai fa griji, va fi bine ...simte-te bine cu tine, asta e cel mai important ...nu o sa ti dea nimeni nici un premiu daca ramai virgina pana la 20 de ani ...ba dimpotriva atunci o sa te simti o ciudatzenie iar unii baiezti, nu generalizez, doar unii dintre ei se feresc de fete virgine pentru ca nu vor sa se simta responsabili daca o dezamagesc si relatia nu merge ...asa ca prefera ''fete incepute '' deja care sunt mai ''calite '' si nu sufera atat ..ca sa vedeti ca si ''barbatzii are suflet ''...
Una peste alta, bucura-te ca s-a intamplat cu o persoana in care ai avut incredere,pentru care simteai afectiune, erai lucida si nu beata moarta prin cine stie ce dugheana ...aia da trauma ...si cazurile astea chiar se intampla
T e pup !
P.S: dupa ce nu o sa te mai doara si o sa treci peste o sa te bucuri ...si o sa te gandesti ca era bine sa incepi mai devreme ...sau ma rog ..tu ai 16 ani ..mai devreme chiar nu era cazul ...cred ca vorbeam cu mine insami
Bafta puishor !



heloooooooo atia cu saluturile dc nu va faceti topic pt asta? oricum.....si eu tot la 16 ani mi-am pierdut virginitatea cu un baiat p care credeam k il iubesc, si eu am fost dezamagita, va trece nu iti fa griji.....stiu k e greu si e dur....nici la mn nu a fost asa cum visam toate si crede-ma k il urasc pe baiatul ala cum nu am urat pe nimeni..............si el vara asta urmeaza sa se insoare cu o tipa kre a profitat mereu de el, in fine curaj, capul sus, mergi mai departe, LL nu e bn k s-a intamplat spontan, crede-ma....da o fii scapat de toate grijile si d altele, dar nu e nici bine asa............ti-am zis, curaj si capul sus
natasha69
Postat pe 15 Aprilie 2009 01:17
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 21:50:45am 16 ani si acu` cateva zile mi`am pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesc..de fapt s`a intamplat intr`un mom in care ma asteptam mai putin ..in fond actul nu a fost dus pana la capat ..doar ca s`a rupt himenul :( iar penisul nu a patruns decat atat cat acesta sa cedeze ..eu nu am vrut sa se intample in perioada asta si in conditiile in care s`a intamplat..visam k o sa fie aproape perfect ..la timpu` potrivit..ma simt dezamagita ..si mi`e greu sa depasesc asta..incercam sa trecem amn2 peste ..as fi preferat sa astept pana la 20 de ani numai sa nu se fi intamplat acu` ..nu eram pregatita pt asta :-


uite pentru faptul ca tzi-ai pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesti este cel mai bun lucru.k? gandeste-te asa...sa se consume pana la capat ,acolo trebuie sa fie super ok pentru tine. locul, atmosfera, etc unde se va consuma pana la capat asta este cel mai important si sa te simtzi tu bine.
si iubita gandeste-te ca nu-tzi aduce anul, ceea ce-tzi aduce clipa. cred ca nu esti dezamagita de faptul ca s-a intamplat, cat de faptul ca-tzi facusei o "schema" sa zic asa(daca esti genul de maniac al detaliilor ).
cristi_nne
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:02
De la: kudika007854, la data 2009-04-07 21:50:45am 16 ani si acu` cateva zile mi`am pierdut virginitatea cu baiatul pe care il iubesc..de fapt s`a intamplat intr`un mom in care ma asteptam mai putin ..in fond actul nu a fost dus pana la capat ..doar ca s`a rupt himenul :( iar penisul nu a patruns decat atat cat acesta sa cedeze ..eu nu am vrut sa se intample in perioada asta si in conditiile in care s`a intamplat..visam k o sa fie aproape perfect ..la timpu` potrivit..ma simt dezamagita ..si mi`e greu sa depasesc asta..incercam sa trecem amn2 peste ..as fi preferat sa astept pana la 20 de ani numai sa nu se fi intamplat acu` ..nu eram pregatita pt asta :-


...deja e tarziu..insa..gandeste'te ca ai facut lucrul asta cu cineva pe care l-ai iubit..si cam asta era perfectiunea...ca visai..trandafiri pe pat..sau..lumanarele...asta e altceva..o puteti face de acum in colo...conteaza ca nu ai facut lucrul asta cu cineva de care nu erai ff interesata..e bn k il iubesti..o sa treceti peste..cu timpu.
m_deea14
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:06
vai ce tragedie....sufera parintii.....ce rau imi pare.....treziti-va fratilor odata....doar nu esti prima femeie care isi pierde virginitatea la 16 ani...sa stai pana la 20 pentru ce???sa treaca viata pe langa tine si la 20 ani sa constati ca tot nimic nu cunosti despre asta???de ce nu ai fi asteptat pana la 25?sau chiar la 30? daca sa intamplat acum,spor la treaba in continuare !!!!
silviu_m74
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:08
De la: silviu_m74, la data 2009-04-15 11:08:43vai ce tragedie....sufera parintii.....ce rau imi pare.....treziti-va fratilor odata....doar nu esti prima femeie care isi pierde virginitatea la 16 ani...sa stai pana la 20 pentru ce???sa treaca viata pe langa tine si la 20 ani sa constati ca tot nimic nu cunosti despre asta???de ce nu ai fi asteptat pana la 25?sau chiar la 30? daca sa intamplat acum,spor la treaba in continuare !!!!


azi esti foarte insensibil.........ma rog,nu ai cum sa intzelegi,ca doar nu esti femeie........
matracucu
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:11
pai nu pot intelege de ce mai regreta acum dupa ce a deschis picioarele de buna voie....
silviu_m74
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:02
va multumesc fetelor pt sfaturi..si cred k deja am inceput sa revin cu picioarele p pamant. cu toate k imi e f greu da` asta e..trebuie sa accept realitatea..inca o data va multumesc si aveti grija de voi :*
kudika007854
Postat pe 15 Aprilie 2009 20:58
De la: silviu_m74, la data 2009-04-15 12:02:17pai nu pot intelege de ce mai regreta acum dupa ce a deschis picioarele de buna voie....




pt voi barbatii e foarte usor....va bagati si va scoteti, dar vad k tot nu intelegeti ce inseamna virginitatea, de fat dc ma mai mir la cat de insensibil sunteti, dar in fine chestia e alta.....intelege...fata nu era pregatita, a fost intr-un moment nepotrivit si necugetat, noi aici incercam sa o ajutam nu sa o criticam, e asa d greu d priceput? voi mereu ati vrut sa dezvirginati cat mai multe si unii chiar vati laudat cu asta.....e chiar asa mare lucru? nu cred, noi dc nu ne laudam dak dezvirginam baieti? stii dc? pt k noua nu ni se pare un lucru asa wow sa dezvirginam, si nu ni se pare doar un act sexual oare care........stii? noi mai avem si sentimente p care voi barbatii ni le calcati in picioare
natasha69
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:09
salutari tuturor...............
mydoryko
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:55
ei si daca s-a intamplat asta e...nu trebuie sa iti para rau , poate a fost mai bn asa , poate acel perfect la care visai nu ar fi existat niciodata , daca persoana de care vb te iubeste eu zic ca nu e nici o problema .acu ca s-a intamplat poti profita de situate .incearca sa transformi in ceva frumos ce s-a intamplat nu te gandi ca ai gresit ...vezi partea frumoasa a intamplarii si nu fi negativista
kudika003451
Postat pe 14 Mai 2009 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu sunt sarbatorile uneori depresive? 10 De la: speranta1 1 Septembrie 2009 21:30
Ma place sau doar vrea razbunare?? 11 De la: matzu_2005 3 Februarie 2011 04:46
iubesk 2 baietii ...am sentimente ptr ei 23 De la: valy90 15 Noiembrie 2010 15:15
Pentru refulatele care isi fac veacul pe kudika 152 De la: moneycaprice 12 Iunie 2010 14:44
Ce este fericirea 19 De la: freedom123 11 Aprilie 2010 17:40