Chirurgie estetica si plastica. Operatii estetice si alte servicii medicale - Clinica Esthera

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Clinica Esthera ofera atat interventii chirurgicale cat si nechirurgicale efectuate de chirurgul plastic Conf. Dr. Nicolae Antohi: marirea sanilor, micsorarea sanilor, rinoplastie, lipoaspiratie, intinerire faciala. Oferim si alte tipuri de servicii medicale si estetice: chirurgie cardio-vasculara, dermatologie, epilare de lunga durata, tratament riduri, stomatologie.
Raporteaza abuz de limbaj
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

De la: kudika007260, la data 2009-04-08 09:36:51Clinica Esthera ofera atat interventii chirurgicale cat si nechirurgicale efectuate de chirurgul plastic Conf. Dr. Nicolae Antohi: marirea sanilor, micsorarea sanilor, rinoplastie, lipoaspiratie, intinerire faciala. Oferim si alte tipuri de servicii medicale si estetice: chirurgie cardio-vasculara, dermatologie, epilare de lunga durata, tratament riduri, stomatologie.

siii de ce credetzi ca am avea nevoie???
Fosta membra Kudika.ro
Bine, tinanad seama ca sunt o urata si-o grasa (ca toate cele care posteaza activ pe forumul asta) o sa tin cont!
Le aduc si pe viespi, ca si ele siiiigur au mare nevoie... Ca tare mai suntem urateeee...
Fosta membra Kudika.ro
nu vreau!!!!!!!!!!!!! ...................eu ma iubesc asa urita si baba cum sint!
in tara orbilor CHIORUL este imparat !
Fosta membra Kudika.ro
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-08 10:26:13nu vreau!!!!!!!!!!!!! ...................eu ma iubesc asa urita si baba cum sint!

Frannce, a naibii sa fiu daca te mai pup in fund vreodata (ca cica asta facem noi p'aici'sha! ) daca mai zici ca esti baba. Sa mor io, ca nu glumesc!