Setari Cookie-uri

tineri.....cu copil

nici nu stiu cum sa incep.. ne-am cunoscut din intamplare!el era mutat cu chirie impreuna cu mama lui p undeva p langa mine de cva timp dar inca nu il cunoscusem deoarece nu ma interesau baietii ff tare.o prietena buna il placea dar el nu o baga in seama asa k m-am oferit ,din plictiseala sa o ajut.dar destinul a facut in asa fel incat sa ramanem impreuna.eram inca la scoala..si asa a inceput o poveste frumoasa cat de cat.dp 2 ani de stat impreuna,am term sc.el mai avea un an.eu am plecat in vacanta de vara in italia ,premiu pt k luasem bacul..tin sa mentionez k in tot acest timp nu am avut relatii sexuale..am dormit impreuna de multe ori dar fara sa se intample nimic...in fine...dp 2 sapt de it m-am intors deoarece departare era prea mare...am facut dragoste..a fost frum dar ne-am ales cu...un copil!am ram insarcinata...cand l-am anuntat parca s-a pierdut.nu vroiam sa ii fac rau dar nici sa fac avort asa k i-am propus sa ne despartim,sa nu stie nimeni k e al lui..dar nu a vrut.desi era inca l sc ,trecea in cl a12-a a ramas lg mine.le-am zis parintilor,,,au fost de acord in cele din urma.ne-am mutat cu chirie intr-o garsoniera,el a continuat sc.ne-au sprijinit parintii financiar.acum copilul mai are o luna si face un an.el e plecat in spania.mai are 2 luni si se intoarce,abia astept.simt k ne iubeste mult chiar dak uneori mai are nevoie de altcve..jocuri p pc,te tv...totusi e un copil mai mare.nu bea,fumeaza doar cand are...sper k toate fetele in situatia mea sa aibe parte de sprijinul de care am avut eu parte...si un copil pana la urma e o minune..
aalesutzza
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:47
De la: aalesutzza, la data 2009-04-10 09:47:26nici nu stiu cum sa incep.. ne-am cunoscut din intamplare!el era mutat cu chirie impreuna cu mama lui p undeva p langa mine de cva timp dar inca nu il cunoscusem deoarece nu ma interesau baietii ff tare.o prietena buna il placea dar el nu o baga in seama asa k m-am oferit ,din plictiseala sa o ajut.dar destinul a facut in asa fel incat sa ramanem impreuna.eram inca la scoala..si asa a inceput o poveste frumoasa cat de cat.dp 2 ani de stat impreuna,am term sc.el mai avea un an.eu am plecat in vacanta de vara in italia ,premiu pt k luasem bacul..tin sa mentionez k in tot acest timp nu am avut relatii sexuale..am dormit impreuna de multe ori dar fara sa se intample nimic...in fine...dp 2 sapt de it m-am intors deoarece departare era prea mare...am facut dragoste..a fost frum dar ne-am ales cu...un copil!am ram insarcinata...cand l-am anuntat parca s-a pierdut.nu vroiam sa ii fac rau dar nici sa fac avort asa k i-am propus sa ne despartim,sa nu stie nimeni k e al lui..dar nu a vrut.desi era inca l sc ,trecea in cl a12-a a ramas lg mine.le-am zis parintilor,,,au fost de acord in cele din urma.ne-am mutat cu chirie intr-o garsoniera,el a continuat sc.ne-au sprijinit parintii financiar.acum copilul mai are o luna si face un an.el e plecat in spania.mai are 2 luni si se intoarce,abia astept.simt k ne iubeste mult chiar dak uneori mai are nevoie de altcve..jocuri p pc,te tv...totusi e un copil mai mare.nu bea,fumeaza doar cand are...sper k toate fetele in situatia mea sa aibe parte de sprijinul de care am avut eu parte...si un copil pana la urma e o minune..
sa fiti sanatosi si sa cresteti frumos bebeul!daca sinteti uniti greutatile nu exista! si eu am fost un copil.........cu copil ........iar acu mamica tinara!posesoarea unui adolescent de 16 ani la 35 de ani.........cind altii abia se gindesc sa faca copii!............bafta in continuare!
FRANNNCE
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:53
De la: aalesutzza, la data 2009-04-10 09:47:26nici nu stiu cum sa incep.. ne-am cunoscut din intamplare!el era mutat cu chirie impreuna cu mama lui p undeva p langa mine de cva timp dar inca nu il cunoscusem deoarece nu ma interesau baietii ff tare.o prietena buna il placea dar el nu o baga in seama asa k m-am oferit ,din plictiseala sa o ajut.dar destinul a facut in asa fel incat sa ramanem impreuna.eram inca la scoala..si asa a inceput o poveste frumoasa cat de cat.dp 2 ani de stat impreuna,am term sc.el mai avea un an.eu am plecat in vacanta de vara in italia ,premiu pt k luasem bacul..tin sa mentionez k in tot acest timp nu am avut relatii sexuale..am dormit impreuna de multe ori dar fara sa se intample nimic...in fine...dp 2 sapt de it m-am intors deoarece departare era prea mare...am facut dragoste..a fost frum dar ne-am ales cu...un copil!am ram insarcinata...cand l-am anuntat parca s-a pierdut.nu vroiam sa ii fac rau dar nici sa fac avort asa k i-am propus sa ne despartim,sa nu stie nimeni k e al lui..dar nu a vrut.desi era inca l sc ,trecea in cl a12-a a ramas lg mine.le-am zis parintilor,,,au fost de acord in cele din urma.ne-am mutat cu chirie intr-o garsoniera,el a continuat sc.ne-au sprijinit parintii financiar.acum copilul mai are o luna si face un an.el e plecat in spania.mai are 2 luni si se intoarce,abia astept.simt k ne iubeste mult chiar dak uneori mai are nevoie de altcve..jocuri p pc,te tv...totusi e un copil mai mare.nu bea,fumeaza doar cand are...sper k toate fetele in situatia mea sa aibe parte de sprijinul de care am avut eu parte...si un copil pana la urma e o minune..


foarte frumos. va doresc o viatza minunata in trei si copilului tau sa-i dea dzeu sanatate si mult noroc.
cristi_nne
Postat pe 10 Aprilie 2009 10:03
foarte bine sa va traiasca copilul eu panasamamarit magandeam chiar sa fac un copil chiar daca nu am sot imi doream asa de mult un copil ca nu ar fi contat daca prietenul meu nu l-ar fi recunoscut.acum am un bebe sunt casatorita si sunt super fericita c
BLONDINUL
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:57
Foarte frumos.
Si el, tatal copilului, un tip exceptional. Asta inseamna ca i-a dat gene bune copilului tau. Cu atat mai bine.
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 17:31
da este . O data in 27 de ani am avut si eu noroc .Inainte sa-l cunosc norocul nu prea era DE PARTEA MEA ASA CA LE DORESC LA TOATE FETELE MULT NOROC SI FERICIRE SI MULTI COPII LA CELE CARE ISI DORESC
BLONDINUL
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:57
Si eu am un baietel de 4 ani si 7 luni, pe care l-am crescut singura, pentru ca pentru tatal lui era o responsabilitate prea mare sa fie barbatul unei singure femei si tata, in acelasi timp... Dar, culmea, nu-i port pica, pentru ca astfel am putut creste copilul intr-un mediu stabil emotiional... Dar, revenind la povestea voastra.... foarte multe urari de bine, fericire, si multa sanatate micii voastre familii.. Un copil, e cel mai de pret dar pe care il poate da viata.... Sa auzim de bine
Kathhy
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:11
buna. va doresc multa sanatate si multe, multe bucurii langa bebe.
si eu imi cresc copilul singura. tatal ei nici nu sa sinchisit sa vina sa o vada macar o data.iar eu nu i-am dus-o. sunt de parere ca mohamed merge la munte si nu muntele merge la el.
multa sanatate si bucurii la toate mamicile foarte tinere si singure.
kudika072286
Postat pe 7 Octombrie 2009 21:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut un job gen scriitor de articole ! 2 De la: kudika_982282 12 Mai 2015 04:41
va rog ajutati-ne 2 De la: ingerasultau 13 Aprilie 2009 04:21
Reteta succesului 3 De la: yumalai 19 Februarie 2010 15:28
scoala asta... 2 De la: erikahd2008 22 Februarie 2009 23:35
O propunere avantajoasã 1 De la: BlueBubble 9 Februarie 2011 17:51