Setari Cookie-uri

..revenire ;la topicul:D l-am iertat...s-a schimba"

buna din nou
Si ca sa vad ca o noua sansa e ca si cum ai tine in mana o sabie cu 2 taisuri ...a trebuit sa incerc,,,,,sa ma impac cu el ..dupa cum bn stiti mi-a dat acea palma dupa revelion...si alte greseli de ale lui....fara sa-mi dau seama ,m-am indepartat de el...si am realizat ca m-am impacat doar din lipsa de afectiune insa si asa nu pot sa mai continui aceasta relatie ...i-am spus si mi-am dat seama ca pentru el sunt o obsesie...si cred declansatorul obsesiei este cu siguranta respingerea mea sau respingerea realitatii de catre el ca povestea de dragoste traita s-a incheiat?la un moment dat simteam ca ma sufocam ......si in acelasi timp vad si egoism din partea lui ..iam zis ca relatia asta nu ma face fericita ca vreau sa pun punct si nu intelege.... si nu ma lasa in pace in ideea ca eu ii apartin doar lui !!!!!1 ce sa facem fiecare relatie in care ne implicam are propriul ei curs, care, din fericire sau nu, la un moment dat nu mai are aceiasi directie cu cea pe care am dori noi sa o impunem. nu ? asa am incercat sa- i explic si lui..ce spune-ti?
truelife
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt obsesiva? 87 De la: Creata24 27 Decembrie 2010 15:03
vreau un sfat va rog 15 De la: kudika_935025 19 Septembrie 2013 15:59
Tu ce ai face? 21 De la: DefineDefiance 10 Iunie 2014 01:25
petrecere cu streaptease masculin 21 De la: scump 23 August 2015 22:06
Putin despre gelozie 46 De la: lusica 16 Februarie 2009 16:18