Setari Cookie-uri

Altfel de dezbateri

Peste tot vad tot felul de topicuri, ba anti-manele, rock, si multe altele, ba despre "hai sa ne cunoastem", dar cel mai "tare" topic sa zic asa a fost topicul pe judete, sa fim serioase/ seriosi ESTE UN FORUM nu un fel de cafenea pe judete, localitati, sau diferite zone ale tarii, si daca se face pe judete ce? noi care suntem in afarqa judetului respectiv nu avem dreptul sa intram? Oricum am cam deviat de la subiect....ceea ce imi propun eu aici este sa dezbatem probleme de zii cu zii, nu gen ca mie imi plac manelele sau nu, sau mie imi place rock-ul sau nu, sunt probleme mult mai importante in viata de zi cu zi decat cele legate de stilul de muzica preferat sau nu...........oricum, sa facem ceva mai placut si mai interesant va prpun sa veniti aici cu ideile pe care le aveti, cu noutati, fie ele de oricare......important sa facem dintr-un topic ceva interesant si foarete placut, si totodata folositor....Asa ca va stept cu propuneri, idei si altele
natasha69
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Totul despre videochat 8 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:01
Concurs Suzuki! 3 De la: Romina1 24 Martie 2010 20:15
CALATORIE IN TIMP 57 De la: ilovethisgame 15 Noiembrie 2009 19:40
Ma puteti ajuta cun un like! 3 De la: rashela 18 Martie 2011 00:03
anul 1989, poarta catre libertate? 4 De la: pisicuta_razboinica 17 Aprilie 2009 22:16