Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre barbatii din zodia balanta?

De la: anca0704, la data 2009-06-09 21:26:13deci pe mine ma dispera topicurile astea voi ce faceti??alegeti o persoana in functie de zodie sau de persoana in sine???
anca0704
Postat pe 9 Iunie 2009 21:26
De la: kudika028399, la data 2009-06-09 09:28:03
De la: ancaface, la data 2009-04-16 20:24:05prietenul meu este balanta.....din cate imi pot da seama este foarte egoist si mincinos....insa nu pot spune ca il cunosc foarte bine asta este parerea mea de inceput de relatie.voi ce parere avet?



Sa stii ca tatal meu este balanta. ..si este un tip super de treaba.... ..glumet. ..deschis.... .respectuos.......si chiar face o persoana sa se simta bine ...ar fi mai bine sa te apropii mai mult d prtnul tau si poate prima impresie a fost gresita ;)

subscriu!!!!
anca0704
Postat pe 9 Iunie 2009 21:27
o intreaba:spune ce zodie esti sa stiu daca te pot iubi
scorpyoW
Postat pe 9 Iunie 2009 21:28
da zau asa?? de exemplu sa zicem (daca tot e vb de balanta) ca barbatii acestei zodii sunt mincinosi si etc... poate eu dau peste un barbat care e o exceptie a acestei zodii... ce fac?? refuz doar pt ce e balanta??
sau cu oricare alta zodie... daca e berbec incapatanat il refuz si pe asta?? poate are n-shpe mii de alte calitati care fac sa treaca neobservata incapatanarea lui!!
wake up people!!
anca0704
Postat pe 9 Iunie 2009 21:33
SI PRIETENUL MEU ESTE BALANTA...NUSH CE SA ZIC..CATE O DATA IL IUBESC CATE O DATA IMI VINE S AIL STRANG DE GAT.SUNT FOARTE INDIFERENTI ,MINCINOSI SI GELOSI.AM VZ CA NIMENI NU A ZIS CA BARBATI BALANTA SUNT GELOSI...EU SUNT GEMENI SI SUNTEM COMPATIBILI DAR CATEO DATA IMI PUN UN SEMN DE INTREBARE ...MERITA?
kudika022122
Postat pe 10 Iunie 2009 19:10
De la: kudika022122, la data 2009-06-10 19:10:09SI PRIETENUL MEU ESTE BALANTA...NUSH CE SA ZIC..CATE O DATA IL IUBESC CATE O DATA IMI VINE S AIL STRANG DE GAT.SUNT FOARTE INDIFERENTI ,MINCINOSI SI GELOSI.AM VZ CA NIMENI NU A ZIS CA BARBATI BALANTA SUNT GELOSI...EU SUNT GEMENI SI SUNTEM COMPATIBILI DAR CATEO DATA IMI PUN UN SEMN DE INTREBARE ...MERITA?
...
kudika022122
Postat pe 10 Iunie 2009 19:17
De la: ancaface, la data 2009-04-16 20:24:05prietenul meu este balanta.....din cate imi pot da seama este foarte egoist si mincinos....insa nu pot spune ca il cunosc foarte bine asta este parerea mea de inceput de relatie.voi ce parere avet?

Nu cunosc multi barbati in balanta dar unii dintre ei chiar asa sunt cum i-ai descris tu mai sus...Credeam ca sunt singura care am parerea asta despre ei.
camelusha83
Postat pe 10 Iunie 2009 20:31
si prietenu` meu e balanta...si din cate vad...e foarte ok`! nu ma inseala...nu minte...face de toate
ecstasycupepsi
Postat pe 11 Iunie 2009 18:01
De la: ecstasycupepsi, la data 2009-06-11 18:01:56si prietenu` meu e balanta...si din cate vad...e foarte ok`! nu ma inseala...nu minte...face de toate


inseamna ca nu e barbat
Tazmanian
Postat pe 11 Iunie 2009 18:03
Pentru tine ce inseamna a fi barbat??!!
valivieru96
Postat pe 11 Iunie 2009 18:09
sa inteleg ca era nevoie de un afis imens pe magazinul unirea in care sa scrie ca era o gluma ?
Tazmanian
Postat pe 11 Iunie 2009 18:15
De la: Tazmanian, la data 2009-06-11 18:15:29sa inteleg ca era nevoie de un afis imens pe magazinul unirea in care sa scrie ca era o gluma ?

Ce sa-i faci limba romana cu mai multe intelesuri
valivieru96
Postat pe 11 Iunie 2009 18:19
De la: valivieru96, la data 2009-06-11 18:19:07
De la: Tazmanian, la data 2009-06-11 18:15:29sa inteleg ca era nevoie de un afis imens pe magazinul unirea in care sa scrie ca era o gluma ?

Ce sa-i faci limba romana cu mai multe intelesuri


k. mea culpa
Tazmanian
Postat pe 11 Iunie 2009 18:21
Sunt geniali!
Rodri
Postat pe 12 Decembrie 2009 23:54
De la: ancaface, la data 2009-05-01 21:23:44balantelor nu le place sa fie mintite insa ele mint,manipuleaza si se folosesc de cel de langa ei...cunosc multi baieti bananta si toti s-au dovedit a fii ....dezamagitori




... de cind nu te-ai mai ca_at ? ... ai un PRIETEN balanta si e mincinos si egoist ... DAR TU CUM ESTI ? ... ca vad ca iti place compania daca o accepti ... chestiile cu zodiile mi se par apanajul unor schizofrenici care nu stiu sa isi traiasca viata ...
marco918
Postat pe 13 Decembrie 2009 01:05
sa sti ca gresesti f. mult sau ii dai ocazia sa fie asa si de aia se comporta ca atare
nicolaedavid2000
Postat pe 13 Decembrie 2009 10:19
si eu sunt de parere ca sunt geniali;)Fetelor ati avut parte doar de balante "rele":))..dezamagitoare..:))Eu in schimb am avut parte numa de alte zodii (capricorn,pesti,etc )dezamagitoare pana ce am cunoscut o balanta:)"autentica":)Sunt cu prietenul meu de 5 ani,si pot sa spun ca o relatie cu o balanta(desi nu stiu cat de relevanta e zodia in general) este exact tot la ce am visat.E sincer,respectuos,am incredere in el si are incredere in mine,e generos,tandru,iubaret,nu e o fire prea geloasa,ce mai E cum vreau eu.Nu mi-a dat nici o clipa in 5 ani de zile sentimentul ca m-ar minti sau ca m-ar insela(si eu sunt Pesti si sunt o fire destul de intuitiva si oricum lucrurile astea intr-o relatie se simt)As minti sa zic ca nu are defecte,are :e intr-adevar orgolios,materialist,microbist:))si are inclinatii spre politica,(ma innebuneste cu emisiunile cand se uita tot la politica)ii sare repede mustaru,dar se calmeaza la fel de repede,e prea impulsiv.,si fitos,etc....dar sunt minore si merita sa cumulezi peste defectele lui calitatile pe care le are.Eu,Tu,nu avem defecte oare??!poate pt noi insine consideram ca suntem perfecti dar ceilalti oare cum ne catalogheaza??Cred ca nu isi au rostul zodiile intr-o relatie plus 2 pers aceeasi zodie pot sa fie complet diferite.si tata si prietenul meu sunt balanta dar NU SEAMANA DELOC!!!
Ps.La inceputul relatiei daca era sa ma i-au dupa compatibilitatea dintre zodia mea si zodia lui dadeam bir cu fugitii!!!:))dar nu am dat...si uite ca bine am facut:D:)
anculetz21
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:36
sincer chestiunea cu zodiile mi se pare generala....o privire in ansamblu....in viziunea mea consider ca fiecare om este o individualitate,pe care nu o poti eticheta si judeca in functie de niste tipare dictate de astrologie...iar daca ati dat peste niste exponenti ai sexului masculin in zodia balanta care au fost niste mitocani,asta nu inseamna ca toti sunt la fel....pur si simplu intamplarea a facut sa intalniti persoana nepotrivita.....
under_the_crescent_moon
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:55
De la: ancaface, la data 2009-04-16 20:24:05prietenul meu este balanta.....din cate imi pot da seama este foarte egoist si mincinos....insa nu pot spune ca il cunosc foarte bine asta este parerea mea de inceput de relatie.voi ce parere avet?


iar zodi?fata daca il iubesti ce conteaza zodile...gosh
iulia069834
Postat pe 13 Decembrie 2009 13:57
salut.eu am un prieten balanta.obisnuim sa vorbim despre abslut orice. nu e iubitul meu desi nu refuz ca mi-ar placea enorm aceasta idee.pot sigur sa spun ca acesti oameni sunt unii dintre cei mai romantici.daca esti indragostita de el s doresti sa-l vrajesti incearca sa devii interesanta, ai grija de exteriorul tau, nu-i face scene de gelozie, nu tipa la el caci asta il indeparteaza imediat de tine.el trebuie sa vada in tine intotdeauna un mister.incearca sa fii indiferenta un piculet fata de el ca sa il intrigi.nu-i fa multe complimente macar ca ii plac,daca vei face mereu 1 pas si ii vei spune ca-l iubesti el se va plictisi de tine.fii rafinata si feminina, el va innebuni dupa tine.nu spun ca sunt experta in baietii balanta dar toti prietenii balante sunt asa.am si eu unul pe care-l plac ffoarte mult dar nu-i spun asta si il chinui spunind ca suntem doar prieteni, si sa vezi ca functioneaza.ma respecta foarte mult si chiar isi doreste sa fim impreuna.eu il voi accepta dar inca ma mai joc un pic cu el ca sa devim mai scumpa si mai speciala...iti urez succes.
ciupica02
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:45
parerea mea e ca tot barbatii sunt
yumy
Postat pe 13 Decembrie 2009 17:48
Da,balantele sunt orgolioase,geloase cu motiv,le place libertatea si nu eindicat sa fi toata ziua cu gura pe el.ii place sa povesteasca,sa si aduca aminte.Daca e sigur de iubirea ta isi dezvaluie mult mai bine latura romantica.in compatibilitati zodiacale nu cred poate doar in cele de caracter.
Eu sunt in zodia rac si el e balanta si peste tot vad c nu ne potrivim din punct de vdr zodiacal si avem 2ani impreuna si o fettita si ne intelegem minunat...asa ca depinde de voi cum va intelegeti indiferent dezodie
superb
Postat pe 14 Decembrie 2009 03:00
ma enerveaza prin faptul ca sunt narcisisti.
si mare dreptate ai mai jos @superb.
ultimul meu prieten e balanta si m am inteles foarte bine cu el.
mama e rac,tata balanta si sunt impreuna de 16 ani :)
dar eu nu ma inteleg deloc cu tata...sunt si eu rac.
dar uite ca depinde :D
blondiewishes
Postat pe 14 Decembrie 2009 03:22
Da sunt deacord cu tine si eu sunt tot pesti si prietenul meu e balata si avem o rel de 4 ani problema e ca relatia parea perfecta pentru ca el este un actr desavarsit minte fff mult ,chiar si atunci cand prins cu mata-n sac! eu zic sa fii mai atenta langa cine stai ....
Bendish8u
Postat pe 14 Decembrie 2009 13:02
De la: ancaface, la data 2009-04-16 20:24:05prietenul meu este balanta.....din cate imi pot da seama este foarte egoist si mincinos....insa nu pot spune ca il cunosc foarte bine asta este parerea mea de inceput de relatie.voi ce parere avet?


intradevar. sunt egoisti, mincinosi, joaca teatru perfect, sunt ,,victime,, innascute................au ,,papagal,, .Numai vorba e de ei!!! atat!! Fugi cat mai ai timp............am trait 20 ani langa o balanta si stiu ce spun!!!
kudika112232
Postat pe 3 Martie 2010 08:59
De la: coffeeta, la data 2009-05-02 22:49:08
De la: SweetDadyD, la data 2009-05-02 22:34:42
De la: coffeeta, la data 2009-05-02 22:33:57ai naibiului astia din zodia balanta...seduc..si abandoneaza?!

oo da , dar ai grija caut o noua victima

nu mie frica..nu mie frica de bau-bau...
app toate balantele au ajuns la concluzia ca-s prea greu de cucerit....sau aburit
kudika136245
Postat pe 4 Martie 2010 15:43
nu e ok deloc,dupa 2 ani jumate petrecuti langa un barbat balanta miam dat seama ca nu merita,am suferit si pana la urma neam despartit tot din dorinta lui.acum ma cauta,sia dat seama ca a perdut in loc sa faca ceva bun.dar nu mai are rost.te sfatuiesc sa nu,asta depinde si d zodia ta!
iony_roxxy
Postat pe 5 Martie 2010 16:14
De la: amr2009, la data 2009-04-16 20:52:12
De la: ancaface, la data 2009-04-16 20:24:05prietenul meu este balanta.....din cate imi pot da seama este foarte egoist si mincinos....insa nu pot spune ca il cunosc foarte bine asta este parerea mea de inceput de relatie.voi ce parere avet?

La inceput este romantic si bun si intelegator, dar dupa o vremeeee...se lasa de sportu asta. Isi da arama pe fata , mai ales fata de tine. Insa...in fata celorlalti, mai ales in fata celor care sunt importanti pt el si reputatia lui, este cel mai bland miel care a existat vreodata. Nu degeaba am zis miel...face pe victima la greu. Ai grija si mai bn ferete-te. Eu sunt cu un Balantzoi acuma si sincer m-am cam saturat de tot.




adevarat !!!
si eu sunt cu un balantzoi si sunt satula de fazele astea, dar e marfa ca in mod cert e fidel si in general se spune ca sunt foarte buni amanti , mai buni ca leii chiar
salitos
Postat pe 5 Martie 2010 21:24
De la: ecstasycupepsi, la data 2009-06-11 18:01:56si prietenu` meu e balanta...si din cate vad...e foarte ok`! nu ma inseala...nu minte...face de toate

asa e , mai putin cu mintitu, al meu minte, dar in rest sunt buni in casa , al meu face de toate , doar ca nu schimba pampers-uri si nu calca haine
salitos
Postat pe 5 Martie 2010 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lesbians 29 De la: thadoogback 15 Septembrie 2010 19:58
ce parere aveti despre pegging? 66 De la: geo_resuscitat 14 Decembrie 2010 08:21
E vremea lui 15 De la: dolcik1 9 Iulie 2009 14:46
bancuri 1 De la: ingerasul_noptii 17 Mai 2009 14:08
ipocrizie...ne ascundem adevaratele dorinte din cauza functiei... 19 De la: cocoyonela 24 Aprilie 2009 00:09