Caracteristicile bărbatului ideal - studiu de caz

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Caracteristicile bărbatului ideal - studiu de caz: (4.5 din 21 voturi)

Pagini: << 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
mika_i Avatarul lui mika_i

49 mesaje

barbatul ideal este in continua schimbare, asa cum si eu ma schimb in fiecare luna, in fiecare an devin alta persoana. ideea e sa fie pe aceeasi frecventa cu tine, sa va simtiti unul pe celalat, sa va modelati.desigur, ileana a transmis ceva important in mesajul ei: e bine si mai sanatos pt relatie ca intre cei 2 sa nu exista mari diferente sociale,mai ales cand se incepe relatia.pt ca se poate ca parteneri sa ramana cu aceeasi impresie cu care au intrat in relatie, chiar dc situatia se mai schimba pe parcurs.de ex ea varamane mereu cenusareasa si el printul.sau invers :) orice persoana manifesta anumite trasaturi in functie de partenerul pe care il are alaturi, ceea ce tine de compatibilitatea intre cei 2 pe mai multe planuri

De la: ileanastan, la data 2009-04-18 11:12:35Atunci când pleci la vânătoare, trebuie să cauți pe cineva perfect similar.Complementaritatea este și ea bună, dar numai în cazul one night stand-urilor. ..
Raporteaza abuz de limbaj
The man with consciounes acts, the man with character reacts
mika_i Avatarul lui mika_i

49 mesaje

de acord cu diana si octav, pt mine topul ar fi 1.prietenie 2. iubire 3.suflete pereche. dc toate acestea exista in relatia cu El, atunci facem o Pereche potrivita!

De la: _diana_, la data 2009-05-06 22:44:07
De la: Octav, la data 2009-05-06 21:14:27
De la: blackruby, la data 2009-05-05 19:44:50[bla bla bla]Insa eu sunt de parere ca intr-o relatie, ca sa existe armonie, trebuie sa existe in primul rand incredere, respect reciproc si comunicare...iubirea vine odata cu toate astea.

The man with consciounes acts, the man with character reacts
Fosta membra Kudika.ro

Vedeti ce conceptie???!!!
Plecati la ,,vanatoare''..........!!!!!Dar ce,femeia este animal de prada????????
Voi nu stiti cum este la vanatoare???Nu este sigur ca iti iese vanatul in cale,sau,chiar daca iti iese,poate nu este in bataia......pustii !!!!
Mai bine mergi la plimbare,si ,cine stie ,poate iti iese in cale....
ciella Avatarul lui ciella

26 mesaje

Sa intelegem deci ca nu a mai gasit nimeni de atata timp un barbat perfect? Este deci asa o raritate acest "barbat perfect"? Pfiu, deci sunt o norocoasa
"Iubesc o singura tacere dincolo de ratiune, acel suflet ce arde un mine si nu e al meu, dar stiu ca e."
Fosta membra Kudika.ro
barbatii este porci!!!!!!!!
ciella Avatarul lui ciella

26 mesaje

Mare dreptate. Chiar si "perfecti" si tot porci este
"Iubesc o singura tacere dincolo de ratiune, acel suflet ce arde un mine si nu e al meu, dar stiu ca e."
just_sexy Avatarul lui just_sexy

77 mesaje

oooooo da fetelor barbatii sunt porci insensibili,mincinosi,se cred buricul pamantului si unii accentueaza falsa idee ca femeile sunt dependente de ei......
Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

cred ca am mai zis-o pe aici pe undeva: voi femeile credeti ca barbatii sunt niste porci. dar in realitate barbatii sunt mult mai porci decat credeti voi.
anne_maggy Avatarul lui anne_maggy

27 mesaje

"este"?stiam ca se zice la mai multi "sunt"si app daca barbati vorbesc despre femei de rau cum te-ai simti ?sunt fel si fel de oameni,daca intelegi ce vreau sa spun
MAGGY
Fosta membra Kudika.ro
Numai o lesby poate vorbi asa urat de un barbat...nu uitati k D-zeu a creat intai barbatul iar apoi femeia care i-a distrus cariera iar D-zeu a pus-o la punct...sa fie supusa barbatului,sa-i faca strumfi si mai departe...mucles!
jowanna2006 Avatarul lui jowanna2006

58 mesaje

De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:19:51Numai o lesby poate vorbi asa urat de un barbat...nu uitati k D-zeu a creat intai barbatul iar apoi femeia care i-a distrus cariera iar D-zeu a pus-o la punct...sa fie supusa barbatului,sa-i faca strumfi si mai departe...mucles!

Dumnezeu nu a creat-o pe Eva din capul lui Adam ca sa ii fie superioara si nici din picioarele lui ca sa-i fie inferioara ci din coasta lui ca sa ii fie egala...
Fosta membra Kudika.ro
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:19:51Numai o lesby poate vorbi asa urat de un barbat...nu uitati k D-zeu a creat intai barbatul iar apoi femeia care i-a distrus cariera iar D-zeu a pus-o la punct...sa fie supusa barbatului,sa-i faca strumfi si mai departe...mucles!

Misoginule!
monaq Avatarul lui monaq

5866 mesaje

De la: Tazmanian, la data 2009-06-13 17:17:24cred ca am mai zis-o pe aici pe undeva: voi femeile credeti ca barbatii sunt niste porci. dar in realitate barbatii sunt mult mai porci decat credeti voi.

Se spune ca barbatul e jumatate sfant si jumatate porc...
Si cum toti barbatii incearca sa devina niste sfinti,paradoxul este ca devin porci... :))
.
Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

si acum si partea cealalta a problemei: femeile ne fac porci. dar vor aceleasi drepturi ca ale noastre.
monaq Avatarul lui monaq

5866 mesaje

ei nu serios?????????????????? da de unde pana unde concluzia asta??
.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tazmanian, la data 2009-06-13 17:17:24cred ca am mai zis-o pe aici pe undeva: voi femeile credeti ca barbatii sunt niste porci. dar in realitate barbatii sunt mult mai porci decat credeti voi.

Cred ca pe nicio femeie n-ar deranja-o daca acel porc de barbat i-ar mai da cate o sunculitza, cate o bucata de ceafa... Asa s-ar face si barbatul mai folositor, iar pe femeie cu siguranta ar face-o mai fericita...
lonely_soul Avatarul lui lonely_soul

419 mesaje
Oras: bistrita

Greseala recunoscuta e pe jumatate iertata
Barbatul ideal? Sa ne iubeasca, atat. In sensul adevarat al cuvantului.
aish Avatarul lui aish

1339 mesaje

io cunosc pe unu` care se tot intreaba de vreo 2 zile daca capra e pozitie sau animal...
acu` o fi ala barbatul ideal????....ca-s in dilema....
Stau cu tine pana maine dimineata daca ma lasi sa-ti mangai trupul cu un cub de gheata...
Fosta membra Kudika.ro
De la: aish, la data 2009-06-14 14:54:57io cunosc pe unu` care se tot intreaba de vreo 2 zile daca capra e pozitie sau animal...

d-aia barbati prefera blondele!!
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
aish Avatarul lui aish

1339 mesaje

De la: geo_x, la data 2009-06-14 15:00:35
De la: aish, la data 2009-06-14 14:54:57io cunosc pe unu` care se tot intreaba de vreo 2 zile daca capra e pozitie sau animal...

d-aia barbati prefera blondele!!

deci nu e ala....pfff...tre` sa mai caut...la naiba....
Stau cu tine pana maine dimineata daca ma lasi sa-ti mangai trupul cu un cub de gheata...
Fosta membra Kudika.ro
cauta cauta, ca capra ca consitenta pozitie sexuala, este ca cutitu' la os!

barem blondele n-au dileme!
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
aish Avatarul lui aish

1339 mesaje

ete fleosc....
kudika008999 Avatarul lui kudika008999

19 mesaje

De la: jowanna2006, la data 2009-06-13 17:26:26

Dumnezeu nu a creat-o pe Eva din capul lui Adam ca sa ii fie superioara si nici din picioarele lui ca sa-i fie inferioara ci din coasta lui ca sa ii fie egala...

Da' ce nevoie mai aveti de noi,ca nu va tine nimeni cu forta?
Aaaaaaaaaaaaaaa!E mai ieftin menajul,chiar gratis......
UnOmObisnuit Avatarul lui UnOmObisnuit

72 mesaje

Va tinem pe langa noi pentru a avea in permanenta alaturi un viu exemplu de cum nu trebuie sa fim. In felul asta reusim sa ne mentinem permanent la un standard ridicat.
Asta ca sa intelegi si tu care e rolul femeii pe langa barbat...
Sau, cum se mai spune:
"Femeia e un animal care traieste pe langa casa omului si se hraneste cu zilele lui"
Make LOVE, not SEX!!!
eka Avatarul lui eka

409 mesaje
Oras: cluj

De la: UnOmObisnuit, la data 2009-06-15 16:49:02Va tinem pe langa noi pentru a avea in permanenta alaturi un viu exemplu de cum nu trebuie sa fim. In felul asta reusim sa ne mentinem permanent la un standard ridicat.
Sau, cum se mai spune:
"Femeia e un animal care traieste pe langa casa omului si se hraneste cu zilele lui"

si pe cine ai citat tu acolo? Nu-mi spune! era cumva un om obisnuit?! Unu din ala , stii tu,despre care se spune ca-i asa, mai porc?!
poker_shark Avatarul lui poker_shark

64 mesaje

"barbatii este porci" Aoleu mai fata,cand am citit asta mi a cazut cafeaua din mana. De ce trebuie toti bagati in aceeasi oala cu ex-ul tau care,probabil,nu avea nici minimul de cunostinte intr ale manierelor????
Nu-l intrebati pe Dumnezeu de ce a creat tigrul, multumiti-i ca nu i-a dat si aripi!
SweetDadyD Avatarul lui SweetDadyD

1129 mesaje
Oras: bucuresti

lol, iar faza cu porcul , poate barbati sunt porci, dar sunt asa pentru ca sunt mult prea multe fete carora le plac porcii
Welcome to my reality

19 mesaje

De la: UnOmObisnuit, la data 2009-06-15 16:49:02Va tinem pe langa noi pentru a avea in permanenta alaturi un viu exemplu de cum nu trebuie sa fim. In felul asta reusim sa ne mentinem permanent la un standard ridicat.
Sau, cum se mai spune:

Dumnezeule.m-ai luminat!Am trait atat de mult in nestiinta,ba chiar la un moment dat am crezut ca ne puteti iubi...........si,era doar toleranta ptr un animal de casa?
Nu,nu!Nu ne puteti pacali.Sub masca asta ironica se ascunde o mare slabiciune,sau si mai rau,o dependenta de celalalt:animalul,stii tu,de casa.....
UnOmObisnuit Avatarul lui UnOmObisnuit

72 mesaje

Ai dreptate. Numai ca, din pacate, la fel de adevarat este si faptul ca femeia se hraneste cu zilele OMULUI pe langa care traieste...
Make LOVE, not SEX!!!

19 mesaje

Chiar crezi ca la nivelul nostru de neevoluate nu avem nemultumiri?Si cum poti sa iubesti un om daca pierzi timpul judecandu-l?
Probabil vorbim despre lucruri diferite....
Pagini: << 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina: