Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: vas25, la data 2009-04-24 21:35:32
si io , io unde sunt ?
mor de ciuda ca nu m-a bagat si pe mine in lista

pisicutooooo, nu ma lasati singur cu mami a lui si cu prajiturelele ei ....nuuuuuuuuuu

eu te iau cu mine, dar daca mami lui vrea sa te indoape, ce sa-ti fac
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:37
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-24 21:35:51
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-24 21:30:25 ne blagoslovisi............ regret sa-ti spun ca printre multe afectiuni esti si maniaco obsesiv depresiv............;;;;;


France , vezi ca nu ai semnat si stampilat diagnosticul
nu sa incheiat consultatia irisuco..........
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:37
Deocamdata lista se ridica la cel putin 14 prieteni de suferinta...Va mai astept cu recrutari...poate mai adunati cativa...

14 listati ...hmmm ,e ceva ....trebuie sa fie foarte interesant si palpitant sa ajungeti sa apucati sa vorbiti cu unu' ca mine care are satisfactia din a va tzine la adrenalina masochismului intelectual ....:))
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:39
Deocamdata lista se ridica la cel putin 14 prieteni de suferinta...Va mai astept cu recrutari...poate mai adunati cativa...

14 listati ...hmmm ,e ceva ....trebuie sa fie foarte interesant si palpitant sa ajungeti sa apucati sa vorbiti cu unu' ca mine care are satisfactia din a va tzine la adrenalina masochismului intelectual ....:))
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:39
Stiti ce e aiurea ?
Ca eu intrasem sa va intreb ce ati avut cu saracu om de ati scris 9 pagini ma gandeam ca v-ati luat de el ca e mutulica si ca nu e in stare sa stea cu o femeie si cum va stiu rele de musca
Cand colo , mutulica v-a dat motive sa scrieti

Nu am priceput care-i treaba cu ssn-ul ala valabil doar pentru munca .....de cand a devenit de laudat faptul ca pleci din tara ta unde esti profesor ( sau nu ) ca sa speli mesele la altii sau sa intretii atmosfera ca nush ce a facut omu exact
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:42
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:39:26Deocamdata lista se ridica la cel putin 14 prieteni de suferinta...Va mai astept cu recrutari...poate mai adunati cativa...

14 listati ...hmmm ,e ceva ....trebuie sa fie foarte interesant si palpitant sa ajungeti sa apucati sa vorbiti cu unu' ca mine care are satisfactia din a va tzine la adrenalina masochismului intelectual ....:))

fii bun si baga-l si pa vas in lista, teee roooooog

[bat genele de matza gales]
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:42
Lucia 1971...ce armistitiu am incheiat noi??Ai fi vrut matale sa ma prinzi pe picior gresit...spionaj industrial...las' k stiu io...Cum te-am vazut in lista cuiva din cei de lista si inca cativa pe langa cum m-am razgandit...Chiar ma gandeam ca doresti informatii,da' vad ca lucrezi pe 2 fronturi,si nu e frumos pentru pretenarii tai de pe lista...hmmm,e semn de tradare...:))
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:43
Eu am fost o doamna cu tine, da' acuma vad ca intr-adevar suferi de paranoia domnule profesor... de ce-oi fi... daca nu gasesti un medic bun acolounde esti tu acum, te invit la Cluj ca stiu eu cativa psihiatrii buni.
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:45
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-24 21:42:03Stiti ce e aiurea ?
Ca eu intrasem sa va intreb ce ati avut cu saracu om de ati scris 9 pagini ma gandeam ca v-ati luat de el ca e mutulica si ca nu e in stare sa stea cu o femeie si cum va stiu rele de musca
Cand colo , mutulica v-a dat motive sa scrieti

Nu am priceput care-i treaba cu ssn-ul ala valabil doar pentru munca .....de cand a devenit de laudat faptul ca pleci din tara ta unde esti profesor ( sau nu ) ca sa speli mesele la altii sau sa intretii atmosfera ca nush ce a facut omu exact
pai tu nu stii ca ala mutu f.ute pamintu? io cred ca nenea a fost domn de companie la vreun azl de batrine si femeilor nu le-a ajuns pensia sa mai si plateasca serviciile..................si uite asa omul a cazut in depresie devenind totodata misogin saracu grea soarta a avut
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:45



mercic de intentie pisicut , da' crez ca io i-am intrat la suflet
sper sa nu se dea la mine daca nu a reusit cu femeile

_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:47
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:43:48Lucia 1971...ce armistitiu am incheiat noi??Ai fi vrut matale sa ma prinzi pe picior gresit...spionaj industrial...las' k stiu io...Cum te-am vazut in lista cuiva din cei de lista si inca cativa pe langa cum m-am razgandit...Chiar ma gandeam ca doresti informatii,da' vad ca lucrezi pe 2 fronturi,si nu e frumos pentru pretenarii tai de pe lista...hmmm,e semn de tradare...:))


Pushtiu, te iei de cine nu trebuie
Daca vrei sa aflii ceva despre o persoana ii citesti postarile d-le profesor de canto nu te iei dupa ce prieteni are in lista sau nu

Ar trebui sa zici merci ca te-a acceptat Lucia in lista ei de prieteni nu sa faci figuri de atotstiutor pe aici

Eu ma intreb cum a stata aia la futut sa-i faci o fetita ca sa dea naiba la cat de putina minte demonstrezi ca ai o felicit pe saraca femeie ca te-a parasit
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:48
De la: Lucia1971, la data 2009-04-24 21:45:26Eu am fost o doamna cu tine, da' acuma vad ca intr-adevar suferi de paranoia domnule profesor... de ce-oi fi... daca nu gasesti un medic bun acolounde esti tu acum, te invit la Cluj ca stiu eu cativa psihiatrii buni.
ehe.......asa crezui si eu ca e paranoia............dar pe parcurs vazui ca are mai multe......
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:48
E clar , tipul are mari probleme cu mansarda
Adica na , uitati ce a fost in stare sa ma faca sa zic desi mi-am promis zilele trecute ca o sa fiu draguta si amabila cu toata lumea

France , eu zic sa-i pui deja dunga rosie si sa-l lasi sa mearga unde-i e locul
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:51
Iris, l-am sters. ieri l-am invitat ca sa-mi poata vedea pozele, sa-i dovedesc ca mai sunt oameni care nu se ascund in spatele unui avatar sau a unui nick. Din pacate, desi cred in partea buna a lucrurilor, a dovedit ca e exact opusul a ceea ce se poate numi prieten. Prin urmare... eject!
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:53
de "doamne" d-astea nu duc lipsa...sunt pe toate drumurile....mai bine fara...:))
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:55
Vezi? De aia ramai tu singur. Ca ai un mare defect: nu stii sa te porti cu femeile, nici macar cu alea care vor sa fie dragute cu tine...
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:56
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:55:36de "doamne" d-astea nu duc lipsa...sunt pe toate drumurile....mai bine fara...:))


Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:57
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-24 21:51:49E clar , tipul are mari probleme cu mansarda
Adica na , uitati ce a fost in stare sa ma faca sa zic desi mi-am promis zilele trecute ca o sa fiu draguta si amabila cu toata lumea

France , eu zic sa-i pui deja dunga rosie si sa-l lasi sa mearga unde-i e locul
aia cu dunga nu e de competenta mea...........numai psihiatru pune dungi.......dar il trimit dupa nea screloza ............Dumnezeu sa-l ierte!
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:00
Lucia , proasta inspiratie ai avut ieri , este evident ca omu habar nu are sa se comporte de unde rezulta si lipsa femeilor din viata lui.

Daca nu e in stare sa poarte o conversatie virtuala cu cateva femei cum sa fie in stare sa atraga o femeie in realitate ?

Stii care e concluzia ?

Tipu a fost in state ....la cat de naspa sunt femeile de aici ma intreb cum de NU a fost in stare sa se combine cu una de aici ?
Sau in ce alta tara a mai fost el ....adica pana mea , clar omu sufera dupa o femeie ....nu cred ca a stat cu mainile in san asteptand sa vina una la el sa-l intrebe daca nu vrea o relatie ca ar insemna sa fie mai prost decat mi-l imaginam

Crede-ma ca ma uit la astia de aici si imi dau seama ca el arata chiar binisor fata de alti americani ....fata de romanii nostrii clar e uratel ...adica na ,asta e parerea mea si e destul de avizata as spune la cat de perversa sunt ( acum si cu diploma )

iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:04
Iris, stai sa-ti explic. Eu m-am legat ieri de viata lui pentru ca apare la pozele postate de el o ciudatenie. In perioada in care avea driving licence-ul ala american sau ce mama saraciei o fi, el si-a luat si diploma de prof in Anglia. Si n-am inteles nicicum cum a reusit sa fie in doua locuri deodata. L-am intrebat frumos ce fel de prof e si mi-a spus ca-mi zice pe mess. Normal ca id-ul nu mi-l dau asa, oricui, asa ca, pentru a nu se mai lega de viata mea ca ma ascund printre forumisti necunoscuti, l-am lasat sa se uite la poze.
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:08
De la: Lucia1971, la data 2009-04-24 22:08:59Iris, stai sa-ti explic. Eu m-am legat ieri de viata lui pentru ca apare la pozele postate de el o ciudatenie. In perioada in care avea driving licence-ul ala american sau ce mama saraciei o fi, el si-a luat si diploma de prof in Anglia. Si n-am inteles nicicum cum a reusit sa fie in doua locuri deodata. L-am intrebat frumos ce fel de prof e si mi-a spus ca-mi zice pe mess. Normal ca id-ul nu mi-l dau asa, oricui, asa ca, pentru a nu se mai lega de viata mea ca ma ascund printre forumisti necunoscuti, l-am lasat sa se uite la poze.



Si raspunsul a fost ca ..... chiar m-ai facut curioasa acum

iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:13
Tocmai ca s-a uitat la profilul meu, iar azi, mai bine zis acuma seara, a sarit la carotida direct cu lista aia de 14... Si eu am luat-o mai personal asa... Si m-a scos din papuci cum rar mi se intampla. Adica io am vrut sa fiu doamna cu el, da' n-am avut cu cine. baiul e ca nici nu ma pricep sa-l spurc asa ca sa ma racoresc...
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:16
De la: Lucia1971, la data 2009-04-24 22:16:11Tocmai ca s-a uitat la profilul meu, iar azi, mai bine zis acuma seara, a sarit la carotida direct cu lista aia de 14... Si eu am luat-o mai personal asa... Si m-a scos din papuci cum rar mi se intampla. Adica io am vrut sa fiu doamna cu el, da' n-am avut cu cine. baiul e ca nici nu ma pricep sa-l spurc asa ca sa ma racoresc...


Dar de ce sunt la mijloc pe lista aia? Toata viata am fost competitiva. Hai, nu prima .. dar macar in primii trei sa ma fi pus.
Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:20
No, eu va doresc noapte buna tuturor si un weekend cat mai grozav. Ma duc sa ma relaxez o tzara la televizor.
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:35
De la: Lucia1971, la data 2009-04-24 22:35:26No, eu va doresc noapte buna tuturor si un weekend cat mai grozav. Ma duc sa ma relaxez o tzara la televizor.


daca tot zisesi ca ma " nasesti ", te pe unde te prind
weekend placut si tie
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:39
lynx tu ai auzit de libertatea de exprimare ? ahm ? daca nu tin partea instantaneu sunt dusman ?:)) jesus ce gandire
blue07scorpion
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:41
De la: lynx, la data 2009-04-24 18:35:23Ha ha ha

M-am stricat de ras de tot....
Doamne da' complexati mai sunt cate unii...
Suferiti rau de tot...

Nu am avut rabdarea necesara sa citesc chiar tot...poate o sa o am si timpul necesar...

Nu stiu cine zicea pe acolo -unu' dintre ei...cum ca "profesia de profesor"...ar fi gresit formulat...

Dragii mei literati...dar ma indoiesc..ca si sunteti....in sfarsit...dar cum ai vrea matale sa fie formulat? "meseria de profesor"? Pai daca ar fi asa,meseria ar fi doar in capu' matale...ca eu nu am meserie...

CUM NAIBA V-ATI NIMERIT SA POSTATI TOTI IN CATEVA ORE INCA 3 PAGINI DE FORUM??
NU CUMVA V-ATI SUNAT SI ATI FACUT SEDINTA?? :))
HAI CA INCEPETI SA IMI PLACETI...CHIAR E INTERESANT...

SI ZICETI CA AVETI SI POZE REALE SAU TOT DIN IMAGINATIE VORBITI? ZICETI CA "ATI PUTEA SA PLECATI PRIN STRAINATATE" DAR NU ATI IESIT NICI PANA LA BUDAPESTA ...

FORUMISTII VOR OAMENI CREDIBILI...CU POZE SI ARGUMENTE FONDATE...NU VORBARII SI BALARII CA ALTII...SE DUC DOAR PE LA BALCIURI...SI VORBESC DUPA URECHE...

ATI VREA VOI SA AVETI PREGATIREA MEA HAHALERELOR...



FOARTE IMPORTANT pentru cei care mai si citesc pe aici.

EU SUNT EXACT ASA CUM ATI CITIT IN PRIMA MEA POSTARE

DOAR CEI CARE SUNT DIFERITI DE MINE MA FAC SA MA SCHIMB.
DOAR PENTRU CA AM INVATAT CA EI NU MERITA SA FIE TRATATI LA FEL.



Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba.Nu au de unde...

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.












de ce m-ai pus maimutza prima pe lista?
oare asa drag iti e de mine?
mai fata de spate...............eta ca stiu sa vb urat...............

ai o viata personala nula..................daca vrei sa mai razi si sa nu te strici baga in tine conservat......ai devenit o mascota a pudicii..........felicitari iar ca premiu iti voi da un streang sa ti-l legi de capul ala sec ..............

era o data un porc
de profesie profesor
si porcul vrand a preda
nu stia decat guitza guitza
dar daca ar fi stiut a se comporta
poate il invatam alfabetul ca sa predea.............
vai ce porc incult
dar oare cati porci sunt destepti?









just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:11
De la: lynx, la data 2009-04-24 18:40:04Priest

ESTI CEA MAI MARE DOVADA A FAPTULUI CA PE TINE NU TE-AM MENTIONAT IN LISTA CU CEI DIN GASCA DE ADUNATURI SI TU ....TU....AI POSTAT AICI !!!!

DE CE AI POSTAT AICI CAND EU NU AM PRECIZAT NIMIC DE TINE???
TI-A TELEFONAT VREUNU' DIN COMPLEXATII AIA SA MA ADAUGI SI TU VREO POSTARE ,SA II AJUTI LA GREU ? SAU
VOI CHIAR ATI FACUT SEDINTA BRE?
LUCRU CARE ,DREPT SA VA SPUN,MA EXCITA... :))







Priest

ESTI CEA MAI MARE DOVADA A FAPTULUI CA PE TINE NU TE-AM MENTIONAT IN LISTA CU CEI DIN GASCA DE ADUNATURI SI TU ....TU....AI POSTAT AICI !!!!

DE CE AI POSTAT AICI CAND EU NU AM PRECIZAT NIMIC DE TINE???
TI-A TELEFONAT VREUNU' DIN COMPLEXATII AIA SA MA ADAUGI SI TU VREO POSTARE ,SA II AJUTI LA GREU ? SAU
VOI CHIAR ATI FACUT SEDINTA BRE?
LUCRU CARE ,DREPT SA VA SPUN,MA EXCITA... :))


eu cred ca lynx asta este un bug ceva , poate un robotel , ca se repeta foarte mult , se repeta chiar in aceasi postare si asta nu este eroare de net ca s-a postat de x ori aceasi chestie
oricum daca chiar exista fiinta asta in relalitate , primeste premiul pentru cel mai plictisitor om
apropo daca vrei asa multe poze vezi ca exista sit-uri specializate pe asa ceva, asta e forum , si inca o chestie nea omida , ai fost securist comunist cumva in alta viata ?, ca prea sarri tot timpul de parca ai fi vocea popourului , a forumului ce cere poze de la forumisti ..., traisca partidul social forumist
si sa nu uit mersi ca m-ai adaugat in lista aia, sunt pe locul 6 , dar promit ca o sa urc
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:25
dady doar locul 6?
pacat ,mare pacat................
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:27
De la: just_heaven, la data 2009-04-25 09:27:48dady doar locul 6?
pacat ,mare pacat................

neata , dar ai grija sunt pus pe fapte mari , am de gand sa te detronez
viva la revolution
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fosta prietena a iubitului meu.. 46 De la: mely_10 2 Septembrie 2013 07:58
Gustul femeilor 21 De la: Mike_Dex 1 Noiembrie 2014 17:35
Cum sunt de fapt barbatii? 20 De la: yumalai 17 Februarie 2010 06:29
diferenta de varsta 11 De la: luminici 14 Decembrie 2009 13:03
Cum sa-l cuceresti si sa-l faci al tau 54 De la: guru_ion 6 Noiembrie 2011 20:02