Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: Kathara, la data 2009-04-25 11:32:57Parerea mea e ca cel mai bine ar fi sa-l lasati singur pe topci. La urma urmei, asta ii place lui - atentia feminina, chiar si negativa.


eu zic ,ca ii plac barbatii...................
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:33
De la: just_heaven, la data 2009-04-25 11:30:44poti trage un partz yumalai..........................asta ce stie aia face
adik...........umbra pamantului



as trage unul dar mi-e ca nu-l mi-l prinde si nu vreau sa il irosesc aiurea
yumy
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:39
il miroase
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:47
Just Heaven

Pai tocmai asta si vreau...Si chiar nu ma minunez in ceea ce te priveste...Vocabularu' tau de mahala (probabil stai cam multisor prin carciumi) te ajuta de minune sa NE demonstrezi ca alta cale cu matale nu e...Pari destul de sensibila ...ego ul e mare vad....da' stii matale bre, ceea ce nu inteleg io? NU stiu ce se afla la baza ego-ului matale(dak stii exact ce inseamna ego). Faptu ca nu ma deranjeaza ceea ce matale trancani acolo despre persoana mea chiar nu ma deranjeaza,nu ma regasesc...Singurul si unicul scop al meu ar fi sa vad cat venin ai prin creierasu' ala al tau...Si dak simti ca nu te descurci cu replay-urile,apeleaza la varianta cu prietenii din lista,sau,pune de o sedinta cu ei... :))
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:17
De la: lynx, la data 2009-04-25 12:17:52Just Heaven

Pai tocmai asta si vreau...Si chiar nu ma minunez in ceea ce te priveste...Vocabularu' tau de mahala (probabil stai cam multisor prin carciumi) te ajuta de minune sa NE demonstrezi ca alta cale cu matale nu e...Pari destul de sensibila ...ego ul e mare vad....da' stii matale bre, ceea ce nu inteleg io? NU stiu ce se afla la baza ego-ului matale(dak stii exact ce inseamna ego). Faptu ca nu ma deranjeaza ceea ce matale trancani acolo despre persoana mea chiar nu ma deranjeaza,nu ma regasesc...Singurul si unicul scop al meu ar fi sa vad cat venin ai prin creierasu' ala al tau...Si dak simti ca nu te descurci cu replay-urile,apeleaza la varianta cu prietenii din lista,sau,pune de o sedinta cu ei... :))


poti mai mult puisor de balta
daca nu te-ar deranja nu mi-ai fi dat replica
si eu nu tracan ci doar scriu profesoras de doi bani
dar stiu ca poti mai mult......astept..
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:20
Lucia 1971

Norocul tau ca esti doamna de 15 ani...iti merge bine,si nu esti singura.Ca vorba aia,merit nu exista in asa ceva...Doar k stii tu cam ce uiti sa precizezi?Ca te-ai nascut femeie(k sa nu zic ca te-ai nascut cu "ea" in pantaloni) si rar vezi o femeie sa stea singura atat timp cat nu depinde de absolut nici un criteriu de selectie,asa cum la barbati ar fi -masina,pozitie sociala,apartament (unde "pasarica" vrea sa vina),plimbari,banuti...si chiar sa fie "frumusel" asa cum voi,femeile,nu recunoasteti de fel...Asa ca ...frumoasa-i viata de femeie (poate sa fie chiar si urata ca tot gaseste pe cineva)cand nu depinzi de atatea criterii....Nu-i asa ca e greu sa le constientizezi pe toate?Pai nici nu ai de ce...nu esti fortata..Doar barbatii (si nu toti) inteleg perfect ce vreau sa spun...Chiar si prietenii tai din lista...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:28
De la: lynx, la data 2009-04-25 12:28:00Lucia 1971

Norocul tau ca esti doamna de 15 ani...iti merge bine,si nu esti singura.Ca vorba aia,merit nu exista in asa ceva...Doar k stii tu cam ce uiti sa precizezi?Ca te-ai nascut femeie(k sa nu zic ca te-ai nascut cu "ea" in pantaloni) si rar vezi o femeie sa stea singura atat timp cat nu depinde de absolut nici un criteriu de selectie,asa cum la barbati ar fi -masina,pozitie sociala,apartament (unde "pasarica" vrea sa vina),plimbari,banuti...si chiar sa fie "frumusel" asa cum voi,femeile,nu recunoasteti de fel...Asa ca ...frumoasa-i viata de femeie (poate sa fie chiar si urata ca tot gaseste pe cineva)cand nu depinzi de atatea criterii....Nu-i asa ca e greu sa le constientizezi pe toate?Pai nici nu ai de ce...nu esti fortata..Doar barbatii (si nu toti) inteleg perfect ce vreau sa spun...Chiar si prietenii tai din lista...


mai linsule........sau mai bine bre ca vad ca iti place sa folosesti astfel de exprimari.....
o doamna tot o doamna ramane ...............nu mai generaliza..........
nu toate suntem la fel...........nu toate vrem barbati plangaciosi ca tine si fara scrupule ,fara pic de jena in a jigni o femeie ............imoral esti bre ca nu stii sa abordezi o femeie
cauta-ti baiete un barbat ..................sau relationeaza cu un animal....
cred ca daca ai fi in fata mea venin pe tine as arunca.............
dupa ce ca esti urat ,mai esti si prost
fereasca Dumnezeu de femeia care va pica in plasa ta.............
eu nu am auzit sa existe femeie cu pu tza............a ca exista femeie puternica ,cu caracter si nu se lasa batjocorita de un amarat ca tine .........asta da
ca nu e calcata in picioare de un frustrat ca tine ....asta da
ca nu e ametita de vocabularul tau infect ..........asta da
si bravo lor.................nici o femeie nu se apreteaza la o tentativa de barbat ca tine
si inca, ceva vai profesia pe care o ai..............sa nu te mai prind ca imi vizitezi profilul ,nu vreau sa am stari de voma din cauza ta
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:32
Just Heaven

Ai vrea tu sa visezi la rezultatele mele....poate in alta viata...ca in viata asta e prea tarziu pt tine...esti deja compromisa...
HAI MAI UITA-TE ODATA PE LA ALBUMU' MEU SA VEZI LA CE NIVEL SUNT IO INTR-ADEVAR,CA POATE ASA ITI ACCEPTI SI MATALE STATUTUL IN SOCIETATE...E GREU SA ACCEPTI ADEVARUL,PREFERI SA TE MINTI...

Daca nici fotografii dupa calificarile mele de la albumul meu nu te fac sa accepti ca tu chiar nu insemni nimic,poi tu ai complexe majore de inferioritate...si nu stii cum sa ti le ascunzi...Iar aici,pe forum incerci sa NE demonstrezi noua ca esti tare in guritza ,dar cand colo nu stii nici tu,poate,ce scoala ai terminat...sau dak ai terminat-o...Poi exista o legatura clara intre persoane care folosesc vocabular de acest gen( asa cum tu il folosesti aici) si educatia pe care o au...ai carente mari fetizto...incerci sa recuperezi din teren da' nu prea ai pe cine sa convingi...:))

Apeleaza la varianta cu prieteni din lista...poate te ajuta....
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:36
De la: lynx, la data 2009-04-25 12:28:00Lucia 1971

Norocul tau ca esti doamna de 15 ani...iti merge bine,si nu esti singura.Ca vorba aia,merit nu exista in asa ceva...Doar k stii tu cam ce uiti sa precizezi?Ca te-ai nascut femeie(k sa nu zic ca te-ai nascut cu "ea" in pantaloni) si rar vezi o femeie sa stea singura atat timp cat nu depinde de absolut nici un criteriu de selectie,asa cum la barbati ar fi -masina,pozitie sociala,apartament (unde "pasarica" vrea sa vina),plimbari,banuti...si chiar sa fie "frumusel" asa cum voi,femeile,nu recunoasteti de fel...Asa ca ...frumoasa-i viata de femeie (poate sa fie chiar si urata ca tot gaseste pe cineva)cand nu depinzi de atatea criterii....Nu-i asa ca e greu sa le constientizezi pe toate?Pai nici nu ai de ce...nu esti fortata..Doar barbatii (si nu toti) inteleg perfect ce vreau sa spun...Chiar si prietenii tai din lista...

lasand la o parte k-urile pe care le urasc, dom' profesor... sa inteleg ca ai fi vrut sa fii femeie?? Ca tu pana la varsta asta nu ti-ai acceptat sexualitatea si rolul in societate??? e grav, e foarte grav
kitty_krieger
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:40
De la: lynx, la data 2009-04-25 12:36:55Just Heaven

Ai vrea tu sa visezi la rezultatele mele....poate in alta viata...ca in viata asta e prea tarziu pt tine...esti deja compromisa...
HAI MAI UITA-TE ODATA PE LA ALBUMU' MEU SA VEZI LA CE NIVEL SUNT IO INTR-ADEVAR,CA POATE ASA ITI ACCEPTI SI MATALE STATUTUL IN SOCIETATE...E GREU SA ACCEPTI ADEVARUL,PREFERI SA TE MINTI...

Daca nici fotografii dupa calificarile mele de la albumul meu nu te fac sa accepti ca tu chiar nu insemni nimic,poi tu ai complexe majore de inferioritate...si nu stii cum sa ti le ascunzi...Iar aici,pe forum incerci sa NE demonstrezi noua ca esti tare in guritza ,dar cand colo nu stii nici tu,poate,ce scoala ai terminat...sau dak ai terminat-o...Poi exista o legatura clara intre persoane care folosesc vocabular de acest gen( asa cum tu il folosesti aici) si educatia pe care o au...ai carente mari fetizto...incerci sa recuperezi din teren da' nu prea ai pe cine sa convingi...:))

Apeleaza la varianta cu prieteni din lista...poate te ajuta....


Valoarea ta, valoarea ta, ei?
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:44
De la: lynx, la data 2009-04-25 12:36:55Just Heaven

Ai vrea tu sa visezi la rezultatele mele....poate in alta viata...ca in viata asta e prea tarziu pt tine...esti deja compromisa...
HAI MAI UITA-TE ODATA PE LA ALBUMU' MEU SA VEZI LA CE NIVEL SUNT IO INTR-ADEVAR,CA POATE ASA ITI ACCEPTI SI MATALE STATUTUL IN SOCIETATE...E GREU SA ACCEPTI ADEVARUL,PREFERI SA TE MINTI...

Daca nici fotografii dupa calificarile mele de la albumul meu nu te fac sa accepti ca tu chiar nu insemni nimic,poi tu ai complexe majore de inferioritate...si nu stii cum sa ti le ascunzi...Iar aici,pe forum incerci sa NE demonstrezi noua ca esti tare in guritza ,dar cand colo nu stii nici tu,poate,ce scoala ai terminat...sau dak ai terminat-o...Poi exista o legatura clara intre persoane care folosesc vocabular de acest gen( asa cum tu il folosesti aici) si educatia pe care o au...ai carente mari fetizto...incerci sa recuperezi din teren da' nu prea ai pe cine sa convingi...:))

Apeleaza la varianta cu prieteni din lista...poate te ajuta....


esti obsedat si frustrat puiutz
de cand nu ai mai mirosit o pasa rica?
imi pare rau daca ai impresia ca postand aici si luandu-te la harta cu noi iti va veii miros de ea.......
cata carte am eu nu ai tu fire in cap............
pot fi vulgara .....doamna ................pt ca pot
asta e femeia adevarata ..........sa stie sa se comporte in orice situatie..............
nu ca tine tentativa de barbat............pt ca tu stii doar sa jignesti................
sa ai o zi faina ...........vezi tu ,fata de tine am o viata personala ............nu caut barbati pe net ...........
si ca sa inchei ...................invata sa te comporti ...........nici la degetul mik nu imi vei ajunge
dar nici nu vreau ................
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:45
uimitor, lipsesc si eu 3 zile si iaca na, scrieti 12 pagini, de am ametit citind, da' am citit tot, asa ca vreau sa spun si io cate ceva :
- sunt absolut de acord cu titlul autorului, consider ca are dreptate 100%, nu are nimic din ce vor femeile;
- acestea fiind zise, inteleg ca are de ce sa fie frustrat, e normal;
- as avea o sugestie, cheama-l pe nea Mitica la o agapa, ca sunteti de-un leat si un soi, asa vei avea si tu un prieten ( prietenii stiu de ce:D)
- zicala aia cu ciocu' mic am mai auzit-o si pe la o vestita pd-ista parlamentara, asa ca id-ul ei as zice sa-l procuri
googoodoll
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:00
googoodoll

Interesanta sinceritatea ta....da' tu ce ai dak te simti cu succes la femei?Oi fi frumos doar?adica doar cam ce-mi lipseste mie?
Da' nu ne spui si noua ce esti?Femeie sau barbat?Ca nu imi pari a fi un personaj real,ci unul imaginar!
Daca te respecti atat de mult cum eu am facut-o (afisand poza la avatar dar si la album).Vezi tu,dupa cum ai citit ce postam io pe aici ,fair-play ul lipseste la majoritatea dintre cei de pana acum...tu il ai?ai ceva ce se numeste moralitate?Ia demonstreaza-NE!
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:18
Mai, nene, nu mai vorbi la plural, ca tu esti singurul care are nevoie de demonstaratii dint-astea penibile.
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:22
De la: lynx, la data 2009-04-25 14:18:17googoodoll

Interesanta sinceritatea ta....da' tu ce ai dak te simti cu succes la femei?Oi fi frumos doar?adica doar cam ce-mi lipseste mie?
Da' nu ne spui si noua ce esti?Femeie sau barbat?Ca nu imi pari a fi un personaj real,ci unul imaginar!
Daca te respecti atat de mult cum eu am facut-o (afisand poza la avatar dar si la album).Vezi tu,dupa cum ai citit ce postam io pe aici ,fair-play ul lipseste la majoritatea dintre cei de pana acum...tu il ai?ai ceva ce se numeste moralitate?Ia demonstreaza-NE!


faptul ca tu ai conceptii absolut stupide despre afisarea mutrei proprii si PERSONALE la avatar, nu inseamna ca ele(conceptiile) sunt cumva si ale altora.
nu observi ca nu e nimeni de acord cu tine in aceasta privinta?
googoodoll
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:28
deci daca n-am poza la avatar inseamna ca sunt de moralitate indoielnica???

mai pune mana pe un dictionar din cand in cand lynx, poate afli ce este moralitatea
kitty_krieger
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:36
De la: just_heaven, la data 2009-04-25 12:32:07
De la: lynx, la data 2009-04-25 12:28:00Lucia 1971

Norocul tau ca esti doamna de 15 ani...iti merge bine,si nu esti singura.Ca vorba aia,merit nu exista in asa ceva...Doar k stii tu cam ce uiti sa precizezi?Ca te-ai nascut femeie(k sa nu zic ca te-ai nascut cu "ea" in pantaloni) si rar vezi o femeie sa stea singura atat timp cat nu depinde de absolut nici un criteriu de selectie,asa cum la barbati ar fi -masina,pozitie sociala,apartament (unde "pasarica" vrea sa vina),plimbari,banuti...si chiar sa fie "frumusel" asa cum voi,femeile,nu recunoasteti de fel...Asa ca ...frumoasa-i viata de femeie (poate sa fie chiar si urata ca tot gaseste pe cineva)cand nu depinzi de atatea criterii....Nu-i asa ca e greu sa le constientizezi pe toate?Pai nici nu ai de ce...nu esti fortata..Doar barbatii (si nu toti) inteleg perfect ce vreau sa spun...Chiar si prietenii tai din lista...


mai linsule........sau mai bine bre ca vad ca iti place sa folosesti astfel de exprimari.....
o doamna tot o doamna ramane ...............nu mai generaliza..........
nu toate suntem la fel...........nu toate vrem barbati plangaciosi ca tine si fara scrupule ,fara pic de jena in a jigni o femeie ............imoral esti bre ca nu stii sa abordezi o femeie
cauta-ti baiete un barbat ..................sau relationeaza cu un animal....
cred ca daca ai fi in fata mea venin pe tine as arunca.............
dupa ce ca esti urat ,mai esti si prost
fereasca Dumnezeu de femeia care va pica in plasa ta.............
eu nu am auzit sa existe femeie cu pu tza............a ca exista femeie puternica ,cu caracter si nu se lasa batjocorita de un amarat ca tine .........asta da
ca nu e calcata in picioare de un frustrat ca tine ....asta da
ca nu e ametita de vocabularul tau infect ..........asta da
si bravo lor.................nici o femeie nu se apreteaza la o tentativa de barbat ca tine
si inca, ceva vai profesia pe care o ai..............sa nu te mai prind ca imi vizitezi profilul ,nu vreau sa am stari de voma din cauza ta

eu cred ca daca ar fi fata in fata cu o fata frumoasa nu ar avea tupeu nici pas sa ii zica la cat de victima este, nu stiu de ce, dar de fiecare data cand citesc ce scrie am impresia ca vad un baietel care plange pentru ca e gelos pe intreaga lume
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:51
apropo copilul , nu mai pui lista aia odata , sa vad daca am ajuns mai aproape de locul 1
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:53
googoodoll

Care ar fi motivul pt care nu ai afisa atunci?Iti e frica sa nu fii santajat cum sunt eu santajat aici de prietenii din lista? Sau nu vrei sa le atasezi doar pt simplu fapt ca nu ai nici tu cu ce sustine ceea ce vorbesti? La vorbe proaste si imoralitate vad k se pricepe aproape oricine dar rezultate personale nu au ,nu-i asa ? Ii compatimesc ,saracii,atat timp cat nu au aspiratii....Ce sa-i faci...nu ei sunt de vina ,ci mediul care ii inconjoara le determina si propriul destin...Eu chiar mi l-am depasit de foarte mult timp...chiar daca nu sunt frumos la fata...(lucru esential pentru majoritatea femeilor...)

URMARIM CU TOT DINADINSUL SA NE ATRIBUIM MERITE PERSONALE INSA CU CONDITIA SA RAMANEM FIDELI IN FATA CONSTIINTEI (sa nu ne pacalim singuri).

Diferenta pe care voi nu vreti sa o faceti este tocmai aici ! REFUZATI SA VEDETI ADEVARUL DOAR PENTRU A NU VA CREDE INFERIORI IN PROPRIA VOASTRA CONSTIINA.
E mai usor sa te pacalesti singur decat sa te accepti la ce nivel esti...:))

ASTA SE NUMESTE MENTALITATE DE ROMAN PARSIV SI PERVERS...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:56
SweetDadyD

Taticutu' dulce da' tu ce sex ai? Ca nu mi-am dat seama pana acum si nici nu mi-am batut capu'!
Nu de alta da' nu stiu dak ai inteles motto-ul meu de la avatar...Tocmai imi exersez pe voi toti de pe forum lipsa mea acuta de nesimtire...Ce sa-i faci ...va multumesc frumos ca imi oferiti ocazia sa mai capat ceva experienta cu atatia nesimtiti...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:01
linx, sau ras, mai pe romaneste,
poti sa afli tot ce e necesar pe un forum despre o anume persoana din ceea ce tasteaza,ca mai sunt optiunile cu poze si video-uri, adica preferintele muzicale, ajuta sa-ti faci o impresie, dar ceea ce conteaza e cum iti expui IQ-ul in cuvinte.
aici ne batem in idei, nu in atu-uri fizice, si ca o addenda, eu m-am indragostit odata de un tip doar din conversatii, deci se poate, cum arata nici n-a contat, nu ca ar fi aratat rau, dar asa, ca idee :D
googoodoll
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:07
Just Heaven

Nici de tine nu am cunostinta ce fel de sex ai! Daca esti cumva femeie(trebuie sa ai sex feminin pt asta) se pare ca femeile sunt "slabe" de caracter,cel putin asa stiam io...dar daca arati ca o femeie(inclusiv ai pasarica in chilotei) DAR TE COMPORTI CA UN BARBAT (care e puternic,etc,tra la la...)atunci ai o problema interesanta de care tb si tu sa ai cunostinta dar si prietenii matale de pe forum : Esti un barbat cu pasarica in chilotei pentru mine ,intelegi matale? Eu nu asa vad femeia...m-am saturat deja (mai ales americanii si englezii)de femei "puternice si emancipate"...Ultima lor speranta mai ramane in Est-ul Europei,dar disparitia femeii adevarate este in crestere accelerata si constanta...
INTELEGI MATALE ??
M-am saturat de femei "puternice".Barbatul vrea sa isi manifeste instinctele de sprijin si ocrotire asupra ei...insa el ,barbatul actual,constata cu stupoare ca nu mai are cui arata...Eh,ce zici ,stiai ca exista si o asemenea mentalitate,sau esti orbita de libertatea pe care ti-o da "emanciparea" ? :)))
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:17
googoodoll

Asadar sa intelegem ,noi astia de pe forum , k esti barbat ? Si te-ai indragostit de un alt barbat? Se poarta ,e la moda...Eu nu te cred ce tot indrugi acolo ...Din punctul meu de vedere si al eticii si fair-play-ului pe care se vede ca nu o respecti(si nici pe tine nu te respecti intr-adevar si nici pe altii.) eu nu stiu cu cine am de-a face ,intrucat eu vorbesc acum cu o persoana imaginara! Ceea ce tu te pretinzi aici a fi ,este de fapt o himera!Realitatea inseamna dovezi ,ia hai k deja am pierdut timpul cu tine....vad ca tupeu obraznic ai si tu,ca si ceilalti,insa cine esti cu adevarat nu vrei sa afli...da' lasa ca mai am ocazia sa iti spun ....ai rabdare...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:23
Nenea asta e prost, nu gluma.
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:25
De la: lynx, la data 2009-04-25 14:56:52Iti e frica sa nu fii santajat cum sunt eu santajat aici de prietenii din lista?

auzi tu, santajat
Paranoiaaaaaaa
Medicamenteeeeeee


plus: tu nu stii sa faci diferenta intre real si virtual (virtual, da? nu imaginar)
kitty_krieger
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:35
"eu cred ca daca ar fi fata in fata cu o fata frumoasa nu ar avea tupeu nici pas sa ii zica la cat de victima este, nu stiu de ce, dar de fiecare data cand citesc ce scrie am impresia ca vad un baietel care plange pentru ca e gelos pe intreaga lume "

Sau cu un animalutz singur si necajit. Si pana la urma despre ce vorba pe topicul asta? Ca nu am avut rabdare sa citesc tot. Din cateva postari inteleg ca nenea are probleme cu ceva, dar nu imi pot da seama cu ce. In fine, sunt putin , dar, Lynx, nu te deranja sa-mi raspunzi ca nu prea ma intereseaza.
amr2009
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:38
Khatara

Ai mare grija ce mai postezi!Tu esti nesimtita number 1 care m-a atacat pe acest forum,inca din pagina 1 !
Tot un nimic esti asa cum ai fost de la inceput ! Da' ce sa-i faci asa esti de la natura ! Si imi e mila pentru tine ! Altceva bun tu nu ai demonstrat ca ai aici pe forumul asta ! Eu am demonstrat din plin ca am ! Si stii ce ? Am sa le dau "restul" la femei fara caracter si parsive ,perverse si egoiste ,asa cum esti tu! Imi e tare mila de barbatul cu care esti ,daca esti cu vreunul asa ,in mod constant...dar nu prea cred...Esti prea parsiva si perversa sa stea cu tine un barbat educat...

Vai de steaua ta!
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:40
De la: lynx, la data 2009-04-25 15:40:03Khatara

Ai mare grija ce mai postezi!Tu esti nesimtita number 1 care m-a atacat pe acest forum,inca din pagina 1 !
Tot un nimic esti asa cum ai fost de la inceput ! Da' ce sa-i faci asa esti de la natura ! Si imi e mila pentru tine ! Altceva bun tu nu ai demonstrat ca ai aici pe forumul asta ! Eu am demonstrat din plin ca am ! Si stii ce ? Am sa le dau "restul" la femei fara caracter si parsive ,perverse si egoiste ,asa cum esti tu! Imi e tare mila de barbatul cu care esti ,daca esti cu vreunul asa ,in mod constant...dar nu prea cred...Esti prea parsiva si perversa sa stea cu tine un barbat educat...

Vai de steaua ta!


Ce ai, draga? In afara de dilexie si prostie en gross? Asta mi-e soarta, radarul de prosti nu se defecteaza niciodata desi tiuie constant.

Oricum, vedeti fetelor, eu sunt prima acum ... valoarea mea, valoarea meu.

Parsiva si perversa, da sunt .. si barbatilor adevarati, aia carora nu le e frica de femei, apreciaza asta.
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:49
VA LUPTATZI CU MORILE DE VANT............BATAIOSI TOTI .........NU CASTIGA NIMENI..............SE UMPLE TOPICUL..........DOAR JIGNIRILE RAMAN..........se spune ca ,contradictzia face ca lucrurile sa evolueze in bine.....dar aici nu se vede..........
erikahd2008
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:50
De la: Kathara, la data 2009-04-25 15:49:02
De la: lynx, la data 2009-04-25 15:40:03Khatara

Ai mare grija ce mai postezi!Tu esti nesimtita number 1 care m-a atacat pe acest forum,inca din pagina 1 !
Tot un nimic esti asa cum ai fost de la inceput ! Da' ce sa-i faci asa esti de la natura ! Si imi e mila pentru tine ! Altceva bun tu nu ai demonstrat ca ai aici pe forumul asta ! Eu am demonstrat din plin ca am ! Si stii ce ? Am sa le dau "restul" la femei fara caracter si parsive ,perverse si egoiste ,asa cum esti tu! Imi e tare mila de barbatul cu care esti ,daca esti cu vreunul asa ,in mod constant...dar nu prea cred...Esti prea parsiva si perversa sa stea cu tine un barbat educat...

Vai de steaua ta!


Ce ai, draga? In afara de dilexie si prostie en gross? Asta mi-e soarta, radarul de prosti nu se defecteaza niciodata desi tiuie constant.

Oricum, vedeti fetelor, eu sunt prima acum ... valoarea mea, valoarea meu.

Parsiva si perversa, da sunt .. si barbatilor adevarati, aia carora nu le e frica de femei, apreciaza asta.

Perversa mica !
amr2009
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este important ca viata sexuala sa fie ''piperata''? 51 De la: kudika_17905 31 Octombrie 2013 12:51
INTREBARE PENTRU TOATA LUMEA 147 De la: Eva32 18 Octombrie 2011 00:35
Un sfat! 0 De la: 18 Septembrie 2010 14:44
iubire sau obisnuinta? 14 De la: Lucia1971 15 Mai 2009 09:19
Relatia cu vampirul narcisist. Pro si Contra. 35 De la: inna_1688 3 Decembrie 2010 18:37