Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: amr2009, la data 2009-04-25 15:38:10"eu cred ca daca ar fi fata in fata cu o fata frumoasa nu ar avea tupeu nici pas sa ii zica la cat de victima este, nu stiu de ce, dar de fiecare data cand citesc ce scrie am impresia ca vad un baietel care plange pentru ca e gelos pe intreaga lume "

Sau cu un animalutz singur si necajit. Si pana la urma despre ce vorba pe topicul asta? Ca nu am avut rabdare sa citesc tot. Din cateva postari inteleg ca nenea are probleme cu ceva, dar nu imi pot da seama cu ce. In fine, sunt putin , dar, Lynx, nu te deranja sa-mi raspunzi ca nu prea ma intereseaza.

are porbleme cu femeile in general , pe el il sperie femeia puternica printre altele ..., dar cum am zis e gelos pe lumea intreaga , ca el nu are caracter , nu are o personalitate care sa atraga oameni din jur , ci doar sa ii faca sa plece repede de langa el , si el ii vede pe cei din jur ca poate sa ii atraga doar cumparandui dar cum nu are bani , aici e porblema lui , nici bani nici caracter
ironic e faptul ca in timp ce acuza femeile de chestia asta, de aceasta superficialitate , el in acealasi timp striga ca nu isi pune nici o fata de pe forum poze la profil , ca sa le poate vedea el,
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:55
Khatara....

Mie nu imi e frik de femei parsive si perverse...asa cum accepti si tu k esti...nu...nu...ai inteles tu eronat...
MIE IMI E SCARBA DE ELE...Nu au nici cel mai mic respect fata de persoana lor...astea sunt femei fara stima de sine...sunt femei pentru consumul sexual al barbatilor...si ele nici macar nu constientizeaza asta...(sau nu le intereseaza...) :)) NU AM NICI CEL MAI MIC RESPECT PENTRU ELE...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:56
De la: Kathara, la data 2009-04-25 15:49:02
De la: lynx, la data 2009-04-25 15:40:03Khatara

Ai mare grija ce mai postezi!Tu esti nesimtita number 1 care m-a atacat pe acest forum,inca din pagina 1 !
Tot un nimic esti asa cum ai fost de la inceput ! Da' ce sa-i faci asa esti de la natura ! Si imi e mila pentru tine ! Altceva bun tu nu ai demonstrat ca ai aici pe forumul asta ! Eu am demonstrat din plin ca am ! Si stii ce ? Am sa le dau "restul" la femei fara caracter si parsive ,perverse si egoiste ,asa cum esti tu! Imi e tare mila de barbatul cu care esti ,daca esti cu vreunul asa ,in mod constant...dar nu prea cred...Esti prea parsiva si perversa sa stea cu tine un barbat educat...

Vai de steaua ta!


Ce ai, draga? In afara de dilexie si prostie en gross? Asta mi-e soarta, radarul de prosti nu se defecteaza niciodata desi tiuie constant.

Oricum, vedeti fetelor, eu sunt prima acum ... valoarea mea, valoarea meu.

Parsiva si perversa, da sunt .. si barbatilor adevarati, aia carora nu le e frica de femei, apreciaza asta.


SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:57
Domnu' Lynx , da ce treaba ai de te iei de lucia , heaven , pisi si amr , si vas si toti ceilalti ,domnule profesor incompetent ? ahm ?
Traiesti pt a te certa ? sau asta ti e telul tau in viata ? si ce treaba are ce are omul intre picioare ? asta ii determina inteligenta ? sau statutul social ? Doamne de nu rad de cad pe jos Si de unde stii tu , si de aici generalizarea ca toate femeile reusesc pe alte moduri decat cu capul .Omule se vede ca nu cunosti pshihologia umana de generalizezi gravisim rau de tot ....
Da tu esti singurul constient de aici ca scoti niste perle nedemne de un "profesor" ?????
Ahm ? esti sigur de propria jucarie din pantaloni ? sau incerci sa dai vesnica vina pe femei >?
blue07scorpion
Postat pe 25 Aprilie 2009 15:57
De la: lynx, la data 2009-04-25 15:56:54Khatara....

Mie nu imi e frik de femei parsive si perverse...asa cum accepti si tu k esti...nu...nu...ai inteles tu eronat...
MIE IMI E SCARBA DE ELE...Nu au nici cel mai mic respect fata de persoana lor...astea sunt femei fara stima de sine...sunt femei pentru consumul sexual al barbatilor...si ele nici macar nu constientizeaza asta...(sau nu le intereseaza...) :)) NU AM NICI CEL MAI MIC RESPECT PENTRU ELE...


Si de ce m-ar interesa asta pe mine, bai fraiere? Dorm eu cu tine in pat, mananc cu tine la masa? Te consum eu sexual pe tine? Du-te si te pupa cu o papusa de cauciuc, macar aia te-o accepta!
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:02
Taticutu'....pan' la urma ce sex zici matale ca ai?Da' totusi iti raspund,k vad k te mananca...si pe tine..

Nu -i nevoie sa vad nici o poza mai baiatule(sau fato, ca nu stiu inca).Eu am inteles inca de la bun inceput cu cine stau de vorba...DA' CE CREZI TU ,CA IO SUNT CA TINE ,bre ,SA MA INTERESEZE DOAR ASPECTU' EXTERIOR? In timp ce tu esti preocupat doar de aspectul femeii de la suprafata ,eu ,si chiar daca se crede frumoasa,tot sunt capabil sa o vad dincolo de aparente...in timp ce tu esti orbit de acestea...La mine nu merge...la matale da...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:02
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-25 15:57:49Domnu' Lynx , da ce treaba ai de te iei de lucia , heaven , pisi si amr , si vas si toti ceilalti ,domnule profesor incompetent ? ahm ?
Traiesti pt a te certa ? sau asta ti e telul tau in viata ? si ce treaba are ce are omul intre picioare ? asta ii determina inteligenta ? sau statutul social ? Doamne de nu rad de cad pe jos Si de unde stii tu , si de aici generalizarea ca toate femeile reusesc pe alte moduri decat cu capul .Omule se vede ca nu cunosti pshihologia umana de generalizezi gravisim rau de tot ....
Da tu esti singurul constient de aici ca scoti niste perle nedemne de un "profesor" ?????
Ahm ? esti sigur de propria jucarie din pantaloni ? sau incerci sa dai vesnica vina pe femei >?

Blue... Inca nu s-a luat de mine...dar pt orice este un inceput...Acusi ma ia si pe mine cu (virgula) cuvinte mari.
amr2009
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:03
De la: lynx, la data 2009-04-25 16:02:40Taticutu'....pan' la urma ce sex zici matale ca ai?Da' totusi iti raspund,k vad k te mananca...si pe tine..

Nu -i nevoie sa vad nici o poza mai baiatule(sau fato, ca nu stiu inca).Eu am inteles inca de la bun inceput cu cine stau de vorba...DA' CE CREZI TU ,CA IO SUNT CA TINE ,bre ,SA MA INTERESEZE DOAR ASPECTU' EXTERIOR? In timp ce tu esti preocupat doar de aspectul femeii de la suprafata ,eu ,si chiar daca se crede frumoasa,tot sunt capabil sa o vad dincolo de aparente...in timp ce tu esti orbit de acestea...La mine nu merge...la matale da...

atunci de ce nu poti discuta cu un om pana nu-i vezi fata???
kitty_krieger
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:09
Khatara

Eeeeee.asa da...te recunosc...intr-adevar ,esti scorpie ....pana la capat...Multumesc lui Dumnezeu ca sunt singur ,mai bine asa decat cu o perversa ca tine..Hai da-i drumu' la cotet ....ca ma plictisesti...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:10
De la: lynx, la data 2009-04-18 15:28:45Nu ma plang si nici nu ma victimizez ! Reusesc sa raman totusi pe picioare chiar daca necazuri am avut cat altii intr-o viata!
De mult,cand aveam vreo 20 si ceva de ani,observam ca desi ma credeam o persoana deosebita,poate chiar si mai speciala decat ceilalti baieti din jurul meu,nu aveam succes la femei la fel cum mi-as fi dorit eu.
Poate eram mai timid,poate fara incredere si experienta,am dat vina pe acestea si, mult timp chiar acceptam ideea ca nu ma pot placea toate femeile...Insa in timp,am realizat ca eu,care ma credeam deosebit,nu vedeam ca gusturile femeilor au evoluat in functie de ce este la moda sau, pur si simplu, femeile de astazi conteaza pe aparente atat de mult incat fara ele nu mai pot trai!Aparente pentru ele inseamna : barbatul sa fie frumos,cu bani si pozitie sociala si sa fie dur,al dracului de dur cu ele...
Ceea ce am vazut eu in timp si ce am constatat, este ca nu am putut tine pasul cu aceste schimbari radicale in conceptia femeilor,schimbari care pe mine m-au dezavantajat complet.
Sunt un tip "acum de moda veche",romantic,sensibil,baiat bun,insusiri care, pentru majoritatea femeilor pragmatice si dure de astazi nu mai sunt la moda si nu mai sunt "pe gustul lor".
Ceea ce stiam eu cu ceva timp in urma este ca barbatul nu trebuie neaparat sa fie frumos dar...se contrazic total intrucat ce vad eu in realitate este ca asta vor in primul rand,si ele nu fac decat cel putin sa recunoasca ceea ce eu ori nu am stiut,ori nu am inteles sau acceptat.
Vor barbati duri ,parsivi,dominatori,mincinosi,violenti verbal si chiar fizic....
Eu nu am nimic din aceste trasaturi "pozitive"(pentru ca asa par in ziua de astazi).Sa nu credeti ca sunt fara personalitate,va inselati amarnic...
In ziua de astazi femeile sunt cele care aleg si nu barbatii.Noi suntem la mana aprecierii femeilor si,daca femeia decide "ce simte" si mai decide si prost(de cele mai multe ori) ,atunci nu putem face absolut nimic,nu putem schimba situatia.Suntem la mana experientei femeii de a decide in functie de criteriile ei de selectie,care depind mult de "ce simt" ele.Arunca vina pe "chimie" caci de parca "chimie" nu ar fi,nimic nu ar exista...
"Chimia" pe care ele o acuza,asa cum o inteleg ele,nu e nimic altceva decat o iluzie,o aparenta cu care se hranesc ele la un moment dat.Asta se traduce la barbati : ori esti brunet si frumos(cel putin la fata,si obligatoriu),ori esti bad boy si le vorbesti ce vor sa auda-deci le minti,ori ai bani si masina si automat si pozitie sociala,criteriu care este de neinlocuit pentru "gusturile" femeii de azi.
Nu mai exista criterii de moralitate de care femeia ar trebui sa tina cont cand selecteaza barbatul,nu mai tin cont de faptul si nu le mai intereseaza altceva decat parvenirea lor pe orice plan.A devenit de un egoism ingrozitor si totul se invarte in functie de nevoile pe care "ea" le are.Nevoile barbatilor nu mai conteaza pentru ele.Aceste nevoi ale barbatilor pot fi "cumparate" si satisfacute prin pozitia sociala pe care cei mai multi nu au ajuns pe picioarele lor (dar asta nu e important pentru majoritatea femeilor).
Ce mai conteaza ca eu stiu sa respect femeia,ca am moralitate si principii...Barbati romantici sau "slabi" ca mine nu mai sunt apreciati de femeile "emancipate" de azi.Sau poate ca am moralitate si principii sau sunt "slab", poate din cauza asta nu sunt "in top" nu-i asa?Un barbat "puternic" azi este barbatul imoral,pervers si parsiv,deci mincinos si egoist,violent si instinctiv.Acesta este barbatul pe care multe femei il adora.Ori,eu nu am niciuna din aceste criterii dupa care multe femei se dau in vant...Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile! Si mai e un amanunt...Sunt profesor de profesie si mai locuiesc si la tara...In schimb vorbesc 2 limbi straine si am calatorit deja pe cateva continente...Insa nu sunt casatorit ,am o fetita de 4 ani si este sensul meu in viata la ora aceasta...

bache_marcel@yahoo.com




Sa stii si tu ca vremurile in care cuvantul barbatului era lege au apus!Si asta pt ca si noi femeile avem dreptul de a avea ceea ce ne dorim.Si exista multi barbati care se poarta frumos si respecta femeia la fel cum exista si femei care nu sunt interesate doar de aspecte superficiale.Ai o problema cu femeile.TRATEAZA-TE!suferi de misoginism!
deea_20
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:13
De la: lynx, la data 2009-04-25 16:10:54Khatara

Eeeeee.asa da...te recunosc...intr-adevar ,esti scorpie ....pana la capat...Multumesc lui Dumnezeu ca sunt singur ,mai bine asa decat cu o perversa ca tine..Hai da-i drumu' la cotet ....ca ma plictisesti...
]

Scorpiile nu stau in cotet, domnul profesor, ci pe perne de puf. Dar n-ai de unde sti. E bine ca-ti palce singur, ca asa si o sa ramani. fii linistit, nu m-as uita la tine nici daca mi-ar lua casa foc iar matale ai fi singurul din jur cu o vezica plina.
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:16
Lynx am si eu o intrebare pt tine daca tot te bati ca stii 2 lb straine si esti profesor
I-a ilumineaza-ma si pe mine cine a scris The last Duchess , si Lady of shalott asa pt cultura mea generala ca tot te bati cu pumni in piept ca esti" professor" si vb 2 lb straine , daca le vb la nvel de strada mda imi dau seama ce profesor esti
blue07scorpion
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:17
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-25 16:09:02
De la: lynx, la data 2009-04-25 16:02:40Taticutu'....pan' la urma ce sex zici matale ca ai?Da' totusi iti raspund,k vad k te mananca...si pe tine..

Nu -i nevoie sa vad nici o poza mai baiatule(sau fato, ca nu stiu inca).Eu am inteles inca de la bun inceput cu cine stau de vorba...DA' CE CREZI TU ,CA IO SUNT CA TINE ,bre ,SA MA INTERESEZE DOAR ASPECTU' EXTERIOR? In timp ce tu esti preocupat doar de aspectul femeii de la suprafata ,eu ,si chiar daca se crede frumoasa,tot sunt capabil sa o vad dincolo de aparente...in timp ce tu esti orbit de acestea...La mine nu merge...la matale da...

atunci de ce nu poti discuta cu un om pana nu-i vezi fata???

lynx asta precis e unul din destepti care zic ca prima oara la o fata vad bunatatea sau rautatea din ea
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:17
ps. Dupa ce ma intorc de la bedminton, o sa ma amuz aratandu-ti cat de bine stii limba romana.
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:18
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-25 16:17:35Lynx am si eu o intrebare pt tine daca tot te bati ca stii 2 lb straine si esti profesor
I-a ilumineaza-ma si pe mine cine a scris The last Duchess , si Lady of shalott asa pt cultura mea generala ca tot te bati cu pumni in piept ca esti" professor" si vb 2 lb straine , daca le vb la nvel de strada mda imi dau seama ce profesor esti


Aaaa, That's my last Duchess painted on the wall, Looking as if she were alive. Imi place poezia asta mult.
Kathara
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:19
De la: lynx, la data 2009-04-25 16:02:40Taticutu'....pan' la urma ce sex zici matale ca ai?Da' totusi iti raspund,k vad k te mananca...si pe tine..

Nu -i nevoie sa vad nici o poza mai baiatule(sau fato, ca nu stiu inca).Eu am inteles inca de la bun inceput cu cine stau de vorba...DA' CE CREZI TU ,CA IO SUNT CA TINE ,bre ,SA MA INTERESEZE DOAR ASPECTU' EXTERIOR? In timp ce tu esti preocupat doar de aspectul femeii de la suprafata ,eu ,si chiar daca se crede frumoasa,tot sunt capabil sa o vad dincolo de aparente...in timp ce tu esti orbit de acestea...La mine nu merge...la matale da...

nu stiam ca sunt taicatu , dar daca zici tu
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:20
Asa e Kathy sper ca nu deranjez ca zic asa :) da shhhhttt , ca se prinde asa zisul domn Professor si mie imi place da mna bine mai am si altele :P da sa il vedem ce si cum
blue07scorpion
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:23
blue07scorpion

Mai baiatule ,vad ca nu prea pricepi,se vede ca nici tu nu "bati prea departe",in nici un caz,nu mai departe decat prietenii tai de pe lista...

Stii ce?Ce scoala ai tu,scoala vietii doar?Ca din cauza asta cred eu ca nu intelegi...Nu traiesc pentru a ma certa...domnule ascuns...eu traiesc si ma respect la nivelul la care sunt...oameni ca tine traiesc la nivelul la care le place sa creada ca sunt ,intelegi tu? Stii cum se constata diferenta? prin dovezi!si prin dovezi la album,k in alta parte noi nu avem unde sa aratam...TU AI CE CU CE SA DEMONSTREZI CA ESTI CEEA CE ESTI?
Mai prietene imaginar,diferenta nu o fac vorbele mah...la vorbe toti ne credem desptepti...
Si asadar,cand iti convine tie sa spui ca sunt profesor (chiar si incompetent cum iti place tie sa spui)o spui?Ce legatura are calificarea mea cu faptul ca tu decat vorbesti fara sa NE dovedesti nimic??
Mah,tu nu ai nici o valoare pentru mine! Valoarea care sper tu sa o ai este doar pentru prietenii tai din lista ,pentru mine tot un 0 ramai...atat timp cat tu doar vorbesti ,si mai vorbesti si din imaginatie...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:27
sa te prafrazez "mah" iti repet asta nu e site de matrimoniale si de cunoastere in boschetii "mahhhh" omule "mahhhhh" si sa te mai intreb ce inseamna modelul atomului planetar ? "maaaahhhhh" tu stii ce inseamna gravitatia "mahhhh" ? Ahm ? da mi si mie o definite "mahhhhh " atata mahhhhh , dnul zero barat inmultit cu suma coeficientilor de inteligenta la patrat ca sa ma scuze persoanele blonde aveti doar un neuron " mahhhh "
Stii tu ce inseamna genom uman "maaaa" ? ahm ?
Iti repet pt a nu stiu cata oara nu e site de matrimoniale dnule "mahhh " si tu pt mine ca totusi am repesct pt varsta ta esti un zero cand mai inveti toate ceea ce te am intrebat eu + cele 2 opere , mai vbim pana atunci revizuieste-ti comportamentul misoginule , ca toti cei care am scris aici stim mult mai mulat carte decat tine Dnule "mahhhh "
blue07scorpion
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:37
Deea 20.

Aveti dreptul sa aveti ce va doriti...da.Doar sa fiti capabile sa si alegeti corect.
Nu vreau sa te bag in polemica si pe tine.Deja imi ajunge o duzina
uite o parte din ei...

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara

Iti pun o intrebare...Ai citit mesajul numarul unu?Urmareste in pag 1 cine care din astia din lista m-au atacat...Vei intelege apoi ce se intampla...Daca si tu te regasesti in ceea ce a scris Khatara atunci "bine ai venit in club" si pregateste-te de lupta...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:37
blue07scorpion

Hopaaaaa......iti amintesti cumva de ce spunea prof tau de genetica la scoala generala?Mai sa fie...hai ca ai inceput deja sa imi schimb impresia...Cred deja ca prietenii tai din lista te apreciaza ca ai cunostinte...vaste...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:40
De la: Kathara, la data 2009-04-18 18:43:16Din moment ce ai o fetitia, rezulta ca you got some.

Hai sa-ti mai spun eu ce nu e sexy in zia de azi: barbatii care se smiorcaie! Si oricum asta nu e de azi, de ieri, e de la inceputul lumii. O femeie vrea un barbat dur langa ea, ca sa stie ca ea si copiii vor fi protejati.


Sunt perfect de acord cu ea!Dar se pare ca tu prin cuvantul "dur" nu ai inteles ce voia ea sa spuna!Si DA! ma alatur grupului de buna voie si nesilita de nimeni!
Sunt o groaza de papa-lapte in lume!Si de nesimtiti,porci,etc!Dar un barbat adevarat stie cand trebuie sa taca sau sa vorbeasca.
Ca sa ma iau de titlul acestui topic din punctul meu de vedere:Primul baiat de care mi-a placut era blond.Cine a zis ca femeile prefera brunetii?cand mi-am cunoscut actualul iubit m-a atras la el faptul ca era inalt si frumusel.Daca era o aschimodie anemica fii sigur ca nu ma uitam la el!Bad boy este iuby al meu.Fereasca Sfantu' sa il calce cineva pe coada.In rest e cel mai dulce,iar eu nu am ce sa-i reprosez!
Se vb prea mult de faptul ca sufletul conteaza,dar hai sa fim seriosi acum,cate femei si cati barbati stau langa o aratare doar pt ca are suflet frumos?
Cred ca ai avut ceva experiente nefericite cu femeile,dar asta nu inseamna ca toate suntem la fel.Si eu am dat peste cativa ratati dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i cataloghez pe TOTI barbatii in fel si chip!
deea_20
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:53
blue07scorpion

Si ca sa te "prafrazez" asa cum ai zisai matale (nu zic,da' imi place cum suna..) dupa cum vad io ,matale suferi cam mult ca nu ai o diploma,ci doar cunostinte generale (sper) pe care imi dau seama ca nu le folosesti decat pentru matale...Nu e interesant ca nu ai ce face cu aceste cunostinte? hm?Tot ceea ce am acumulat eu pana la ora asta trebuie sa intelegi MATALE ca au legatura directa cu ceea ce fac in "profesia mea de profesor ".Vezi matale? Un profesor nu mai poate decat sa fie calificat...poate prost platit si nemotivat,dar calificat.Matale nu prea ai cu ce te lauda decat cu amintiri de cunostinte pe care nu le folosesti...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:56
Ahaaa...Deci asa sta treaba. Boon. Deci d'aia iti pusesi tu pozele alea cu "drivers license" si alte "calificari". Ca sa scoti tu ochii romanilor prosti care nu fusera "recunoscuti" de englezoi cum ca deh! is mari "calificati". Eu zic sa stai in banca ta, pt daca toti si-ar pune poze cu diferite acte si diplome la profil...ce ne-am face cu atatia destepti?!
amr2009
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:02
Deea 20.

Nu iti doresc decat sa depinda de tine in alegerea pe care o faci! Daca majoritatea femeilor sunt "dure" atunci cam ce barbati ar vrea ele?Fara personalitate prea puternica(ca o aveti voi deja),supusi si ..."sa se lase condusi"? Vezi tu,ori esti parsiv,pervers ori esti prost si fara experienta ca barbat...sa ai de-a face cu femeile...Da' astia din urma nu va plac...Deci prima varianta-parsiv,pervers ati prefera-o (cred eu)doar pt ca va canta voua in struna,va spune ce va place sa auziti,dupa care v-o trage,si apoi se schimba...si culmea...NU STITI DE CE...:)) Nu-i asa ca nu vrei sa te afli acolo? Sincer,eu iti doresc tare ,tare mult sa fii fericita cu alegerea facuta si sa ai noroc .
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:07
Deci prima varianta-parsiv,pervers ati prefera-o (cred eu)doar pt ca va canta voua in struna,va spune ce va place sa auziti,dupa care v-o trage,si apoi se schimba...
zici ca ai 19 ani si esti inca virgin cam asa suna povestea ta
focsa05
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:12
focsa05

Sper k nu vrei sa iti demonstrez cu filmulet porno...ce imi facea tailandeza din fotografii....NU de alta dar o sa devii prea curioasa ...si nu imi plac cei care stau ascunsi...
lynx
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:23
bine draga.. daca iti facea thailandeza... Dar tu de ce esti in stare?
focsa05
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:25
De la: lynx, la data 2009-04-25 17:23:22focsa05

Sper k nu vrei sa iti demonstrez cu filmulet porno...ce imi facea tailandeza din fotografii....NU de alta dar o sa devii prea curioasa ...si nu imi plac cei care stau ascunsi...

Io tare as fi curioasa... Cred ca te invata masajul thailandez si tu ai inteles gresit...
amr2009
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:28
De la: lynx, la data 2009-04-25 17:07:10Deea 20.

Nu iti doresc decat sa depinda de tine in alegerea pe care o faci! Daca majoritatea femeilor sunt "dure" atunci cam ce barbati ar vrea ele?Fara personalitate prea puternica(ca o aveti voi deja),supusi si ..."sa se lase condusi"? Vezi tu,ori esti parsiv,pervers ori esti prost si fara experienta ca barbat...sa ai de-a face cu femeile...Da' astia din urma nu va plac...Deci prima varianta-parsiv,pervers ati prefera-o (cred eu)doar pt ca va canta voua in struna,va spune ce va place sa auziti,dupa care v-o trage,si apoi se schimba...si culmea...NU STITI DE CE...:)) Nu-i asa ca nu vrei sa te afli acolo? Sincer,eu iti doresc tare ,tare mult sa fii fericita cu alegerea facuta si sa ai noroc .


Nu vorbesc in numele tuturor femeilor ca nu am dreptul.Vorbesc numai in numele meu.Imi doream un baiat care sa fie exact ca mine din toate privintele.Iar ceea ce imi lipsea mie sa imi dea el,si invers.Primul prieten l-am avut intr-a 8-a dar aia nu se pune ca i-am dat papucii ca a indraznit sa ma pupe pe obraz. Urmatoarea relatie a tinut 4 ani si l-am lasat si pe el din cauza jocurilor de noroc.Apoi la facultate un coleg dadea semnale ca ar fi vrut sa fim impreuna.In aceeasi perioada l-am cunoscut si pe actualul iubit.Fostul incerca cu disperare sa ne impacam.Deci am avut de ales intre 3 baieti:fostul nu pt ca stiam cum stau treburile,colegul nu pt ca nu eram in totalitate pe aceeasi lungime de unda si i-am dat o sansa actualului.Si nu regret deloc.La inceput era un baiat timid si foarte la locul lui(ceva cam rar in zilele noastre),dar incet incet am ajuns sa-l cunosc si mi-am dat seama ca este exact ca mine.Eu sunt genul care ajut daca este nevoie pe oricine,dar in momentul cand am fost calcata pe coada iese cu scantei...Iar iubitul meu este exact ca mine.Se poarta frumos,nu se da cocos pt ca nici eu nu incerc sa fiu "cocos".Ca o relatie sa mearga trebuie sa existe comunicare.Iar atunci cand parerile devin opuse prin comunicare deschisa se rzolva totul.expresia de baza al relatiei noastre este"impreuna la bine si la rau".Ca femeie daca vedeam caeste genul de macho care se da delicat il trimiteam in origini imediat.Nu am nevoie de unul care sa imi tina partea si atunci cand nu am dreptate.asta deja e semn ca ori nu-i pasa ori este cum spui tu.Sincer,niciodata nu mi-a trebuit un baiat rau.
Din pacate in ziua de azi trebuie sa fi al dracului ca altfel esti luat de prost.Depinde de fiecare in parte cum stie sa arate cine este cu adevarat persoanelor care merita asta!
O intrebare am daca nu te superi.De ce esti singur?Am vazut ca ai o fetita de 4 ani(sa-ti traiasca si sa se faca mare,sanatoasa si frumoasa),dar am dedus ca esti separat de mama ei.
deea_20
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii mint tot timpul? 102 De la: cucumic69 17 Decembrie 2012 18:19
Sa il parasesc sau nu? 29 De la: iris_4_ever 7 Februarie 2010 02:02
Barbatul si femeia, egalitate sau doar un mit? 28 De la: Black_Lips 18 Iunie 2012 08:40
Intrebare pt barbati si femei cae au experimentat tactica ..."indiferenta" 34 De la: sakura_7777777 7 Aprilie 2010 12:22
iubitul meu e prea insistent...nu stiu ce simt pt el 9 De la: deliza20 26 Mai 2010 17:21