Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: iris_4_ever, la data 2009-04-26 05:44:49
De la: lynx, la data 2009-04-25 19:52:20Ha ha ha...

De-ati stii voi ca tailandeza mi-a platit si hotelu...v-ati oftica...Si nu a costat decat vreo...150 de dolari pe noapte...



Mah ne lasi ? si cam ce pana mea hotal fuse ala la doar 150 $ ?

3 stele maxim... adica mediu
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:55
De la: lynx, la data 2009-04-25 19:57:56Dor_a

Ce faci pasarik?Ai fost la un f....i ? Da-o la toti ,k doar e pasarik la tine in chilotei,tu esti "emancipata",da,o dai la cine vrei tu...:)) Si de cate ori vrei si prin ce locuri vrei...
Mai ai vreo gaura neincercata?

Ce mah? O ai mica????

Moama ce-ti pregatesc pe blog
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:58
De la: Lucia1971, la data 2009-04-26 11:31:20Ba vrem, Kathara. Sa il facem sa renunte singur sa mai posteze pe-aici...

initial eu am vrut doar sa-mi spun parerea, acum vreau sa-l batjocoresc pana il fac sa planga in fata pc-ului
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2009 14:01
mai fetelor, voi chiar nu vedeti ca omul acesta vrea de fapt doar atentie, pentru ca in viata lui reala este un frustrat care nu atrage atentia sub nici o forma (pentru ca nu are cu ce si de ce!). pe langa astea e si obsedat de sex, deci un posibil psihopat sexual. vrea doar atentie!
Lulli
Postat pe 26 Aprilie 2009 14:27
De la: cckitty, la data 2009-04-25 21:48:15
De la: SweetDadyD, la data 2009-04-25 21:46:58
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-25 20:21:45Care esti din Buc? Tocmai ce a fost cutremur??? serios vorbesc

eu am scaun in gen balansoar si ma gandeam ce misto , ma da huta blocul
apropo culmea gravitatiei urci cu liftul cobori cu etajul

Mai, e bine ca poti sa faci misto


Dementza bancul!
Chiar, Iry! a fost exact dupa ce am vorbit noi...
A intrat Mucky dupa, si mi-a zis ca a fost cutremur acasa! Cum v-ati distrat?...
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 15:50
“....m-a pus tata sa-i s............... , dupa aceasta ma trimitea sa ma spal pe dinti, in gura si pe maini”. “Faceam asta pina curgea ceva alb...” daca cuvintele de mai sus v;au scarbit,revoltat,repugnat si va simtiti neputinciosi,va rog sa semnati petitia online,nu va ganditi ca oricum nu se v'a intampla nimic,rupeti'va o pauza de tigara,cafea,mai stiu eu ce si semnati'o ! Un vot,unul singur poate face diferenta ! E nevoie de 250.000 de mii. Semnati'o si dati'o la randul vostru mai departe. Sa vada cei din Comisia pentur Coduri ca romaniilor le pasa,le pasa de copiii Romaniei!!!

http://www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html
neea
Postat pe 26 Aprilie 2009 15:51
De la: Luli2, la data 2009-04-26 14:27:52mai fetelor, voi chiar nu vedeti ca omul acesta vrea de fapt doar atentie, pentru ca in viata lui reala este un frustrat care nu atrage atentia sub nici o forma (pentru ca nu are cu ce si de ce!). pe langa astea e si obsedat de sex, deci un posibil psihopat sexual. vrea doar atentie!


Eh, Luli, sigur ca ne dam seama... desi... voia el mai mult, da' nu i-a iesit... Doar ca a cam ramas singurul circ p-aici.... Si... Ne distram si noi... Ce ma amuza cand improasca cu venin!.. Doar ca a devenit repetitiv.... si curand o sa ne plictisim, nu-ti fa probleme....
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 15:54
De la: neea, la data 2009-04-26 15:51:45“....m-a pus tata sa-i s............... , dupa aceasta ma trimitea sa ma spal pe dinti, in gura si pe maini”. “Faceam asta pina curgea ceva alb...” daca cuvintele de mai sus v;au scarbit,revoltat,repugnat si va simtiti neputinciosi,va rog sa semnati petitia online,nu va ganditi ca oricum nu se v'a intampla nimic,rupeti'va o pauza de tigara,cafea,mai stiu eu ce si semnati'o ! Un vot,unul singur poate face diferenta ! E nevoie de 250.000 de mii. Semnati'o si dati'o la randul vostru mai departe. Sa vada cei din Comisia pentur Coduri ca romaniilor le pasa,le pasa de copiii Romaniei!!!

http://www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html


Dumnezeule! CE oroare!
Sunt la munca, dar imediat ce ajung acas' o s-o semnez... Sa speram ca intr-adevar face o diferenta...
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 15:56
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 15:56:49
De la: neea, la data 2009-04-26 15:51:45“....m-a pus tata sa-i s............... , dupa aceasta ma trimitea sa ma spal pe dinti, in gura si pe maini”. “Faceam asta pina curgea ceva alb...” daca cuvintele de mai sus v;au scarbit,revoltat,repugnat si va simtiti neputinciosi,va rog sa semnati petitia online,nu va ganditi ca oricum nu se v'a intampla nimic,rupeti'va o pauza de tigara,cafea,mai stiu eu ce si semnati'o ! Un vot,unul singur poate face diferenta ! E nevoie de 250.000 de mii. Semnati'o si dati'o la randul vostru mai departe. Sa vada cei din Comisia pentur Coduri ca romaniilor le pasa,le pasa de copiii Romaniei!!!

http://www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html


Dumnezeule! CE oroare!
Sunt la munca, dar imediat ce ajung acas' o s-o semnez... Sa speram ca intr-adevar face o diferenta...

dora mama ce mai faci pe aici hai aut si tu lasati omul singur ca acum se enerveaza si isi pune streangul de gat
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:00
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 15:50:15
A intrat Mucky dupa, si mi-a zis ca a fost cutremur acasa! Cum v-ati distrat?...

pai eu am fost la o petrecere apoi si trebuia sa sun lumea, dar cazusera retelele de telefonie mobila... ce mai, o bucurie!

acuma e totul ok...
oricum, pana sa ma duc eu sub tocul usii se si terminase hataneala
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:01
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-26 16:01:43
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 15:50:15
A intrat Mucky dupa, si mi-a zis ca a fost cutremur acasa! Cum v-ati distrat?...

pai eu am fost la o petrecere apoi si trebuia sa sun lumea, dar cazusera retelele de telefonie mobila... ce mai, o bucurie!

acuma e totul ok...
oricum, pana sa ma duc eu sub tocul usii se si terminase hataneala


Hihi! Eu am primit la un moment dat o intreaga filozofeala (cre' ca o mai am, dar e in spaniola, asa ca o sa o pun in cuvintele mele) cum ca ar trebui sa te adapostesti langa o mobila... Nu SUB, ci langa... Ceva cu un triunghi de spatiu in care nu cad daramaturi... De parca eu imi doresc sa raman prinsa sub daramaturi, daca imi cade blocu'n cap... O fi mai bine sa mori sufocat, infometat si insetat decat cu o caramida'n crestet...
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:17
De la: ioana_cristina, la data 2009-04-26 11:33:35STIMATI FORUMISTI RATIONALI SI CU MOBILA DIN MANSARDA IN ORDINE (ADICA TOTI CEI CARE I-ATI DAT PESTE NAS DESCHIZATORULUI DE TOPICE INTELIGENTE SI DE MARE EXCEPTIE),

HAIDETI SA VA SPUN EU CE FACE ACEST LYNX IN VIATA REALA:

E SOMER, STA NUMAI PE NET DE DIMINEATA PANA SEARA SI E DE MESERIE (NU PROFESIE, LA EL SE NUMESTE MESERIE) PROFESOR DE MUZICA. LOCUIESTE UNDEVA LA TARA LANGA PLOIESTI CU MAMA LUI INTR-O CASA SARACACIOASA CU WC IN CURTE, NU ADUCE VENITURI ASA CA TRAIESTE DIN PENSIA MAMEI LUI.
A CANTAT LA VIATA LUI PE LA NUNTI SI BOTEZURI (NU STIU DACA AVEA MANELE IN REPERTORIU, DAR E F POSIBIL AVAND IN VEDERE CE NIVEL ARE), IAR DUPA RELATIA CU MAMA FETITEI LUI SI-A EXERSAT TALENTELE SEXUALE CU 2 TIPE - O RUSOAICA SI O THAILANDEZA AMBELE MARITATE, RELATII CU CARE SE LAUDA PE UNDE APUCA REPREZENTAND UNA DINTRE CELE MAI MARI REALIZARI ALE VIETII LUI.
MAMA COPILULUI LUI I-A INTERZIS SA-SI MAI VADA FETITA SI O FERESTE CUM POATE DE PREZENTA TATALUI. EVIDENT, TATAL NU-NTELEGE DE CE SI O INJURA PE MAMA COPILULUI DE MAMA FOCULUI PT CA, ASA CUM AM OBSERVAT CU TOTII, ASTA E SPORTUL LUI PREFERAT.
ACUM CA V-ATI LAMURIT CAT IL DUCE MINTEA SI CE CARACTER ARE, MAI BINE ZIS NU ARE, VA PROPUN SA-L LASATI SA VORBEASCA SINGUR SI SA-L IGNORATI PT CA E PIERDERE DE TIMP SI ENERGIE SA DISCUTI CU CINEVA CARE NICI MACAR NU STIE SA ... VORBESTE ROMANESTE SI FACE DEZACORDURI CRASE FARA NUMAR FARA NUMAR INTRE SUBIECT SI PREDICAT (AL NAIBII SUBIECTUL ASTA MULTIPLU, TB SA-L ACORZI MEREU CU PREDICATUL SI ASTEA ESTE GRELE IN GRAMATICA LIMBII ROMANE).
ASADAR, AVAND IN VEDERE CA NENEA ASTA NU PRICEPE NIMIC DIN VIATA ASTA SI MAI ARE SI NISTE SINAPSE SCURTCIRCUITATE, VA PROPUN SA NU-L MAI BAGATI IN SEAMA SI SA-L LASATI SA FACA CE STIE EL MAI BINE PE LUMEA ASTA: SA FIE CAMPION LA FRECAT MENTA, LA JIGNIT OAMENI SI LA TURNAT FUNDATIA PT STATUIA PROPRIEI PERSOANE.

Ce tare!!!
amr2009
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:18
De la: yumalai, la data 2009-04-26 16:00:20
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 15:56:49
De la: neea, la data 2009-04-26 15:51:45“....m-a pus tata sa-i s............... , dupa aceasta ma trimitea sa ma spal pe dinti, in gura si pe maini”. “Faceam asta pina curgea ceva alb...” daca cuvintele de mai sus v;au scarbit,revoltat,repugnat si va simtiti neputinciosi,va rog sa semnati petitia online,nu va ganditi ca oricum nu se v'a intampla nimic,rupeti'va o pauza de tigara,cafea,mai stiu eu ce si semnati'o ! Un vot,unul singur poate face diferenta ! E nevoie de 250.000 de mii. Semnati'o si dati'o la randul vostru mai departe. Sa vada cei din Comisia pentur Coduri ca romaniilor le pasa,le pasa de copiii Romaniei!!!

http://www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html


Dumnezeule! CE oroare!
Sunt la munca, dar imediat ce ajung acas' o s-o semnez... Sa speram ca intr-adevar face o diferenta...

dora mama ce mai faci pe aici hai aut si tu lasati omul singur ca acum se enerveaza si isi pune streangul de gat


Misto avatar, Yumalay
Pai ma amuza faza... Noi vorbim intre noi si el spumega... Ma intreb cat timp o sa-i ia sa-si dea seama ca latra la luna
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:20
De la: amr2009, la data 2009-04-26 16:18:42
De la: ioana_cristina, la data 2009-04-26 11:33:35STIMATI FORUMISTI RATIONALI SI CU MOBILA DIN MANSARDA IN ORDINE (ADICA TOTI CEI CARE I-ATI DAT PESTE NAS DESCHIZATORULUI DE TOPICE INTELIGENTE SI DE MARE EXCEPTIE),

HAIDETI SA VA SPUN EU CE FACE ACEST LYNX IN VIATA REALA:

E SOMER, STA NUMAI PE NET DE DIMINEATA PANA SEARA SI E DE MESERIE (NU PROFESIE, LA EL SE NUMESTE MESERIE) PROFESOR DE MUZICA. LOCUIESTE UNDEVA LA TARA LANGA PLOIESTI CU MAMA LUI INTR-O CASA SARACACIOASA CU WC IN CURTE, NU ADUCE VENITURI ASA CA TRAIESTE DIN PENSIA MAMEI LUI.
A CANTAT LA VIATA LUI PE LA NUNTI SI BOTEZURI (NU STIU DACA AVEA MANELE IN REPERTORIU, DAR E F POSIBIL AVAND IN VEDERE CE NIVEL ARE), IAR DUPA RELATIA CU MAMA FETITEI LUI SI-A EXERSAT TALENTELE SEXUALE CU 2 TIPE - O RUSOAICA SI O THAILANDEZA AMBELE MARITATE, RELATII CU CARE SE LAUDA PE UNDE APUCA REPREZENTAND UNA DINTRE CELE MAI MARI REALIZARI ALE VIETII LUI.
MAMA COPILULUI LUI I-A INTERZIS SA-SI MAI VADA FETITA SI O FERESTE CUM POATE DE PREZENTA TATALUI. EVIDENT, TATAL NU-NTELEGE DE CE SI O INJURA PE MAMA COPILULUI DE MAMA FOCULUI PT CA, ASA CUM AM OBSERVAT CU TOTII, ASTA E SPORTUL LUI PREFERAT.
ACUM CA V-ATI LAMURIT CAT IL DUCE MINTEA SI CE CARACTER ARE, MAI BINE ZIS NU ARE, VA PROPUN SA-L LASATI SA VORBEASCA SINGUR SI SA-L IGNORATI PT CA E PIERDERE DE TIMP SI ENERGIE SA DISCUTI CU CINEVA CARE NICI MACAR NU STIE SA ... VORBESTE ROMANESTE SI FACE DEZACORDURI CRASE FARA NUMAR FARA NUMAR INTRE SUBIECT SI PREDICAT (AL NAIBII SUBIECTUL ASTA MULTIPLU, TB SA-L ACORZI MEREU CU PREDICATUL SI ASTEA ESTE GRELE IN GRAMATICA LIMBII ROMANE).
ASADAR, AVAND IN VEDERE CA NENEA ASTA NU PRICEPE NIMIC DIN VIATA ASTA SI MAI ARE SI NISTE SINAPSE SCURTCIRCUITATE, VA PROPUN SA NU-L MAI BAGATI IN SEAMA SI SA-L LASATI SA FACA CE STIE EL MAI BINE PE LUMEA ASTA: SA FIE CAMPION LA FRECAT MENTA, LA JIGNIT OAMENI SI LA TURNAT FUNDATIA PT STATUIA PROPRIEI PERSOANE.

Ce tare!!!



coffeeta
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:21
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-26 12:38:49Lynxule ai picat la intrebarile pe care ti le-am adresat , dnu profesor :))
Asa este Lucia , l-am luat prea tare ca saacu nu stie cu ce se mananca o ampicilina si din ce clasa de medicamente e ,ioana-cristina multumim ca ne ai spus ce si cum , acum sa inteleg ca omul asta traieste pt cearta , si eu ceva anume , daca ai anumite contradictii cu cineva spune si refera-te strict la subiectul inclus , nu bate campii si raspunde la ceea ce te a intrebat , dar se pare ca dnul lynx bat campii si real si virtual pupici luci, heaven si amr, si iris

Sa traiesti!
Intr-adevar dnu Lixn e o cauza pierduta pt noi...Da ma rog...Nici nu ma mai bag k deja mi s-a facut pielea de gainutza cand vad ce tampenii debiteaza. Te pup
amr2009
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:23
De la: yumalai, la data 2009-04-26 12:53:17
De la: lynx, la data 2009-04-26 12:47:17Bravo! Astia da prieteni la nevoie...hai ajutati-va unii pe altii ca vad ca ati cam disparut ....v-ati pierdut in neantul inconstientei?Mai aveti totusi o sansa sa va reabilitati ...prin acceptarea propriilor limite si a ceea ce sunteti ....da...va inteleg,stiu k e greu,dar e calea cea mai sigura sa va acceptati asa cum sunteti...si cine sunteti...:))
Am ajuns la concluzia care o prevedeam...Perversitatea este o boala incurabila de care suferiti voi cam de mult timp...(asa...cam de cand v-ati nascut) :))

Am mai adaugat poze la album....Hai sa va vad...ce drak va mai chinuie memoria....

chiar ca acum ai inceput sa ma chinui si pe mn de ce trebuie sa vezi tu "perversitatea" peste tot si in toti????? de ce trebuia sa deschizi topicul asta???ai obtinut vreo satisfactie pentru ca toata lumea iti sare in cap si la un momendat dat te lasa nu pt ca nu mai are replici ci pt ca ei considera ca mai bine te dai singur cu capul de pereti decat sa te dea ei asa ca mai bine zi tu stop inainte sa iti zicem noi pa

Dragutza mea ..este doar un animalutz mic si necajit. La ce te poti astepta?
amr2009
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:26
De la: amr2009, la data 2009-04-26 16:18:42
De la: ioana_cristina, la data 2009-04-26 11:33:35STIMATI FORUMISTI RATIONALI SI CU MOBILA DIN MANSARDA IN ORDINE (ADICA TOTI CEI CARE I-ATI DAT PESTE NAS DESCHIZATORULUI DE TOPICE INTELIGENTE SI DE MARE EXCEPTIE),

HAIDETI SA VA SPUN EU CE FACE ACEST LYNX IN VIATA REALA:

E SOMER, STA NUMAI PE NET DE DIMINEATA PANA SEARA SI E DE MESERIE (NU PROFESIE, LA EL SE NUMESTE MESERIE) PROFESOR DE MUZICA. LOCUIESTE UNDEVA LA TARA LANGA PLOIESTI CU MAMA LUI INTR-O CASA SARACACIOASA CU WC IN CURTE, NU ADUCE VENITURI ASA CA TRAIESTE DIN PENSIA MAMEI LUI.
A CANTAT LA VIATA LUI PE LA NUNTI SI BOTEZURI (NU STIU DACA AVEA MANELE IN REPERTORIU, DAR E F POSIBIL AVAND IN VEDERE CE NIVEL ARE), IAR DUPA RELATIA CU MAMA FETITEI LUI SI-A EXERSAT TALENTELE SEXUALE CU 2 TIPE - O RUSOAICA SI O THAILANDEZA AMBELE MARITATE, RELATII CU CARE SE LAUDA PE UNDE APUCA REPREZENTAND UNA DINTRE CELE MAI MARI REALIZARI ALE VIETII LUI.
MAMA COPILULUI LUI I-A INTERZIS SA-SI MAI VADA FETITA SI O FERESTE CUM POATE DE PREZENTA TATALUI. EVIDENT, TATAL NU-NTELEGE DE CE SI O INJURA PE MAMA COPILULUI DE MAMA FOCULUI PT CA, ASA CUM AM OBSERVAT CU TOTII, ASTA E SPORTUL LUI PREFERAT.
ACUM CA V-ATI LAMURIT CAT IL DUCE MINTEA SI CE CARACTER ARE, MAI BINE ZIS NU ARE, VA PROPUN SA-L LASATI SA VORBEASCA SINGUR SI SA-L IGNORATI PT CA E PIERDERE DE TIMP SI ENERGIE SA DISCUTI CU CINEVA CARE NICI MACAR NU STIE SA ... VORBESTE ROMANESTE SI FACE DEZACORDURI CRASE FARA NUMAR FARA NUMAR INTRE SUBIECT SI PREDICAT (AL NAIBII SUBIECTUL ASTA MULTIPLU, TB SA-L ACORZI MEREU CU PREDICATUL SI ASTEA ESTE GRELE IN GRAMATICA LIMBII ROMANE).
ASADAR, AVAND IN VEDERE CA NENEA ASTA NU PRICEPE NIMIC DIN VIATA ASTA SI MAI ARE SI NISTE SINAPSE SCURTCIRCUITATE, VA PROPUN SA NU-L MAI BAGATI IN SEAMA SI SA-L LASATI SA FACA CE STIE EL MAI BINE PE LUMEA ASTA: SA FIE CAMPION LA FRECAT MENTA, LA JIGNIT OAMENI SI LA TURNAT FUNDATIA PT STATUIA PROPRIEI PERSOANE.

Ce tare!!! :


Haide mai Ioana, tu nu crezi ca noi ne-am dat seama ce hram poarta? Eu v-am spus 10 pagini in urma ca e prea psihopat sa profeseze Voi insa nu m-ati ascultat... Nu vreau sa zic "v-am zis eu" dar ceva psihologie elementara mai stim si noi...
... desi asta e caz patologic... Da' cui ii pasa...
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:26
Buna ziua tuturor.Sunt nou pe acest site,astrologia nu este un hobby nou pentru mine,dar nu am stiut de existenta acestui site.
Cand am inceput sa constientizez ca totul in viata depinde si de tine,se intampla acum 12 ani.Acum,explicatia pe care o am este foarte clara:totul ne este dat de Dumnezeu atunci cand considera EL si nu atunci cand ne dorim noi.Mi-am dorit prea mult o femeie care sa ma iubeasca,o familie,o casa,un copil dar,de fapt,ceea ce am vrut eu este doar ceea ce altora pur si simplu li s-a dat,fara a depune eforturile materiale si sufletesti pe care eu consider ca le-am depus.
Am 37 de ani si sunt nascut pe 16.06.1971 la Ploiesti,intre orele 3-4 dimineata.Parintii mei inca traiesc(79 si 81 de ani)mama mea m-a nascut cand avea 41 de ani.Locuiesc la tara,sunt prof de muzica si,cand am constientizat unde m-am nascut,singura mare dorinta a devenit aceea sa imi depasesc conditia cu propriile forte.Nu va ganditi ca arat ca un om fara aspiratii mari,pentru ca nu sunt asa...In 1997,sansa a fost de partea mea si,de atunci, am calatorit in multe tari din Europa de nenumarate ori si multi ani la rand...
In 2003 cunosc o femeie care parea sa stie ce vrea de la mine...Dupa o serie de discutii cu ea,am hotarat sa o sprijin material pentru niste cursuri post-liceale pentru asistente medicale,intrucat parea foarte capabila...pana in 22 februarie 2005 cand,dupa 1 an si jumatate de prietenie cu aceasta femeie,mi s-a nascut fetita.Mi-am luat concediu post natal de la Liceul unde predam,pentru ca fosta nu avea serviciu...niciunul din noi nu au fost pregatiti pentru copil...Este unul din acele cazuri in care afli ca nu s-a putut face nimic...Asa a vrut Dumnezeu.EA SI MAMA EI AU STIUT DE FETITA,DAR EU NU AM STIUT PANA IN ZIUA NASTERII!
Intre timp am plecat in Dubai in mai multe contracte,situatia financiara s-a mai imbunatatit dar relatia mea cu mama copilului s-a inrautatit...Desi nu am jignit-o sau batut-o,a plecat singura cu fetita la mama ei,spunandu-mi ca nu mai crede in mine din punct de vedere financiar...Desi nu mai locuia cu mine,am continuat sa o sprijin in scoala cu bani pe care ii trimiteam suplimentar pentru fetita si pentru scoala ei,din proprie initiativa,simtindu-ma vinovat in subconstient pentru partea materiala.Am sponsorizat-o cu bani pt ca eu singur am decis sa incep si sa termin finantarea cursurilor de 3 ani.Muncisem cinstit pentru acei bani si nu ma puteam obisnui cu ideea ca pot pierde banii...macar sa-i facut ei un bine...daca rau tot nu pot face...Nu mai simtea nimic pentru mine femeia asta si nu stiu de ce...nu ii facusem nici un rau..Singurul rau pe care i l-am facut este ca nu am bani...dar am unde locui...Mie imi era greu si pentru fetita...Femeia asta e nascuta pe 23 ianuarie 1979.Pe parcurs am aflat ca zodia asta a varsatorului este o zodie cu foarte multe defecte...Am avut eu ghinion...
In oct 2007 plec in SUA in contract 6 luni iar in luna mai 2008 ma opresc in Anglia.Obtinusem calificarea pentru a preda in Anglia.Dupa interviuri luate la 6 agentii in Anglia,dupa un timp am aflat ca romanii nu au drept de munca in Anglia dar ca ar fi sanse sa ridice restrictiile de munca in ianuarie 2009.Insa criza economica le-a dat motive solide englezilor sa nu faca nici acest pas...
Si iata-ma intr-o scoala de la tara,fara familie,fara copil...Am studiat 3 limbi straine si pot vorbi 2 dintre ele...Se pare ca am gresit undeva,atat timp cat exista si alte cupluri care sunt impreuna,au cate 2 copii si nu neaparat o situatie financiara buna sau casa lor...Eu unde am gresit?
In alta viata?Nu gasesc nici o explicatie...
M-ati putea ajuta voi sa o gasesc macar?Imi este greu...Acum fosta nu ma mai lasa sa imi vad copilul deloc de 3 luni...
Nu stiu...cred ca merit mai mult in aceasta viata...Ma puteti ajuta cu o explicatie?Mi-a fost scris in destin?Imi puteti face astrograma?
Va multumesc mult daca ma puteti ajuta...

coffeeta
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:50

Urmatorul pas e sa intrebe daca avem niste maruntis disponibil
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:55
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 16:55:00
Urmatorul pas e sa intrebe daca avem niste maruntis disponibil


nu , nu avem!
coffeeta
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:58
Coffetta mama , unde ai gasit chestiune asta?
amr2009
Postat pe 26 Aprilie 2009 17:01
De la: amr2009, la data 2009-04-26 17:01:05Coffetta mama , unde ai gasit chestiune asta?

am dat un search
coffeeta
Postat pe 26 Aprilie 2009 17:02
V-am citit , de data asta nu m-am mai distrat pentru ca atunci cand ajungi la concluzia ca cel cu care ,,te certi '' nu e in toate facultatile mintale clar se duce toata distractia .

MI-e mila de el sincer
iris_4_ever
Postat pe 26 Aprilie 2009 17:18
i-o sarit tzandara la domn' profesor... e... la scoala se intampla tot timpu
octty
Postat pe 26 Aprilie 2009 17:20
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-26 17:18:01V-am citit , de data asta nu m-am mai distrat pentru ca atunci cand ajungi la concluzia ca cel cu care ,,te certi '' nu e in toate facultatile mintale clar se duce toata distractia .

MI-e mila de el sincer

Iris, tu esti fata inteligenta, puiutz!
Pai pe limbricul asta iti risipesti tu mila? Fie-ti mila de unul care merita, nu de un vierme care improasca cu badaranii...
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 17:21
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 17:21:21
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-26 17:18:01V-am citit , de data asta nu m-am mai distrat pentru ca atunci cand ajungi la concluzia ca cel cu care ,,te certi '' nu e in toate facultatile mintale clar se duce toata distractia .

MI-e mila de el sincer

Iris, tu esti fata inteligenta, puiutz!
Pai pe limbricul asta iti risipesti tu mila? Fie-ti mila de unul care merita, nu de un vierme care improasca cu badaranii...


Adevarul e ca nici nu stiu cum sa vorbesc cu el
Daca omu a tras concluzia ca stau treaza ca sa-i scriu lui eu ce sa mai zic acum ca deja mi-a inchis gura cu dovada lui de inteligenta

Si chiar mi-e mila de el pt ca tipul se crede superior noua , atata o da inainte cu moralitatea lui incat sunt convinsa ca habar nu are ce inseamna cuvantul asta .....despre femeile perverse ce sa mai zic ca daca ii raspunde o utilizatoare gata a intrat in categoria femeilor perverse ?
iris_4_ever
Postat pe 26 Aprilie 2009 17:49
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-26 17:49:16
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 17:21:21
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-26 17:18:01V-am citit , de data asta nu m-am mai distrat pentru ca atunci cand ajungi la concluzia ca cel cu care ,,te certi '' nu e in toate facultatile mintale clar se duce toata distractia .

MI-e mila de el sincer

Iris, tu esti fata inteligenta, puiutz!
Pai pe limbricul asta iti risipesti tu mila? Fie-ti mila de unul care merita, nu de un vierme care improasca cu badaranii...


Adevarul e ca nici nu stiu cum sa vorbesc cu el
Daca omu a tras concluzia ca stau treaza ca sa-i scriu lui eu ce sa mai zic acum ca deja mi-a inchis gura cu dovada lui de inteligenta

Si chiar mi-e mila de el pt ca tipul se crede superior noua , atata o da inainte cu moralitatea lui incat sunt convinsa ca habar nu are ce inseamna cuvantul asta .....despre femeile perverse ce sa mai zic ca daca ii raspunde o utilizatoare gata a intrat in categoria femeilor perverse ?


Aa, da? Asta a zis? (nu'sh, ca eu - de ceva timp incoace - citesc doar ce scrieti voi, nu si ce debiteaza amaratul ) Moralitate, a? Pai el vorbeste? Ca parca zicea ca i-a plaatit prapadita aia ca sa si-o puna ... Asta da moralitate de mascul... Masculul limbric
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:08
amr, coffetta, dora,irisssssssssssssss, si celelalte , sa parafrazez pe Corneliu Vadim tudor
Limbricullll eeeeeeeee m-ai furat Huaaaaaaaaaaaaaa , hotiiiii , mr lins un geniu neinteles , frecand menta in spatele curtiii
blue07scorpion
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:18
Uaaaaa , iarasi am uitat , fir-ar , ma bate yumalai , ca iara am postat aici ta nauuuu
blue07scorpion
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:20
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-26 18:20:53Uaaaaa , iarasi am uitat , fir-ar , ma bate yumalai , ca iara am postat aici ta nauuuu


A, da? Gata, nu mai postam aici? Mda, si pe mine incepuse sa ma plictiseasca...
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baieti, nu cedati din prima seara !!!!!!! 115 De la: G_I_JOE 11 Martie 2010 09:42
Barbatilor!!! 23 De la: Denver 5 Octombrie 2009 10:56
indragostita de un strain? 6 De la: kudika012024 27 Februarie 2011 20:19
Daca e frumos nu este si destept 27 De la: iacinta 29 Ianuarie 2010 08:03
caut o relatie/casatorie cu o fata din Tulcea sau din tara 2 De la: Bogdan24 7 Iulie 2014 15:59