Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

pai da dora ne intoarcem la topicul nostru :))
blue07scorpion
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:33
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-26 18:33:47pai da dora ne intoarcem la topicul nostru :))


Biine! Io am intrat ca am vazut ca postase Iris si ma gandeam sa o salut.... dupa, ne-am luat cu vorba si am uitat Asa ca refac acum greseala:

Iris, draga mea, pupicei multi si sa-ti fie bine acolo unde esti...

Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:38
gata postul pe blog
... s-ar putea sa-l mai modific, caci nu mi se pare destul de acid...
... sa vedem ce idei imi mai vin....
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:13
De la: lynx, la data 2009-04-26 12:33:22just heaven

Pasarik emancipata!Mi-am tras-o si cu 2 odata si la cuplu...da' probabil ca deja nu e o noutate pt tine...crek esti deja experta...
sigur draga............una era moartea cu,coasa si alta talpa iadului!!!!!! deja vad ca ai viziuni nenica si asculta sfatul meu:cind incepi sa auzi si voci cheama repede salvarea ca nu e de glumit!
FRANNNCE
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:21
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-26 13:58:19
De la: lynx, la data 2009-04-25 19:57:56Dor_a

Ce faci pasarik?Ai fost la un f....i ? Da-o la toti ,k doar e pasarik la tine in chilotei,tu esti "emancipata",da,o dai la cine vrei tu...:)) Si de cate ori vrei si prin ce locuri vrei...
Mai ai vreo gaura neincercata?

Ce mah? O ai mica???? nu e mica...........e mitica...........dar nu-i bai ca are vise erotice .........cu doua

Moama ce-ti pregatesc pe blog
FRANNNCE
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:24
acu vad ca fetele te ignora.........si sper sa maninci rahat pina faci spume la gura!
FRANNNCE
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:26
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-26 19:24:47
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-26 13:58:19
De la: lynx, la data 2009-04-25 19:57:56Dor_a

Ce faci pasarik?Ai fost la un f....i ? Da-o la toti ,k doar e pasarik la tine in chilotei,tu esti "emancipata",da,o dai la cine vrei tu...:)) Si de cate ori vrei si prin ce locuri vrei...
Mai ai vreo gaura neincercata?

Ce mah? O ai mica???? nu e mica...........e mitica...........dar nu-i bai ca are vise erotice .........cu doua

Moama ce-ti pregatesc pe blog


Ce faci, Frannce?
(stai, ca eu citindu-te pe tine, vad ca asta inca se incapataneaza sa se bage in seama cu mine.... Oare cand i-o face "zbang" fisa ca eu cu tampitii nu ma conversez? Eu doar fac haz pe seama lor..
Dor_a
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:30
hey,si mama fetitei tale nu mai face parte din viata ta?de ce?ce sa intamplat? daca te vezi atat de "slab" schimbate.....ce sa zic.....foloseste faptul ca esti destept, si gasesteti ceva de lucru la oras,dute la cumparaturi,schimbati garderopa,fugi la o frizerie schimbati putin lookul....incearca sa cunoasti femei care nu sunt cu nasul pe sus,care nu vor un bad boy cu bani si masina scumpa!!!! :P si,sa sti ca intotdeauna o femeie se schimba si devine o scorpie din cauza unui barbat care sia batut joc de ea ;)
just_me00
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:43
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 18:38:19
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-26 18:33:47pai da dora ne intoarcem la topicul nostru :))


Biine! Io am intrat ca am vazut ca postase Iris si ma gandeam sa o salut.... dupa, ne-am luat cu vorba si am uitat Asa ca refac acum greseala:

Iris, draga mea, pupicei multi si sa-ti fie bine acolo unde esti...



No vezi daca nu m-ai salutat ce ai facut ? Daca ma salutai poate nu ieseam in gradina sa-l privesc pe al cum presteaza la tuns iarba si acum nu as fi arsa toata de soare
SUnt bine Dorule , daca scoatem din calcul faptul ca ma cert cu el din cauza masinii ...eu vreau una normala ( cutie manuala ) iar el crede ca ar fi mai linistit stiindu-ma la doar doua pedale si panaramele alea mici care inca nu au invatat sa foloseasca toaleta


iris_4_ever
Postat pe 27 Aprilie 2009 04:06
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-26 19:21:52 sigur draga............una era moartea cu,coasa si alta talpa iadului!!!!!! :



De unde le-ai scos france ?
iris_4_ever
Postat pe 27 Aprilie 2009 04:09
ANUNT: DE IERI DE LA ORA PRANZULUI PERSONAJUL DE A DESCHIS TOPICUL NU A MAI RASPUNS DE CE??? FOARTE SIMPLU ISI INCARCA BATERIILE TIP 0.9 DAR PT CA SA NE REZISTE E NEVOIE DE DURACEL PANA ATUNCI O SA DOARMA IN SALA DE CLASA CANTANDU-LE ELEVIILOR O ARIE DE STRAUSS
yumy
Postat pe 27 Aprilie 2009 06:19
yupa nu sunt singura buna dimineatza
ralu_zar
Postat pe 27 Aprilie 2009 06:21
De la: ralu_zar, la data 2009-04-27 06:21:33yupa nu sunt singura buna dimineatza

buna dimineatza
yumy
Postat pe 27 Aprilie 2009 06:25
De la: lynx, la data 2009-04-26 12:47:17Bravo! Astia da prieteni la nevoie...hai ajutati-va unii pe altii ca vad ca ati cam disparut ....v-ati pierdut in neantul inconstientei?Mai aveti totusi o sansa sa va reabilitati ...prin acceptarea propriilor limite si a ceea ce sunteti ....da...va inteleg,stiu k e greu,dar e calea cea mai sigura sa va acceptati asa cum sunteti...si cine sunteti...:))
Am ajuns la concluzia care o prevedeam...Perversitatea este o boala incurabila de care suferiti voi cam de mult timp...(asa...cam de cand v-ati nascut) :))

Am mai adaugat poze la album....Hai sa va vad...ce drak va mai chinuie memoria....


cu regret in suflet iti doresc o viata usoara..........stiu ca boala de care suferi e netratabila........(schizofrenia porcina)........imi pare rau ca duci aceasta povara cu tine si in tine.......
sper sa te faci,cat mai rapid bine......sa ne auzim pe acest topic atat de intens ,atat de adanc,atat de animalic...........vreau sa stiu ce viata ai mai dus ,vreau sa cunosc intimitatile tale.....vreau sa stiu tot.......
offf............pacat de boala ta ...poate ca din cauza ei ti s-a schimbat si fizionomia fetei.......sau poate nu...asa te-oi fi nascut........
cat puteam sa invat de la tine.....!!!!!!
iti dau cadou ceva sa citesti.........poate mai ai o sansa sa te tratezi........poate scapi de acest sentiment frustrant ,de acest obstacol(capul)..sa vezi inainte si nu inapoi...........te voi ajuta...imi e mila de un suflet atat de pierdut in acest abis adanc ,conturat de imaginatia ta.........
doar striga help........si voi venii..............

si app..................pasarik emancipata am,u papagal superb........vrei sa faci cunostiinta cu el?

http://www.kudika.ro/articol/relatii/6547/Porcul-din-patul-tau.html
just_heaven
Postat pe 27 Aprilie 2009 08:53
De la: lynx, la data 2009-04-25 21:58:01deea 20

N-ai inteles nimic.Si pe tine te-am pierdut...Poate k nu sunt un tip cu studii,poate doar ma prefac,nu?Poate te-am pacalit si pe tine ca si pe altii...
Apropos....Nu tot perversa te numesti si tu cand incepi intr-un fel topicul si, fara a te jigni eu personal,incepi prin a te balaci prin cuvinte grele ca si ceilalti de pe forum?
SAU SI TU ESTI MASOCHISTA CA SI CEILALTI,ISI PLACE SA FII SPALATA CU INVECTIVE SI ADJECTIVE CA LA SPALATORIE ,EH?
Dar stai cuminte ca m-asteptam ,nu m-ai luat pe nepregatite...Haideti ca imi placeti...voi imi reprosati ca nu imi sta in caracter sa va vorbesc murdar pentru ca meritati,iar eu ma distrez de minune la cat de mult va place MASOCHISMUL...:))


Nu zau?Pai daca te lauzi cu ce nu ai inseamna ca nu ai toate tiglele pe casa!Crezi ca vreuna din fete da 2 bani pe diplomele tale???Mai trebuie si scoala vietii pe langa asta!!!Ti-am pus ca imi exprim parerea din propiul punct de vedere!Si sa stii si tu ca nimeni niciodata nu mi-a spus vreun cuvant urat.Pt ca repect persoanele cu care am de a face si ele la randul lor ma respecta!Iar in relatii,absolut nici un tip nu m-a jignit vreodata.Asa perversa cum ma numesti tu sunt foarte multumita de viata pe care o am.Si nu m-as schimba pt nimic in lume!Crezi ca daca un barbat nu are exact caracterul tau inseamna ca e praf?Afla ca sunt barbati de mii de ori mai buni!!!!Atat eu cat si prietenele mele avem relatii serioase cu baieti de nota 10.Reusim asta pt ca bazele unei relatii sunt increderea,respectul reciproc,comunicarea,sinceritatea si iubirea.Iar noi si iubitii nostri aplicam aceste reguli si ne merge tare bine!Nu imi pasa ca un frustrat ca tine ma numeste perversa.Iar daca masochista inseamna a avea relatia care ti-o doresti cu barbatul iubit atunci eu sunt cea mai mare masochista din lume!!!!Si e atat de bine!!!!
deea_20
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:09
De la: deea_20, la data 2009-04-27 09:09:28
De la: lynx, la data 2009-04-25 21:58:01deea 20

N-ai inteles nimic.Si pe tine te-am pierdut...Poate k nu sunt un tip cu studii,poate doar ma prefac,nu?Poate te-am pacalit si pe tine ca si pe altii...
Apropos....Nu tot perversa te numesti si tu cand incepi intr-un fel topicul si, fara a te jigni eu personal,incepi prin a te balaci prin cuvinte grele ca si ceilalti de pe forum?
SAU SI TU ESTI MASOCHISTA CA SI CEILALTI,ISI PLACE SA FII SPALATA CU INVECTIVE SI ADJECTIVE CA LA SPALATORIE ,EH?
Dar stai cuminte ca m-asteptam ,nu m-ai luat pe nepregatite...Haideti ca imi placeti...voi imi reprosati ca nu imi sta in caracter sa va vorbesc murdar pentru ca meritati,iar eu ma distrez de minune la cat de mult va place MASOCHISMUL...:))


Nu zau?Pai daca te lauzi cu ce nu ai inseamna ca nu ai toate tiglele pe casa!Crezi ca vreuna din fete da 2 bani pe diplomele tale???Mai trebuie si scoala vietii pe langa asta!!!Ti-am pus ca imi exprim parerea din propiul punct de vedere!Si sa stii si tu ca nimeni niciodata nu mi-a spus vreun cuvant urat.Pt ca repect persoanele cu care am de a face si ele la randul lor ma respecta!Iar in relatii,absolut nici un tip nu m-a jignit vreodata.Asa perversa cum ma numesti tu sunt foarte multumita de viata pe care o am.Si nu m-as schimba pt nimic in lume!Crezi ca daca un barbat nu are exact caracterul tau inseamna ca e praf?Afla ca sunt barbati de mii de ori mai buni!!!!Atat eu cat si prietenele mele avem relatii serioase cu baieti de nota 10.Reusim asta pt ca bazele unei relatii sunt increderea,respectul reciproc,comunicarea,sinceritatea si iubirea.Iar noi si iubitii nostri aplicam aceste reguli si ne merge tare bine!Nu imi pasa ca un frustrat ca tine ma numeste perversa.Iar daca masochista inseamna a avea relatia care ti-o doresti cu barbatul iubit atunci eu sunt cea mai mare masochista din lume!!!!Si e atat de bine!!!!

Zii k tare le zici bine...
amr2009
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:13
lumeeeeee...lumeeee....soroooo lumeee....asta lumea in cap si-o luat..si de pe kudica s-o tirat..lumeee ...lumeee...soroooo lumeeee
PS.du-te tareeeeeeeeeeeeeeeee doar dus
coffeeta
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:45
De la: coffeeta, la data 2009-04-27 09:45:18lumeeeeee...lumeeee....soroooo lumeee....asta lumea in cap si-o luat..si de pe kudica s-o tirat..lumeee ...lumeee...soroooo lumeeee
PS.du-te tareeeeeeeeeeeeeeeee doar dus


neatza coffy

cine s-a dus?unde?
donttouch
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:46
De la: donttouch, la data 2009-04-27 09:46:32
De la: coffeeta, la data 2009-04-27 09:45:18lumeeeeee...lumeeee....soroooo lumeee....asta lumea in cap si-o luat..si de pe kudica s-o tirat..lumeee ...lumeee...soroooo lumeeee
PS.du-te tareeeeeeeeeeeeeeeee doar dus


neatza coffy

cine s-a dus?unde?

neatza
initiatorul topicului a fujit
coffeeta
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:53
s-a dus sa predea :)
priest
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:54
neatza fetele doamne ce am mai ras yuma cred ca se incarca sa ne faca fata )) cauta pe wikipedia ce si cum sa aibe pt fiecare un raspuns
blue07scorpion
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:55
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-27 09:55:47neatza fetele doamne ce am mai ras yuma cred ca se incarca sa ne faca fata )) cauta pe wikipedia ce si cum sa aibe pt fiecare un raspuns

stai ca de ieri a inceput sa isi scrie romanul dar cred ca acum are lapsus si nu mai stie cum sa il continue
yumy
Postat pe 27 Aprilie 2009 11:37
De la: coffeeta, la data 2009-04-27 09:45:18lumeeeeee...lumeeee....soroooo lumeee....asta lumea in cap si-o luat..si de pe kudica s-o tirat..lumeee ...lumeee...soroooo lumeeee
PS.du-te tareeeeeeeeeeeeeeeee doar dus

ce surpriza, ce mirare
kitty_krieger
Postat pe 27 Aprilie 2009 13:39
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 19:30:09
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-26 19:24:47
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-26 13:58:19
De la: lynx, la data 2009-04-25 19:57:56Dor_a

Ce faci pasarik?Ai fost la un f....i ? Da-o la toti ,k doar e pasarik la tine in chilotei,tu esti "emancipata",da,o dai la cine vrei tu...:)) Si de cate ori vrei si prin ce locuri vrei...
Mai ai vreo gaura neincercata?

Ce mah? O ai mica???? nu e mica...........e mitica...........dar nu-i bai ca are vise erotice .........cu doua

Moama ce-ti pregatesc pe blog


Ce faci, Frannce?
(stai, ca eu citindu-te pe tine, vad ca asta inca se incapataneaza sa se bage in seama cu mine.... Oare cand i-o face "zbang" fisa ca eu cu tampitii nu ma conversez? Eu doar fac haz pe seama lor..
timpit e prea estetic spus:je pex dire que c'est une grosse merde!
FRANNNCE
Postat pe 27 Aprilie 2009 16:16
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-27 04:09:07
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-26 19:21:52 sigur draga............una era moartea cu,coasa si alta talpa iadului!!!!!! :



De unde le-ai scos france ?
pai cu asemenea mascota irisuco nu poti sa ai pana de imaginatie!
FRANNNCE
Postat pe 27 Aprilie 2009 16:17
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-27 04:06:48
De la: Dor_a, la data 2009-04-26 18:38:19
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-26 18:33:47pai da dora ne intoarcem la topicul nostru :))


Biine! Io am intrat ca am vazut ca postase Iris si ma gandeam sa o salut.... dupa, ne-am luat cu vorba si am uitat Asa ca refac acum greseala:

Iris, draga mea, pupicei multi si sa-ti fie bine acolo unde esti...



No vezi daca nu m-ai salutat ce ai facut ? Daca ma salutai poate nu ieseam in gradina sa-l privesc pe al cum presteaza la tuns iarba si acum nu as fi arsa toata de soare
SUnt bine Dorule , daca scoatem din calcul faptul ca ma cert cu el din cauza masinii ...eu vreau una normala ( cutie manuala ) iar el crede ca ar fi mai linistit stiindu-ma la doar doua pedale si panaramele alea mici care inca nu au invatat sa foloseasca toaleta




Mama, Iris, ce boierie e asta cu cutie automata! (eu, care nu-s mare soferitza, zic mersi de asa inventie...) Ce sa stai sa mesteci in ea continuu? Ca doar nu o sa participi la curse cu ea?... vrei tu sa mergi cu mai mult de 160?
Si daca nu ai intemperii, dar esti in oras (insemnand muulte semafoare) e mult mai usor asa....
Dor_a
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:12
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-27 16:17:31
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-27 04:09:07
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-26 19:21:52 sigur draga............una era moartea cu,coasa si alta talpa iadului!!!!!! :



De unde le-ai scos france ?
pai cu asemenea mascota irisuco nu poti sa ai pana de imaginatie!


Pacat ca a ramas mascota fara internet
iris_4_ever
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:28
O batut vantul si a cazut antena de pe viceul din curte.
Kathara
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:32
De la: Dor_a, la data 2009-04-27 18:12:22
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-27 04:06:48 Mama, Iris, ce boierie e asta cu cutie automata! (eu, care nu-s mare soferitza, zic mersi de asa inventie...) Ce sa stai sa mesteci in ea continuu? Ca doar nu o sa participi la curse cu ea?... vrei tu sa mergi cu mai mult de 160?
Si daca nu ai intemperii, dar esti in oras (insemnand muulte semafoare) e mult mai usor asa....


Sincer , nici eu nu pot spune ca-s super soferita dar nici ca ma atrage cutia automata nu zic
Pai eu pe ce mai tin mana la semafor daca nu am manerul langa mine ?
La ce strazi frumoase au astia e pacat sa nu te joci un pic cu ,cutia manuala
iris_4_ever
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:32
De la: Kathara, la data 2009-04-27 18:32:09O batut vantul si a cazut antena de pe viceul din curte.



io ma gandeam ca a ramas fara bani sa plateasca i-cafe-ul
iris_4_ever
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ghid de folosinta a barbatului 53 De la: _iluzie_ 18 August 2009 09:30
ce parere aveti de barbatii din zodia fecioarei?cum sunt intr-o relatie? 70 De la: sopterean 28 Ianuarie 2016 19:54
50 de motive pentru care merita sa fii barbat!!! OARE???? 11 De la: mitura 20 Septembrie 2009 13:13
Daca ar fi sa alegeti intre un barbat de 30 si un pusti de 23 ce ati alege!?? 104 De la: leo_ 7 Martie 2011 11:38
Caderea parului poate fi stopata!!!! 1 De la: FitzeFitze 5 Ianuarie 2010 01:15