Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-18 18:47:02
De la: Kathara, la data 2009-04-18 18:43:16Din moment ce ai o fetitia, rezulta ca you got some.

Hai sa-ti mai spun eu ce nu e sexy in zia de azi: barbatii care se smiorcaie! Si oricum asta nu e de azi, de ieri, e de la inceputul lumii. O femeie vrea un barbat dur langa ea, ca sa stie ca ea si copiii vor fi protejati.




asa e cum ar fi ca pe langa faptul k smiorcaie ala mik,sa mai smiorcaie si barbatu?... no way!!...

Postat pe 18 Aprilie 2009 19:07
Ce aveti fetelor cu barbatul?Si-a spus si el parerea.....probabil a suferit rau in dragoste Nu toate femeile sunt la fel,deasemenea nici barbatii
ralu_zar
Postat pe 18 Aprilie 2009 20:43
De la: ralu_zar, la data 2009-04-18 20:43:52Ce aveti fetelor cu barbatul?Si-a spus si el parerea.....probabil a suferit rau in dragoste Nu toate femeile sunt la fel,deasemenea nici barbatii

si eu mi-am spus parerea... depre el
kitty_krieger
Postat pe 18 Aprilie 2009 20:56
De la: Kathara, la data 2009-04-18 18:43:16Din moment ce ai o fetitia, rezulta ca you got some.

Hai sa-ti mai spun eu ce nu e sexy in zia de azi: barbatii care se smiorcaie! Si oricum asta nu e de azi, de ieri, e de la inceputul lumii. O femeie vrea un barbat dur langa ea, ca sa stie ca ea si copiii vor fi protejati.


Subscriu si adaug faptul ca ....femeile oricat de cu nasul pe sus or fi ele daca le prinzi in toane bune poti fi cel mai sarac sau urat barbat din lume si una din ele sigur te va dori.

PRoblema consta in modul de abordare si tine si de ce tip de femeie incerci sa cuceresti
E normal ca daca faci curte unei tinere de 19 - 26 de ani sa aiba fumuri/vise/dorinte pe care TU nu i le poti indeplini ( a se citi sa vrea un pui de Banderas nepot al lui Bill Gatess si frate cu Mercedes Benz )

Barbatii ca si femeile au tendinta sa dea vina pe oricine altcineva in afara de ei insusi.
Ce ar fi ca in loc sa te subestimezi sa incepi sa te uiti mai intai la femeile din jurul tau ?
iris_4_ever
Postat pe 19 Aprilie 2009 04:08
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-19 04:08:42
PRoblema consta in modul de abordare si tine si de ce tip de femeie incerci sa cuceresti
E normal ca daca faci curte unei tinere de 19 - 26 de ani sa aiba fumuri/vise/dorinte pe care TU nu i le poti indeplini ( a se citi sa vrea un pui de Banderas nepot al lui Bill Gatess si frate cu Mercedes Benz )

Barbatii ca si femeile au tendinta sa dea vina pe oricine altcineva in afara de ei insusi.
Ce ar fi ca in loc sa te subestimezi sa incepi sa te uiti mai intai la femeile din jurul tau ?


Pai cam asa e....trebuie sa te orientezi, Lynx, catre femei care ti se potrivesc...reusesc pana si ultimii betivani scalambaiati sa gaseasca pe cate cineva si nu reusesti tu care esti profesor si cunosti doua limbi straine? ...ia vezi, ai batut la usa care trebuie?.....eu as pune pariu ca ai incercat numai pe sectorul 19-26 ani sau pe sectorul "ultra fize" ...pai daca are fize normal ca se gandeste ca tu nu ai bani sa ii indeplinesti capriciile si nu se va uita la tine...dar vezi si tu ca pe lumea asta sunt si femei mai modeste, poate mai normale, din punctul unora de vedere, care ar fi fericite langa un profesor....zici ca esti urat si tot repeti, ai fi uimit dar sunt femei care se multumesc sa aibe un SPRIJIN langa ele incat pt. ele nu mai conteaza aspectul fizic
venin
Postat pe 19 Aprilie 2009 11:00
De la: venin, la data 2009-04-19 11:00:00ia vezi, ai batut la usa care trebuie?.....eu as pune pariu ca ai incercat numai pe sectorul 19-26 ani


Si care este problema in sectorul 19-26 ? Sa nu imi spui ca la 26 de ani si o zi esti perfecta, ca si femeie ! :)

In general, persoanele care se multumesc cu putin, la randul lor, nu ofera mai nimic !

Stii ce nu suport eu ? Persoanele care dau vina pe altii pt propriile probleme !

Postat pe 19 Aprilie 2009 12:52
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-19 12:52:59
De la: venin, la data 2009-04-19 11:00:00ia vezi, ai batut la usa care trebuie?.....eu as pune pariu ca ai incercat numai pe sectorul 19-26 ani


Si care este problema in sectorul 19-26 ? Sa nu imi spui ca la 26 de ani si o zi esti perfecta, ca si femeie ! :)

In general, persoanele care se multumesc cu putin, la randul lor, nu ofera mai nimic !

Stii ce nu suport eu ? Persoanele care dau vina pe altii pt propriile probleme !



asa este...care e problema cu fetele intre 19-26??? acum iar au inceput sa generalizeze si vor sa insinueze ca in acest interval de varsta exista numai fitze si imaturitate...
oamenilor,de ce nu v ati facut psihologi,in loc sa freceti menta pe un forum sa spuneti niste aberatii??
stim k asta e o varsta mai "speciala"(19-26) dar chiar nu are legatura cu toata lumea...
Venin,am prietene la 20 de ani virgine,unele incuiate la minte,unele fffffffff la locul lor,unele care inca isi asculta parintii daca le spun "azi nu iesi din casa" ETC!!!! So,probabil exista mai mult decat un baiat care le place,asa k "sectorul 19-26"nu e asa cum il vezi tu...
Si sunt femei la 26 de ani,singure,unele si virgine:)),poate unele vai de steaua lor,care nu au realizat nimik in viatza...si unele care la 20-21-22 de ani sunt pe picioarele lor si multumite de viatza... depinde si cat te duce capu... asa ca,trage tu concluzia!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Aprilie 2009 15:04
eu cred ca a vrut sa agate ceva aici...
dar din moment ce ai o fetita rezultata din sex neprotejat, sau iubire?!
la o femeie cu experienta dai de gandit...
am mai intalnit barbati de care divortau femeile si ei ziceau ca nu din vina lor
fiecare are partea lui de vina, depinde cine rezista mai putin sa mearga mai departe

Postat pe 19 Aprilie 2009 15:40
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-19 15:04:25
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-19 12:52:59
De la: venin, la data 2009-04-19 11:00:00ia vezi, ai batut la usa care trebuie?.....eu as pune pariu ca ai incercat numai pe sectorul 19-26 ani


Si care este problema in sectorul 19-26 ? Sa nu imi spui ca la 26 de ani si o zi esti perfecta, ca si femeie ! :)

In general, persoanele care se multumesc cu putin, la randul lor, nu ofera mai nimic !

Stii ce nu suport eu ? Persoanele care dau vina pe altii pt propriile probleme !



asa este...care e problema cu fetele intre 19-26??? acum iar au inceput sa generalizeze si vor sa insinueze ca in acest interval de varsta exista numai fitze si imaturitate...
oamenilor,de ce nu v ati facut psihologi,in loc sa freceti menta pe un forum sa spuneti niste aberatii??
stim k asta e o varsta mai "speciala"(19-26) dar chiar nu are legatura cu toata lumea...
Venin,am prietene la 20 de ani virgine,unele incuiate la minte,unele fffffffff la locul lor,unele care inca isi asculta parintii daca le spun "azi nu iesi din casa" ETC!!!! So,probabil exista mai mult decat un baiat care le place,asa k "sectorul 19-26"nu e asa cum il vezi tu...
Si sunt femei la 26 de ani,singure,unele si virgine:)),poate unele vai de steaua lor,care nu au realizat nimik in viatza...si unele care la 20-21-22 de ani sunt pe picioarele lor si multumite de viatza... depinde si cat te duce capu... asa ca,trage tu concluzia!!!

ai dreptate!!!

Postat pe 19 Aprilie 2009 15:43
De la: katwoman, la data 2009-04-19 15:43:41
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-19 15:04:25
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-19 12:52:59
De la: venin, la data 2009-04-19 11:00:00ia vezi, ai batut la usa care trebuie?.....eu as pune pariu ca ai incercat numai pe sectorul 19-26 ani


Si care este problema in sectorul 19-26 ? Sa nu imi spui ca la 26 de ani si o zi esti perfecta, ca si femeie ! :)

In general, persoanele care se multumesc cu putin, la randul lor, nu ofera mai nimic !

Stii ce nu suport eu ? Persoanele care dau vina pe altii pt propriile probleme !



asa este...care e problema cu fetele intre 19-26??? acum iar au inceput sa generalizeze si vor sa insinueze ca in acest interval de varsta exista numai fitze si imaturitate...
oamenilor,de ce nu v ati facut psihologi,in loc sa freceti menta pe un forum sa spuneti niste aberatii??
stim k asta e o varsta mai "speciala"(19-26) dar chiar nu are legatura cu toata lumea...
Venin,am prietene la 20 de ani virgine,unele incuiate la minte,unele fffffffff la locul lor,unele care inca isi asculta parintii daca le spun "azi nu iesi din casa" ETC!!!! So,probabil exista mai mult decat un baiat care le place,asa k "sectorul 19-26"nu e asa cum il vezi tu...
Si sunt femei la 26 de ani,singure,unele si virgine:)),poate unele vai de steaua lor,care nu au realizat nimik in viatza...si unele care la 20-21-22 de ani sunt pe picioarele lor si multumite de viatza... depinde si cat te duce capu... asa ca,trage tu concluzia!!!

ai dreptate!!!



mersi...doar am 19 ani si pot sa ma exprim despre aceasta varsta..eu zic ca fitzele fac parte din perioada 15-17 asa
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Aprilie 2009 15:51
Cine dracu a zis ca fetele intre 19-26 ani sunt fitoase??????....numai ca dracu intelegeti!......eu am spus doar ca il banuiesc pe domnu` ca se da la bietele fete de 19-26 de ani (si e normal ca acestea il resping cand se uita la dansul care are vreo 39) ORI, repet ORI se uita la femei cu fize (care pot avea si 40 de ani!....hai ca aberatii scoateti voi, astea care intelegi pe dos toate discutiile!!!
venin
Postat pe 19 Aprilie 2009 17:06
De la: lynx, la data 2009-04-18 15:28:45Nu ma plang si nici nu ma victimizez ! Reusesc sa raman totusi pe picioare chiar daca necazuri am avut cat altii intr-o viata!
De mult,cand aveam vreo 20 si ceva de ani,observam ca desi ma credeam o persoana deosebita,poate chiar si mai speciala decat ceilalti baieti din jurul meu,nu aveam succes la femei la fel cum mi-as fi dorit eu.
Poate eram mai timid,poate fara incredere si experienta,am dat vina pe acestea si, mult timp chiar acceptam ideea ca nu ma pot placea toate femeile...Insa in timp,am realizat ca eu,care ma credeam deosebit,nu vedeam ca gusturile femeilor au evoluat in functie de ce este la moda sau, pur si simplu, femeile de astazi conteaza pe aparente atat de mult incat fara ele nu mai pot trai!Aparente pentru ele inseamna : barbatul sa fie frumos,cu bani si pozitie sociala si sa fie dur,al dracului de dur cu ele...
Ceea ce am vazut eu in timp si ce am constatat, este ca nu am putut tine pasul cu aceste schimbari radicale in conceptia femeilor,schimbari care pe mine m-au dezavantajat complet.
Sunt un tip "acum de moda veche",romantic,sensibil,baiat bun,insusiri care, pentru majoritatea femeilor pragmatice si dure de astazi nu mai sunt la moda si nu mai sunt "pe gustul lor".
Ceea ce stiam eu cu ceva timp in urma este ca barbatul nu trebuie neaparat sa fie frumos dar...se contrazic total intrucat ce vad eu in realitate este ca asta vor in primul rand,si ele nu fac decat cel putin sa recunoasca ceea ce eu ori nu am stiut,ori nu am inteles sau acceptat.
Vor barbati duri ,parsivi,dominatori,mincinosi,violenti verbal si chiar fizic....
Eu nu am nimic din aceste trasaturi "pozitive"(pentru ca asa par in ziua de astazi).Sa nu credeti ca sunt fara personalitate,va inselati amarnic...
In ziua de astazi femeile sunt cele care aleg si nu barbatii.Noi suntem la mana aprecierii femeilor si,daca femeia decide "ce simte" si mai decide si prost(de cele mai multe ori) ,atunci nu putem face absolut nimic,nu putem schimba situatia.Suntem la mana experientei femeii de a decide in functie de criteriile ei de selectie,care depind mult de "ce simt" ele.Arunca vina pe "chimie" caci de parca "chimie" nu ar fi,nimic nu ar exista...
"Chimia" pe care ele o acuza,asa cum o inteleg ele,nu e nimic altceva decat o iluzie,o aparenta cu care se hranesc ele la un moment dat.Asta se traduce la barbati : ori esti brunet si frumos(cel putin la fata,si obligatoriu),ori esti bad boy si le vorbesti ce vor sa auda-deci le minti,ori ai bani si masina si automat si pozitie sociala,criteriu care este de neinlocuit pentru "gusturile" femeii de azi.
Nu mai exista criterii de moralitate de care femeia ar trebui sa tina cont cand selecteaza barbatul,nu mai tin cont de faptul si nu le mai intereseaza altceva decat parvenirea lor pe orice plan.A devenit de un egoism ingrozitor si totul se invarte in functie de nevoile pe care "ea" le are.Nevoile barbatilor nu mai conteaza pentru ele.Aceste nevoi ale barbatilor pot fi "cumparate" si satisfacute prin pozitia sociala pe care cei mai multi nu au ajuns pe picioarele lor (dar asta nu e important pentru majoritatea femeilor).
Ce mai conteaza ca eu stiu sa respect femeia,ca am moralitate si principii...Barbati romantici sau "slabi" ca mine nu mai sunt apreciati de femeile "emancipate" de azi.Sau poate ca am moralitate si principii sau sunt "slab", poate din cauza asta nu sunt "in top" nu-i asa?Un barbat "puternic" azi este barbatul imoral,pervers si parsiv,deci mincinos si egoist,violent si instinctiv.Acesta este barbatul pe care multe femei il adora.Ori,eu nu am niciuna din aceste criterii dupa care multe femei se dau in vant...Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile! Si mai e un amanunt...Sunt profesor de profesie si mai locuiesc si la tara...In schimb vorbesc 2 limbi straine si am calatorit deja pe cateva continente...Insa nu sunt casatorit ,am o fetita de 4 ani si este sensul meu in viata la ora aceasta...

bache_marcel@yahoo.com






Fratele meu ia-le tu pe cele care ti trebuie si sunt asa cum iti doresti tu si lasa mi le mie pe celelalte.....ca nu i pb si ele merita iubite nu????
gratuit89
Postat pe 19 Aprilie 2009 19:58
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-19 12:52:59
Si care este problema in sectorul 19-26 ? Sa nu imi spui ca la 26 de ani si o zi esti perfecta, ca si femeie ! :)

In general, persoanele care se multumesc cu putin, la randul lor, nu ofera mai nimic !

Stii ce nu suport eu ? Persoanele care dau vina pe altii pt propriile probleme !


De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-19 15:04:25
asa este...care e problema cu fetele intre 19-26??? acum iar au inceput sa generalizeze si vor sa insinueze ca in acest interval de varsta exista numai fitze si imaturitate...



Aloooo , fetilliiii nu va mai stresati ca nu e cazul , nu a facut nimeni referire la VOI personal

Eu m-am agatat de sectorul 19 - 26 deoarece am facut legatura intre varsta lui , asteptarile pe care le are de la o femeie si modul cum gandeste.

La 19 - 26 de ani nu prea iti arde de o relatie serioasa asa cum pare sa-si doreasca domnul si nici nu stai sa te uiti la ce suflet frumos are tipul asa ca nu e cazul sa o luati personal

iris_4_ever
Postat pe 20 Aprilie 2009 17:36
De la: lynx, la data 2009-04-18 15:28:45Nu ma plang si nici nu ma victimizez ! Reusesc sa raman totusi pe picioare chiar daca necazuri am avut cat altii intr-o viata!
De mult,cand aveam vreo 20 si ceva de ani,observam ca desi ma credeam o persoana deosebita,poate chiar si mai speciala decat ceilalti baieti din jurul meu,nu aveam succes la femei la fel cum mi-as fi dorit eu.
Poate eram mai timid,poate fara incredere si experienta,am dat vina pe acestea si, mult timp chiar acceptam ideea ca nu ma pot placea toate femeile...Insa in timp,am realizat ca eu,care ma credeam deosebit,nu vedeam ca gusturile femeilor au evoluat in functie de ce este la moda sau, pur si simplu, femeile de astazi conteaza pe aparente atat de mult incat fara ele nu mai pot trai!Aparente pentru ele inseamna : barbatul sa fie frumos,cu bani si pozitie sociala si sa fie dur,al dracului de dur cu ele...
Ceea ce am vazut eu in timp si ce am constatat, este ca nu am putut tine pasul cu aceste schimbari radicale in conceptia femeilor,schimbari care pe mine m-au dezavantajat complet.
Sunt un tip "acum de moda veche",romantic,sensibil,baiat bun,insusiri care, pentru majoritatea femeilor pragmatice si dure de astazi nu mai sunt la moda si nu mai sunt "pe gustul lor".
Ceea ce stiam eu cu ceva timp in urma este ca barbatul nu trebuie neaparat sa fie frumos dar...se contrazic total intrucat ce vad eu in realitate este ca asta vor in primul rand,si ele nu fac decat cel putin sa recunoasca ceea ce eu ori nu am stiut,ori nu am inteles sau acceptat.
Vor barbati duri ,parsivi,dominatori,mincinosi,violenti verbal si chiar fizic....
Eu nu am nimic din aceste trasaturi "pozitive"(pentru ca asa par in ziua de astazi).Sa nu credeti ca sunt fara personalitate,va inselati amarnic...
In ziua de astazi femeile sunt cele care aleg si nu barbatii.Noi suntem la mana aprecierii femeilor si,daca femeia decide "ce simte" si mai decide si prost(de cele mai multe ori) ,atunci nu putem face absolut nimic,nu putem schimba situatia.Suntem la mana experientei femeii de a decide in functie de criteriile ei de selectie,care depind mult de "ce simt" ele.Arunca vina pe "chimie" caci de parca "chimie" nu ar fi,nimic nu ar exista...
"Chimia" pe care ele o acuza,asa cum o inteleg ele,nu e nimic altceva decat o iluzie,o aparenta cu care se hranesc ele la un moment dat.Asta se traduce la barbati : ori esti brunet si frumos(cel putin la fata,si obligatoriu),ori esti bad boy si le vorbesti ce vor sa auda-deci le minti,ori ai bani si masina si automat si pozitie sociala,criteriu care este de neinlocuit pentru "gusturile" femeii de azi.
Nu mai exista criterii de moralitate de care femeia ar trebui sa tina cont cand selecteaza barbatul,nu mai tin cont de faptul si nu le mai intereseaza altceva decat parvenirea lor pe orice plan.A devenit de un egoism ingrozitor si totul se invarte in functie de nevoile pe care "ea" le are.Nevoile barbatilor nu mai conteaza pentru ele.Aceste nevoi ale barbatilor pot fi "cumparate" si satisfacute prin pozitia sociala pe care cei mai multi nu au ajuns pe picioarele lor (dar asta nu e important pentru majoritatea femeilor).
Ce mai conteaza ca eu stiu sa respect femeia,ca am moralitate si principii...Barbati romantici sau "slabi" ca mine nu mai sunt apreciati de femeile "emancipate" de azi.Sau poate ca am moralitate si principii sau sunt "slab", poate din cauza asta nu sunt "in top" nu-i asa?Un barbat "puternic" azi este barbatul imoral,pervers si parsiv,deci mincinos si egoist,violent si instinctiv.Acesta este barbatul pe care multe femei il adora.Ori,eu nu am niciuna din aceste criterii dupa care multe femei se dau in vant...Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile! Si mai e un amanunt...Sunt profesor de profesie si mai locuiesc si la tara...In schimb vorbesc 2 limbi straine si am calatorit deja pe cateva continente...Insa nu sunt casatorit ,am o fetita de 4 ani si este sensul meu in viata la ora aceasta...

bache_marcel@yahoo.com



Ai obtinut ce ti-ai dorit? Ai citit macar doua randuri care sa te lumineze oarecum...?
Sunt si eu curioasa........
ionia
Postat pe 20 Aprilie 2009 17:51
De la: lynx, la data 2009-04-18 15:28:45Nu ma plang si nici nu ma victimizez ! Reusesc sa raman totusi pe picioare chiar daca necazuri am avut cat altii intr-o viata!
De mult,cand aveam vreo 20 si ceva de ani,observam ca desi ma credeam o persoana deosebita,poate chiar si mai speciala decat ceilalti baieti din jurul meu,nu aveam succes la femei la fel cum mi-as fi dorit eu.
Poate eram mai timid,poate fara incredere si experienta,am dat vina pe acestea si, mult timp chiar acceptam ideea ca nu ma pot placea toate femeile...Insa in timp,am realizat ca eu,care ma credeam deosebit,nu vedeam ca gusturile femeilor au evoluat in functie de ce este la moda sau, pur si simplu, femeile de astazi conteaza pe aparente atat de mult incat fara ele nu mai pot trai!Aparente pentru ele inseamna : barbatul sa fie frumos,cu bani si pozitie sociala si sa fie dur,al dracului de dur cu ele...
Ceea ce am vazut eu in timp si ce am constatat, este ca nu am putut tine pasul cu aceste schimbari radicale in conceptia femeilor,schimbari care pe mine m-au dezavantajat complet.
Sunt un tip "acum de moda veche",romantic,sensibil,baiat bun,insusiri care, pentru majoritatea femeilor pragmatice si dure de astazi nu mai sunt la moda si nu mai sunt "pe gustul lor".
Ceea ce stiam eu cu ceva timp in urma este ca barbatul nu trebuie neaparat sa fie frumos dar...se contrazic total intrucat ce vad eu in realitate este ca asta vor in primul rand,si ele nu fac decat cel putin sa recunoasca ceea ce eu ori nu am stiut,ori nu am inteles sau acceptat.
Vor barbati duri ,parsivi,dominatori,mincinosi,violenti verbal si chiar fizic....
Eu nu am nimic din aceste trasaturi "pozitive"(pentru ca asa par in ziua de astazi).Sa nu credeti ca sunt fara personalitate,va inselati amarnic...
In ziua de astazi femeile sunt cele care aleg si nu barbatii.Noi suntem la mana aprecierii femeilor si,daca femeia decide "ce simte" si mai decide si prost(de cele mai multe ori) ,atunci nu putem face absolut nimic,nu putem schimba situatia.Suntem la mana experientei femeii de a decide in functie de criteriile ei de selectie,care depind mult de "ce simt" ele.Arunca vina pe "chimie" caci de parca "chimie" nu ar fi,nimic nu ar exista...
"Chimia" pe care ele o acuza,asa cum o inteleg ele,nu e nimic altceva decat o iluzie,o aparenta cu care se hranesc ele la un moment dat.Asta se traduce la barbati : ori esti brunet si frumos(cel putin la fata,si obligatoriu),ori esti bad boy si le vorbesti ce vor sa auda-deci le minti,ori ai bani si masina si automat si pozitie sociala,criteriu care este de neinlocuit pentru "gusturile" femeii de azi.
Nu mai exista criterii de moralitate de care femeia ar trebui sa tina cont cand selecteaza barbatul,nu mai tin cont de faptul si nu le mai intereseaza altceva decat parvenirea lor pe orice plan.A devenit de un egoism ingrozitor si totul se invarte in functie de nevoile pe care "ea" le are.Nevoile barbatilor nu mai conteaza pentru ele.Aceste nevoi ale barbatilor pot fi "cumparate" si satisfacute prin pozitia sociala pe care cei mai multi nu au ajuns pe picioarele lor (dar asta nu e important pentru majoritatea femeilor).
Ce mai conteaza ca eu stiu sa respect femeia,ca am moralitate si principii...Barbati romantici sau "slabi" ca mine nu mai sunt apreciati de femeile "emancipate" de azi.Sau poate ca am moralitate si principii sau sunt "slab", poate din cauza asta nu sunt "in top" nu-i asa?Un barbat "puternic" azi este barbatul imoral,pervers si parsiv,deci mincinos si egoist,violent si instinctiv.Acesta este barbatul pe care multe femei il adora.Ori,eu nu am niciuna din aceste criterii dupa care multe femei se dau in vant...Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile! Si mai e un amanunt...Sunt profesor de profesie si mai locuiesc si la tara...In schimb vorbesc 2 limbi straine si am calatorit deja pe cateva continente...Insa nu sunt casatorit ,am o fetita de 4 ani si este sensul meu in viata la ora aceasta...

bache_marcel@yahoo.com




Mda...sa zicem ca eu sunt o femeie careia ii place sa determine fenomene si situatii, si nu doar sa se lase in bataia vantului...fiind "profesor de profesie", ma astept sa intelegi...tu ce zici, nu merit sa fiu respectata pentru ca nu ma impresioneaza un barbat ros de complexe si frustrari? pentru ca am ales un barbat care sa fie puternic in sensul ca stie si vrea sa-si asume responsabilitati fara sa caute scuze sau sa se afunde in stereotipuri ieftine, gen "bad boy"?
De unde, in tot ce ai scris, reiese ca tu respecti femeia?

Si apropo, nu e deloc neobisnuit ca o persoana sa cunoasca 2 limbi straine...iti spune una care regreta foarte tare faptul ca acum e in Geneva si din pacate, uneori mai face confuzii intre cuvinte similare in franceza, italiana si spaniola...si elvetienii nu prea vorbesc engleza, asa ca am o problema...
Da' m-ai dat gata cand ne-ai dezvaluit ca ai "calatorit deja pe cateva continente"...

Iarta-mi, te rog, sarcasmul, dar apreciaza sinceritatea...macar eu nu pretind a fi cine nu sunt...lasa-te de scris pe forum, mai bine fugi de-ti cauta romantismul si sensibilitatea...eu n-am vazut urma din ele...si dorm linistita pentru ca stiu ca n-am probleme cu vederea...
corsi_x
Postat pe 21 Aprilie 2009 01:07
De la: lynx, la data 2009-04-18 15:28:45Nu ma plang si nici nu ma victimizez ! Reusesc sa raman totusi pe picioare chiar daca necazuri am avut cat altii intr-o viata!
De mult,cand aveam vreo 20 si ceva de ani,observam ca desi ma credeam o persoana deosebita,poate chiar si mai speciala decat ceilalti baieti din jurul meu,nu aveam succes la femei la fel cum mi-as fi dorit eu.
Poate eram mai timid,poate fara incredere si experienta,am dat vina pe acestea si, mult timp chiar acceptam ideea ca nu ma pot placea toate femeile...Insa in timp,am realizat ca eu,care ma credeam deosebit,nu vedeam ca gusturile femeilor au evoluat in functie de ce este la moda sau, pur si simplu, femeile de astazi conteaza pe aparente atat de mult incat fara ele nu mai pot trai!Aparente pentru ele inseamna : barbatul sa fie frumos,cu bani si pozitie sociala si sa fie dur,al dracului de dur cu ele...
Ceea ce am vazut eu in timp si ce am constatat, este ca nu am putut tine pasul cu aceste schimbari radicale in conceptia femeilor,schimbari care pe mine m-au dezavantajat complet.
Sunt un tip "acum de moda veche",romantic,sensibil,baiat bun,insusiri care, pentru majoritatea femeilor pragmatice si dure de astazi nu mai sunt la moda si nu mai sunt "pe gustul lor".
Ceea ce stiam eu cu ceva timp in urma este ca barbatul nu trebuie neaparat sa fie frumos dar...se contrazic total intrucat ce vad eu in realitate este ca asta vor in primul rand,si ele nu fac decat cel putin sa recunoasca ceea ce eu ori nu am stiut,ori nu am inteles sau acceptat.
Vor barbati duri ,parsivi,dominatori,mincinosi,violenti verbal si chiar fizic....
Eu nu am nimic din aceste trasaturi "pozitive"(pentru ca asa par in ziua de astazi).Sa nu credeti ca sunt fara personalitate,va inselati amarnic...
In ziua de astazi femeile sunt cele care aleg si nu barbatii.Noi suntem la mana aprecierii femeilor si,daca femeia decide "ce simte" si mai decide si prost(de cele mai multe ori) ,atunci nu putem face absolut nimic,nu putem schimba situatia.Suntem la mana experientei femeii de a decide in functie de criteriile ei de selectie,care depind mult de "ce simt" ele.Arunca vina pe "chimie" caci de parca "chimie" nu ar fi,nimic nu ar exista...
"Chimia" pe care ele o acuza,asa cum o inteleg ele,nu e nimic altceva decat o iluzie,o aparenta cu care se hranesc ele la un moment dat.Asta se traduce la barbati : ori esti brunet si frumos(cel putin la fata,si obligatoriu),ori esti bad boy si le vorbesti ce vor sa auda-deci le minti,ori ai bani si masina si automat si pozitie sociala,criteriu care este de neinlocuit pentru "gusturile" femeii de azi.
Nu mai exista criterii de moralitate de care femeia ar trebui sa tina cont cand selecteaza barbatul,nu mai tin cont de faptul si nu le mai intereseaza altceva decat parvenirea lor pe orice plan.A devenit de un egoism ingrozitor si totul se invarte in functie de nevoile pe care "ea" le are.Nevoile barbatilor nu mai conteaza pentru ele.Aceste nevoi ale barbatilor pot fi "cumparate" si satisfacute prin pozitia sociala pe care cei mai multi nu au ajuns pe picioarele lor (dar asta nu e important pentru majoritatea femeilor).
Ce mai conteaza ca eu stiu sa respect femeia,ca am moralitate si principii...Barbati romantici sau "slabi" ca mine nu mai sunt apreciati de femeile "emancipate" de azi.Sau poate ca am moralitate si principii sau sunt "slab", poate din cauza asta nu sunt "in top" nu-i asa?Un barbat "puternic" azi este barbatul imoral,pervers si parsiv,deci mincinos si egoist,violent si instinctiv.Acesta este barbatul pe care multe femei il adora.Ori,eu nu am niciuna din aceste criterii dupa care multe femei se dau in vant...Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile! Si mai e un amanunt...Sunt profesor de profesie si mai locuiesc si la tara...In schimb vorbesc 2 limbi straine si am calatorit deja pe cateva continente...Insa nu sunt casatorit ,am o fetita de 4 ani si este sensul meu in viata la ora aceasta...

bache_marcel@yahoo.com



fete care sa fuga numai dupa bani sunt , la fel cum sunt si cocalari care sa arunce cu bani in stanga si in dreapta ,ce ai zis tu mai sus mi s-a parut ca ai descris un bad boy si un baiat de treaba ce chiar tu zici ca esti , uite sa iti zic o chestie , fetele , femeiele sunt atrase de un barbat , ele vor un barbat adevarat .... , nu un baiatel/ baiat
e adevarat ce ai zis tu :ca sunt atrase de putere, de bani,de faima , de aspect , dar ai uitat o chestie ele mai sunt atrase si de caracter, care este cel mai important (pe care de obciei barbatii il au ), caci restul iti asigura doar o cateva nopti cel mult ..... , iar daca doar asta cauti poti sa le obti mai usor .....
SweetDadyD
Postat pe 22 Aprilie 2009 14:02
De la: corsi_x, la data 2009-04-21 01:07:29
De la: lynx, la data 2009-04-18 15:28:45Nu ma plang si nici nu ma victimizez ! Reusesc sa raman totusi pe picioare chiar daca necazuri am avut cat altii intr-o viata!
bache_marcel@yahoo.com


Mda...sa zicem ca eu sunt o femeie careia ii place sa determine fenomene si situatii, si nu doar sa se lase in bataia vantului...fiind "profesor de profesie", ma astept sa intelegi...tu ce zici, nu merit sa fiu respectata pentru ca nu ma impresioneaza un barbat ros de complexe si frustrari? pentru ca am ales un barbat care sa fie puternic in sensul ca stie si vrea sa-si asume responsabilitati fara sa caute scuze sau sa se afunde in stereotipuri ieftine, gen "bad boy"?
De unde, in tot ce ai scris, reiese ca tu respecti femeia?

Si apropo, nu e deloc neobisnuit ca o persoana sa cunoasca 2 limbi straine...iti spune una care regreta foarte tare faptul ca acum e in Geneva si din pacate, uneori mai face confuzii intre cuvinte similare in franceza, italiana si spaniola...si elvetienii nu prea vorbesc engleza, asa ca am o problema...
Da' m-ai dat gata cand ne-ai dezvaluit ca ai "calatorit deja pe cateva continente"...

Iarta-mi, te rog, sarcasmul, dar apreciaza sinceritatea...macar eu nu pretind a fi cine nu sunt...lasa-te de scris pe forum, mai bine fugi de-ti cauta romantismul si sensibilitatea...eu n-am vazut urma din ele...si dorm linistita pentru ca stiu ca n-am probleme cu vederea...


Corsi, two thumbs up!
Dor_a
Postat pe 22 Aprilie 2009 19:04
De la: Dor_a, la data 2009-04-18 18:20:48On topic: Mie imi plac brunetzii
Singura exceptie de la regula, Brad Pitt... ( )


Scuze, mai e una: Vitas!
Dor_a
Postat pe 22 Aprilie 2009 19:07
Kathara

SweetHappyButterfly

Daca v-ai fi uitat mult mai atent ai fi observat ca exact din capu' locului am specificat ca NU MA PLANG SI NICI NU MA VICTIMIZEZ !!
Sunteti convinse ca ati observat asta??
Mai degraba sunteti puse pe misto-uri ori pe rautati,stiluri care va caracterizeaza,nu-i asa?
Nu stiu dar chiar nu ma surprinde deloc personalitatea voastra,pe care v-o respect indeajuns incat sa nu ma cobor la modul vostru instinctiv de a vedea lucrurile...
Ati observat ca eu sunt destul de transparent si ma etalez cu o poza la avatar?Pai pentru voi e mai usor sa criticati asa,"pe nevazute si sa fugiti"?
Pai haideti sa vedem si ce va poate mintea si probabil ca o sa va spun eu cat mai repede "din ce material sunteti construite",ca dupa cum pareti,mare noroc ati cam avut ca v-ati nascut femei...ca nu v-ar fi fost usor deloc...atat timp cat nu aveti nici macar o poza la avatar...

Khatara ,tu ai doar poze de la Vatican,nu iti vad figura pe acolo,nu de alta dar nu te crede nimeni ca tu ai fost la Roma...Eu as avea ce povesti de prin cate locuri am colindat,insa nu am dispozitia necesara...

SweetHappyButterfly
Doar ce am aruncat o privire pe la pozele tale si imi dau seama ce caracter ai....
Suntem sigur la polul opus...si cand ma gandesc la asta,poi am ce povesti,si putine ar fi calitatile(daca stii cam ce inseamna)pe care le-ai avea...
Stiu...totul la tine e la nivel de instinct si traire pe moment ...nu am nevoie sa imi spui...Insa,iti spun doar un lucru : Avem ceea ce ne dorim.
Eu nu mi-am dorit ceea ce am,din pacate pt mine.Multe din generatiile actuale nu mai stiu ce inseamna principii si respect fata de propria persoana...Eu le am,si nu am avut de unde sa stiu ca eu o sa pierd intr-o asa lume fara reguli...
Sa fii iubita de cine meriti,si nu de cine decizi tu sau doresti.Meritul este unul,decizia si dorinta se schimba...e trecatoare...
lynx
Postat pe 22 Aprilie 2009 19:52
Dor_ a

Iti promit eu ca o sa afisez cat pot de repede (doar pentru tine)fotografii din alea pe care tu le-ai afisat pe la album...cu Dubai(Burj-al-Arab) si nu mai stiu eu ce peisaje din Dubai in Emirate.Cred ca e bine sa stii ca chiar nu am vrut sa imi fac fotografii cum tu le-ai facut cu hotelul Burj-al-Arab,lucru pe care vad ca il lasi sa se vada foarte pregnant...Nu de alta dar tu,fata de postarea mea de mai inainte,parca chiar vrei sa aduci si sa imparti impresia ca chiar ai vreun merit in faptul ca te-ai plimbat pe acolo...asa-i?
Cu ce te-ai ocupat tu pe acolo de zici ca cunosti asa de mult locurile?Ti-a facut vreun arab vreo chemare pentru vreo vacanta de vreo saptamana?Cu cheltuieli platite(avion ,hotel si cazare) chiar de el?Cunosc romance,zeci,cunosc motivele din surse cat se poate de sigure(pt ca am fost acolo ani de zile cu munca)ale romancelor care se duceau la curvasarie pe motiv ca pleaca la munca...Acolo munca este foarte grea pentru femeile care vor sa munceasca cinstit,si,crede-ma sunt foarte putine si,si alea sunt chelnerite sau femei de serviciu sau cine stie ce...Am cantat acolo ca muzician in hoteluri de lux in Abu-Dhabi,Fujairah,Dubai,Sharjah si in statul Oman.
Am fotografii din alea pe care tu le-ai postat la album cu miile...
Si inca un amanunt pe care te rog sa nu il uiti...Nu doar ca cunosc 3 limbi straine,eu chiar vorbesc 2 din ele...Si stii ce m-a deranjat ? Faptul ca tu,in ignoranta ce te caracterizeaza de fel,ori sub masca fizicului tau care te-a ajutat in viata asta pana acum si de care tu profiti cu buna stiinta,asta fiind poate marele tau noroc in viata , ori ,tu chiar ai dus lipsa de profesori fara vocatie in scoala pe care ai absolvit-o ,adica ai o impresie foarte proasta despre profesorii din Romania,lucru de care nu sunt eu vinovat,si pe care nu mi-l asum.

Si,ca dovada sa fie cat se poate de credibila pentru tine,o sa te rog sa vezi la album (nu uita asta)dovada faptului ca sunt calificat ca profesor in Anglia dar nu am drept de munca momentan din cauza restrictiilor de munca pentru romani...
Sa fii inteleapta!

lynx
Postat pe 22 Aprilie 2009 20:19
da sufei rau nu gluma, de te-ai apucat sa te uiti prin profilele fetelor sa le vezi fetele si pe unde s-au preumblat.....

scuze, si mie, ca si restul, mi- sa parut ce de fapt, TE PLANGI si, mai rau, ca nu e decat o incercare patetica de a agata.
kitty_krieger
Postat pe 22 Aprilie 2009 20:24
Haha, Doamne cat de penibil esti .. no wonder you're single. Vezi, si eu stiu o limba straina!

Si mai e o chestie - numai parvenitii tin sa se bata in piept cu ce au facut ei pe unde. Oricum, poate oi fi crezand ca sunt dintr-alea care se trage in poza zambind cu o statuie de-a lui Michelangelo in spate. Ori oi fi vrand sa ma imortalizez langa mormanului Sfantului Petru? Tu asa faci?

En fin, je m'en fiche! (pazea a doua limba).

Dixi.
Kathara
Postat pe 22 Aprilie 2009 20:34
Mamaaaa, ce-o sa-ti faca Dora. Desi, nici sictir nu meriti din partea ei.
Kathara
Postat pe 22 Aprilie 2009 20:42
De la: Kathara, la data 2009-04-22 20:42:47Mamaaaa, ce-o sa-ti faca Dora. Desi, nici sictir nu meriti din partea ei.


Kathara mama, ce naiba sa zic, ca nu am inteles ce vrea de la sufletul meu! E o balmajeala de lautari - arabi - fizic - avioane - lipsa de merit - curvasarie - limbi - fotografii CU MIILE (moama, aici eram latzita de impresie - You could knock me down with a feather - asa mi-a zis mie unul din sponsorii mei de avioane/hoteluri ca se zice )

Da' peste toate stau si ma gandesc - de fapt, treaba m-a lasat holbata de-a dreptul - ce o fi fost in capu' ipochimenului cand s-a gandit ca m-as deranja in viata asta sa ma uit la profilul lui? Par io asa, amatoare de balci?
Dor_a
Postat pe 22 Aprilie 2009 21:34
Cred ca limbile mergeau cu anume curvasaria, vezi, eu m-am prins pe alocuri! Dansul e un lautar filosof, un menestrel al golfului persic (vezi, iar m-am prins!). Noroc cu mine, se vede treaba ca ma conversez mai des cu idiotii, mai le inteleg limba din cand in cand.
Kathara
Postat pe 22 Aprilie 2009 21:38
De la: Kathara, la data 2009-04-22 21:38:12Cred ca limbile mergeau cu anume curvasaria, vezi, eu m-am prins pe alocuri! Dansul e un lautar filosof, un menestrel al golfului persic (vezi, iar m-am prins!). Noroc cu mine, se vede treaba ca ma conversez mai des cu idiotii, mai le inteleg limba din cand in cand.


Pai sa stii! Ai un umor de o factura foarte speciala si o rabdare incredibila! Exemplu: cum o inciti pe dobitoaca aia a lu' ahmedu' de se duce la femei de tare ce-o respecta pe ea...
Dor_a
Postat pe 22 Aprilie 2009 21:54
Kathara
Postat pe 22 Aprilie 2009 21:57
Kathara

SweetHappyButterfly

Daca v-ai fi uitat mult mai atent ai fi observat ca exact din capu' locului am specificat ca NU MA PLANG SI NICI NU MA VICTIMIZEZ !!
Sunteti convinse ca ati observat asta??
Mai degraba sunteti puse pe misto-uri ori pe rautati,stiluri care va caracterizeaza,nu-i asa?
Nu stiu dar chiar nu ma surprinde deloc personalitatea voastra,pe care v-o respect indeajuns incat sa nu ma cobor la modul vostru instinctiv de a vedea lucrurile...
Ati observat ca eu sunt destul de transparent si ma etalez cu o poza la avatar?Pai pentru voi e mai usor sa criticati asa,"pe nevazute si sa fugiti"?
Pai haideti sa vedem si ce va poate mintea si probabil ca o sa va spun eu cat mai repede "din ce material sunteti construite",ca dupa cum pareti,mare noroc ati cam avut ca v-ati nascut femei...ca nu v-ar fi fost usor deloc...atat timp cat nu aveti nici macar o poza la avatar...

Khatara ,tu ai doar poze de la Vatican,nu iti vad figura pe acolo,nu de alta dar nu te crede nimeni ca tu ai fost la Roma...Eu as avea ce povesti de prin cate locuri am colindat,insa nu am dispozitia necesara...

SweetHappyButterfly

Doar ce am aruncat o privire pe la pozele tale si imi dau seama ce caracter ai....
Suntem sigur la polul opus...si cand ma gandesc la asta,poi am ce povesti,si putine ar fi calitatile(daca stii cam ce inseamna)pe care le-ai avea...
Stiu...totul la tine e la nivel de instinct si traire pe moment ...nu am nevoie sa imi spui...Insa,iti spun doar un lucru : Avem ceea ce ne dorim.
Eu nu mi-am dorit ceea ce am,din pacate pt mine.Multe din generatiile actuale nu mai stiu ce inseamna principii si respect fata de propria persoana...Eu le am,si nu am avut de unde sa stiu ca eu o sa pierd intr-o asa lume fara reguli...
Sa fii iubita de cine meriti,si nu de cine decizi tu sau doresti.Meritul este unul,decizia si dorinta se schimba...e trecatoare...

Dor_ a

Iti promit eu ca o sa afisez cat pot de repede (doar pentru tine)fotografii din alea pe care tu le-ai afisat pe la album...cu Dubai(Burj-al-Arab) si nu mai stiu eu ce peisaje din Dubai in Emirate.Cred ca e bine sa stii ca chiar nu am vrut sa imi fac fotografii cum tu le-ai facut cu hotelul Burj-al-Arab,lucru pe care vad ca il lasi sa se vada foarte pregnant...Nu de alta dar tu,fata de postarea mea de mai inainte,parca chiar vrei sa aduci si sa imparti impresia ca chiar ai vreun merit in faptul ca te-ai plimbat pe acolo...asa-i?
Cu ce te-ai ocupat tu pe acolo de zici ca cunosti asa de mult locurile?Ti-a facut vreun arab vreo chemare pentru vreo vacanta de vreo saptamana?Cu cheltuieli platite(avion ,hotel si cazare) chiar de el?Cunosc romance,zeci,cunosc motivele din surse cat se poate de sigure(pt ca am fost acolo ani de zile cu munca)ale romancelor care se duceau la curvasarie pe motiv ca pleaca la munca...Acolo munca este foarte grea pentru femeile care vor sa munceasca cinstit,si,crede-ma sunt foarte putine si,si alea sunt chelnerite sau femei de serviciu sau cine stie ce...Am cantat acolo ca muzician in hoteluri de lux in Abu-Dhabi,Fujairah,Dubai,Sharjah si in statul Oman.
Am fotografii din alea pe care tu le-ai postat la album cu miile...
Si inca un amanunt pe care te rog sa nu il uiti...Nu doar ca cunosc 3 limbi straine,eu chiar vorbesc 2 din ele...Si stii ce m-a deranjat ? Faptul ca tu,in ignoranta ce te caracterizeaza de fel,ori sub masca fizicului tau care te-a ajutat in viata asta pana acum si de care tu profiti cu buna stiinta,asta fiind poate marele tau noroc in viata , ori ,tu chiar ai dus lipsa de profesori fara vocatie in scoala pe care ai absolvit-o ,adica ai o impresie foarte proasta despre profesorii din Romania,lucru de care nu sunt eu vinovat,si pe care nu mi-l asum.

Si,ca dovada sa fie cat se poate de credibila pentru tine,o sa te rog sa vezi la album (nu uita asta)dovada faptului ca sunt calificat ca profesor in Anglia dar nu am drept de munca momentan din cauza restrictiilor de munca pentru romani...Nu ma dau mare asa cum ai vrea tu sa crezi,si,chiar daca ar fi sa-o fac ,as avea cu ce...
Sa fii inteleapta!


lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 00:30
Corsi x

Comentariul pentru Dor a te priveste direct pe tine,regret ca i l-am adresat ei atat timp cat nu mi-a vorbit cum mi-ai vorbit chiat tu.
Dor a daca te aproba pe tine (Corsi x) este logic ca va regasiti in modul de a privi lucrurile...si merita din plin ceea ce am postat acolo si despre dumneaei...

Corsi x : ASTA ESTE COMENTARIUL TAU?

Mda...sa zicem ca eu sunt o femeie careia ii place sa determine fenomene si situatii, si nu doar sa se lase in bataia vantului...fiind "profesor de profesie", ma astept sa intelegi...tu ce zici, nu merit sa fiu respectata pentru ca nu ma impresioneaza un barbat ros de complexe si frustrari? pentru ca am ales un barbat care sa fie puternic in sensul ca stie si vrea sa-si asume responsabilitati fara sa caute scuze sau sa se afunde in stereotipuri ieftine, gen "bad boy"?
De unde, in tot ce ai scris, reiese ca tu respecti femeia?

Si apropo, nu e deloc neobisnuit ca o persoana sa cunoasca 2 limbi straine...iti spune una care regreta foarte tare faptul ca acum e in Geneva si din pacate, uneori mai face confuzii intre cuvinte similare in franceza, italiana si spaniola...si elvetienii nu prea vorbesc engleza, asa ca am o problema...
Da' m-ai dat gata cand ne-ai dezvaluit ca ai "calatorit deja pe cateva continente"...

Iarta-mi, te rog, sarcasmul, dar apreciaza sinceritatea...macar eu nu pretind a fi cine nu sunt...lasa-te de scris pe forum, mai bine fugi de-ti cauta romantismul si sensibilitatea...eu n-am vazut urma din ele...si dorm linistita pentru ca stiu ca n-am probleme cu vederea...

SA NU UITI SA TE UITI PESTE ALBUMUL MEU asa,pentru cultura ta generala,sa vezi k eu chiar probez cine sunt si nu cine pretind ca sunt dar nu sunt...INTELEGI?

SI INCA CEVA FOARTE IMPORTANT PENTRU CEI DE PE FORUM PENTRU A TE LUA IN CALCUL AICI...

AFISEAZA SI TU MACAR O POZA LA AVATAR DACA NU ESTI IN STARE SA AI ALBUM...
SI DUPA ACEEA POTI VORBI iar eu te pot lua in considerare....In rest nu prea ai valoare pe aici...

Si apropo,In Europa calatoresc de vreo 12 ani...inca din 1997 cand am fost in Franta pe timpul vizelor Shengen.Si tot printr-o intamplare faceam confuzia intre cuvinte din 3 limbi tocmai de pe acea vreme...




lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 04:49
Fetelor din ultimele postari (la propriu si la figurat).Sunteti cam orgolioase pentru cat puteti voi sa duceti...Chiar ma dezamagiti...

Eu nu incerc sa agat pe nimeni aici si regret ca mi-am afisat adresa de e-mail pe acolo...
Dar nu e nici o problema ...sunt destul de intelept sa acord prea multa importanta oamenilor care incita si provoaca cum sunteti voi...:))

HAI ,ARATATI-VA SI VOI CU POZE REALE SI NU MAI DATI DIN COLT IN COLT,CA NU VA CREDE NIMENI FARA PROBE...
Eu am asezat destule dovezi acolo la album si lumea de pe forum o sa stie cam cine e impostorul dintre noi...nu-i asa?
Norocul sa va surada pana la capat!
lynx
Postat pe 23 Aprilie 2009 05:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat, va rog , va rog 28 De la: cami_goanga10 10 Aprilie 2010 01:27
un sfat va rog ......diferenta de varsta in dragoste...o problema?! 20 De la: alexia30 13 Decembrie 2009 11:36
nu stiu ce trebuie sa fac acum...oare sunt eu de vina? 19 De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 17:11
barbatul ideal..oare exista??? 180 De la: mamaia22 5 Septembrie 2014 12:37
de ce mint barbatii? 119 De la: kudika084096 19 Noiembrie 2009 22:04