Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

l_diana_c
Postat pe 23 Aprilie 2009 22:08
De la: truelife, la data 2009-04-23 19:05:30
De la: ionia, la data 2009-04-23 18:54:47
De la: Kathara, la data 2009-04-23 18:49:47Draga mea, imi place corectitudinea in gandire. De unde si corectarile. gaseste ironia in postul asta!

Sa inteleg ca cei care gandesc diferit de tine ,nu gandesc bine?
Sper sa nu fii intr-o functie de decizie sau macar sa nu fii vreun judecator ...ca vai mama lor celor ce intra pe mana ta .

cine-i kathara asta pana la urma


True, hai sa iti spun eu, ca noi am mai avut noi o discutie pe tema, si poate am fost eu prea criptica; vorbeam cu cineva pe care-l cunosteam de dinainte, si urmaream o conversatie anterioara.
Kathara e - in primul rand - tanara. Foarte tanara. De aici si lipsa de... diplomatie, cateodata. Acida. Coroziva. Dar - incontestabil - foarte inteligenta. Si nu e nici urata, asa cum zice legenda, ca alea mintoase sunt musai si hade... Viata o s-o mai... flexibilizeze, sunt sigura. Nu e genul care se acreste cu incercarile...
Si tu esti foarte-foarte tanara, si tu mai ai multe de invatat... Incearca (daca poti) sa vezi dincolo de micile (sau marile) intzepaturi (de prea multe ori, unii le cer cu obstinatie), s-ar putea sa fii uimita.

Ca sa revin: e unul pe topicul asta care nu intelege un lucru simplu: nu vorbesc cu penibilii Cu atat mai putin am ceva sa le dovedesc . Si inca si mai putin imi pasa de ce cred cretinii despre mine...
In care univers isi imagineaza el ca una ca mine s-ar uita de doua ori la unul ca el.... Si in care univers un om inteligent si cu bun simtz isi face pozele importante (viata privata, deci) accesibile unor necunoscuti?
Dor_a
Postat pe 23 Aprilie 2009 23:53
De la: Kathara, la data 2009-04-18 18:43:16Din moment ce ai o fetitia, rezulta ca you got some.

Hai sa-ti mai spun eu ce nu e sexy in zia de azi: barbatii care se smiorcaie! Si oricum asta nu e de azi, de ieri, e de la inceputul lumii. O femeie vrea un barbat dur langa ea, ca sa stie ca ea si copiii vor fi protejati.

subscriu!

Postat pe 24 Aprilie 2009 00:23
De la: Dor_a, la data 2009-04-23 23:53:08
De la: truelife, la data 2009-04-23 19:05:30
De la: ionia, la data 2009-04-23 18:54:47
De la: Kathara, la data 2009-04-23 18:49:47Draga mea, imi place corectitudinea in gandire. De unde si corectarile. gaseste ironia in postul asta!

Sa inteleg ca cei care gandesc diferit de tine ,nu gandesc bine?
Sper sa nu fii intr-o functie de decizie sau macar sa nu fii vreun judecator ...ca vai mama lor celor ce intra pe mana ta .

cine-i kathara asta pana la urma


True, hai sa iti spun eu, ca noi am mai avut noi o discutie pe tema, si poate am fost eu prea criptica; vorbeam cu cineva pe care-l cunosteam de dinainte, si urmaream o conversatie anterioara.
Kathara e - in primul rand - tanara. Foarte tanara. De aici si lipsa de... diplomatie, cateodata. Acida. Coroziva. Dar - incontestabil - foarte inteligenta. Si nu e nici urata, asa cum zice legenda, ca alea mintoase sunt musai si hade... Viata o s-o mai... flexibilizeze, sunt sigura. Nu e genul care se acreste cu incercarile...
Si tu esti foarte-foarte tanara, si tu mai ai multe de invatat... Incearca (daca poti) sa vezi dincolo de micile (sau marile) intzepaturi (de prea multe ori, unii le cer cu obstinatie), s-ar putea sa fii uimita.

Ca sa revin: e unul pe topicul asta care nu intelege un lucru simplu: nu vorbesc cu penibilii Cu atat mai putin am ceva sa le dovedesc . Si inca si mai putin imi pasa de ce cred cretinii despre mine...
In care univers isi imagineaza el ca una ca mine s-ar uita de doua ori la unul ca el.... Si in care univers un om inteligent si cu bun simtz isi face pozele importante (viata privata, deci) accesibile unor necunoscuti?

In sfarsit am inteles: da asa este am multe de invatat... multumesc
truelife
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:25
De la: lynx, la data 2009-04-23 04:49:59Corsi x

Comentariul pentru Dor a te priveste direct pe tine,regret ca i l-am adresat ei atat timp cat nu mi-a vorbit cum mi-ai vorbit chiat tu.
Dor a daca te aproba pe tine (Corsi x) este logic ca va regasiti in modul de a privi lucrurile...si merita din plin ceea ce am postat acolo si despre dumneaei...

Corsi x : ASTA ESTE COMENTARIUL TAU?

Mda...sa zicem ca eu sunt o femeie careia ii place sa determine fenomene si situatii, si nu doar sa se lase in bataia vantului...fiind "profesor de profesie", ma astept sa intelegi...tu ce zici, nu merit sa fiu respectata pentru ca nu ma impresioneaza un barbat ros de complexe si frustrari? pentru ca am ales un barbat care sa fie puternic in sensul ca stie si vrea sa-si asume responsabilitati fara sa caute scuze sau sa se afunde in stereotipuri ieftine, gen "bad boy"?
De unde, in tot ce ai scris, reiese ca tu respecti femeia?

Si apropo, nu e deloc neobisnuit ca o persoana sa cunoasca 2 limbi straine...iti spune una care regreta foarte tare faptul ca acum e in Geneva si din pacate, uneori mai face confuzii intre cuvinte similare in franceza, italiana si spaniola...si elvetienii nu prea vorbesc engleza, asa ca am o problema...
Da' m-ai dat gata cand ne-ai dezvaluit ca ai "calatorit deja pe cateva continente"...

Iarta-mi, te rog, sarcasmul, dar apreciaza sinceritatea...macar eu nu pretind a fi cine nu sunt...lasa-te de scris pe forum, mai bine fugi de-ti cauta romantismul si sensibilitatea...eu n-am vazut urma din ele...si dorm linistita pentru ca stiu ca n-am probleme cu vederea...

SA NU UITI SA TE UITI PESTE ALBUMUL MEU asa,pentru cultura ta generala,sa vezi k eu chiar probez cine sunt si nu cine pretind ca sunt dar nu sunt...INTELEGI?

SI INCA CEVA FOARTE IMPORTANT PENTRU CEI DE PE FORUM PENTRU A TE LUA IN CALCUL AICI...

AFISEAZA SI TU MACAR O POZA LA AVATAR DACA NU ESTI IN STARE SA AI ALBUM...
SI DUPA ACEEA POTI VORBI iar eu te pot lua in considerare....In rest nu prea ai valoare pe aici...

Si apropo,In Europa calatoresc de vreo 12 ani...inca din 1997 cand am fost in Franta pe timpul vizelor Shengen.Si tot printr-o intamplare faceam confuzia intre cuvinte din 3 limbi tocmai de pe acea vreme...






Uite ca nu-ti intru in joc, desi eram tentata sa-ti scriu in alta limba decat cea materna...dar, spre deosebire de tine, nu simt nici nevoia de a demonstra ceva si nici nu vreau sa eclipsez pe nimeni cu laudaroseniile...

Ma surprinzi...am crezut ca vei intelege din cele cateva cuvinte pe care le-am postat ca nu prea fac ce se asteapta lumea sa fac, ci ceea ce eu simt si eu vreau...ma repet...imi place sa determin fenomene, nu sa le urmez...si, crede-ma, e mai flatant ca lumea sa te recunoasca dupa ce crezi si spui, decat dupa o galerie intreaga de fotografii...it's more "value added", if you know what I mean...

Cat despre calatorii...Shania Twain are un cantec care se potriveste la fix...incepe cu "That don't impress me much"...

Vad insa ca nu ma contrazici in ceea ce priveste romantismul pe care pana nu demult sustineai ca-l ai...presupun ca intr-un mod tacit, tie caracteristic, imi dai dreptate...

A, inca un lucru...nu se spune "INTELEGI?"...italienii evita sa intrebe "capisci?" si spun "mi sono spiegato?", pentru ca se considera oameni inteligenti, cu capacitatea de a se intelege atunci cand interactioneaza, altfel..."what would be the point in doing it"?

S-ar putea sa razi (sau nu), dar o diploma mai tare decat a ta se ofera celor care fac cursuri de limba engleza in tara si apoi dau examenul la Cambridge (evident, tre' sa si ia acest examen)...I should know, I already have one...intereseaza-te...pe vremea cand am terminat eu Ingineria era o oferta chiar tentanta in universitati...si cu toate astea, nu m-a lovit pana acum nicio nevoie imperioasa de a-i da forja scanerului ca sa dovedesc ca stiu a vorbi limba lui nea' Shakespeare...a fost suficient sa deschid gura...in acest caz, sa tastez un picut...

Ultim comentariu: daca in 1997, din intamplare, faceai confuzie intre cuvinte din 3 limbi, desi nu demult sustineai ca vorbesti doar 2 straine, e de rau...sunt curioasa...cu ce confunzi romana?

Deci......"INTELEGI?"

Never mind, it was a rethorical question.


P.S.: Cer iertare tuturor celor care considera ca nu exista valoare in comentariile mele (si citindu-le, raman dezamagiti) si ii rog politicos sa le ignore. Thank you in advance and best regards.
corsi_x
Postat pe 24 Aprilie 2009 03:41
Corsi x

Meriti sa iti raspund,ca tot m-am hotarat sa nu mai palavragesc cu niste "femei" care nu se respecta,d-astea sunt din ce in ce mai multe in lumea in care traim...

1.Italiana este limba a 3-a studiata.Nu sunt la nivel de literatura cu aceasta.Deci,dupa standardul meu,consider ca nu o stiu.

2.Esti inginera de profesie ?Pai si ce legatura are ingineria ta cu vocatia de dascal pe care eu o am?Aceste vocatii sunt total diferite.Ai reusit sa intri pe piata muncii din UE cu ingineria? Bravo tie,ai avut noroc ca au nevoie de ingineri ! Si in Anglia au nevoie de profesori ,eu am locuit luni de zile in UK,am luat 6 interviuri la agentii diferite,am semnat contracte,insa,nu m-a ajutat conjunctura actuala,avem restrictii de munca in Anglia si nici o agentie nu a putut face nimic pentru mine.

3. Romantismul exista,si exista si il manifest pentru anume tipuri de femei,adica -for your understanding -tot pentru cele romantice...Ce ai vrea tu,sa il afisez si pentru tine?Pai cum naiba?Tu sa fii cum esti iar eu sa fiu romantic?Pai nu am cu cine...capisci?
Ceea ce nu prea pricepi matale este cum naiba pot avea atatea "fetze" ?Nu-i asa? Pai am da,k d-aia am vocatie pedagogica,sa inteleg pe fiecare om la nivelul la care este si sa ii respect personalitatea cu care s-a nascut.Ceea ce in cazul tau inteleg ca este "bataie de cap"(banuiesc),la mine este o distractie...capisci?Ma identific natural cu cine imi seamana,detaliu care tie cu siguranta ti-a scapat,k deh,nu toata lumea are talent la oameni si ,implicit,psihologie,nu?

4.Apropo de ingineri,stiai ca nu sunt unamim recunoscuti ca intelectuali nu?

5.Fotografiile sunt pentru cei care le apreciaza,si nu pentru cei care le contesta.Dar ma rog,poate ca vrei sa ne arati si noua pe forum ceea ce ai vrea tu sa sustii,dar din lipsa de dovezi,e usor doar sa trancani...Tocmai aici fac eu contrastul : Eu nu trancanesc,eu dovedesc-gen poze si documente la album.Alfel eu nu te iau in seama.Si nici ceilalti.Si nu o fac sa ma laud,ci sa argumentez.


FOARTE IMPORTANT pentru cei care mai si citesc pe aici.

EU SUNT EXACT ASA CUM ATI CITIT IN PRIMA MEA POSTARE

DOAR CEI CARE SUNT DIFERITI DE MINE MA FAC SA MA SCHIMB.
DOAR PENTRU CA AM INVATAT CA EI NU MERITA SA FIE TRATATI LA FEL.



lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 05:03
„De mult,cand aveam vreo 20 si ceva de ani,observam ca desi ma credeam o persoana deosebita,poate chiar si mai speciala decat ceilalti baieti din jurul meu,nu aveam succes la femei la fel cum mi-as fi dorit eu.
Poate eram mai timid,poate fara incredere si experienta,am dat vina pe acestea si, mult timp chiar acceptam ideea ca nu ma pot placea toate femeile...Insa in timp,am realizat ca eu,care ma credeam deosebit,nu vedeam ca gusturile femeilor au evoluat in functie de ce este la moda sau, pur si simplu, femeile de astazi conteaza pe aparente atat de mult incat fara ele nu mai pot trai!Aparente pentru ele inseamna : barbatul sa fie frumos,cu bani si pozitie sociala si sa fie dur,al dracului de dur cu ele...
Ceea ce am vazut eu in timp si ce am constatat, este ca nu am putut tine pasul cu aceste schimbari radicale in conceptia femeilor,schimbari care pe mine m-au dezavantajat complet.
Sunt un tip "acum de moda veche",romantic,sensibil,baiat bun,insusiri care, pentru majoritatea femeilor pragmatice si dure de astazi nu mai sunt la moda si nu mai sunt "pe gustul lor".”


Cand vorbesti despre o femeie ,nu generaliza…………..nu stiu ce ai vrut de fapt sa expui aici……….ca esti prea prost sa ai o relatie reala ori cauti mila…………mai baietele o data ce incepi cu acuzatii ca femeia e asa si pe dincolo…..cum dra cu vrei sa se uite la tine? ……..romantic si sensibil esti o laie balaie………iti aduc aminte ca ai jignit mult femeia …..pe un alt topic……..

Bun vad ca tot continui ca boul la poarta noua……….mai pu tza un barbat trebuie sa aprecieze femeia ,sa o iubeasca si sa o respecte ,pe langa tine catarule care nu faci decat sa ne jignesti……si te-o facut muma-ta clarvazator…..eta habar nu aveam ce imi doresc de la un barbat pana nu aparusi tu………
Mi-am adus aminte de un blog de –al meu……..legat de barbati ca tine……..cum dracu sa iti placa „bad boy”….helloooooo ori te-ai trezit acum…..ori esti venit dupa alta planeta…..dar cel mai mult cred ca mai mare catar si misogin ,ca tine .nu mi s-a dat sa intalnesc……..

Ce mai conteaza ca eu stiu sa respect femeia,ca am moralitate si principii...Barbati romantici sau "slabi" ca mine nu mai sunt apreciati de femeile "emancipate" de azi.Sau poate ca am moralitate si principii sau sunt "slab", poate din cauza asta nu sunt "in top" nu-i asa?Un barbat "puternic" azi este barbatul imoral,pervers si parsiv,deci mincinos si egoist,violent si instinctiv.Acesta este barbatul pe care multe femei il adora.Ori,eu nu am niciuna din aceste criterii dupa care multe femei se dau in vant...Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile! Si mai e un amanunt...Sunt profesor de profesie si mai locuiesc si la tara...In schimb vorbesc 2 limbi straine si am calatorit deja pe cateva continente...Insa nu sunt casatorit ,am o fetita de 4 ani si este sensul meu in viata la ora aceasta...”


Mai baiete nu stii sa respecti femeia ,dar stii de unde mi-am dat seama?
Din ce ai scris……….nu ai principii si nici moralitate……..esti impertinent si bun de tinut in cusca…….parsiv…egoist…..lista poate continua……….
App chiar nu dau 2 bani ca stii 2 lb straine si ce profesie ai………….
Din tot ce imi pare rau….e faptul ca ai o fetita…sa iti traiasca…….si mi-e teama ca va ura barbatul………….exemplu ce i-l dai tu!



bun.....hai sa te lamuresc ......linsule .....1----ne dorim un barbat care sa ne iubeasca si sa ne aprecieze,sa ne respecte si normal,viceversa
2--ne dorim un barbat nu blond,nu brunet,nu bad boy(si aici depinde la ce faci referire)-nu violent ,vulgar ,materialist----un barbat al nostru ,baiete,un barbat care ne face sa ne simtim unice.......dar stii vorba aia"fudulul se impauneaza cu calitati si merite iluzorii"
3----daca vii aici si cersesti mila si o faci intr-un mod agresiv si impertinent ,tu chiar crezi ca vreo tipa te baga in seama?
nuuuuuu............helloooooooooo................ingamfatului lauda ii provoaca mare placere .....precum porcului scarpinatul pe burta...amin!
mai am una "lauda de sine nu miroas a bine"-sunt curioasa la tine ce miroase......
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 08:54
Just Heaven

Hai sa iti arunc una pe limba ta ,ca vad ca te mananca si pe tine !

TE BAGI CA MUSCA IN CURUL CALULUI !

Nici macar nu ai avut bunul simt sa citesti toate postarile mele ,sa iti faci o idee generala,apoi sa ai curajul sa postezi aici!

Dar ce sa ii faci,sunt sigur ca esti o frustrata si ai cam avut mari necazuri cu barbatii in viata ta...se vede ca nu te -a respectat de te-a mutilat in halul asta sa ajungi sa scrii un comentariu doar citindu-l pe ultimul !

Fai NEVASTA DE ARMASAR! Vad ca iti plac calutii cam mult ,am vazut cam multi la album!
Dar o poza cu tine nu ai? Nu ne arati si noua fatza macar?

Daca nu am principii si nici moralitate ,poi nu am cum sa le am cu purtatoare de sex feminin ca tine!
Si tu faci parte din categoriile de femei care au avut noroc k s-au nascut cu p...in chiloti?Ca altfel nu reuseau in viata?Ca vad ca ti-ai dezvoltat cam multisor tupeul si vocabularul de carciuma ....ca vorba aia,una educata si o femeie adevarata nu stie sa vorbeasca in termeni din astia...

HAI ARATA-NE SI NOUA O POZA SAU MARS LA COTET,CA ASA MERITA FEMEI CA TINE SA LE TRATEZ!


lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:19
De la: lynx, la data 2009-04-24 10:19:00Just Heaven

Hai sa iti arunc una pe limba ta ,ca vad ca te mananca si pe tine !

TE BAGI CA MUSCA IN CURUL CALULUI !

Nici macar nu ai avut bunul simt sa citesti toate postarile mele ,sa iti faci o idee generala,apoi sa ai curajul sa postezi aici!

Dar ce sa ii faci,sunt sigur ca esti o frustrata si ai cam avut mari necazuri cu barbatii in viata ta...se vede ca nu te -a respectat de te-a mutilat in halul asta sa ajungi sa scrii un comentariu doar citindu-l pe ultimul !

Fai NEVASTA DE ARMASAR! Vad ca iti plac calutii cam mult ,am vazut cam multi la album!
Dar o poza cu tine nu ai? Nu ne arati si noua fatza macar?

Daca nu am principii si nici moralitate ,poi nu am cum sa le am cu purtatoare de sex feminin ca tine!
Si tu faci parte din categoriile de femei care au avut noroc k s-au nascut cu p...in chiloti?Ca altfel nu reuseau in viata?Ca vad ca ti-ai dezvoltat cam multisor tupeul si vocabularul de carciuma ....ca vorba aia,una educata si o femeie adevarata nu stie sa vorbeasca in termeni din astia...

HAI ARATA-NE SI NOUA O POZA SAU MARS LA COTET,CA ASA MERITA FEMEI CA TINE SA LE TRATEZ!





cat de frumos poti vorbi .......doamne ...ma minunez..............
porc ,ca tine nu am intalnit..........
mai baietel,am poze cu mine dar ma poate vedea doar prietenii ,tu nu faci parte din categoria asta.....sunt prea frumoasa

ma amuzi...........mi-a trecut starea urata..............mersi mult................nici nu ma asteptam sa vb frumos ,stiu ce iti taie capul ,din pacate..........am citit tot ce ai postat si inca o data imi demonstrezi ca nu esti capabil de a avea o femeie langa tine..............nu vei avea niciodata,sti de ce?
esti urat la port si urat la vocabular.................ce iese din gura ta te face uratenia intruchipata.......imi pare rau ca mai exista magari ca tine si astazi.....................
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:26
nu te lau de heaven in alta ordine de idei , puteai sa fii mai ok in vocabular lynx
blue07scorpion
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:28
Intotdeauna vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acri.....am citit postarile tuturor....se pare ca domnule Iynx, daca muritorii de rand..nu sunt de acord cu postarea dumitale....ar trebui arsi pe rug,nu?

de asta suntem oameni si suntem diferiti...avem pareri diferite despre un lucru...o persoana...etc...dar asta nu ne da dreptul sa ne impunem parerea cu forta sau si mai rau utilizand cuvinte vulgare....de aici se deduce ca oricata scoala ai avea..te lasi prada nebuniei de moment,furiei...si uiti ca daca vrei sa dovedesti ceva trebuie sa o faci cu multa inteligenta..ca doar..inteligenta spui ca detii, nu?


coffeeta
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:46
Bine i-ai zis lui heaven. Pacat ca n-ai putut sa-i tragi si o palma!
Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:53
De la: Kathara, la data 2009-04-24 10:53:59Bine i-ai zis lui heaven. Pacat ca n-ai putut sa-i tragi si o palma!


putea?
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:54
De la: lynx, la data 2009-04-24 10:19:00Just Heaven

Hai sa iti arunc una pe limba ta ,ca vad ca te mananca si pe tine !

TE BAGI CA MUSCA IN CURUL CALULUI !

Nici macar nu ai avut bunul simt sa citesti toate postarile mele ,sa iti faci o idee generala,apoi sa ai curajul sa postezi aici!

Dar ce sa ii faci,sunt sigur ca esti o frustrata si ai cam avut mari necazuri cu barbatii in viata ta...se vede ca nu te -a respectat de te-a mutilat in halul asta sa ajungi sa scrii un comentariu doar citindu-l pe ultimul !

Fai NEVASTA DE ARMASAR! Vad ca iti plac calutii cam mult ,am vazut cam multi la album!
Dar o poza cu tine nu ai? Nu ne arati si noua fatza macar?

Daca nu am principii si nici moralitate ,poi nu am cum sa le am cu purtatoare de sex feminin ca tine!
Si tu faci parte din categoriile de femei care au avut noroc k s-au nascut cu p...in chiloti?Ca altfel nu reuseau in viata?Ca vad ca ti-ai dezvoltat cam multisor tupeul si vocabularul de carciuma ....ca vorba aia,una educata si o femeie adevarata nu stie sa vorbeasca in termeni din astia...

HAI ARATA-NE SI NOUA O POZA SAU MARS LA COTET,CA ASA MERITA FEMEI CA TINE SA LE TRATEZ!


SICTIR(marca inregistrata Kathara)............................acu ai singur raspunsul neajunsurilor tale!
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:59
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-24 10:59:08
De la: lynx, la data 2009-04-24 10:19:00Just Heaven

Hai sa iti arunc una pe limba ta ,ca vad ca te mananca si pe tine !

TE BAGI CA MUSCA IN CURUL CALULUI !

Nici macar nu ai avut bunul simt sa citesti toate postarile mele ,sa iti faci o idee generala,apoi sa ai curajul sa postezi aici!

Dar ce sa ii faci,sunt sigur ca esti o frustrata si ai cam avut mari necazuri cu barbatii in viata ta...se vede ca nu te -a respectat de te-a mutilat in halul asta sa ajungi sa scrii un comentariu doar citindu-l pe ultimul !

Fai NEVASTA DE ARMASAR! Vad ca iti plac calutii cam mult ,am vazut cam multi la album!
Dar o poza cu tine nu ai? Nu ne arati si noua fatza macar?

Daca nu am principii si nici moralitate ,poi nu am cum sa le am cu purtatoare de sex feminin ca tine!
Si tu faci parte din categoriile de femei care au avut noroc k s-au nascut cu p...in chiloti?Ca altfel nu reuseau in viata?Ca vad ca ti-ai dezvoltat cam multisor tupeul si vocabularul de carciuma ....ca vorba aia,una educata si o femeie adevarata nu stie sa vorbeasca in termeni din astia...

HAI ARATA-NE SI NOUA O POZA SAU MARS LA COTET,CA ASA MERITA FEMEI CA TINE SA LE TRATEZ!


SICTIR(marca inregistrata Kathara)............................acu ai singur raspunsul neajunsurilor tale!


pot spune doar amin!!!!

am o poveste pt tine.....nu ca ai merita-o dar imi face placere sa te balacaresc ......hmmmmmmm......esti prea domestic !!!!
poate intr-o zi ti-o voi spune ..........sa ma amuz nu de alta
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:05
Pt domnul lynx , sau te o chema , in primul rand am citit tot ceea ce s-a scris aici si implicit comentariile tale .In primul tau comment sa postare ai descris sa zic viata ta , bun ok dar sa generalizezi ce si cum si sa dai vina pe chimie pt esecurile tale asta nu e un motiv plauzibil , cat despre ceea ce ai scris ca ai calatorit pe n continente si stii nu stiu cate limbi asta chiar nu ne intereseaza nu suntem agentie matrimoniala sa ti facem portretul al femeii visurilor tale .Bv tie pt fetita ta , si pt faptul ca ai fost afara dar cum zicea si pisicuta razboinca toti putem sa mergem la fel de bine ca si tine afara ,cat despre fatul ca te ai luat de Dor_a hai sa ti spun ceva , in primul rand daca nu o cunostii catusi de putin ai mare tupeu sa faci trimitere la ceea ce a facut ea, calatorii si asa mai departe, si cu albumul de poze mi se pare sincer sa fiu ff jalnic sa ti faci poze ce si cum , tu vezi ca pe noi nu ne intereseaza ce si cum ??? acum serios cat de aiurea ca sa zic in alt context sa fie faptul sa pun poze peste tot , asta nu e site de "buna.ce faci ?? vrei id-ul meu de mess ? " e un site normal , bine fiecare face ce doreste , ca vrea sa si puna poze ok , daca nu nu , nu e regula sa te vada lumea musai pe tine la avatar , aviz ce i-ai zis din nou lui pisi , nu esti Mafalda sa judeci in stanga si in dreapta , si sa dai vina pe femei ca ai tu n esecuri , nu ai dreptul sa ii zici lui heaven "marsh in cotetul tau " pt ca nu o cunosti , m-ai inteles mr lynx ?
Doar pt simplu fapt ca ai asemenea iesiri reiese ce caracter subdezvoltat ai , sa fi profesor , ok , bv tie , aaaa si app si pt simplul fapt ca te ai luat de corsi_x desi nu o cunosc nu ai dreptul sa te iei de ea din nou pt ca nu o cunosti , nu esti X sa tragi la raspundere ce si cum
Si cu asta am incheiat :|
blue07scorpion
Postat pe 24 Aprilie 2009 12:40

Lynx-ule, am fost eu de acord cu tine la ce ai spus in primul post, dar continuarea pe care ai avut-o lasa mult de dorit
sustii ca esti profesor
din cate stiu eu, profesorii nu prea folosesc limbajul pe care il folosesti tu
daca ai ceva de demonstrat, demonstreaza prin raspunsuri inteligente, nu prin jigniri
pozele nu aduc nici o dovada despre inteligenta de care zici ca dispui, si nici diplomele
inteligenta , din cate stiu eu este ceva nativ; si daca stii sa o mai si dezvolti, este foarte ok
dar din postarile tale, nu reiese decat ca tu nu prea ai dezvoltat-o, cel putin asta am inteles eu
eu nu ma cred inteligent sau destept, dar vad ca tu nu prea iti dai seama de ironiile fetelor; sunt ele bagate mai subtil, dar daca le-ai intelege, ai avea un raspuns pe masura, nu doar aceiasi placa , cum ca nu stai de vorba cu cele care nu au poze

uuuuffff, urasc sa scriu asa mult, dar am considerat ca este necesar sa-ti raspund la comentul facut catre mine, si la ceea ce sustii in continuare

un weekend placut tuturor
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:12
blue07scorpion

AM INTELES PERFECT JOCUL SI CAPCANA PE CARE FEMEILE MI-O INTIND PE FORUM.
De ce chiar crezi ca nu am priceput? Stiam de la bun inceput cum o sa fie...

Te uiti te rog la heaven sa vezi ce comentariu a avut la adresa mea?
Cum naiba ai facut de pe-al meu l-ai vazut si pe al ei nu??De ce ma critici pe mine cum ca as fi profesor si nu am dreptul sa vorbesc asa si pe ea nu ??

Pai asa merita,pt ca altfel nu inteleg.Nu ma convinge nimeni cu nimic niciodata in legatura cu ideea asta.
Sunt pregatit psihologic pentru multe surprize ...si cand vin din partea femeilor...cu atat mai interesant ...sa vad si eu cat de departe de ideal poate fi femeia....
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:31
De la: lynx, la data 2009-04-24 13:31:35blue07scorpion

AM INTELES PERFECT JOCUL SI CAPCANA PE CARE FEMEILE MI-O INTIND PE FORUM.
De ce chiar crezi ca nu am priceput? Stiam de la bun inceput cum o sa fie...

Te uiti te rog la heaven sa vezi ce comentariu a avut la adresa mea?
Cum naiba ai facut de pe-al meu l-ai vazut si pe al ei nu??De ce ma critici pe mine cum ca as fi profesor si nu am dreptul sa vorbesc asa si pe ea nu ??

Pai asa merita,pt ca altfel nu inteleg.Nu ma convinge nimeni cu nimic niciodata in legatura cu ideea asta.
Sunt pregatit psihologic pentru multe surprize ...si cand vin din partea femeilor...cu atat mai interesant ...sa vad si eu cat de departe de ideal poate fi femeia....
ai fi avut foarte mult de cistigat daca ai fi raspuns finut .........poate ai fi primit si scuze! sincer nu cunosc multi barbati care jignesc femeile!
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:41
pt Dnul lynx , femeile de pe forum nu iti intind capcane ci doar si au spus parerea ce si cum , si heaven te a intepat exact cu cuvintele tale , si sincer ti ai cam meritat-o , NU AI DREPTUL sa te iei de ea de vreme ce nu o cunosti , intelege mai bine acuma , ca ea ti a raspuns in modul in care ti-a raspuns ok , puteai si u sa pui normal sa "intepi" normal anume in cuvinte cu dublu sens si fara "marsh fa in cotetul tau "
Ti am mai zis mai adineauri puteai sa vb mai ok , o femeie nu se jigneste doar cu o flaora dar aceea numai e jignire :)_
blue07scorpion
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:46
vas 25

De ce ai tu impresia ca nu am inteles ironiile fetelor?

Pai eu am afisat pozele acolo k sa arat cat de destept sunt sau cum?Le-am aratat doar si numai pentru cei care se cred destepti,ataca pe forum din umbra si fara sa le cunoastem identitatea si mai sunt si malitiosi pe cei care sunt la vedere,asa cum sunt eu.
Pai raspunsurile inteligente merg la oameni inteligenti.Cand vezi ca esti atacat de oameni fara moralitate atunci EI NU INTELEG DECAT RASPUNSURI PE ACEEASI LUNGIME DE UNDA.

Ce legatura are faptul ca eu sunt profesor cu asta?Dar ce,nu am voie sa vorbesc asa celor care merita din plin?
Hai sa iti spun ceva : Mare placere imi face sa le arat cine sunt ei cu adevarat !

NU EU VREAU SA LE ARAT CINE SUNT EU.

Stii de ce am postat pozele si documentele mele?Sa dovedesc ca eu nu doar vorbesc asa cum ei fac, eu chiar am si rezultate personale care se dovedesc prin fotografii.
Ei nu au asa ceva,eu nu ii cred! Ei ar dori sa aiba dar nu au cu ce!Singura dovada credibila este chiar fotografia.ASTA E CAUZA PT CARE AM AFISAT POZE.

INCA MA MIR CUM DE MAI AU CURAJUL SA DESCHIDA GURA CAND NIMENI DE PE FORUM NU VEDE NIMIC CONCRET.
Ei nu doar ca nu vor sa afiseze,ei nu au cu ce!Dar stiu sa argumenteze din imaginatie!Ei traiesc in lumea lor,eu traiesc in lumea reala!EU AM FOST,EU AM REZULTATE,
DE CE SE CREDE CA O FAC SA MA LAUD?

lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:47
De la: lynx, la data 2009-04-24 13:31:35blue07scorpion

AM INTELES PERFECT JOCUL SI CAPCANA PE CARE FEMEILE MI-O INTIND PE FORUM.
De ce chiar crezi ca nu am priceput? Stiam de la bun inceput cum o sa fie...

Te uiti te rog la heaven sa vezi ce comentariu a avut la adresa mea?
Cum naiba ai facut de pe-al meu l-ai vazut si pe al ei nu??De ce ma critici pe mine cum ca as fi profesor si nu am dreptul sa vorbesc asa si pe ea nu ??

Pai asa merita,pt ca altfel nu inteleg.Nu ma convinge nimeni cu nimic niciodata in legatura cu ideea asta.
Sunt pregatit psihologic pentru multe surprize ...si cand vin din partea femeilor...cu atat mai interesant ...sa vad si eu cat de departe de ideal poate fi femeia....


dragul meu..aici nu suntem la gradinitza..ia uite ce a facut si ce a zis heaven...iar daca vrei sa stii inteligent nu esti deloc..doar ai o parere prea buna despre tine..iar restul..sunt varza...in comparatie cu tine...
o persoana inteligenta..incearca intotdeauna sa aplaneze un conflict...nu sa il amplifice...si btw nimeni nu incearca sa te convinga de ceva anume...asta este doar in mintea ta.....si niciodata nu mai spune ca esti pregatit...ca nu esti....
iar cele ce ti-au raspuns nu au avut nicio clipa in minte sa reprezinte un ideal feminim...
coffeeta
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:49
De la: lynx, la data 2009-04-24 13:31:35blue07scorpion

AM INTELES PERFECT JOCUL SI CAPCANA PE CARE FEMEILE MI-O INTIND PE FORUM.
De ce chiar crezi ca nu am priceput? Stiam de la bun inceput cum o sa fie...

Te uiti te rog la heaven sa vezi ce comentariu a avut la adresa mea?
Cum naiba ai facut de pe-al meu l-ai vazut si pe al ei nu??De ce ma critici pe mine cum ca as fi profesor si nu am dreptul sa vorbesc asa si pe ea nu ??

Pai asa merita,pt ca altfel nu inteleg.Nu ma convinge nimeni cu nimic niciodata in legatura cu ideea asta.
Sunt pregatit psihologic pentru multe surprize ...si cand vin din partea femeilor...cu atat mai interesant ...sa vad si eu cat de departe de ideal poate fi femeia....


ce anume din ce am postat denota ca te-am jignit?
nu stii sa ai un dialog cu o persoana de sex feminin....................daca ti-as lua jucaria imi si imaginez ca vei plange...............asa sunt barbatii ca tine ............
ce profesor esti draga?predai misoginismul?te dai barbat froce cand de fapt esti penibil...........rara caricatura mi s-a dat sa vad...si sa citesc.....pacat de inteligenta ta.............mare pacat
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:49
De la: lynx, la data 2009-04-24 13:47:45vas 25

De ce ai tu impresia ca nu am inteles ironiile fetelor?

Pai eu am afisat pozele acolo k sa arat cat de destept sunt sau cum?Le-am aratat doar si numai pentru cei care se cred destepti,ataca pe forum din umbra si fara sa le cunoastem identitatea si mai sunt si malitiosi pe cei care sunt la vedere,asa cum sunt eu.
Pai raspunsurile inteligente merg la oameni inteligenti.Cand vezi ca esti atacat de oameni fara moralitate atunci EI NU INTELEG DECAT RASPUNSURI PE ACEEASI LUNGIME DE UNDA.

Ce legatura are faptul ca eu sunt profesor cu asta?Dar ce,nu am voie sa vorbesc asa celor care merita din plin?
Hai sa iti spun ceva : Mare placere imi face sa le arat cine sunt ei cu adevarat !

NU EU VREAU SA LE ARAT CINE SUNT EU.

Stii de ce am postat pozele si documentele mele?Sa dovedesc ca eu nu doar vorbesc asa cum ei fac, eu chiar am si rezultate personale care se dovedesc prin fotografii.
Ei nu au asa ceva,eu nu ii cred! Ei ar dori sa aiba dar nu au cu ce!Singura dovada credibila este chiar fotografia.ASTA E CAUZA PT CARE AM AFISAT POZE.

INCA MA MIR CUM DE MAI AU CURAJUL SA DESCHIDA GURA CAND NIMENI DE PE FORUM NU VEDE NIMIC CONCRET.
Ei nu doar ca nu vor sa afiseze,ei nu au cu ce!Dar stiu sa argumenteze din imaginatie!Ei traiesc in lumea lor,eu traiesc in lumea reala!EU AM FOST,EU AM REZULTATE,
DE CE SE CREDE CA O FAC SA MA LAUD?




mai puiutz am reusit sa iti scot in evidenta caracterul urat
poti arata ca si brad pitt,dar cand deschizi gura (aici,tastatura)mi se face rau............si ma intreb :"oare de ce?"

tu chiar nu iti dai seama cat de urat poti scrie?
chiar esti orb?
sa fim seriosi..............esti "un animal domestic"si asta nu agreez.............fie ca e vorba de tine sau altul

slava domnului ca prsoane ca tine sunt putine pe pamant..............si nu mi s-a dat sa cunosc......
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:53
De la: just_heaven, la data 2009-04-24 13:49:47
De la: lynx, la data 2009-04-24 13:31:35blue07scorpion

AM INTELES PERFECT JOCUL SI CAPCANA PE CARE FEMEILE MI-O INTIND PE FORUM.
De ce chiar crezi ca nu am priceput? Stiam de la bun inceput cum o sa fie...

Te uiti te rog la heaven sa vezi ce comentariu a avut la adresa mea?
Cum naiba ai facut de pe-al meu l-ai vazut si pe al ei nu??De ce ma critici pe mine cum ca as fi profesor si nu am dreptul sa vorbesc asa si pe ea nu ??

Pai asa merita,pt ca altfel nu inteleg.Nu ma convinge nimeni cu nimic niciodata in legatura cu ideea asta.
Sunt pregatit psihologic pentru multe surprize ...si cand vin din partea femeilor...cu atat mai interesant ...sa vad si eu cat de departe de ideal poate fi femeia....


ce anume din ce am postat denota ca te-am jignit?
nu stii sa ai un dialog cu o persoana de sex feminin....................daca ti-as lua jucaria imi si imaginez ca vei plange...............asa sunt barbatii ca tine ............
ce profesor esti draga?predai misoginismul?te dai barbat froce cand de fapt esti penibil...........rara caricatura mi s-a dat sa vad...si sa citesc.....pacat de inteligenta ta.............mare pacat


ingeras imi dai voie dar nu ma pot abtzine ......................................partzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz sper s-o intzeleaga pe asta
donttouch
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:55
u stie ce e ala partz..................dar putem explica............no [problem

just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:59
corect cu ceea ce a scris coffetta
blue07scorpion
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:03
De la: just_heaven, la data 2009-04-24 13:59:07u stie ce e ala partz..................dar putem explica............no [problem



are vreun rost sa ne batem capul ingeras?.........................important este ca stim noi asa ca inca o data partzzzzzzzzzzz
donttouch
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:06
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-24 14:03:31 corect cu ceea ce a scris coffetta


da dezvolta putin cu semnatura!
coffeeta
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:07
hello people
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatilor!!! 23 De la: Denver 5 Octombrie 2009 10:56
barbatul de pe net... 47 De la: kudika031158 18 Noiembrie 2009 19:39
Eu pesti,El,berbec... 5 De la: Chocolatzyk 20 Decembrie 2010 15:57
Sotul are fantezii ciudate 20 De la: 26 Mai 2014 07:27
ce credeti despre...? 4 De la: ninushk 3 Februarie 2009 16:11