Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: priest, la data 2009-04-24 14:09:05hello people

mai pustiulica pe unde imi umblasi in ultima perioada?
coffeeta
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:16
Le am pe toate ! bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!nu am nimic din ce vor femeile!


mi-a placut titlul dl lins..............daca nu ai nimic din ce vor femeile ,poate ai ceva din ce vor barbatii........te-ai gandit?
scz .............tu nu gandesti,ci doar aduci injurii
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:18
De la: coffeeta, la data 2009-04-24 14:16:05
De la: priest, la data 2009-04-24 14:09:05hello people

mai pustiulica pe unde imi umblasi in ultima perioada?
pe ici pe colo :D
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:20
priestule ,ce faci hombre,apari ca o naluca fara sa impartzi din astea ??????
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:22
De la: just_laura, la data 2009-04-24 14:22:14priestule ,ce faci hombre,apari ca o naluca fara sa impartzi din astea ??????
my bad
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:28
Voi astea care ati aparut in ultimu' timp si vad ca persistati in ignoranta voastra reprezentati o parte infima din ceea ce ar trebui sa fie femeia!
Cum drak de numai d-astea ca voi apar pe aici in ultima perioada?

Uite k mare placere imi faceti sa vad si eu de ce mai sunt in stare femeile atat de perverse si fatarnice ca voi ! Ce frumos sa vezi iesindu-si din pepeni femei "emancipate" asa ca voi, Sunteti departe de a fi ceea ce trebuie sa fie o femeie morala!
Sunteti d-alea care faceti pe doamnele dar mintea voastra, perversa si fara sanse de vindecare si revenire la normalul moralitatii ,va joaca feste ,si inca sperati ca o sa va reveniti din prabusirea in imoralitate si perversitate . Nici o sansa,sunteti pierdute pentru totdeauna in neantul in care ati cazut...
Asa sunteti de la natura se pare...Eu m-am convertit si adaptat la ceea ce voi incercati sa faceti aici....

AM UN DEOSEBIT RESPECT DOAR PENTRU FEMEI MORALE,CHIAR DACA AU RAMAS FOARTE PUTINE.

Voi numai morale nu sunteti,voi nu aveti cu ce...sunteti nevinovate,natura e de vina...:))

lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:35
De la: lynx, la data 2009-04-24 14:35:32Voi astea care ati aparut in ultimu' timp si vad ca persistati in ignoranta voastra reprezentati o parte infima din ceea ce ar trebui sa fie femeia!
Cum drak de numai d-astea ca voi apar pe aici in ultima perioada?

Uite k mare placere imi faceti sa vad si eu de ce mai sunt in stare femeile atat de perverse si fatarnice ca voi ! Ce frumos sa vezi iesindu-si din pepeni femei "emancipate" asa ca voi, Sunteti departe de a fi ceea ce trebuie sa fie o femeie morala!
Sunteti d-alea care faceti pe doamnele dar mintea voastra, perversa si fara sanse de vindecare si revenire la normalul moralitatii ,va joaca feste ,si inca sperati ca o sa va reveniti din prabusirea in imoralitate si perversitate . Nici o sansa,sunteti pierdute pentru totdeauna in neantul in care ati cazut...
Asa sunteti de la natura se pare...Eu m-am convertit si adaptat la ceea ce voi incercati sa faceti aici....

AM UN DEOSEBIT RESPECT DOAR PENTRU FEMEI MORALE,CHIAR DACA AU RAMAS FOARTE PUTINE.

Voi numai morale nu sunteti,voi nu aveti cu ce...sunteti nevinovate,natura e de vina...:))




era o data un tip cu nick-ul lins.............din gura ii ieseau tot felul de perle.....parca guitzea...m-am tot gandit sa fie porc ........dar ala nu stie sa scrie............sa fie om cu chip de porc.........as inclina mai degraba spre asta...........
povestea incepe asa.......................pana una alta ..............tu nu stii sa respecti o femeie..........habar nu ai ce inseamna o femeie..........nu stii sa comunici cu o femeie...........esti o persoana nula...........


mai ti-am demonstrat ca o femeie .............te-a facut sa iti iesi din pepeni................ce vrei sa mai demonstrez?
esti vai de capul tau..............amin!!!!!!!!!!!!!
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:43
nu te pune cu fetele ca n`o mai scoti la capat si te mananca de viu, mergi pe burta :)
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:55
De la: just_laura, la data 2009-04-24 14:22:14priestule ,ce faci hombre,apari ca o naluca fara sa impartzi din astea ??????


Laura!

Padre... long time no see....
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:56
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 14:56:51
De la: just_laura, la data 2009-04-24 14:22:14priestule ,ce faci hombre,apari ca o naluca fara sa impartzi din astea ??????


Laura!

Padre... long time no see....
indeed
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:58
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 14:56:51
De la: just_laura, la data 2009-04-24 14:22:14priestule ,ce faci hombre,apari ca o naluca fara sa impartzi din astea ??????


Laura!

Padre... long time no see....


dora

ma tot gandesc pana cand o sa aduca domn profesor injurii,cand s-o satura oare????
ideal ar fi sa spui cui te adresezi,ca doar nu e mare lucru.....
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:59
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 14:56:51
De la: just_laura, la data 2009-04-24 14:22:14priestule ,ce faci hombre,apari ca o naluca fara sa impartzi din astea ??????


Laura!

Padre... long time no see....


si pe mine nu Dora?
donttouch
Postat pe 24 Aprilie 2009 14:59
Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...

LE VOI ARATA LA FIECARE FORUMIST SA STIE CAT DE PERVERSI SUNTETI.



lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:07
De la: lynx, la data 2009-04-24 15:07:03Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...

LE VOI ARATA LA FIECARE FORUMIST SA STIE CAT DE PERVERSI SUNTETI.





inferiori sau superiori...?????.ca aci imi da cu rest......
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:08


foaie verde de marar
linsu e mare magar
cum apare el asa
e si dete note de perverse .param pam pa

hai ma nene nu te umfla
ca pe loc vei plesnea
si mai da-mi o portie de ras
ca esti comic pe pudici
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:09
Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
donttouch

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...


lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:10


PARTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ PARTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Z


just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:11
babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:11

paaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz fara numaaaaaar fraiereeeeeeeee
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:13
De la: priest, la data 2009-04-24 14:55:16nu te pune cu fetele ca n`o mai scoti la capat si te mananca de viu, mergi pe burta :)


Padre, bunul simtz(+inteligenta) e floare rara... Nu astepta ca ceilalti sa fie ca tine.... Tu esti exceptia

Cat despre rest? M-am intins pe sub birou de ras: ala tot cu acelasi refren o tine? Poze-poze-poze? ( s-a uitat la pozele mele de profil de le-a uzat, bai baiete! Niste poze practic neutre, cele mai multe luate cu telefonul si din masina, in drum si de la munca. Cele realmente importante sunt - evident - accesibile doar prietenilor) Ce vrea sa faca uitandu-se la poze? ... .... (nu zic nimic, da' ma gandesc ca lucru curat nu e.... prea o cere cu foc)
Copii, asa de tare a atins recesiunea Romania? Nu mai au fraierii bani de Playboy?

Da'mi place, ca e inveninat rau.... Fetelor, tineti-o tot asa.
Auziti, cred ca e momentul sa punem pariu cand o sa inceapa sa scuipe bila?
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:16
De la: donttouch, la data 2009-04-24 14:59:26
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 14:56:51
De la: just_laura, la data 2009-04-24 14:22:14priestule ,ce faci hombre,apari ca o naluca fara sa impartzi din astea ??????


Laura!

Padre... long time no see....


si pe mine nu Dora?


Donty, superba mea!
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:17
dor mama tzucate-as
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:17
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:16:26
De la: priest, la data 2009-04-24 14:55:16nu te pune cu fetele ca n`o mai scoti la capat si te mananca de viu, mergi pe burta :)


Padre, bunul simtz(+inteligenta) e floare rara... Nu astepta ca ceilalti sa fie ca tine.... Tu esti exceptia

Cat despre rest? M-am intins pe sub birou de ras: ala tot cu acelasi refren o tine? Poze-poze-poze? ( s-a uitat la pozele mele de profil de le-a uzat, bai baiete! Niste poze practic neutre, cele mai multe luate cu telefonul si din masina, in drum si de la munca. Cele realmente importante sunt - evident - accesibile doar prietenilor) Ce vrea sa faca uitandu-se la poze? ... .... (nu zic nimic, da' ma gandesc ca lucru curat nu e.... prea o cere cu foc)
Copii, asa de tare a atins recesiunea Romania? Nu mai au fraierii bani de Playboy?

Da'mi place, ca e inveninat rau.... Fetelor, tineti-o tot asa.
Auziti, cred ca e momentul sa punem pariu cand o sa inceapa sa scuipe bila?
mai are putin :)
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:18
De la: lynx, la data 2009-04-24 14:35:32Voi astea care ati aparut in ultimu' timp si vad ca persistati in ignoranta voastra reprezentati o parte infima din ceea ce ar trebui sa fie femeia!
Cum drak de numai d-astea ca voi apar pe aici in ultima perioada?

Uite k mare placere imi faceti sa vad si eu de ce mai sunt in stare femeile atat de perverse si fatarnice ca voi ! Ce frumos sa vezi iesindu-si din pepeni femei "emancipate" asa ca voi, Sunteti departe de a fi ceea ce trebuie sa fie o femeie morala!
Sunteti d-alea care faceti pe doamnele dar mintea voastra, perversa si fara sanse de vindecare si revenire la normalul moralitatii ,va joaca feste ,si inca sperati ca o sa va reveniti din prabusirea in imoralitate si perversitate . Nici o sansa,sunteti pierdute pentru totdeauna in neantul in care ati cazut...
Asa sunteti de la natura se pare...Eu m-am convertit si adaptat la ceea ce voi incercati sa faceti aici....

AM UN DEOSEBIT RESPECT DOAR PENTRU FEMEI MORALE,CHIAR DACA AU RAMAS FOARTE PUTINE.

Voi numai morale nu sunteti,voi nu aveti cu ce...sunteti nevinovate,natura e de vina...:))

uite cum dai iar cu mucii in fasole.............De unde stii bre "barbate " cit sintem noi de morale? ghicesti in stele s-au te crezi tata omida? care o fi pierdut pe acilea nu stiu.............ca de bine de rau intre noi e o mare diferenta!imorale si perverse cum zici tu ca sintem avem familii........copii si vieti implinite!nu ne plingem de mila si nici nu ne victimizam cerind mila publicului!................bag seama ca iti lipseste increderea in tine si nu numai. esti singur pentru ca esti misogin.........si dezvolti o psihoza in privinta femeilor!
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:19
De la: just_laura, la data 2009-04-24 15:13:07
paaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz fara numaaaaaar fraiereeeeeeeee


Io nu ma mai joc
Pai daca "sictir" e marca inregistrata Kathara, "partz" e marca inregistrata "dora" .... Ma simtzesc ignorata
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:20
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:20:10
De la: just_laura, la data 2009-04-24 15:13:07
paaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz fara numaaaaaar fraiereeeeeeeee


Io nu ma mai joc
Pai daca "sictir" e marca inregistrata Kathara, "partz" e marca inregistrata "dora" .... Ma simtzesc ignorata


ca sa nu te mai simtzesti ignorata,ia de acilea si cand te vei simtzi again ,sa imi spui........

profesorashuleeeee,ia iesi tu de sub birou.....si baga limbutza aia in guritza,.......
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:25
partz marca inregistrata de dor_a
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:25
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:29
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:29:50
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?


poze sub sutana
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:30
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:29:50
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?
rosii de bun augur
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum facem sa stergem ce postam in forum? 5 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:27
"Pentru sotiile care isi provoaca sotii" 79 De la: yumy 7 Octombrie 2010 22:04
Eu taur...el Rac!! 7 De la: oana434 28 Iulie 2009 09:44
Ce cred femeile ca vor barbatii de la femei? 84 De la: scorpio67 4 Decembrie 2009 07:24
Ce ati facut cand barbatii iubiti nu s`au ridicat la asteptarile voastre? 53 De la: kudika029282 29 August 2010 18:22