Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

si P.S singurul inferior cu buna vointa dvoastra esti chiar tu , de vreme ce te uiti la toti cei care posteaza , pe profilele personale , si pervers ? ahmmmm
da mi si mie o definitie a ceea ce inseamna pervers , da tu chiar nu ai un asemenea bun simt deontologic ? sau ai ce inseamna deontologia ? cum iti permiti sa te ridici in slavi in n feluri , si sa jignesti , ti am zis in decursul zilei de azi JIGNESTE cu dublu sens , daca tu te apleci la nivelul mahalalei , e ff grav din pacate atat te duce minte
Aaaaa si inca ceva azi e Izvorul Tamaduirii nu m-as mira sa stii ce inseamna aceasta sarbatoarea , iti sugerez insa altceva sa te duci la o biserica oarecare sa bei din aghiasma si sa speri in ceva mai bun sa te mai purifici un pic
blue07scorpion
Postat pe 24 Aprilie 2009 17:16
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-24 17:16:34si P.S singurul inferior cu buna vointa dvoastra esti chiar tu , de vreme ce te uiti la toti cei care posteaza , pe profilele personale , si pervers ? ahmmmm
da mi si mie o definitie a ceea ce inseamna pervers , da tu chiar nu ai un asemenea bun simt deontologic ? sau ai ce inseamna deontologia ? cum iti permiti sa te ridici in slavi in n feluri , si sa jignesti , ti am zis in decursul zilei de azi JIGNESTE cu dublu sens , daca tu te apleci la nivelul mahalalei , e ff grav din pacate atat te duce minte
Aaaaa si inca ceva azi e Izvorul Tamaduirii nu m-as mira sa stii ce inseamna aceasta sarbatoarea , iti sugerez insa altceva sa te duci la o biserica oarecare sa bei din aghiasma si sa speri in ceva mai bun sa te mai purifici un pic


blue....amin
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 17:17
De la: blue07scorpion, la data 2009-04-24 17:16:34si P.S singurul inferior cu buna vointa dvoastra esti chiar tu , de vreme ce te uiti la toti cei care posteaza , pe profilele personale , si pervers ? ahmmmm
da mi si mie o definitie a ceea ce inseamna pervers , da tu chiar nu ai un asemenea bun simt deontologic ? sau ai ce inseamna deontologia ? cum iti permiti sa te ridici in slavi in n feluri , si sa jignesti , ti am zis in decursul zilei de azi JIGNESTE cu dublu sens , daca tu te apleci la nivelul mahalalei , e ff grav din pacate atat te duce minte
Aaaaa si inca ceva azi e Izvorul Tamaduirii nu m-as mira sa stii ce inseamna aceasta sarbatoarea , iti sugerez insa altceva sa te duci la o biserica oarecare sa bei din aghiasma si sa speri in ceva mai bun sa te mai purifici un pic


blue,vei merge in rai,rezolv io asta
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 17:34
Ha ha ha

M-am stricat de ras de tot....
Doamne da' complexati mai sunt cate unii...
Suferiti rau de tot...

Nu am avut rabdarea necesara sa citesc chiar tot...poate o sa o am si timpul necesar...

Nu stiu cine zicea pe acolo -unu' dintre ei...cum ca "profesia de profesor"...ar fi gresit formulat...

Dragii mei literati...dar ma indoiesc..ca si sunteti....in sfarsit...dar cum ai vrea matale sa fie formulat? "meseria de profesor"? Pai daca ar fi asa,meseria ar fi doar in capu' matale...ca eu nu am meserie...

CUM NAIBA V-ATI NIMERIT SA POSTATI TOTI IN CATEVA ORE INCA 3 PAGINI DE FORUM??
NU CUMVA V-ATI SUNAT SI ATI FACUT SEDINTA?? :))
HAI CA INCEPETI SA IMI PLACETI...CHIAR E INTERESANT...

SI ZICETI CA AVETI SI POZE REALE SAU TOT DIN IMAGINATIE VORBITI? ZICETI CA "ATI PUTEA SA PLECATI PRIN STRAINATATE" DAR NU ATI IESIT NICI PANA LA BUDAPESTA ...

FORUMISTII VOR OAMENI CREDIBILI...CU POZE SI ARGUMENTE FONDATE...NU VORBARII SI BALARII CA ALTII...SE DUC DOAR PE LA BALCIURI...SI VORBESC DUPA URECHE...

ATI VREA VOI SA AVETI PREGATIREA MEA HAHALERELOR...



FOARTE IMPORTANT pentru cei care mai si citesc pe aici.

EU SUNT EXACT ASA CUM ATI CITIT IN PRIMA MEA POSTARE

DOAR CEI CARE SUNT DIFERITI DE MINE MA FAC SA MA SCHIMB.
DOAR PENTRU CA AM INVATAT CA EI NU MERITA SA FIE TRATATI LA FEL.



Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba.Nu au de unde...

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.









lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:35
Tu nu te-ai prins ca noi suntem forumistii?
Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:36
De la: Kathara, la data 2009-04-24 18:36:40Tu nu te-ai prins ca noi suntem forumistii?
o fi cazut in cap?
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:39
Priest

ESTI CEA MAI MARE DOVADA A FAPTULUI CA PE TINE NU TE-AM MENTIONAT IN LISTA CU CEI DIN GASCA DE ADUNATURI SI TU ....TU....AI POSTAT AICI !!!!

DE CE AI POSTAT AICI CAND EU NU AM PRECIZAT NIMIC DE TINE???
TI-A TELEFONAT VREUNU' DIN COMPLEXATII AIA SA MA ADAUGI SI TU VREO POSTARE ,SA II AJUTI LA GREU ? SAU
VOI CHIAR ATI FACUT SEDINTA BRE?
LUCRU CARE ,DREPT SA VA SPUN,MA EXCITA... :))







Priest

ESTI CEA MAI MARE DOVADA A FAPTULUI CA PE TINE NU TE-AM MENTIONAT IN LISTA CU CEI DIN GASCA DE ADUNATURI SI TU ....TU....AI POSTAT AICI !!!!

DE CE AI POSTAT AICI CAND EU NU AM PRECIZAT NIMIC DE TINE???
TI-A TELEFONAT VREUNU' DIN COMPLEXATII AIA SA MA ADAUGI SI TU VREO POSTARE ,SA II AJUTI LA GREU ? SAU
VOI CHIAR ATI FACUT SEDINTA BRE?
LUCRU CARE ,DREPT SA VA SPUN,MA EXCITA... :))
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:40
De la: Kathara, la data 2009-04-24 18:36:40Tu nu te-ai prins ca noi suntem forumistii?




las-l, e dus
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:41

apropo linx-ule, vezi ca iar m-ai sarit din lista la prieteni
si incep sa ma supar, ca io sunt prieten cu toti cei pe care i-ai enumerat
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:45
vas 25

Cred k te-am subestimat si fost asa pe graba pana...am plecat la scoala...dar iti promit io ca te introduc si pe tine pe lista...k meriti...:))
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:55
domnul lynx, esti ceva ce mie-mi place sa numesc "irecuperabil"

daca tu la o jignire raspunzi tot cu jignire, iti arati calitatea indoielnica de om. Un om elevat, asa cum te consideri tu, ignora acea jignire (momentan sunt la dialogul cu just_heaven). Apropo, ceea ce a dedus ea este corect (asta am dedus si eu si altii).

Dupa cum spuneam, ai o calitate indoielnica de om. Acum ma crezi cand iti spun ca femeile ok, pe care vrei tu sa le atragi, stau departe de tine?

PS: nu fata il face pe om, daca tu tii neaparat sa vezi fata omului inainte de a te conversa cu el/ea, esti extraordinar de superficial
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:55
ce e pisicuto?
te simti cam singurik si nebagata in seama?Dar hai k te bag si pe tine in lista cu "persona non grata" vrei?
lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:59
De la: lynx, la data 2009-04-24 14:35:32Voi astea care ati aparut in ultimu' timp si vad ca persistati in ignoranta voastra reprezentati o parte infima din ceea ce ar trebui sa fie femeia!
Cum drak de numai d-astea ca voi apar pe aici in ultima perioada?

Uite k mare placere imi faceti sa vad si eu de ce mai sunt in stare femeile atat de perverse si fatarnice ca voi ! Ce frumos sa vezi iesindu-si din pepeni femei "emancipate" asa ca voi, Sunteti departe de a fi ceea ce trebuie sa fie o femeie morala!
Sunteti d-alea care faceti pe doamnele dar mintea voastra, perversa si fara sanse de vindecare si revenire la normalul moralitatii ,va joaca feste ,si inca sperati ca o sa va reveniti din prabusirea in imoralitate si perversitate . Nici o sansa,sunteti pierdute pentru totdeauna in neantul in care ati cazut...
Asa sunteti de la natura se pare...Eu m-am convertit si adaptat la ceea ce voi incercati sa faceti aici....

AM UN DEOSEBIT RESPECT DOAR PENTRU FEMEI MORALE,CHIAR DACA AU RAMAS FOARTE PUTINE.

Voi numai morale nu sunteti,voi nu aveti cu ce...sunteti nevinovate,natura e de vina...:))


de unde stii tu, mah, cum suntem noi? ai clarviziuni in rotita de la mouse???
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:00
De la: lynx, la data 2009-04-24 18:59:07ce e pisicuto?
te simti cam singurik si nebagata in seama?Dar hai k te bag si pe tine in lista cu "persona non grata" vrei?

je m'en fiche

mai bine ai procesa ce ti-am spus, ca e spus cu buna intentie, dar esti prea obtuz sa-ti dai seama
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:01
De la: lynx, la data 2009-04-24 15:07:03
VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.


Medicamenteee, medicamenteee
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:03
De la: lynx, la data 2009-04-24 13:31:35Sunt pregatit psihologic pentru multe surprize ...si cand vin din partea femeilor...cu atat mai interesant ...sa vad si eu cat de departe de ideal poate fi femeia....


Vezi ca ai uitat sa pui un ,,meu'' ....in traducere libera ,,cat de departe de idealul meu este femeia '' ca sa nu intelegi gresit si sa te iei si de pozele mele

Esti pregatit psihologic doar sa accepti intepaturile nu sa le raspunzi in asa fel incat sa le schimbi parerea fetelor.
Poate ca au fost rautacioase cu tine dar daca stii cum sa le iei pe femei ai putea sa ti le faci aliate foarte usor , in loc sa incepi sa arunci cu vorbe care nu-ti fac cinste mai bine le intrebai unde cred ele ca gresesti si ce ar trebui sa faci sa iesi din umbra in care te aflii ....

Ai dreptate , chiar nu ai nici o treaba cu femeile
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 20:05
De la: lynx, la data 2009-04-24 18:35:23ATI VREA VOI SA AVETI PREGATIREA MEA HAHALERELOR


Iti dai seama ca daca-l plagiezi pe Becali nu se va gandi nimeni la tine ca la un tip cu bani nu ?
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 20:07
De la: lynx, la data 2009-04-24 18:55:36vas 25

Cred k te-am subestimat si fost asa pe graba pana...am plecat la scoala...dar iti promit io ca te introduc si pe tine pe lista...k meriti...:))


asa asa, te tog io mult sa nu ma uiti
si iti dau dreptate, m-ai subestimat
stii, cand ai deschis topicul, ma gandeam, uite domne un barbat care stie sa spuna ce vrea, ce il roade, si ma steptam sa stii sa porti o discutie civilizata, asa mai invatam cu totii
dar tua ai sarit repede la cearta, si ai cazut in pacat instantaneu
pana la urma ti-au zis bine fetele, esti arogant, numai tu ai dreptate...etc...bla bla bla, si plus de asta, nu esti asa inteligent cum vrei sa lasi tu sa se inteleaga
uite, un barbat inteligent este geo ( sa dai o bere geo ), urmarestei un pic postarile, poate vei reusi sa intelegi ( cu toate ca nu cred )

P.S.: nu uita sa ma treci pe lista, altfel ma faci gelos

_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 20:22
lynxule , tu ai probleme grave la capsor nu gluma , ahmm si inca ceva se pare ca nu ai luat in considerar sugestia mea de baut aghiasma , nu ?
mno bine stai cum a zis sideratilor ? si hahlellor , vezi ca ultiam e marca inregistrata beccalli asa ca nu de lata :) daca ii ziceai asa slui ala te baga de nu te mai vedeai
dar si sincer nu ma cobor acolo la nivelul tau , cu fiecare postare care o faci te duci si mai jos , cum se ducea dante in infern cu cate o treapta mai jos aa da scuze nu ai cunostiinte de asa ceva tu ai cunostiinte de mahala
blue07scorpion
Postat pe 24 Aprilie 2009 20:48
De la: lynx, la data 2009-04-24 18:35:23Ha ha ha

M-am stricat de ras de tot....
Doamne da' complexati mai sunt cate unii...
Suferiti rau de tot...

Nu am avut rabdarea necesara sa citesc chiar tot...poate o sa o am si timpul necesar...

Nu stiu cine zicea pe acolo -unu' dintre ei...cum ca "profesia de profesor"...ar fi gresit formulat...

Dragii mei literati...dar ma indoiesc..ca si sunteti....in sfarsit...dar cum ai vrea matale sa fie formulat? "meseria de profesor"? Pai daca ar fi asa,meseria ar fi doar in capu' matale...ca eu nu am meserie...

CUM NAIBA V-ATI NIMERIT SA POSTATI TOTI IN CATEVA ORE INCA 3 PAGINI DE FORUM??
NU CUMVA V-ATI SUNAT SI ATI FACUT SEDINTA?? :))
HAI CA INCEPETI SA IMI PLACETI...CHIAR E INTERESANT...

SI ZICETI CA AVETI SI POZE REALE SAU TOT DIN IMAGINATIE VORBITI? ZICETI CA "ATI PUTEA SA PLECATI PRIN STRAINATATE" DAR NU ATI IESIT NICI PANA LA BUDAPESTA ...

FORUMISTII VOR OAMENI CREDIBILI...CU POZE SI ARGUMENTE FONDATE...NU VORBARII SI BALARII CA ALTII...SE DUC DOAR PE LA BALCIURI...SI VORBESC DUPA URECHE...

ATI VREA VOI SA AVETI PREGATIREA MEA HAHALERELOR...



FOARTE IMPORTANT pentru cei care mai si citesc pe aici.

EU SUNT EXACT ASA CUM ATI CITIT IN PRIMA MEA POSTARE

DOAR CEI CARE SUNT DIFERITI DE MINE MA FAC SA MA SCHIMB.
DOAR PENTRU CA AM INVATAT CA EI NU MERITA SA FIE TRATATI LA FEL.



Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba.Nu au de unde...

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.









hai da-te dreaq! esti un mare important si tu ca ai parcat masini in America.. lasa-ne pe noi aici pana-n Budapesta si nu ne mai plictisi cu povestea ta trista de viata.. oricum nici o femeie nu ar vrea langa ea unul care sa-si planga de mila
focsa05
Postat pe 24 Aprilie 2009 20:53
iris...

EU NU GRESESC MAI...EU LE FAC CU DIRECTIE SI MARE INTENTIE...CE E ASA DE GREU DE INTELES? :))

lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:00
focsa 05

Chiar ma miram cum de ai intarziat la sedinta cu prietenii tai din lista?Nu te-au anuntat?Cam tarziu ajutorul pe care li-l dai prietenilor tai de suferinta....se poate?
Dar hai k te trec totusi si pe tine in lista detinutilor si posedatilor de imoralitate...

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
focsa 05
pisicuta razboinica
sweetHappyButterfly
Lucia 1971
Iris_4_ever
FRANNNCE




Iris_4_ever

Ai uitat sa specifici ca nu am nici o treaba cu femeile in jurul carora tu te invarti si al caror caracter pervers il apreciezi...Iaca-asa ca imi dadui seama ca si matale esti la fel...



lynx
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:12
mah daca nu-ti place despre ce discutam noi aici ..tineti parerile pentru tine frate! Drept sa-ti spun .. Cui ii pasa parerea ta?! te intereseaza pe tine in capul tau shi mai da-te
nebuna94
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:13
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:12:59
Dar hai k te trec totusi si pe tine in lista detinutilor si posedatilor de imoralitate...


vezi, ai grija sa te duci la mami cu lista asta ca nu cumva sa ne dea prajiturele sau biscuiti
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:21
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:12:59focsa 05

Chiar ma miram cum de ai intarziat la sedinta cu prietenii tai din lista?Nu te-au anuntat?Cam tarziu ajutorul pe care li-l dai prietenilor tai de suferinta....se poate?
Dar hai k te trec totusi si pe tine in lista detinutilor si posedatilor de imoralitate...

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
focsa 05
pisicuta razboinica
sweetHappyButterfly
Lucia 1971
Iris_4_ever
FRANNNCE




Iris_4_ever

Ai uitat sa specifici ca nu am nici o treaba cu femeile in jurul carora tu te invarti si al caror caracter pervers il apreciezi...Iaca-asa ca imi dadui seama ca si matale esti la fel...



Man , u have an obssesion

Dezvolta ,,caracter pervers'' te rog pentru ca tind sa cred ca nu stii semnificatia niciunuia dintre cele doua cuvinte si ar fi pacat sa pierd timpul cu cineva care nici atata lucru nu stie
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:25
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:00:54iris...

EU NU GRESESC MAI...EU LE FAC CU DIRECTIE SI MARE INTENTIE...CE E ASA DE GREU DE INTELES? :))



E foarte greu de inteles pentru ca din ce spui acum eu ar trebui sa inteleg ca defapt tu AI VRUT sa le faci pe fete sa-si bata joc de tine in acest topic

Te plangi ca femeile-s date dracu si acum insinuezi ca stiai ce faci
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:29
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:12:59focsa 05

Chiar ma miram cum de ai intarziat la sedinta cu prietenii tai din lista?Nu te-au anuntat?Cam tarziu ajutorul pe care li-l dai prietenilor tai de suferinta....se poate?
Dar hai k te trec totusi si pe tine in lista detinutilor si posedatilor de imoralitate...

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
focsa 05
pisicuta razboinica
sweetHappyButterfly
Lucia 1971
Iris_4_ever
FRANNNCE




Iris_4_ever

Ai uitat sa specifici ca nu am nici o treaba cu femeile in jurul carora tu te invarti si al caror caracter pervers il apreciezi...Iaca-asa ca imi dadui seama ca si matale esti la fel...



ne blagoslovisi............ regret sa-ti spun ca printre multe afectiuni esti si maniaco obsesiv depresiv............;;;;;
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:30
De la: lynx, la data 2009-04-24 21:12:59focsa 05

Chiar ma miram cum de ai intarziat la sedinta cu prietenii tai din lista?Nu te-au anuntat?Cam tarziu ajutorul pe care li-l dai prietenilor tai de suferinta....se poate?
Dar hai k te trec totusi si pe tine in lista detinutilor si posedatilor de imoralitate...

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
focsa 05
pisicuta razboinica
sweetHappyButterfly
Lucia 1971
Iris_4_ever
FRANNNCE




Iris_4_ever

Ai uitat sa specifici ca nu am nici o treaba cu femeile in jurul carora tu te invarti si al caror caracter pervers il apreciezi...Iaca-asa ca imi dadui seama ca si matale esti la fel...




Parca incheiasem un armistitiu, da' vad ca nu te potolesti... Ce te iei de viata mea, frate?
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:34

si io , io unde sunt ?
mor de ciuda ca nu m-a bagat si pe mine in lista

pisicutooooo, nu ma lasati singur cu mami a lui si cu prajiturelele ei ....nuuuuuuuuuu
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:35
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-24 21:30:25 ne blagoslovisi............ regret sa-ti spun ca printre multe afectiuni esti si maniaco obsesiv depresiv............;;;;;


France , vezi ca nu ai semnat si stampilat diagnosticul
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
petting 24 De la: catalinacatalina 14 Septembrie 2013 20:16
Cum il cuceresc, cum fac sa ii atrag atentia din nou asupra mea? 25 De la: florilory 25 Iulie 2010 23:18
Relatii 4 De la: kudika_1008632 24 Aprilie 2016 12:58
nu pot sal ranesc... 5 De la: kudikaroxi 4 August 2009 11:06
ce parere aveti despre "iubitul" meu? 16 De la: lucic07 30 Mai 2009 23:42