Setari Cookie-uri

de ce nici cu femeie f frumoasa nu vor barbatii o relatie normala?

am o prietena cu adevarat fff frumoasa....bruneta cu ochi migdalati si verzi, cu un ten super si face gropite in obraji....la fata e ceva intre Angelina Jolie si Haifa cu un corp super, zvelta cam ca Daniela Crudu.....este vesela, mereu zambeste si e f buna si dulce!....jur ca asta e portretul!.....si a avut un iubit vreo 5 ani care in ultimii 2 ani nu a mai vrut sa aibe o relatie cu ea decat din punct de vedere sexual (desi niciodata nu a avut orgasm cu el a acceptat pt. ca il iubea, era primul barbat din viata ei si stiti ca unele fete f greu renunta la primul barbat din viata lor)....pe urma a intalnit un baiat cu care nu s-a potrivit, erau genuri diferite, s-au desparit fara sa sufere nici unul dintre ei......iar apoi a intalnit un al treilea barbat (care a suferit mult dupa una care l-a parasit) care a facut-o sa se indragosteasca din nou....i-a aratat, fraiera, ca il iubeste iar acesta ii zice acum ca nu e pregatit de o relatie dar ca nu e din cauza ei dar ca ar vrea o relatie sexula cu ea daca ea e de acord....a aceptat o perioada explicandu-mi ca se simte prea singura, nu mai stie ce sa faca, nu mai are incredere in barbati si ca nici unul nu vrea sa fie cu ea, toti vor doar o relatie sexuala fara obligatii.....si nu stiu daca ma credeti cat e de frumoasa....ma intreaba pe mine daca vad ceva nasol la ea (cu exceptia frumusetii, desigur) incat barbatii sa nu isi doreasaca sa o ia acasa si de nevasta in 5 minute daca e posibil - joke ....e sufletista, e desteapta, poate defectul ei ar fi timiditatea si lipsa prea mare de tupeu.....nu are nimic din stilul acelor fete care sunt pline de fite desi e ff cocheta, daca pot sa zic asa....se imbraca frumos, face parere buna cand iese undeva, toti sunt cu ochii pe ea la restaurant cand mergem.....Atunci ce are fata asta fratilor?...ori barbatii au ceva?...care din ei?....stiu ca nu o cunoasteti dar poate cunoasteti cazuri asemanatoare, puteti explica cumva?...ca eu nu pricep de ce nu vor barbatii de la ea decat sex....ce?...e obiect???
Corai
Postat pe 25 Aprilie 2009 18:44
De la: Corai, la data 2009-04-25 18:44:43am o prietena cu adevarat fff frumoasa....bruneta cu ochi migdalati si verzi, cu un ten super si face gropite in obraji....la fata e ceva intre Angelina Jolie si Haifa cu un corp super, zvelta cam ca Daniela Crudu.....este vesela, mereu zambeste si e f buna si dulce!....jur ca asta e portretul!.....si a avut un iubit vreo 5 ani care in ultimii 2 ani nu a mai vrut sa aibe o relatie cu ea decat din punct de vedere sexual (desi niciodata nu a avut orgasm cu el a acceptat pt. ca il iubea, era primul barbat din viata ei si stiti ca unele fete f greu renunta la primul barbat din viata lor)....pe urma a intalnit un baiat cu care nu s-a potrivit, erau genuri diferite, s-au desparit fara sa sufere nici unul dintre ei......iar apoi a intalnit un al treilea barbat (care a suferit mult dupa una care l-a parasit) care a facut-o sa se indragosteasca din nou....i-a aratat, fraiera, ca il iubeste iar acesta ii zice acum ca nu e pregatit de o relatie dar ca nu e din cauza ei dar ca ar vrea o relatie sexula cu ea daca ea e de acord....a aceptat o perioada explicandu-mi ca se simte prea singura, nu mai stie ce sa faca, nu mai are incredere in barbati si ca nici unul nu vrea sa fie cu ea, toti vor doar o relatie sexuala fara obligatii.....si nu stiu daca ma credeti cat e de frumoasa....ma intreaba pe mine daca vad ceva nasol la ea (cu exceptia frumusetii, desigur) incat barbatii sa isi doreasaca sa o ia acasa si de nevasta daca e posibil....e sufletista, e desteapta, poate defectul ei ar fi timiditatea si lipsa prea mare de tupeu.....nu are nimic din stilul acelor fete care sunt pline de fite desi e ff cocheta, daca pot sa zic asa....se imbraca frumos, face parere buna cand iese undeva, toti sunt cu ochii pe ea la restaurant cand mergem.....Atunci ce are fata asta fratilor?...ori barbatii au ceva?...care din ei?....stiu ca nu o cunoasteti dar poate cunoasteti cazuri asemanatoare, puteti explica cumva?...ca eu nu pricep de ce nu vor barbatii de la ea decat sex....ce?...e obiect???



heeeiiiiiii...eu nu arat chiar asa cum o descrii tu pe prietena ta,desi sunt tot bruneta...citind ce ai scris,parca povestesti si de mine asa pe alocuri
ce sa zic... nu a intalnit persoana potrivita,clar!!! sa stii k nu doar frumusetea conteaza la un barbat, sunt mai multe explicatii de genu asta,cum k se sperie de o femeie frumoasa si cu caracter,ca le e sa nu i paraseasca pt altul,etc... putem sa vorbim despre asta mult si bine...
eu zic k tot o parere masculina iti trebuie sa te lamureasca
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Aprilie 2009 18:50
Mai, din descriere, suna ca un bibelou pe care nu trebuie sa-l atingi decat cu pamatuful de praf, si acela de firma, ca sa nu se zgarie.
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:06
barbatii vor mai mult decat o papausa
daca ei ii place sa fie luat drept papausa e treaba ei...
stii nu poti sa fii si frumos si destept
ea e frumoasa
dar cand deschide gurita cine stie ce perle scoate
bestiutza_relouded
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:11
Eheee..ce vor barbatii. Inca nu s-a inventat inca. Se numeste full upgraded wonder women 9.991 version with large trunk...
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:21
parca suna prea frumos sa fie adevarat...........cine stie poate le cere sufletul ca in filmul ala Pact cu diavolitza

serios vb nu cred ca e singura fata frumoasa si dpdv fizic si la caracter.......poate nu a avut noroc, poate are si defecte ca altfel nu ar fi om ......."e sufletista, e desteapta, poate defectul ei ar fi timiditatea si lipsa prea mare de tupeu"........ceva nu se leaga, le cere cumva sa o ia de sotie si ei se sperie???

geloasa?
posesiva?
dificila in relatie?
snoaba?
greu de multumit?
sufocanta?

mai revino cu date
Adi_Zu_
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:46
cazul 1: frumusetea nu e dublata si de inteligenta, explicatia e clara
cazul 2: e si frumoasa si desteapta, clar intimideaza... are nevoie de un barbat puternic si foarte increzator in sine
cazul 3: cauta unde nu trebuie, e atrasa de un anumit de barbati care nu i se potrivesc
cazul 4: era aici unul pe forum, care zicea ca toate "piesele" se vand... cine stie, o fi dat peste specimene d-astea
kitty_krieger
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:48
De la: Corai, la data 2009-04-25 18:44:43am o prietena cu adevarat fff frumoasa....bruneta cu ochi migdalati si verzi, cu un ten super si face gropite in obraji....la fata e ceva intre Angelina Jolie si Haifa cu un corp super, zvelta cam ca Daniela Crudu.....este vesela, mereu zambeste si e f buna si dulce!....jur ca asta e portretul!.....si a avut un iubit vreo 5 ani care in ultimii 2 ani nu a mai vrut sa aibe o relatie cu ea decat din punct de vedere sexual (desi niciodata nu a avut orgasm cu el a acceptat pt. ca il iubea, era primul barbat din viata ei si stiti ca unele fete f greu renunta la primul barbat din viata lor)....pe urma a intalnit un baiat cu care nu s-a potrivit, erau genuri diferite, s-au desparit fara sa sufere nici unul dintre ei......iar apoi a intalnit un al treilea barbat (care a suferit mult dupa una care l-a parasit) care a facut-o sa se indragosteasca din nou....i-a aratat, fraiera, ca il iubeste iar acesta ii zice acum ca nu e pregatit de o relatie dar ca nu e din cauza ei dar ca ar vrea o relatie sexula cu ea daca ea e de acord....a aceptat o perioada explicandu-mi ca se simte prea singura, nu mai stie ce sa faca, nu mai are incredere in barbati si ca nici unul nu vrea sa fie cu ea, toti vor doar o relatie sexuala fara obligatii.....si nu stiu daca ma credeti cat e de frumoasa....ma intreaba pe mine daca vad ceva nasol la ea (cu exceptia frumusetii, desigur) incat barbatii sa nu isi doreasaca sa o ia acasa si de nevasta in 5 minute daca e posibil - joke ....e sufletista, e desteapta, poate defectul ei ar fi timiditatea si lipsa prea mare de tupeu.....nu are nimic din stilul acelor fete care sunt pline de fite desi e ff cocheta, daca pot sa zic asa....se imbraca frumos, face parere buna cand iese undeva, toti sunt cu ochii pe ea la restaurant cand mergem.....Atunci ce are fata asta fratilor?...ori barbatii au ceva?...care din ei?....stiu ca nu o cunoasteti dar poate cunoasteti cazuri asemanatoare, puteti explica cumva?...ca eu nu pricep de ce nu vor barbatii de la ea decat sex....ce?...e obiect???

foarte simplu nu a gasit pe cineva cu care sa se potriveasca, toti barbati o vor ca si sex toy pentru ca e foarte frumoasa si se ingrijeste ,etc , dar pentru ca aia nu se potrivesc cu ea numai pentru atat o vor , zii sa aiba rabdare sa isi traiasca viata sa cunoasca cat mai multi oameni ,si o sa gaseasca la un moment dat pe cineva cu care sa se potriveasca asa cum trebuie ,
SweetDadyD
Postat pe 25 Aprilie 2009 22:16
nu stiu daca e vba de perlele pe care le scoate.
poate e prea buna pt tipii pe care ii cumoaste..
sau poate nici ea nu vrea de fapt ceva serios cu ei ...pt ca nu l-a intalnit pe ACELA care s-o faca sa ....simta ceva
morticia_adams
Postat pe 26 Aprilie 2009 01:19
Eu sunt de parere ca frumusetea nu e totul si tu ai tot incercat sa subliniezi iar si iar cat de papusa e ea. Ai mai precizat si alte calitati ale ei , si te apreciez ca vorbesti asa frumos despre prietena ta dar de multe ori atitudinea unei femei cu o prietena nu e aceeasi cu barbatul ei, poate si ea a facut greselile ei.Iar daca tot ce zici tu e adevarat si ea chiar nu a gresit nu pot decat sa zic ca ea face alegeri proasta cand vine vorba de partener. Toti avem probleme de orientare la un moment dat.
Amora
Postat pe 26 Aprilie 2009 14:16

Ai doar impresia ca o cunosti pe prietena asta de care vorbesti ! Un exemplar tipic de om obisnuit

Apoi, e clar ca tipa nu e CONVINSA de ceea ce vrea..a mers la doua capete si nu a ajuns la nici unul...In fine

Lucrurile stau cam asa: tipele (si tipii, de ce nu) astea frumoase au impresia ca frumusetea lor (fizica) e suficienta pt a obtine ceea ce vor. De regula si reusesc, mai ales daca gasesc (usor, ce-i drept) unul dintre masculii (care nu pot fi numiti "barbati") din categoria muppet si care reprezinta 95% dintre masculi ! Numai ca orice tipa NU ISI DORESTE PE TERMEN LUNG un muppet ! Chiar si pe termen scurt e contraindicat sa pierzi vremea cu baieti din astia "de treaba" ! Le fel si cu tipele "de treaba". Prietena ta este, dupa cum reiese din spusele tale, "foarte de treaba" !

Mecanismul asta -frumusetea fizica e suficienta ca sa ai succes- functioneaza pe termen cel mult mediu, din pacate pt majoritatea dintre ele. (Frumusetea care nu vine din interior nu are durabilitate si autenticitate.). Nu e suficienta frumusetea fizica, uneori CHIAR insotita de inteligentzã !!
Dupa parerea mea, trebuie sa te duci sa iti iei nemijlocit ce vrei TU in viata, sa perseverezi, sa ai rabdare atunci cand trebuie, sa gandesti cu capul tau nu al prietenei (ului) tau, sa fi absolut convins ca o sa reusesti in ceea ce (realist) iti propui (asta presupune, ab initio, sa CE vrei ! Cel putin in principiu), sa lupti (lucrurile nu ies intotdeauna din prima), sa inveti sa sacrifici satisfactia imediata in schimbul celei pe termen lung, sa iti dai voie sa gresesti / sa inveti lectia si sa te duci mai departe, sa inveti sa te adaptezi si sa fi flexibil, sa ai propriul drum-stil si viziune, sa fi independent, sa iti acorzi -obligatoriu- timp sa te cunosti si sa te dezvolti, sa evouluezi mereu, sa ajungi la stadiul la care sa stii ca poti face orce vrei in viata fara ajutorul nimanui..si inca multe altele...Probabil te gandesti ca pentru a face toate iti poate lua mult timp din tinerete, dar depinde si depinde, depinde de fiecare, de cat de mult isi doreste.. In orice caz, cand ajungi la un astfel de status satisfactia e imensa si simti ca nu mai ai nevoie de nimic din exterior, sau cel putin de foarte putine lucruri! Concluzia: inainte de a cauta persoana ideala (vorbind in termeni comuni ! :) ) incerca sa fi TU MAI INTAI acea persoana ! Sa ai ce oferii inainte sa ceri!



Postat pe 26 Aprilie 2009 15:49
De la: Comannn, la data 2009-04-26 15:49:14
Ai doar impresia ca o cunosti pe prietena asta de care vorbesti ! Un exemplar tipic de om obisnuit

Apoi, e clar ca tipa nu e CONVINSA de ceea ce vrea..a mers la doua capete si nu a ajuns la nici unul...In fine

Lucrurile stau cam asa: tipele (si tipii, de ce nu) astea frumoase au impresia ca frumusetea lor (fizica) e suficienta pt a obtine ceea ce vor. De regula si reusesc, mai ales daca gasesc (usor, ce-i drept) unul dintre masculii (care nu pot fi numiti "barbati") din categoria muppet si care reprezinta 95% dintre masculi ! Numai ca orice tipa NU ISI DORESTE PE TERMEN LUNG un muppet ! Chiar si pe termen scurt e contraindicat sa pierzi vremea cu baieti din astia "de treaba" ! Le fel si cu tipele "de treaba". Prietena ta este, dupa cum reiese din spusele tale, "foarte de treaba" !

Mecanismul asta -frumusetea fizica e suficienta ca sa ai succes- functioneaza pe termen cel mult mediu, din pacate pt majoritatea dintre ele. (Frumusetea care nu vine din interior nu are durabilitate si autenticitate.). Nu e suficienta frumusetea fizica, uneori CHIAR insotita de inteligentzã !!
Dupa parerea mea, trebuie sa te duci sa iti iei nemijlocit ce vrei TU in viata, sa perseverezi, sa ai rabdare atunci cand trebuie, sa gandesti cu capul tau nu al prietenei (ului) tau, sa fi absolut convins ca o sa reusesti in ceea ce (realist) iti propui (asta presupune, ab initio, sa CE vrei ! Cel putin in principiu), sa lupti (lucrurile nu ies intotdeauna din prima), sa inveti sa sacrifici satisfactia imediata in schimbul celei pe termen lung, sa iti dai voie sa gresesti / sa inveti lectia si sa te duci mai departe, sa inveti sa te adaptezi si sa fi flexibil, sa ai propriul drum-stil si viziune, sa fi independent, sa iti acorzi -obligatoriu- timp sa te cunosti si sa te dezvolti, sa evouluezi mereu, sa ajungi la stadiul la care sa stii ca poti face orce vrei in viata fara ajutorul nimanui..si inca multe altele...Probabil te gandesti ca pentru a face toate iti poate lua mult timp din tinerete, dar depinde si depinde, depinde de fiecare, de cat de mult isi doreste.. In orice caz, cand ajungi la un astfel de status satisfactia e imensa si simti ca nu mai ai nevoie de nimic din exterior, sau cel putin de foarte putine lucruri! Concluzia: inainte de a cauta persoana ideala (vorbind in termeni comuni ! :) ) incerca sa fi TU MAI INTAI acea persoana ! Sa ai ce oferii inainte sa ceri!






ptiu sa nu te deochi..........cata cultura ti-a iesit anu trecut?
just_heaven
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:30
De la: Corai, la data 2009-04-25 18:44:43am o prietena cu adevarat fff frumoasa....bruneta cu ochi migdalati si verzi, cu un ten super si face gropite in obraji....la fata e ceva intre Angelina Jolie si Haifa cu un corp super, zvelta cam ca Daniela Crudu.....este vesela, mereu zambeste si e f buna si dulce!....jur ca asta e portretul!.....si a avut un iubit vreo 5 ani care in ultimii 2 ani nu a mai vrut sa aibe o relatie cu ea decat din punct de vedere sexual (desi niciodata nu a avut orgasm cu el a acceptat pt. ca il iubea, era primul barbat din viata ei si stiti ca unele fete f greu renunta la primul barbat din viata lor)....pe urma a intalnit un baiat cu care nu s-a potrivit, erau genuri diferite, s-au desparit fara sa sufere nici unul dintre ei......iar apoi a intalnit un al treilea barbat (care a suferit mult dupa una care l-a parasit) care a facut-o sa se indragosteasca din nou....i-a aratat, fraiera, ca il iubeste iar acesta ii zice acum ca nu e pregatit de o relatie dar ca nu e din cauza ei dar ca ar vrea o relatie sexula cu ea daca ea e de acord....a aceptat o perioada explicandu-mi ca se simte prea singura, nu mai stie ce sa faca, nu mai are incredere in barbati si ca nici unul nu vrea sa fie cu ea, toti vor doar o relatie sexuala fara obligatii.....si nu stiu daca ma credeti cat e de frumoasa....ma intreaba pe mine daca vad ceva nasol la ea (cu exceptia frumusetii, desigur) incat barbatii sa nu isi doreasaca sa o ia acasa si de nevasta in 5 minute daca e posibil - joke ....e sufletista, e desteapta, poate defectul ei ar fi timiditatea si lipsa prea mare de tupeu.....nu are nimic din stilul acelor fete care sunt pline de fite desi e ff cocheta, daca pot sa zic asa....se imbraca frumos, face parere buna cand iese undeva, toti sunt cu ochii pe ea la restaurant cand mergem.....Atunci ce are fata asta fratilor?...ori barbatii au ceva?...care din ei?....stiu ca nu o cunoasteti dar poate cunoasteti cazuri asemanatoare, puteti explica cumva?...ca eu nu pricep de ce nu vor barbatii de la ea decat sex....ce?...e obiect???

inca nu a gasit pe cine trebuia asta ar fi primul lucru dar dupa aceea daca arata cum arata anumiti barbati vreo 60 la suta din ei o vor doar ca juacrie si pentru nevoi la astia nici nu poate fi vorba despre o relatie serioasa pentru ca le e frica si zic frate da asta sta cu mine mama ce tare sunt in loc sa se intrebe de ce anume sta cu mine hmmm ma iubeste sau de ce? dar de obicei un barbat cam dupa 2_3 ani stie daca vrea sa stea cu persoana respectiva toata viata sau daca vrea sa o foloseasca doar ca un obiect. alti sunt carora le e frica de angajamente si care nu stiu sa aprecieze ce au langa ei....in fine dadui prea mult din casa
dontworibehapi
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:43
Corai draga, chiar nu realizeaza prietena ta ca se uita numai la specimene sub nivelul ei?! La specimene care nu o merita?!
darksukkubus69
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:28
A avut ghinion !!!Atat !
___LL___
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:50
De la: ___LL___, la data 2009-04-27 23:50:22A avut ghinion !!!Atat !


dc ghinion?! zici tu?!
poate o asteapta cv mai bun ..
morticia_adams
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:23
Domnisoara Corai, eu as fi tare curios sa faci asa, un fel de profil al acelui barbat care ar trebui sa o merite pe domnisoara, si mai ales care ti-ar placea si tie. As dori sa fii cat de cat punctuala nu foarte evaziva de genul: nici inalt nici scund, nici slab nici gras, cu doi ochi, nici sarac nici prea bogat, asa...numai bun. Multumesc.
jenesaispas
Postat pe 30 Aprilie 2009 17:36
Pai asta e problema cu femeile frumoase.Toti barbatii le doresc,dar numai pt un singur lucru.Nu sunt in stare sa vada dincolo de aparente.
dana_mv
Postat pe 30 Aprilie 2009 17:44
Heh... ce bine ca nu sunt asa zana

Poate ca prietena ta pune prea mult accent pe partea exterioara si devine vulnerabila in alte domenii... sau poate ca barbatii cu care a fost nu au fost capabil sa vada mai mult decat ambalajul...

Eu cred ca problema e undeva la mijloc, si la ea, si la ei.....
pisicuta_trista
Postat pe 30 Aprilie 2009 18:17
De la: dana_mv, la data 2009-04-30 17:44:40Pai asta e problema cu femeile frumoase.Toti barbatii le doresc,dar numai pt un singur lucru.Nu sunt in stare sa vada dincolo de aparente.



sau...sunt prea bune pt ei...si ei nu pot face fata si prefera sa creada ca ei nu sunt suficienti de buni pt ele...
morticia_adams
Postat pe 2 Mai 2009 22:32
Sa nu mai caute sa stea pur si simplu sa astepte dar nu cu inima in palma.
nocturnalia
Postat pe 4 Mai 2009 15:31
sunt exact in situatia prietenei tale! :) nu mai raspunde numeni pe forum? ca tare as vrea si eu sa mai aflu niste pareri...:)
ralukutya
Postat pe 20 Mai 2009 21:14
eu vreau o relatie normala cu o fata frumoasa foc ...si desteapta si carismatica....exact asa ca prietena ta ...zi-i de mine .... ....acu sa fim seriosi ...cum nu vor barbatii o relatie cu o fata asa (cum o descrii tu) .....eu cred ca ea e pretentioasa ....si foarte si se asteapta sa primeasca mai mult decat i se da......daca zici ca toata lumea intoarce capul dupa ea.....la orice iesire e in centrul atentiei ....oare printre aceia nu era vreun baiat amator de fete frumoase ,si care sa aiba si el calitati ..... eu zic asa /.... "toti barbatii e porci " si nu merita decat fete urate :))
lucic07
Postat pe 20 Mai 2009 23:33
ori are un ghinion teribil si inca nu m-a intalnit pe mine :>
lucic07
Postat pe 20 Mai 2009 23:34
De frica
ionia
Postat pe 20 Mai 2009 23:36
stiu cum e sa fi frumoasa si toti sa intoarca capul dupa tine.. iar cand crezi ca ai vazut barbatul perfect scoate pe gura: "ce sti sa faci in pat?"
ei cand le vad frumoase asa primul lucru care le trece prin cap este... patul si ce ar face acolo cu ele..
nicidecum mintea pe care o are...
eu cred ca ea se lasa prea usor .. adica.. se arunca in patul fiecaruia in loc sa stina la integritatea ei... ceea ce e un defect faptul ca asculta de alti si nu de glasul ei interior.. apoi mai are un defect.. se ataseaza prea repede si de cine nu trebuie.. sau poate asa crede ea pt ca nu a intalnit adevarata iubire.
ea, ar trebui in primul rand sa se lase descoperita de cei din jur.. ci nu sa se ofere pe tava ca "un obiect" precum spui tu.. pt ca barbati... cu mintea lor mai simpla si nu atat de complexa ca a noastra.. vor interpreta cum vor dori ei.. gesturile lor..
ar trebui.. si te rog sa-i spui asta... sa nu-si mai arate interesul acestora.. pt ca asa ei stiu ca ea are o slabiciune pt ei.. iar ei isi iau lumea in cap (iti spun din experienta). indiferenta, sau dezinteresul fata de o persoana pe care o placi ii poate atrage interesul persoanei(adica lui) .. daca nu incearca mai cu suflet.. atunci nu merita.. si.. sa fie sigura ca nu se mai uita la daia cu nasul pe sus...
sufletul conteaza.. nu ambalajul.. e valabil si pentru ei. deja ii recunosc pe strada, don juan, tocilar dar sensibil.. prea sensibil pt mine, puternic dar prea violent.. etc.. ochii sunt oglinda sufletului... sa le studieze ochi inainte de a se avanta inainte. expresie admirativa dar prea vadita = se gandeste doar la sex. expresie admirativa dar ascunsa = are si alte chesti in cap nu doar sexul...
vezi si u.. sunt atat de mule lucruri adevarate despre barbati in reviste.. cand vine la tine pune-o sa se documenteze, sau aratai articolul. incet incet se invata.
noroc.
cathysailor
Postat pe 20 Mai 2009 23:52
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-20 23:34:36ori are un ghinion teribil si inca nu m-a intalnit pe mine :>

modestule
roz5blue6lila7
Postat pe 20 Mai 2009 23:55
Femeile frumoase si/sau foarte destepte intimideaza.
Kathara
Postat pe 20 Mai 2009 23:56
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-05-20 23:55:25
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-20 23:34:36ori are un ghinion teribil si inca nu m-a intalnit pe mine :>

modestule


aaa...da ..uite....mersi ca mi-ai amintit ....mai sunt si modest ..... asa ca eu iti zic sa ii zici de mine....astept sa ma contacteze
lucic07
Postat pe 20 Mai 2009 23:59
De la: Kathara, la data 2009-05-20 23:56:54Femeile frumoase si/sau foarte destepte intimideaza.


Daca imi permiti sunt de acord cu tine!
ionia
Postat pe 20 Mai 2009 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat va rog frumos 26 De la: onlyme27 14 Martie 2009 17:27
poveste de dragoste cu un condamnat 353 De la: serdan 4 Aprilie 2011 18:15
indragostita de 2 barbati!!!??? 5 De la: laviana_2005 15 Ianuarie 2009 14:45
Se inchide firma la care lucrez! 5 De la: kudika080546 6 Noiembrie 2009 15:21
sentimente fata de un barbat gemeni? 33 De la: kudika_14249 13 Aprilie 2013 04:09