Setari Cookie-uri

Jupaneasa tine casa si jupanul tine drumul???!!!! adevar sau doar expresie

De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:33:57aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse


mama sa vezi cum lesina cel ce ma intretzine cand ii arat freza
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:35
De la: etta, la data 2009-04-28 10:32:11
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-28 10:28:24
De la: etta, la data 2009-04-28 10:18:27
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:02:16
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???

pai.......daca generalizezi...am sa iti dau un raspuns pe masura ta....pt ca exista misogini ca tine si o merita din plin.....sa fiti facuti de bani si sa fiti luati in deradere...............
daca nu ai fi generalizat ...ti-as fi scris ca nu toate cautam asta...........unii ne acuza ca suntem cu "pu tza" ,femei emancipate .....altii ca ne inselam partenerii ,altiii nici ei nu mai stiu cum sa ne catalogheze.......pe noi ,femeile din ziua de azi..........dar faptul ca e bagati in anumite categorii denota cata lipsa de caracter aveti.....cat de greu va e cand o fata va joaca pe degete........cat de mult va place sa va plangeti de mila.........
doamna poti fi si fara un partener cu bani...............o doamna nu se arata prin imbracaminte si bijuterii scumpe.....ci prin comportament si caracter........................
egalitate intre sexe exista.........si a existat doar ca nu a fost mediatizat................atat barbatul si femeia sunt o singura specie ...........
tu vrei sa apari un om intelept dar prost........sa iti spun si de ce.......scrii numai prostii dar esti mandru ca ai facut-o....pe pamantul asta sunt multi ca tine.......dar stii care e diferenta dintre noi ,faptul ca ii miros de la o posta.......pe semenii tai........ .


adeca io mi-s o DOAMNA........si mai sunt si intretinuta !!!!.......... ....vai,vai,vai,ce subspecie ordinara sunt !!!........sa-mi fie rusine 2 secunde !!!........ ......gata,mi-a fost.........si-acu'...........
ma intreti si pe mine


exprima-te ......si negociem...... ...........da' vezi ca am lucrat in vanzari,si negocierea e primul lucru pe care il inveti !!!.........
sa vezi ce scantei or sa iasa la negocieri ca si yo stiu
dontworibehapi
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:35
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:33:57aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse
pai vezi si asta e tot o munca si cred ca castigi bine bravo
smigal
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:36
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:35:45
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:33:57aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse


mama sa vezi cum lesina cel ce ma intretzine cand ii arat freza


asta dupe ce itzi da mneshte bani....nu?????
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:36
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:34:35 altu doamne baiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pudika sa sti ca nu ma mai joc da ce ti-am facut frate de ne blagoslovesti numai cu din astia?


pai cu de-astia ne exersam capacitatile verbale....si orale..... .......si linguale........ ....si de de toate......... .........nu mai tre' sa fim si noi tinere si nelinistite ???...........
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:37
De la: smigal, la data 2009-04-28 10:31:52
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-28 10:25:07
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???
nu cred ca ele cauta asa ceva si cauta mai degraba o persoana care sa le respecte, si sa aiba caracter..sa fim seriosi bani in ziua de azi sunt maculatura si sunt femei care au mai multi bani decat uni barbati acu ele saracele ce or trebui sa faca sa devin sarace ca sa stea cu un barbat.... ce nu as da yo sa gasesc pe cineva care sa castige si mai mult ca mine ca atunci nu as mai avea cuvinte... si nici nu i-as reprosa ca castiga mai mult ca mine...ca tot noi cheltuim bani nu...
ai spuso super
dontworibehapi
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:37
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:35:45
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:33:57aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse


mama sa vezi cum lesina cel ce ma intretzine cand ii arat freza
sa nu care cumva sa te intretina si mai mult
dontworibehapi
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:38
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:32:18ba mie nu mi-e rusine....sunt intretzinuta si cu asta basta....si asta pt ca merit si stiu sa il fac pe al meu dependent de moa........adevarat,e o arta,etta,stii si tu f bine
tananana



laura .............intretinuta nu esti..............pt ca te compensezi pe urma.......cresterea copiilor ,intretinerea casei si a sotului.......................si asta e o munca si numai noi femeile stim cum sa o ducem pana la capat mai bine
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:38
da ce ne omoram noi nervi pt un neica nimeni asta ce facem il educm noi daca nu sa educat pana acum..............................................
smigal
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:38
De la: smigal, la data 2009-04-28 10:36:16
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:33:57aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse
pai vezi si asta e tot o munca si cred ca castigi bine bravo


am castigat un sotz minunat si doi copiii adorabili.......si sigur,nu am grija zilei de maine
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:39
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:36:47
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:35:45
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:33:57aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse


mama sa vezi cum lesina cel ce ma intretzine cand ii arat freza


asta dupe ce itzi da mneshte bani....nu?????


ahaaaaaaaaaaa acu este saracu falit dar ca sa-mi vada freza scoate bani si din gaura de sarpe
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:39
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:38:42
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:32:18ba mie nu mi-e rusine....sunt intretzinuta si cu asta basta....si asta pt ca merit si stiu sa il fac pe al meu dependent de moa........adevarat,e o arta,etta,stii si tu f bine
tananana



laura .............intretinuta nu esti..............pt ca te compensezi pe urma.......cresterea copiilor ,intretinerea casei si a sotului.......................si asta e o munca si numai noi femeile stim cum sa o ducem pana la capat mai bine


auzi,vezi ca nu-ti sta bine can' esti serioasa.......eeeeeeeeeeeee............
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:40
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:40
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:38:42
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:32:18ba mie nu mi-e rusine....sunt intretzinuta si cu asta basta....si asta pt ca merit si stiu sa il fac pe al meu dependent de moa........adevarat,e o arta,etta,stii si tu f bine
tananana



laura .............intretinuta nu esti..............pt ca te compensezi pe urma.......cresterea copiilor ,intretinerea casei si a sotului.......................si asta e o munca si numai noi femeile stim cum sa o ducem pana la capat mai bine


io stiu ingerash,doream doar sa imi dau ochii peste cap.........
doar ca tu ma iubesti si nu ma lasi
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:40
br />
exprima-te ......si negociem...... ...........da' vezi ca am lucrat in vanzari,si negocierea e primul lucru pe care il inveti !!!......... [/quote] sa vezi ce scantei or sa iasa la negocieri ca si yo stiu [/quote]

scantei ?????....nope..........focuri de artificiiiiiiiiiiiiii............... ...........le adorrrrrrrr.............
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:41
De la: etta, la data 2009-04-28 10:40:03
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:38:42
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:32:18ba mie nu mi-e rusine....sunt intretzinuta si cu asta basta....si asta pt ca merit si stiu sa il fac pe al meu dependent de moa........adevarat,e o arta,etta,stii si tu f bine
tananana



laura .............intretinuta nu esti..............pt ca te compensezi pe urma.......cresterea copiilor ,intretinerea casei si a sotului.......................si asta e o munca si numai noi femeile stim cum sa o ducem pana la capat mai bine


auzi,vezi ca nu-ti sta bine can' esti serioasa.......eeeeeeeeeeeee............


asa ziceam si eu ..................................incepusem chiar sa ma intreb daca-i ingerasul de-l cunosc eu
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:41

Femei sunt in lumea asta mare
Frumoase ca seninul instelat
Gasesti placeri nebune in fiecare
Si-s dulci ca o clipita de pacat

De-mi place o bruna cu ochii de jaratec
In focul caror inima-mi topesc
Apare o blonda cu suras salbatec
Si nu mai stiu pe care s-o iubesc

Iubesc femeia!
De dor nebuna
Femeia bruna
Cu ochi negri de foc
Dar si pe aceia cu ochi verzi ca marea
Imbratisarea ei ma imbata pe loc

Blonda sau bruna imi e tot una
Deopotriva la iubesc
Deopotriva le doresc
Iubesc femeia!
Cand e femeie,
A vietii cheie, doar prin ea o gasesc

Blonda sau bruna imi e tot una
Deopotriva la iubesc
Deopotriva le doresc
Iubesc femeia!
Cand e femeie,
A vietii cheie, doar prïn ea o gasesc

just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:42
eu....eu.....te ....ubesc pe tine.....rau de tot.......adik pe voi......adik numa pe voi.......adik......stiti voi

just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:43
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:43:56eu....eu.....te ....ubesc pe tine.....rau de tot.......adik pe voi......adik numa pe voi.......adik......stiti voi



sigur ca stim
si ne place mai ales ca e reciproc
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:45
se vede paradisul in flocit
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:46
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:43:56eu....eu.....te ....ubesc pe tine.....rau de tot.......adik pe voi......adik numa pe voi.......adik......stiti voi



FEMEIEEEEE....CE ESTI !!!.......maaaaa iubesteeeeeeeee femeeeeeileeeeeeeeeeeee !!!........... .........si poeta ,pe deasupra !!!.........
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:47
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:46:59 se vede paradisul in flocit


asa e,ca nu vrusei sa desconspir ca n-are desu'-uri !!!..........
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:48
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:42:57
Femei sunt in lumea asta mare
Frumoase ca seninul instelat
Gasesti placeri nebune in fiecare
Si-s dulci ca o clipita de pacat

De-mi place o bruna cu ochii de jaratec
In focul caror inima-mi topesc
Apare o blonda cu suras salbatec
Si nu mai stiu pe care s-o iubesc

Iubesc femeia!
De dor nebuna
Femeia bruna
Cu ochi negri de foc
Dar si pe aceia cu ochi verzi ca marea
Imbratisarea ei ma imbata pe loc

Blonda sau bruna imi e tot una
Deopotriva la iubesc
Deopotriva le doresc
Iubesc femeia!
Cand e femeie,
A vietii cheie, doar prin ea o gasesc

Blonda sau bruna imi e tot una
Deopotriva la iubesc
Deopotriva le doresc
Iubesc femeia!
Cand e femeie,
A vietii cheie, doar prïn ea o gasesc



si palea suvitzate mai ales cu roz cui le lasi haaaaaaaaa? gata m-am suparat adeca pe mine nu ma iubesti
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:49
De la: etta, la data 2009-04-28 10:47:38
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:43:56eu....eu.....te ....ubesc pe tine.....rau de tot.......adik pe voi......adik numa pe voi.......adik......stiti voi



FEMEIEEEEE....CE ESTI !!!.......maaaaa iubesteeeeeeeee femeeeeeileeeeeeeeeeeee !!!........... .........si poeta ,pe deasupra !!!.........


a nu e doar copy paste

just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:49
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:49:16
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:42:57
Femei sunt in lumea asta mare
Frumoase ca seninul instelat
Gasesti placeri nebune in fiecare
Si-s dulci ca o clipita de pacat

De-mi place o bruna cu ochii de jaratec
In focul caror inima-mi topesc
Apare o blonda cu suras salbatec
Si nu mai stiu pe care s-o iubesc

Iubesc femeia!
De dor nebuna
Femeia bruna
Cu ochi negri de foc
Dar si pe aceia cu ochi verzi ca marea
Imbratisarea ei ma imbata pe loc

Blonda sau bruna imi e tot una
Deopotriva la iubesc
Deopotriva le doresc
Iubesc femeia!
Cand e femeie,
A vietii cheie, doar prin ea o gasesc

Blonda sau bruna imi e tot una
Deopotriva la iubesc
Deopotriva le doresc
Iubesc femeia!
Cand e femeie,
A vietii cheie, doar prïn ea o gasesc



si palea suvitzate mai ales cu roz cui le lasi haaaaaaaaa? gata m-am suparat adeca pe mine nu ma iubesti





iubesc femeia suvitata cu roz,bruna blonda .......satena in carliont
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:50
ce bine ma simt acu ingerasul ma iubeste , jupaneasa mi-s, barbat sa ma intretzina am da sunt nedumerita din camd in cand drumul sa-l tzinem si noi avem voie?
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:53
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:53:12 ce bine ma simt acu ingerasul ma iubeste , jupaneasa mi-s, barbat sa ma intretzina am da sunt nedumerita din camd in cand drumul sa-l tzinem si noi avem voie?


tinem altcv.............mai tare si vanjos
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:53
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:53:12 ce bine ma simt acu ingerasul ma iubeste , jupaneasa mi-s, barbat sa ma intretzina am da sunt nedumerita din camd in cand drumul sa-l tzinem si noi avem voie?


cum sa nu !!!......orice jupanesa nu iese in drum sa-si intampine clientii ????............
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:54
stiti ce eu cred ca sunt mai multi barbati intretinuti decat femei
smigal
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:54
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-28 02:38:11
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???



Ce sa-ti fac fratzica daca tu le vezi doar pe alea care se uita dupa cayenne, money-money etc ?
Mai iesi si tu in lume ca nu e dracul atat de negru ! Mai sunt si fomei decente, stai tu linisit, chill !

corect ,
MFW schimba-ti lumea, daca te duci in cluburi numai de fite, oare ce o sa gasesti ? fite ,
nu toate sunt la fel , cauata si in alta parte decat unde cauti de obicei, si o sa iti dai seama de realitate ...
SweetDadyD
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PARFUMURI DE CALITATE 6 De la: just_maria 13 Martie 2009 13:10
cum am petrecut de ziua indragostitilor ? 1 De la: miki07 22 Februarie 2009 15:09
oportunitate de afacere 3 De la: diana3289 5 Noiembrie 2009 13:35
buna 4 De la: ivaaa 21 Decembrie 2009 17:21
APOCALIPSA !!!!!!!!!!!!!! 1 De la: Ramona2289 12 Ianuarie 2009 21:27