Setari Cookie-uri

Jupaneasa tine casa si jupanul tine drumul???!!!! adevar sau doar expresie

De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-01 16:10:08
De la: voicu_monica2001, la data 2009-04-30 20:25:20
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-29 22:46:14
De la: dragos_quicki, la data 2009-04-29 18:14:00Pana la urma a tras cineva o concluzie?

Apropo, dl.micnegrusiurat4 te,rog,frumos,pe,viitor,sa,nu,mai,folosesti,virgula,(virgulã) asa,de,des,ca,ne,obosesti,pe,toti,plus,ca,o,faci,si,gresit.(punct)





daca virgula mea ar fi unica ta problema.....,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

daca am gresit e ,pentru,ca,nu,am rabdare sa scriu,nici,de mana,nici de tastatura,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

capisci?????????

poate nu scriu bine romaneste pentru faptul ca nu am facut nici macar o zi de



scoala in romania.

dar altii care au invatat sa scrie in romaneste pentru prima data,scriu ma aiurea ca mine,io macar am ,o scuza,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

sper sa intelegi ca sa nu trebuiasca sa risipesc mai multa energie dandu'ti tie explicatii despre virgulele mele,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Haide Micutule................ nu te supi tu asa tare..............

NE DAI SI NOUA VIRUGULITA TA.............

las lumea sa vb...............


dar sa fi buna cu ea da?



Micutule................not to worry...............

fata o sa fie un exemplu de delicatetze cu Virgulita ta..................

Nu de alta, dar nasa o sa ma jumuleasca daca pricinuiesc ceva daune....................
sun_shine
Postat pe 2 Mai 2009 09:59
cate virgulitze?

neata monik
just_heaven
Postat pe 2 Mai 2009 10:01
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 10:01:03cate virgulitze?

neata monik


Ei coltisorul meu de rai...................

Cate .Micutul stie..................
sun_shine
Postat pe 2 Mai 2009 17:52
...puuuuuuuupppp.....
sun_shine
Postat pe 2 Mai 2009 17:53
Monicaaaaaa..........io n-am zis ca nu-mi ajunge,ci doar sa stati la rand........sa iau io spuma !!!.........
etta
Postat pe 2 Mai 2009 22:44
De la: etta, la data 2009-05-02 22:44:07 Monicaaaaaa..........io n-am zis ca nu-mi ajunge,ci doar sa stati la rand........sa iau io spuma !!!.........

oooooooooo............
pai in cazul asta.............. cand termini urmez eu.............

gata s-a facut programarea....................
sun_shine
Postat pe 3 Mai 2009 21:02
De la: voicu_monica2001, la data 2009-05-02 09:59:13
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-01 16:10:08
De la: voicu_monica2001, la data 2009-04-30 20:25:20
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-29 22:46:14
De la: dragos_quicki, la data 2009-04-29 18:14:00Pana la urma a tras cineva o concluzie?

Apropo, dl.micnegrusiurat4 te,rog,frumos,pe,viitor,sa,nu,mai,folosesti,virgula,(virgulã) asa,de,des,ca,ne,obosesti,pe,toti,plus,ca,o,faci,si,gresit.(punct)





daca virgula mea ar fi unica ta problema.....,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

daca am gresit e ,pentru,ca,nu,am rabdare sa scriu,nici,de mana,nici de tastatura,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

capisci?????????

poate nu scriu bine romaneste pentru faptul ca nu am facut nici macar o zi de



scoala in romania.

dar altii care au invatat sa scrie in romaneste pentru prima data,scriu ma aiurea ca mine,io macar am ,o scuza,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

sper sa intelegi ca sa nu trebuiasca sa risipesc mai multa energie dandu'ti tie explicatii despre virgulele mele,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Haide Micutule................ nu te supi tu asa tare..............

NE DAI SI NOUA VIRUGULITA TA.............

las lumea sa vb...............


dar sa fi buna cu ea da?



Micutule................not to worry...............

fata o sa fie un exemplu de delicatetze cu Virgulita ta..................

Nu de alta, dar nasa o sa ma jumuleasca daca pricinuiesc ceva daune....................


Desteptule care esti tu destept, desteptule! "dat sa fi buna cu ea" se scrie "fii", cu 2 de "i". La scolile alea din strainatatzuri nu te-au invatzat din astea? a?
Laim!

dragos_quicki
Postat pe 3 Mai 2009 22:24
auch............Dragos mama acid mai esti................

aici nu cred ca mai scrie cineva corect..........lasa lucrurile asa cum sunt.....

nimeni nu e in masura sa corecteze pe cineva si apoi discutam nu facem corecturi gramaticale (si sigur ai sa gasesti si la mine ceva de corectat si nu numai)

O zi buna draguta.............
sun_shine
Postat pe 4 Mai 2009 08:21
De la: voicu_monica2001, la data 2009-05-04 08:21:11auch............Dragos mama acid mai esti................

aici nu cred ca mai scrie cineva corect..........lasa lucrurile asa cum sunt.....

nimeni nu e in masura sa corecteze pe cineva si apoi discutam nu facem corecturi gramaticale (si sigur ai sa gasesti si la mine ceva de corectat si nu numai)

O zi buna draguta.............


lasa,mai Moni.....ca am mai avut noi razbeluri cu literati !!.........ne descurcam !!........se ia si omu' de ce poate !!!..........
etta
Postat pe 4 Mai 2009 10:02
paruiala ceva?? hai ca tin eu scorul...
iar referitor la scoli straine si limbi straine, stii ,mai miculenegrule si uratule, ca si aici invatam alte limbi ale altor popoare dar invatam si gramatica, mai ales ca tu esti de origine romana(din cate inteleg). Nu e o scuza, dar poate doar te laudai...
salutari si bafturi!!
azalis
Postat pe 4 Mai 2009 10:08
De la: etta, la data 2009-05-04 10:02:54
De la: voicu_monica2001, la data 2009-05-04 08:21:11auch............Dragos mama acid mai esti................

aici nu cred ca mai scrie cineva corect..........lasa lucrurile asa cum sunt.....

nimeni nu e in masura sa corecteze pe cineva si apoi discutam nu facem corecturi gramaticale (si sigur ai sa gasesti si la mine ceva de corectat si nu numai)

O zi buna draguta.............


lasa,mai Moni.....ca am mai avut noi razbeluri cu literati !!.........ne descurcam !!........se ia si omu' de ce poate !!!..........


Etta ubita asa este, dar zau asa mi s-a cam acrit de ei..............

lumea intra aici pt amuzament , sa gaseasca prieteni si toate cele nu sa fie atent la cum scrie..............

ce naiba, oameni suntem....................
sun_shine
Postat pe 4 Mai 2009 11:47
De la: azalis, la data 2009-05-04 10:08:36paruiala ceva?? hai ca tin eu scorul...
iar referitor la scoli straine si limbi straine, stii ,mai miculenegrule si uratule, ca si aici invatam alte limbi ale altor popoare dar invatam si gramatica, mai ales ca tu esti de origine romana(din cate inteleg). Nu e o scuza, dar poate doar te laudai...
salutari si bafturi!!


Neeeeeeeeeeee................ aici se discuta in contradictoriu nu se paruieste lumea................
sun_shine
Postat pe 4 Mai 2009 11:48
AAAA poi daca nu se scrie coreq mai e si o afeminista de a vosatra care m-a luat la papara pt o cratima.......:d oricum e dulce hihi
MFW
Postat pe 4 Mai 2009 16:18
De la: nebuna94, la data 2009-04-27 22:07:15daaaa jupaneasa tine casa si jupanul drumul asa e ...dar sti qm zici u alea..materialiste ar sta si cu mosnegi daca vor banii ar face orice pentru ei:P dar ... sunt si unele care nu ar sta q tipi pentru bani gandeste`te si u in ansamblu daca ai fi femeie te`ai casatori cu un barbat doar pentru ca are bani si te poate intretine?! cred si yo sunt unele disperate dupa cei q bani pune`te in situatia noastra:P a celor care nu sunt profitoare vreau sa zic


Cine v-a invatat ca femeile tinere care se casatoresc cu barbati in varsta o fac pt bani? Pt ca voua va plac tinerii? Poate voi nu sunteti patite si nu ati ajuns sa urati imaturitatea unor barbati mai tineri. Abtinet-iva de la comentarii si vedeti-va de viata! Nu toata lumea gandeste la fel, dar fiecare cu ce-l doare. nu aveti bani si atunci cautati sa vedeti o problema in toate relatiile pe care un barbat instarit le are. Sunteti praf iubitele!
Diannnnnnna
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:15
De la: dragos_quicki, la data 2009-04-27 17:31:02Coasta...proasta....rimeaza.


iar dobitoc rimeaza cu porc. valabil in ceea ce te priveste.
franziska_eu
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:20
de ce topicuri de la naftalina?
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:22
Pt ca lumea se plictiseste??
sun_shine
Postat pe 4 Octombrie 2009 17:34
...........ce mai jupaneasa am fost eu p-acileaaaaaaaaa...........iacata ca-mi pusei sortu'-n brau...........imi aranjai bine "balcoanele"...........imi aranjai fustelepe dedesubt..........si drept la usa ma postai...........asa cu noaptea-n cap..........sa tin drumu' la clientii rataciti !!!!!!!!!!............. ..............

Am redeschis hanullllllllllllll !!!!!!............
etta
Postat pe 5 Octombrie 2009 03:00
De la: etta, la data 2009-10-05 03:00:37 ...........ce mai jupaneasa am fost eu p-acileaaaaaaaaa...........iacata ca-mi pusei sortu'-n brau...........imi aranjai bine "balcoanele"...........imi aranjai fustelepe dedesubt..........si drept la usa ma postai...........asa cu noaptea-n cap..........sa tin drumu' la clientii rataciti !!!!!!!!!!............. ..............

Am redeschis hanullllllllllllll !!!!!!............


No..........iata ca venii ssi primul musteriu..............

Ma primesti Etta ?? Cu ce ma omenesti mataluta pe aci pe la han??



Un flacaiandru focos poate, sau o don'sorica cu dute-vino??

Pupaceala................
sun_shine
Postat pe 6 Octombrie 2009 10:21
Monicaaaaaaaaaaaa..........tie iti dau mereu intai.......... ....apoi...... ....si apoi.......... ..........conservati bine la borcan......pentru vremuri grele !!...........
etta
Postat pe 9 Octombrie 2009 17:55
De la: etta, la data 2009-10-09 17:55:44 Monicaaaaaaaaaaaa..........tie iti dau mereu intai.......... ....apoi...... ....si apoi.......... ..........conservati bine la borcan......pentru vremuri grele !!...........


E bine de stiut..............

In cazul in care ..domane fereste raman in pana stiu unde sa apelez...........
pup la tine ..............
sun_shine
Postat pe 11 Octombrie 2009 21:04
Pana la urma? Concluzia?
dragos_quicki
Postat pe 10 Noiembrie 2009 11:33
adevarul este ca... no...
cam asta e concluzia...
Totaia
Postat pe 10 Noiembrie 2009 11:53
oofff...nu stie sa ghiceste lumea asta !!!...........
etta
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:11
De la: etta, la data 2009-11-22 11:11:21 oofff...nu stie sa ghiceste lumea asta !!!...........


pai se pare ca nu prea................

Ce ar fi sa le explici????

sun_shine
Postat pe 22 Noiembrie 2009 18:41
Cine se opreste pentru 10 secunde din aceste comentarii si- mi acorda si mie un vot ????plsss site-ul este http://www.laferma.eu/Baltaru-Claudia_316.html
baltaruclaudia
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
afacere noua in romania si profitabila! 2 De la: dandanaua_reloaded 6 Februarie 2009 14:14
marimea penisului 12 De la: Etta_me 25 Iulie 2009 12:42
hmmm 1 De la: gandacel83 9 Ianuarie 2009 17:55
un venit in plus pentru noi 1 De la: kudika001423 7 Martie 2009 10:29
Hellp Me! 9 De la: ciminutza 20 Februarie 2009 16:15