Setari Cookie-uri

Pisici- nutritie, ingrijire, probleme de sanatate, veterinari si sfaturi!


Buna. Am deschis acest topic strict pentru iubitorii si posesorii de pisicute!
Aici putem sa discutam despre tipul de hrana, despre ingrijire, despre probleme de sanatate si tot ce e legat de pisici! Poate gasim si vre un crescator , vre- un veterinar..cine stie.
Astept cu drag doar iubitorii de animale si stapanii care si adora rasfatatele "odrasle"!
pisi08
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:04
De la: pisi08, la data 2009-04-28 00:04:24
Buna. Am deschis acest topic strict pentru iubitorii si posesorii de pisicute!
Aici putem sa discutam despre tipul de hrana, despre ingrijire, despre probleme de sanatate si tot ce e legat de pisici! Poate gasim si vre un crescator , vre- un veterinar..cine stie.
Astept cu drag doar iubitorii de animale si stapanii care si adora rasfatatele "odrasle"!
yo am o pisica de 12 ani care de cate ori ma vede sta numa in capu meu
dontworibehapi
Postat pe 28 Aprilie 2009 14:13
Hahaha eu zic ca ai obisnuit-o prost!
pisi08
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:55
si eu am 2 motani...sunt "tomberonezi" ,dar foarte frumosi....nu numai k sunt ai mei dar ,chiar toata lumea imi zice k sunt frumosi.....si iubitori....unul e mort dupa mine, ma pupa mereu si sta numai "agatat" de mine cand sunt acasa...celalalt e mai fitzos....
legat de mancare...le dau royal canin ...croante de tot felul de la ei si de la hill's....le mai iau sanabelle, purina...dar mai rar.
pliculetele lor preferate sunt cele de la gourmet, de fapt sunt conserve....
ii cam alint , dar ii iubesc f tare....numai un singur lucru ma supara...PARUL IN EXCES. nu stiu ce sa le mai fac....sau dau sa nu le mai cada.....cred k ii tund....ce ziceti? e ok sau posibil sa raceasca.....i don't know....nu sunt de rasa si d asta...
oanagri
Postat pe 25 Iunie 2009 19:11
Pisicile cred ca sunt printre cele mai dragalase animalute din cate cunosc ,sunt foarte inteligente ,iubitoare si foarte geloase totodata .
Mizti al meu e un nebunatic ,e un "motanel"de 3 kg ,care tolaneste cata-i ziua de lunga ..dar e un adevarat prieten ..
gugulina74
Postat pe 16 Iulie 2009 23:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs lenor 1 De la: kudika022937 10 Octombrie 2009 19:57
Metabolismul, prieten sau dushman? 11 De la: kudika018164 12 Iulie 2009 17:55
Spune-mi cum mananci, ca sa-ti spun cine esti 23 De la: blussy 27 Octombrie 2009 18:00
CONCEDIEREA- CARE SUNT DREPTURILE SALARIATULUI? 25 De la: kudika074487 13 Octombrie 2009 18:31
O Mica Mare Problema. 2 De la: carina33 1 Iunie 2010 02:14