Setari Cookie-uri

Sa ma mai intalnesc sau nu cu el? Doar pt Sex?

VINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:20
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:13:13
da iris,insa a uitat sa itzi spuna ca tipul desi fara egal la pat,avea el un defect...isi tzinea doua dejte in c u r....la el........in timpul actului sexual.......


Uite ca asta nu am stiut , atunci o inteleg pe fata
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:20
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:20:15VINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO



just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:21
Daca mai vb mult despre asta o sa trebuiasca sa ies in strada sa fac greva :)) offf... ce-mi vine a .....
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:22
Apoi sa ma ierti, da sa te culci cu cel mai mare dusman al lui cand ai aflat ca de fapt el nici macar nu te-a inselat si sa vrei sa fii printesa lui din nou mi se pare un pic deplasat. In joaca asta dintre femei si barbati sunt anumite limite, dupa cum gandesc eu. Eu sa fiu in locul lui nu as trece peste asta poti sa fii tu top modela lumii.
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:22
pupici iris si de la moa
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:23
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:22:56Apoi sa ma ierti, da sa te culci cu cel mai mare dusman al lui cand ai aflat ca de fapt el nici macar nu te-a inselat si sa vrei sa fii printesa lui din nou mi se pare un pic deplasat. In joaca asta dintre femei si barbati sunt anumite limite, dupa cum gandesc eu. Eu sa fiu in locul lui nu as trece peste asta poti sa fii tu top modela lumii.


Sincer nu vreau sa mai fiu doar a lui,il vreau doar pt sex,nicidecum sa ma mai impac cu el ...
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:24
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:24:32
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:22:56Apoi sa ma ierti, da sa te culci cu cel mai mare dusman al lui cand ai aflat ca de fapt el nici macar nu te-a inselat si sa vrei sa fii printesa lui din nou mi se pare un pic deplasat. In joaca asta dintre femei si barbati sunt anumite limite, dupa cum gandesc eu. Eu sa fiu in locul lui nu as trece peste asta poti sa fii tu top modela lumii.


Sincer nu vreau sa mai fiu doar a lui,il vreau doar pt sex,nicidecum sa ma mai impac cu el ...


nu mai vrei doar a lui????
atunci ar trebui sa itzi mai cautzi catziva,sa te fericesti
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:25
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:24:32
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:22:56Apoi sa ma ierti, da sa te culci cu cel mai mare dusman al lui cand ai aflat ca de fapt el nici macar nu te-a inselat si sa vrei sa fii printesa lui din nou mi se pare un pic deplasat. In joaca asta dintre femei si barbati sunt anumite limite, dupa cum gandesc eu. Eu sa fiu in locul lui nu as trece peste asta poti sa fii tu top modela lumii.


Si daca l-am inselat cu cel mai mare dusman al lui,asta o stiu doar eu,nu altcineva,In sufletul meu stiu ca m-am razbunat pt tot ce mi-a facut si ca m-a mintit,Intai imi spune ca nu duce lipsa si ca il caut eu ca sunt "nesatula" si acum ma cauta el...nu regret nimik.pana la urma...o viatza avem!
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:26
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:22:47Daca mai vb mult despre asta o sa trebuiasca sa ies in strada sa fac greva :)) offf... ce-mi vine a .....


ce iti vine?>
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:26
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 17:26:26
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:22:47Daca mai vb mult despre asta o sa trebuiasca sa ies in strada sa fac greva :)) offf... ce-mi vine a .....


ce iti vine?>



Un chef de... f...... hai ma,nu ma mai corupeti:)
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:28
Stii cum e...un barbat cauta sex. Uneori nu il intereseaza iubirea, vrea doar sex. Dar iti spun eu ca barbat, daca tu te-ai culcat cu cel mai mare dusman al lui, fii sigura ca fie o sa te priveasca cu dezgust, fie o sa se imprieteneasca cu ala si o sa te priveasca amandoi cu dezgust. Imi pare rau, dar sa stii ca uneori orgoliul e mai important decat sexul.
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:28
ce ma manancaaaaaa!!

Postat pe 28 Aprilie 2009 17:29
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 09:54:40 Inca il iubesc,dar stiu ca nu mai poate fi nimik intre noi.Sa ma mai intalnesc cu el sau nu? Ajutoooor! :*


De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:13:30
Chiar in seara cand ne-am despartit,m-am culcat cu cel mai mare dusman al lui,cu care l-am mai inselat si de care a aflat, Imi place cum maf... :d scuze,si daia il vreau! :(



O dai prea mult in barci pentru mine ...hotaraste-te odata ce vrei .
Ori il iubesti ori iti place doar cum te rezolva la pat !

Daca il iubeai nu aveai cum sa te mai culci cu alt barbat .....daca iti placea cum f ute iar nu te mai culcai cu altul .
AI deja 2 bile negre din start !

Daca te-ai culcat cu ceilalti doar pentru ca asa au dorit ei ( pentru ca altfel nu-mi imaginez de ce ai vrea tu sa experimentezi sexul cu prietenii lui ) atunci chiar are dreptate sa te tina doar pentru cand vrea muschiul lui sa te aibe .
SI c urva si proasta .....astea doua chiar nu fac casa buna intr-o relatie

Proasta idee sa-i spui ca l-ai inselat .....daca crezi ca i-ai castigat respectul te inseli !
Eu zic sa-i dai papucii tu acum cand inca mai ai satisfactia ca ai putea sa faci asta pentru ca in viitorul apropiat s-ar putea sa te invite la nunta pe post de oaspete si nu stiu daca iti va surade ideea sa fii invitata la nunta celui care sustii ca-l iubesti si ca f ute bine
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:29
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:28:35Stii cum e...un barbat cauta sex. Uneori nu il intereseaza iubirea, vrea doar sex. Dar iti spun eu ca barbat, daca tu te-ai culcat cu cel mai mare dusman al lui, fii sigura ca fie o sa te priveasca cu dezgust, fie o sa se imprieteneasca cu ala si o sa te priveasca amandoi cu dezgust. Imi pare rau, dar sa stii ca uneori orgoliul e mai important decat sexul.


ce ii spui tu fetei de dezgust?????
fii serios !!!!
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:29
Vreti sa vb pe mess??? un id,daca se poate sau... al meu: numeshte_ma_demon
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:29
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:29:05ce ma manancaaaaaa!!


matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:29
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:24:32
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:22:56Apoi sa ma ierti, da sa te culci cu cel mai mare dusman al lui cand ai aflat ca de fapt el nici macar nu te-a inselat si sa vrei sa fii printesa lui din nou mi se pare un pic deplasat. In joaca asta dintre femei si barbati sunt anumite limite, dupa cum gandesc eu. Eu sa fiu in locul lui nu as trece peste asta poti sa fii tu top modela lumii.


Sincer nu vreau sa mai fiu doar a lui,il vreau doar pt sex,nicidecum sa ma mai impac cu el ...



Pai in prima pagina ziceai ca-l iubesti ....dupa doar o pagina te-ai razgandit ?
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:32
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:29:52
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:29:05ce ma manancaaaaaa!!




ma manca sa-i zic feti ceva!




numeste-te demon, barbati primesti la discutii pe mess!?

Postat pe 28 Aprilie 2009 17:32
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:32:29
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:29:52
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:29:05ce ma manancaaaaaa!!




ma manca sa-i zic feti ceva!




numeste-te demon, barbati primesti la discutii pe mess!?


ce te retzine?????
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:33
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:32:29
De la: just_laura, la data 2009-04-28 17:29:52
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:29:05ce ma manancaaaaaa!!




ma manca sa-i zic feti ceva!




numeste-te demon, barbati primesti la discutii pe mess!?



Ce altceva ai putea sa-i zici geo ?
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:34
O dai prea mult in barci pentru mine ...hotaraste-te odata ce vrei .
Ori il iubesti ori iti place doar cum te rezolva la pat !

Daca il iubeai nu aveai cum sa te mai culci cu alt barbat .....daca iti placea cum f ute iar nu te mai culcai cu altul .
AI deja 2 bile negre din start !

Daca te-ai culcat cu ceilalti doar pentru ca asa au dorit ei ( pentru ca altfel nu-mi imaginez de ce ai vrea tu sa experimentezi sexul cu prietenii lui ) atunci chiar are dreptate sa te tina doar pentru cand vrea muschiul lui sa te aibe .
SI c urva si proasta .....astea doua chiar nu fac casa buna intr-o relatie

Proasta idee sa-i spui ca l-ai inselat .....daca crezi ca i-ai castigat respectul te inseli !
Eu zic sa-i dai papucii tu acum cand inca mai ai satisfactia ca ai putea sa faci asta pentru ca in viitorul apropiat s-ar putea sa te invite la nunta pe post de oaspete si nu stiu daca iti va surade ideea sa fii invitata la nunta celui care sustii ca-l iubesti si ca f ute bine [/quote]



Hai ma.sincer chiar il iubesc,dar sunt constienta ca nu mai poate fi nimik intre noi,din mai multe motive,,nu conteaza motivele daca stiu ca asa e,NU MAI POATE FI NIMIK,ma refer la relatie,nu la sex.Si da,m-am culcat cu "dusmanul" lui,pt ca am vrut eu,nu ca a vrut el,si nu stie nimeni...tocmai de asta nici nu imi fac probleme ca va afla vreodata.Vroiam sa stiu parerea voastra daca sa ma mai intalnesc cu el doar pt SEX,fara sentimente si alte alea,Fiecare e liber sa faca ce vrea.Nu imi doresc sa fiu cu el toata viatza...si papucii i-am dat acum 2 saptamani,eu,nu el !
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:34
iris , ma gandeam sa nu-i zic nimic!!

Postat pe 28 Aprilie 2009 17:35
De la: geo_sh, la data 2009-04-28 17:35:42iris , ma gandeam sa nu-i zic nimic!!



zi geo! Ascult!
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:36
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:34:48O dai prea mult in barci pentru mine ...hotaraste-te odata ce vrei .
Ori il iubesti ori iti place doar cum te rezolva la pat !

Daca il iubeai nu aveai cum sa te mai culci cu alt barbat .....daca iti placea cum f ute iar nu te mai culcai cu altul .
AI deja 2 bile negre din start !

Daca te-ai culcat cu ceilalti doar pentru ca asa au dorit ei ( pentru ca altfel nu-mi imaginez de ce ai vrea tu sa experimentezi sexul cu prietenii lui ) atunci chiar are dreptate sa te tina doar pentru cand vrea muschiul lui sa te aibe .
SI c urva si proasta .....astea doua chiar nu fac casa buna intr-o relatie

Proasta idee sa-i spui ca l-ai inselat .....daca crezi ca i-ai castigat respectul te inseli !
Eu zic sa-i dai papucii tu acum cand inca mai ai satisfactia ca ai putea sa faci asta pentru ca in viitorul apropiat s-ar putea sa te invite la nunta pe post de oaspete si nu stiu daca iti va surade ideea sa fii invitata la nunta celui care sustii ca-l iubesti si ca f ute bine


I-ai dat papucii, te-ai culcat cu dusmanul lui..si acu ceri voie daca sa te mai culci cu el..offff...cre' ca sunt prea batran pentru chestia asta



Hai ma.sincer chiar il iubesc,dar sunt constienta ca nu mai poate fi nimik intre noi,din mai multe motive,,nu conteaza motivele daca stiu ca asa e,NU MAI POATE FI NIMIK,ma refer la relatie,nu la sex.Si da,m-am culcat cu "dusmanul" lui,pt ca am vrut eu,nu ca a vrut el,si nu stie nimeni...tocmai de asta nici nu imi fac probleme ca va afla vreodata.Vroiam sa stiu parerea voastra daca sa ma mai intalnesc cu el doar pt SEX,fara sentimente si alte alea,Fiecare e liber sa faca ce vrea.Nu imi doresc sa fiu cu el toata viatza...si papucii i-am dat acum 2 saptamani,eu,nu el ! [/quote]
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:39
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:34:48si papucii i-am dat acum 2 saptamani,eu,nu el !


Ma scuzi , eu-s mai grea de cap si am inteles ca ti-ar fi dat el papucii ....

De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 09:54:40De o saptamana imi spunea ca nu vrea sa ma mai vada,si ca are pe altcineva,si nici macar pt sex nu vrea sa ne mai vedem,mi-a vorbit foarte urat,si ieri m-a sunat sa ma intrebe cand ne mai intalni si daca sunt de acord sa mai facem sex.



Cred ca de aici am tras eu concluzia ca ti-ar fi dat papucii
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:39
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 17:39:12
I-ai dat papucii, te-ai culcat cu dusmanul lui..si acu ceri voie daca sa te mai culci cu el..offff...cre' ca sunt prea batran pentru chestia asta


Io am inceput deja sa albesc
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:41
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-28 17:39:38
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 17:34:48si papucii i-am dat acum 2 saptamani,eu,nu el !


Ma scuzi , eu-s mai grea de cap si am inteles ca ti-ar fi dat el papucii ....

De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-04-28 09:54:40De o saptamana imi spunea ca nu vrea sa ma mai vada,si ca are pe altcineva,si nici macar pt sex nu vrea sa ne mai vedem,mi-a vorbit foarte urat,si ieri m-a sunat sa ma intrebe cand ne mai intalni si daca sunt de acord sa mai facem sex.



Cred ca de aici am tras eu concluzia ca ti-ar fi dat papucii




Doamne,daca ati stii ce poveste am trait eu in 2 ani jumate.... ati intelege tot, cate am tras sa il despart de una cu care m-a inselat dupa un an,apoi acum 4 luni iar,,,si asa mai departe,si am ajuns la concluzia ca am tot dreptul sa-l insel,atata timp cat si el a calcat stramb,nu stiu daca s-a culcat cu alta,dar din cate am inteles eu,nu s-a culcat...asta e! pacat ca numai eu stiu povestea si ma pot intelege :(
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:43
Nu mi-o lua in nume de rau, dar ai dat niste informati si ai cerut o parere. Toata lumea si-a format parerea, in mod normal, pe baza informatiilor oferite. Asadar daca tot numai tu stii toata povestea, ori o tii pentru tine si ne lasi pe noi sa ne destrabalam cu dana, ori spui tot. Nu vreau sa fiu rautacios, dar asa cum putin te intereseaza pe tine povestea mea, asa si eu ma duc acusi sa fac o baie, ma intalnesc cu o fata si sa fii sigura ca numai la subiectul asta nu o sa ma gandesc:)
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:47
Consider ca atata timp cat spui ca nu te intereseaza o persoana absolut deloc,nu suni cu nr ascuns sa vezi daca e acasa,daca se aude muzica,daca e plecata sau daca raspunde altcineva la tel,in timp ce tu suni si astepti ceva pozitiv,nu faci scene de gelozie,nu reprosezi nimik,de ce nu esti acasa,de ce esti unde esti,nu te inetereseaza cand ajunge acasa si alte faze din astea.El asta face si mi-a spus acum cateva zile ca nu poate sa creada ca l-am inselat,ca nu ii vine sa creada ca i-am lasat pe altii sa ma f... etc.dar asta s-a intamplat acum 7 luni,cand l-am inselat prima oara si a aflat,si in astea 7 luni a stat cu mine,la fel ca la inceput.E un barbat pervers,si vrea sa ma scoata pe mine vinovata....
just_me_and_you
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce sunt barbatii chiar asa dispertai dupa sex??? 12 De la: ___LL___ 5 Mai 2009 01:31
intimitate 23 De la: Nicool 19 Februarie 2010 21:58
costume de halloween 11 De la: Barbie30 17 Octombrie 2010 21:47
dc e atat de importanta relatia fizica? 13 De la: danyella_c 22 Decembrie 2009 23:20
Al doilea blister Yasmin... 160 De la: hilde31 1 Aprilie 2013 05:53