ce faceti daca aflati din greseala ca iubitul/iubita are o adresa de mail alta decat cea oficiala?si despre care voi nu stiati si nu v-a spus?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
viviana23 Avatarul lui viviana23

71 mesaje

ati considera ca va insala?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Jeez, nu. Si eu am cam 4 si prietenul nu stie decat de una. relaxeaza-te! Sau cauti pretext de despartire?
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

71 mesaje

nu...nu eu tokmai ci prietenul meu...si nu stiu ce sa inteleg din asta vb si cu fete si cu baieti si stiu k daca i-as spune ar zice k sunt paranoia...dar oare sunt?
Fosta membra Kudika.ro
De la: viv_baby23, la data 2009-05-06 20:01:05ati considera ca va insala?
mare smecherie...eu am vreo 20 si nu intereseaza pe nimeni asta...
www.4life-romania.ro
Fosta membra Kudika.ro
De la: viv_baby23, la data 2009-05-06 20:35:29nu...nu eu tokmai ci prietenul meu...si nu stiu ce sa inteleg din asta vb si cu fete si cu baieti si stiu k daca i-as spune ar zice k sunt paranoia...dar oare sunt?

pai fa-ti si tu o adresa falsa si adauga-l la mess (inventezi to o poveste daca ti-o cere) si per urma vezi daca te inseala sau nu.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

71 mesaje

si sa inteleg ca prietena ta nu stie de ele nu?
uitarea_aducerii_aminte Avatarul lui uitarea_aducerii_aminte

1052 mesaje

De la: Kathara, la data 2009-05-06 20:39:18
De la: viv_baby23, la data 2009-05-06 20:35:29nu...nu eu tokmai ci prietenul meu...si nu stiu ce sa inteleg din asta vb si cu fete si cu baieti si stiu k daca i-as spune ar zice k sunt paranoia...dar oare sunt?

pai fa-ti si tu o adresa falsa si adauga-l la mess (inventezi to o poveste daca ti-o cere) si per urma vezi daca te inseala sau nu.

buna idee... io am pus o in practica de 2 ori cu acelashi prieten ( acu e ex ) shi am aflat k ma insela... cu mine... shi cu altele pe langa
Cea mai infidela amanta a omului este speranta.Te inseli zilnic si totusi traiesti cu ea toata viata.
Fosta membra Kudika.ro

e spanac
nici eu nu zic decat de o adresa de mail, cea cu messu', desi mai am 2 pe langa. Asta nu inseamna ca vreau sa insel, ci ca nu e nevoie sa ma caute pe toate adresele.

esti paranoica un pic
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
Ce probleme au unii!
To err is human, but it feels divine.
Fosta membra Kudika.ro
Buna!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
clara1997 Avatarul lui clara1997

9 mesaje

eu as crede caa ma inseala

Fosta membra Kudika.ro
stai calma...eu am 3 adrese de mail, ce-i drept constant uit parolele asta nu inseamna neaparat ca inseli...depinde si de om...daca are intentii "necurate" de inselat...
Sansa si nesansa sunt pentru cei puternici!
Fosta membra Kudika.ro
Pff! Si eu am vreo 4 adrese (sau 5, cine mai stie ) si al meu stie de vreo doua, cred... Si nu am nici cea mai vaga intentie sa-l insel...
Parca, dracu' pe mail il inseli sau te insala... Aia se face tot ca-n vremurile de demult: doi indivizi (de sexe diferite, de preferat) face to face. Vorba ceea: Se poate face sex la distanta? Da, cu conditia ca distanta sa fie mai mica decat lungimea penisului.
Nenica, voi astia foarte tineri ati devenit dependenti total de net...
DON_LUCIANO Avatarul lui DON_LUCIANO

984 mesaje

zile dora ca le zici bine
vreau o cafea
Fosta membra Kudika.ro
ei dracia naibii:)) cum sa te insele ?:)) si al meu are 3 adrese de mail...am aflat pe parcurs ...dar asta nu inseamna ca le foloseste in alte scopuri:D>..vb dorei...daca te inseala nu o face virtual:)) ...akuma pe bune,inteleg ca esti geloasa...dar nu paranoia:D ....xcum...daca vrei sa fi mai sg...aplika si planul B...fa verificarea:D bafta!!!
AndreiD Avatarul lui AndreiD

552 mesaje

Normal.

Eu, in locul tau, m-as desparti de el.

E un nenorocit. Iti dai seama, cine stie cu cate tipe a vorbit el pe adresele alea...
Come, leave me a message, don't be afraid...
anya016 Avatarul lui anya016

360 mesaje

stai calma asta nu inseamna ca te inseala...de exemplu si eu am descoperit acum o lana ca prietenul meu mai are o adresa inafara de cea pe care o stiu eu..dar el nu stie ca am aflat ..a fost simplu de tot sa aflu (el s-a conectat cu id lui la mn in pc si cum eu ma logam automat ..a ramas id lui,si din curiozitate m-am uitat pe cine are in lista si am descoperit k mai are un id) ..dar asta nu inseamna ca ma inseala
Spre exemplu si eu am vreo 3 sau 4 ..desii frecvent o folosesc pe cea pe care o stie el ..k si el stie doar de una
Fosta membra Kudika.ro
De la: anya016, la data 2009-07-18 00:45:38stai calma asta nu inseamna ca te inseala...de exemplu si eu am descoperit acum o lana

ce frumos suna!!!
pura virgina?
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
doareu85 Avatarul lui doareu85

66 mesaje

nu cred ca ai de ce sa iti faci prea multe probleme.dar daca vrei sa te covingi ca nu te inseala,incearca sa ii ceri parola ca sa intrii pe adresa lui.daca nu are nimic de ascuns ti-o va da.dar daca are,iti vei da seama dupa reactia care o va avea.

360 mesaje

De la: geo_x, la data 2009-07-18 00:48:35
De la: anya016, la data 2009-07-18 00:45:38stai calma asta nu inseamna ca te inseala...de exemplu si eu am descoperit acum o lana

ce frumos suna!!!
pura virgina?

hey care e problema ta pana la urma ca vad ca oriunde postez trebuie sa te iei tu de mn?!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

poate nu e atat d imp ptr el adresa.

uitati-va aici insanezone.ro/toCSic-24783.html

360 mesaje

De la: kudika050371, la data 2009-07-18 00:56:34nu cred ca ai de ce sa iti faci prea multe probleme.dar daca vrei sa te covingi ca nu te inseala,incearca sa ii ceri parola ca sa intrii pe adresa lui.daca nu are nimic de ascuns ti-o va da.dar daca are,iti vei da seama dupa reactia care o va avea.

nu stiu nu cred ca sa-i ceara parola id e o solotie...pt k pana la urma e vb ca fiecare trebuie sa aiba putina intimitate ..Eu una daca mi s-ar cere parola nu i-as da-o nici in ruptul capului
Cel mai bine ar fi sa-si faca si ea un alt id de mess..si dea lui add la respectivul id..si sa incerce sa se dea la el...facandu-si o alta identitate..asa ar afla sigur daca o inseala sau nu
corinamusescu Avatarul lui corinamusescu

28 mesaje
Oras: targoviste

buna...
ma piteti ajuta cu niste sfaturi?puteti intra aici hubpages.com/profile/caticorina si sa va dati cu parerea despre articolele scrise de mine? Comenturile se lasa numai in lb engleza..va multumesc..si astept sfaturi..si isei pentru niste subiecte originale
Fosta membra Kudika.ro
De la: anya016, la data 2009-07-18 22:25:57
De la: geo_x, la data 2009-07-18 00:48:35

ce frumos suna!!!
pura virgina?

hey care e problema ta pana la urma ca vad ca oriunde postez trebuie sa te iei tu de mn?!

stai linistita anya, ca nu fac discriminari si nici nu te hartui!
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro
poate da, poate nu ..
incearca totusi sa nu te implici prea tare
2007anna32 Avatarul lui 2007anna32

41 mesaje

De la: AndreiD, la data 2009-07-17 19:52:41

Normal.

Eu, in locul tau, m-as desparti de el.

E un nenorocit. Iti dai seama, cine stie cu cate tipe a vorbit el pe adresele alea...
mona18deea Avatarul lui mona18deea

21 mesaje

si eu mai am vreo 3 si el nu stie decat de una...dar nu inseamna k il insel..si nici nu intentionez s-o fac...pe celelalte pur si simplu primesc emailuri depe siteuri si etc k sa nu afle el de ex k vb pe nuj ce forum si altele....si sa nu ma intrb dc caci urasc sa dau explikatii....bine k akum tu poti sal verifici nu te costa nimic.....
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

eu mi'as taiat venele in locul tau, sau m'as arunca de pe bloc, nu suport gandul sa nu stiu tot ce trebuie stiut despre ea si sa o controlez mereu, am niste cosmaruri :-<
do like i would ^^
kudika nu google, google kudika :->
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

bravo lui.....si asa il fac sa.mi spuna parola
necunoscut Avatarul lui necunoscut

62 mesaje

De la: felixcat, la data 2009-07-31 16:02:48eu mi'as taiat venele in locul tau, sau m'as arunca de pe bloc, nu suport gandul sa nu stiu tot ce trebuie stiut despre ea si sa o controlez mereu, am niste cosmaruri :-
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: