Setari Cookie-uri

c sa fac sa fie k inainte?

sunt cu el de 3 ani dintre kre de 2 stam impreuna...dar s-a racit de mine foarte mult....si se poarta din ce in ce mai urat cu mine(ma bate, imi vb urat...etc...)simt k nu ma mai iubeste,dar nu pot sa-l las pt k il iubesc mai mult decat viata mea...acum este plecat in Anglia si m-a lasat sa am grija de fratisu(are 20 de ani cumnatul meu),sa-i fac sa manance,sa-i spal...nu stiu ce sa fac ajutati-ma cu un sfat k simt ca inebunesc...:(((:((:((:((
milena20
Postat pe 7 Mai 2009 01:17
da' ce esti mami sluga?? te mai si bate eu nu inteleg de ce mama naibi mai stai cu el.....
ralu_zar
Postat pe 7 Mai 2009 01:24
De la: ralu_zar, la data 2009-05-07 01:24:45da' ce esti mami sluga?? te mai si bate eu nu inteleg de ce mama naibi mai stai cu el.....


crede ma k nu sta din iubire... ci poate ii place sa fie dominata... shi s-a shi obisnuit.... dar nu e vb de iubire. mai mult e vb de faptul k e dependenta de prezenta lui... s a obisnuit cu stilul asta de viatza... pacat... multe femei raman din astfel de motive alaturi de asemenea monstrii
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 7 Mai 2009 11:29
fugi cat te tin picioarele!!!! lasa-l sa-si gaseasca alta "sluga" stiu k e greu dar gandestete la tine in primul rand...esti fericita, asta e viata pe care vrei sa o duci?? pune pret pe tine si pe viata ta...iar el si frati-su nu au decat sa se descurce!!!
bruneagra25
Postat pe 7 Mai 2009 11:34
Situatia ta se numeste ''lucru manual'' Tu cu mana ta ti-ai facut-o, prin urmare tot tu trebuie sa o desfaci.
Laura_cute
Postat pe 7 Mai 2009 11:45
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-05-07 11:29:37
De la: ralu_zar, la data 2009-05-07 01:24:45da' ce esti mami sluga?? te mai si bate eu nu inteleg de ce mama naibi mai stai cu el.....


crede ma k nu sta din iubire... ci poate ii place sa fie dominata... shi s-a shi obisnuit.... dar nu e vb de iubire. mai mult e vb de faptul k e dependenta de prezenta lui... s a obisnuit cu stilul asta de viatza... pacat... multe femei raman din astfel de motive alaturi de asemenea monstrii

Exact multe femei se complac intr-o asemenea situatie...Sunt convinsa ca se iubesc in felul lor si amandoi sunt dependenti unul de altul. Si el are nevoie de ea, unde mai gaseste una, care sa slugareasca, sa se lase batuta ..
Mama mea are asa o prietena..Prietena ei are vreo 45 de ani, e frumoasa ca o papusa, dar a batut-o sotul o viata intreaga...acum sotul a parasit-o, dar o bat cei doi copii...Si ce face ea?..Sta si intretine doua puslamale lenese de 20 de ani, care nu vor sa lucreze sau sa mai mearga la scoala....Le face de mancare, le spala boarfele si face curat dupa ei...Si ca multam incaseaza picioare in c*...
Consider in asemenea cazuri ca fiecare primeste ce-a ce considera ca i se cuvine.

Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Mai 2009 11:52
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-05-07 11:52:51
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-05-07 11:29:37
De la: ralu_zar, la data 2009-05-07 01:24:45da' ce esti mami sluga?? te mai si bate eu nu inteleg de ce mama naibi mai stai cu el.....


crede ma k nu sta din iubire... ci poate ii place sa fie dominata... shi s-a shi obisnuit.... dar nu e vb de iubire. mai mult e vb de faptul k e dependenta de prezenta lui... s a obisnuit cu stilul asta de viatza... pacat... multe femei raman din astfel de motive alaturi de asemenea monstrii

Exact multe femei se complac intr-o asemenea situatie...Sunt convinsa ca se iubesc in felul lor si amandoi sunt dependenti unul de altul. Si el are nevoie de ea, unde mai gaseste una, care sa slugareasca, sa se lase batuta ..
Mama mea are asa o prietena..Prietena ei are vreo 45 de ani, e frumoasa ca o papusa, dar a batut-o sotul o viata intreaga...acum sotul a parasit-o, dar o bat cei doi copii...Si ce face ea?..Sta si intretine doua puslamale lenese de 20 de ani, care nu vor sa lucreze sau sa mai mearga la scoala....Le face de mancare, le spala boarfele si face curat dupa ei...Si ca multam incaseaza picioare in c*...
Consider in asemenea cazuri ca fiecare primeste ce-a ce considera ca i se cuvine.



OMG!!!!!!

mda.... pacta de ea.... facerea de bine e f.u.t.e.r.e de mama, nu? pai deh... ce sa invete aiai de la nenorocitu de tata? sa fie shi ei niste nenorociti!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 7 Mai 2009 13:08
buna
Cassey
Postat pe 15 Mai 2009 14:04
buna
Cassey
Postat pe 15 Mai 2009 14:06
salut!am 24 de ani.aproape toata viata mea am trait vazind cum parintii mei se bateau.asta vrei si u ?sa faci un copil cu tipul asta ,ca mai apoi sa-l chinui?deschide ochii pana nu e prea tarziu.la inceput o sa-ti fie greu ,dar ce nu ne omoara ne face mai puternici.si eu am avut o relatie cu cineva timp de 3 ani si ceva.nu a mers din cauza persoanelor din jurul nostru.dar timp de 3 ani nu ma lovit niciodata.sunt miniona dar daca vreodata ar fi dat in mine nu as fi stat degeaba as fi ripostat.cat despre tine esti o sluga pt el.imi pare rau s-o zic asa dar este adevarat.indiferent de femeie,toate am suferit si vom suferi din iubire,este ceva normal.de noi depinde cum actionam.de multe ori ba zicem ca toti oamenii suntem la fel alte ori ca suntem diferiti.adevarul este ca atunci cand suntem fericiti toti reactionam la fel .diferenta dintre oamenii se face cand avem o problema.asa ca imi pare rau s-o zic dar esti o pers cam nesigura pe tine.
DIVA_MIRABELA
Postat pe 27 Mai 2009 16:16
de obsesie ai auzit fatoo? ..lasa-l naibii in pace, nu te mai comlace intr-o asa numita relatie..care nici nu se poate numi asa. stai singura o perioada, limpezeste-ti mintile si apoi ia-o de la capat, dar nu c el, ci cu altcineva care merita tot ceea ce ii oferi.
mult succes
cry_09
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:22
Chiar nu pot intelege cum se pot amgi unele persoane in halul asta. Asta nu e iubire. Nu a fost si nici nu va fi vreodata. Pentru el e comod sa aiba pe cineva la dispozitie mereu, dar asta nu inseamna ca te iubeste. Si ma indoiesc amarnic de faptul ca tu il iubesti. Te-ai gandit vreodata cum ar fi viata ta alturi de el de acum incolo? Cum va veti petrece restul vietii impreuna? Cum probabil vei ajunge la Stirile de la ora 17 cand el va gresi "dozajul" dragostei pe care ti o poarta? Dupa ce te gandesti serios la toate astea, intreaba-te din nou daca il iubesti.
kudika025252
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:34
cu numele ala m-as sinucide......e clar k e topic la plictiseala
kris07
Postat pe 29 Septembrie 2009 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa il uit? ajutati`ma va rog 13 De la: brunettalore_yahoo_com 27 Mai 2009 17:38
Prieteni..sau mai mult de atat? 7 De la: kudika030058 27 Mai 2009 17:34
El are o relatie la distanta, eu am o inima prea disponibila! Deci, e rost de cerut AJUTOR! 6 De la: kudika_18248 28 Octombrie 2013 11:52
Sa merg mai departe ? 162 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
Singuratatea boala grea..fara chef de viata...incredere putina 70 De la: kudika_25894 7 Aprilie 2013 14:41