Setari Cookie-uri

A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE?

da as apela sa vad dak ma inseala, dar la tradati in dragoste
marinutza63
Postat pe 11 Iunie 2009 23:47
nu as apela pt ca emisiunile alea sunt regizate..credema pe cuvnt..pt 5 milioane esti cea ispita sau cea inselata..mi sa propus si mie sa apar...
dyana_dolly
Postat pe 18 Iunie 2009 09:38
RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA



Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.


Amin!
kudika172071
Postat pe 2 Septembrie 2014 15:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu 19 ani ..ea 42 .. 497 De la: Iannis 10 Aprilie 2012 16:38
fotografii din alte relatii 3 De la: scump 24 August 2014 16:27
sora prietenului meu isi baga nasul in tot 50 De la: guru_ion 6 Noiembrie 2011 22:19
Gelozia sau....? 25 De la: anya016 29 Noiembrie 2013 21:09
CRED CA AM O PROBLEMA SI VREAU SFATURI 46 De la: Elyaa 19 Iunie 2011 20:03