Setari Cookie-uri

Slabuta dar cu burta

Sall... am si io nevoie de cateva sfatrui. ce mi-ati putea recomanda sa scap de burtica? sunt slabuta deci nu am nevoie de dietea (eventual o dieta doar pentru burta)... nu vreau sa dau jos decat burta... si exercitiile pt abdomen din cate vad... nici un rezultat, si in plus am auzit ca exercitiilee sunt pentru mushi, iar cand faci exercitiile, se dezvolta mushii... am nevoie de ceva sa topeasca stratul de grasime... ma puteti ajuta si pe mn cu un sfat?
adina_m11
Postat pe 16 Mai 2009 16:48
matracucu
Postat pe 16 Mai 2009 16:53
Salut! Incearca sa faci cateva sedinte de electrostimulare doar pe zona respectiva,la programul slabire,sau vacuum intr-un cabinet specializat.Nu cred ca te costa mult.Oricum dau rezultate exceptionale,crede-ma.Am incercat pe mine insami aceste metode-am un salon de infrumusetare,asa ca imi permit sa fac asta-si da rezultate,desi sunt destul de lenesa si mai trag chiulul de la terapii.
messalinda
Postat pe 16 Mai 2009 16:54
oops.............am omis un ''u''....scuze
messalinda
Postat pe 16 Mai 2009 16:55
abdomenele dau rezultate, insa in timp si trebuie sa stii de care sa faci si cum sa le faci... plus ca trebuie sa combini cu cardio, altfel grasimea de pe burtica nu se topeste...

tot tratamente cosmetice ti-as recomanda si eu sau un abonament la o sala unde sunt instructori buni si stau de capul tau
kitty_krieger
Postat pe 16 Mai 2009 17:37
De la: adina_m11, la data 2009-05-16 16:48:31Sall... am si io nevoie de cateva sfatrui. ce mi-ati putea recomanda sa scap de burtica? sunt slabuta deci nu am nevoie de dietea (eventual o dieta doar pentru burta)... nu vreau sa dau jos decat burta... si exercitiile pt abdomen din cate vad... nici un rezultat, si in plus am auzit ca exercitiilee sunt pentru mushi, iar cand faci exercitiile, se dezvolta mushii... am nevoie de ceva sa topeasca stratul de grasime... ma puteti ajuta si pe mn cu un sfat?


Nu ai nici un rezultat fara vointa si rabdare.
Poti cauta pe internet exerciti facute in casa + diete( sunt o multime), iar in combinatie cu o alergare sanatoasa prin parc ca tot vine vara, sunt sigur ca vei avea niste rezultate mai mult decat vizibile.
Evita fast food-urile si mancatul seara tarziu.
Spor la treaba.
G_Bogdan
Postat pe 16 Mai 2009 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gambe inestetice 4 De la: kudika410890 1 Iulie 2011 17:27
Subtietor body 1 De la: kudika320769 2 Decembrie 2010 10:36
ADIO CELULITA ....LIPO M6 LPG 31 De la: b63msh 20 Aprilie 2016 12:29
aparat masaj/slabit Vibra Belt 1 De la: blondacris 10 Octombrie 2008 12:10
Masaj anticelulitic 16 De la: mariaa_29 12 Iulie 2009 21:20