Setari Cookie-uri

Pentru femei IN LEGATURA CU SANATATEA LOR si pentru barbatii carora le pasa de sanatatea femeilor

Buna ziua! Poate ati auzit sau citit deja ca absorbantele pentru femei de pe piata sunt facute din deseuri reciclate. Cand am auzit, era sa pic pe spate! Ca le mai adauga si diferite substante ca sa ne prelungeasca menstruatia deja nu ma mai uimeste... Avand in vedere ca sunt consultant de sanatate si frumusete, imi pasa de mine, de oamenii din jur, a trebuit sa fac ceva. Astfel incat cu ajutorul unei bune prietene de-a mea din afara am reusit sa aduc in Romania un produs STERIL, care are 7 STRATURI, ABSOARBE DE 4-5 ORI MAI BINE, INDEPARTEAZA MIROSURILE, LASA PIELEA SA RESPIRE, ARE O BANDA DE IONI NEGATIVI (5800/ cm patrat - deci o cantitate uriasa)PATENT GERMAN!!! Ce fac ionii negativi? Distrug bacteriile, previn si trateaza inflamatiile, candida, mancarimi, iritatii, hemoroizi, previn CANCERUL DE COL UTERIN!!! Dau o stare de bine, inlatura dismenoreea. Nu vor ajunge pe piata din mai multe motive. Aaaaaa, pretul lor e super - 20 ron pachetul de absorbante pentru flux normal,20 ron pachetul de absorbante pentru flux abundent si 20 ron pachetul de absorbante zilnice. Ma puteti contacta aici pe site sau la id mess adina69_2003.
ADINAIOAN
Postat pe 16 Mai 2009 17:21
buna adina!am incercat sa iau legatura k tine pe mess,dar id-ul pe care l-ai dat u nu este valid...in fine!as vrea sa te intreb cum as putea achizitiona acest produs steril???
Rosallinda
Postat pe 14 Iunie 2009 11:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Contribuie la alinarea durerii celor cãrora viaþa li se stinge din ochi 5 De la: selladeal 8 Septembrie 2012 15:14
Medic ginecolog care sa aiba cunostinte de sexologie 1 De la: kudika_930493 10 August 2013 16:01
Cafeua decofeinizata contine cofeina ! 15 De la: fittnescoffe 15 Octombrie 2012 15:51
atacurile de panica 10 De la: luci_sexy 12 Octombrie 2010 22:21
Semnati petitia pentru bolnavii de CELIACHIE! 1 De la: mimirela 27 Martie 2013 22:42