Setari Cookie-uri

de ce ma tot gandesc la el?

De la: dutza30, la data 2009-06-06 19:55:59DA,AI DREPTATE .SUNTEM INCONJURATE DE BARBATI IN COLECTIVUL NOSTRU CARE NE MAI OFERA ATENTIE SHI DACA NU OBTIN DE LA NOI CEEA CE ISI DORESC PLECA SHI NU NE MAI BAGA IN SEAMA.DAR NOI FEMEILE TREBUIE SA MERGEM MAI DEPARTE CU FRUNTEA SUS,CHIAR DACA SUFLETUL NE ESTE RANIT.
TE PUP SHI AI GRIJA DE TINE SHI DE RELATIA PE CARE O AI ,SA TI FIE TIE BINE NU ALTORA!



eeeh, am dramatizat eu prea mult situatia, acum pt mine e un subiect incheiat.
cookiee
Postat pe 9 Iunie 2009 09:45
se poate intampla asa ceva , dar de unde stiti voi ca amicul ei vrea sex nu a mai vorbit cu ea poate ptr ca o respecta ,poate pt ca si el simte acelasi lucru.Sfatul meu mai devreme sau mai tarziu tot iti va trezi interesul alt barbat asa ca intreaba te unde este problema la iubitul tau
heidi_ada
Postat pe 12 August 2009 10:58
Cand un coleg incepe sa te pupe pe frunte si pe par,nu mai e doar colegialitate...sunt gesturi tandre care ascund alte dorinte. Eu cred ca fiecare cauta mai mult decat ce avea deja in rel cu partenerul/a.
Asa se ajunge la infidelitati si asa se distrug relatiile bune pe care le au oamenii, din ''pura nebunie si curiozitate'',nu? Nu ai nici o scuza, draga mea, nu sustine ca esti fericita daca tu cauti afectiune in alta parte, in cazul de fata la dl.R. Daca se simt raniti ca nu le dam atentie, e pb lor. Nu o sa ma simt obligata sa ma culc cu colegii de birou, doar ca sa nu le ranesc orgoliul... hahahha...good one!!!! Ar trebui sa-si vada fiecare de teaba, mai ales la servici si sa pastreze o rel de colegialitate fara a intrece masura.
anemma2002
Postat pe 15 Iunie 2010 19:25
De la: cookiee, la data 2009-06-09 09:45:35
De la: dutza30, la data 2009-06-06 19:55:59DA,AI DREPTATE .SUNTEM INCONJURATE DE BARBATI IN COLECTIVUL NOSTRU CARE NE MAI OFERA ATENTIE SHI DACA NU OBTIN DE LA NOI CEEA CE ISI DORESC PLECA SHI NU NE MAI BAGA IN SEAMA.DAR NOI FEMEILE TREBUIE SA MERGEM MAI DEPARTE CU FRUNTEA SUS,CHIAR DACA SUFLETUL NE ESTE RANIT.
TE PUP SHI AI GRIJA DE TINE SHI DE RELATIA PE CARE O AI ,SA TI FIE TIE BINE NU ALTORA!



eeeh, am dramatizat eu prea mult situatia, acum pt mine e un subiect incheiat.


Apropo am mai venit pe la voi la birou sau a mai participat la petrecerile organizate?
bea79
Postat pe 16 Mai 2011 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E normal sa se intample asa ceva in invatamant?? 3 De la: rumburak_rumburak 27 Iunie 2016 07:08
Din judetul tau 42 De la: coffeeta 14 Aprilie 2009 09:33
CV+scrisoare de intentie in franceza 2 De la: alighy 27 Mai 2009 09:44
Vis straniu 9 De la: kudika474288 19 Februarie 2014 00:34
CEL MAI BUN MAGAZIN LA ORA ACTUALA 6 De la: Diavolyta_ 27 Mai 2009 01:53